CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 10263|Reply: 68

Situasi Dalam Tandas...

aku nak tanya lah semua laki kat sini..pompuan pun klu yang terbabas masuk sini silalah bagi komen korang...
klu time korang kat tandas opis tengah menunaikan hajat korang...pastuh ader lah korang dengar member lain yang masuk tandas yang sebelah tuh. korang teruskan hajat korang ker atau korang selesaikan aper yang patut pastuh kuar jer...

aku tanyer nih pasal nak tahu lah...korang sanggup ker dgr sound effect dari bilik kecik yang sebelah tuh. tak pun korang mmg tak snggup melepas kan sesuatu dari perut sedangkan ader org yang dgr korang kuarkan sound effect dari bilik korang...

katakan lah kat opis korang nih ader dua jer bilik kecik dalam tandas tuh..masa ko nak pg sana, bilik yang sebelah tuh dah berpunya...korang masuk gak ker atau pun korang tgu dulu tandas tuh kosong...pastuh satu lagi...masa tgh duk berdua dalam bilik tandas tuh...katakan lah korang kenal sapa yang kat sebelah tuh...samada korang kenal melalui ringtone hnst ker, minyak wangi diaorng ker tak kisah lah, kalaulah dier tuh ajak ko borak time melepas tuh, agak2 korang layan tak. tak pun korang diam jer....

aku nak tanya lah semua laki kat sini..pompuan pun klu yang terbabas masuk sini silalah bagi komen korang...
klu time korang kat tandas opis tengah menunaikan hajat korang...pastuh ader lah korang de ...
sagiman91 Post at 7-12-2009 11:17

sampai dlm jamban pong nak chek mbe keeeeeeeeee

cet.... perut dah sakit, berak jer laaaa

Aku kalo kat buang yang besar, sound effect dia kuat sikit sebab aku suka minum yogurt, jadi benda tu selalu berbunyi 'pret..prot..prak..' lah, jadi aku malu kalo tengah berhajat tu tetiba dengar orang masuk, jangankan tandas opis, kalau kat tandas awam pun aku malu, kalo kat R&R yang crowded, bisa kalo keluar je dari toilet tu, merah muka kalo tengok orang ramai kat luar. Kalau kat opis, bila dengar orang masuk, aku pasang air kuat2 supaya dapat menenggelamkan sound effect aku. Nak borak sambil berak...xde maknanyalah..
Kalo dengar bunyi sound effect orang pulak, mesti aku rasa loya, nak termuntah...

ada sekali tuh kat tandas awam..aku nampak pakcik tuh tergesa2 masuk toliet...
pastuh ada bunyi gempa menyusul.,...
prottt preeettttttttttt prutttttttt....
aku nak tergelak pun ade....
ramai org senyum aje time tuh..
kesian pakcik tuh..aku bajet dah terkucil dlm spendo dah tuh kot...

kalau aku teruskan jugak. tak baik tahan2 ni

Follow Us
hoi orang sebelah! kau buat ape tu? best keee?
hehe... teruskan je la.. dah memang sifat azali die camtu nak wat camne...
tapi setau aku la dari ape yang kau bace, kalau jenis cair, tu tande perut kurang sihat tu...
kalau jenis padat, keras, bile jatuh dalam air macam bunyi batu jaru, tu jenis perut sihat... dari ape yang aku bace la.. tak tau betul ke tak...

1# sagiman91

aku akn tgk line dli,klu clear br aku melepas kn hjt
hehee
lg 1 klu nk knl mber kt sblh 2 klu dorg bdehem @ cr bjln bnyi tapak kst ler

hoi orang sebelah! kau buat ape tu? best keee?
hehe... teruskan je la.. dah memang sifat azali die camtu nak wat camne...
tapi setau aku la dari ape yang kau bace, kalau jenis cair, tu tande perut k ...
pawangBuaya Post at 7-12-2009 11:36

Jenis cair ni ada 2, satu yang cair cirit birit tu, yang tu memang banyak air yang keluar, sampai melecet ekzos ko. Yang satu lagi jenis cair-cari pekat macam bubur lambok tu. Aku lepas minum yogurt atau ambik Fibermax, macam tu ler keluarnya, bunyinya, malu wooo...Kalo yang keras tu xpe, xde bunyi.

kalau aku....aku proceed je...kalau dia tak control, kita pun tak yah control...fire in the hole....!!!!!!

hajat mesti ditunaikan...
abaikan perkara yg remeh temeh....

even tincin pong kdg ade bunyik gak

so care2nya bukak paip kekoatt.. jd soundtrack dr aktibiti kt tuhh takde lah clear sgt

dan cre2 nak elakkan bunyik berirama jatuh dlm lobang tuhh

klo toilet awam tu ramai owang gune.. bantai sajorkk.. lagipong owang kt luar bukan taw mana satu yg bunyik2 tu kalo dah ramai kt dalamm

pstu kuar buat muke macho jerkk la

aku pompuan tapi aku nk tulih gak...hehehe..
bg aku lah..kalo dah urgent sesgt..mmg xpandang kiri kanan...janji hajat aku dpt ditunaikan...
lagi ..aku tak suka kalo pg public toilet..pastu ada org ramai yg tunggu turn..kalo mcm tu aku sanggup tahan...melainkan tak tertahan.....
sebab utama aku..kalo dok buang yg besar mmg lama...plg kurang 15minit...so..aku tak selesa kalo ramai sgt yg menunggu..nak2 lagi bila dgr org merungut kat luar soh cepat...
...
tapi tang bab sembang lak..time buang yg besar tak adalah aku nk sembang...kalo yg kecil..selamba aku je laaa...tapi ngan org yg aku kenal lah...

klu tkt dgn pncmrn bnyi bkk air paip 2 bsr2
t xde lah dgr bnyi yg krg mnyngkn 2

aku teruskan aje hasrat aku.... tp kan kencing kan berbunyi kannnn.. soo aku kontrol kelajuan supaya bunyinyerr slowwww skit.... dan selalunyer aku akan bukak paip air.. kasi kaver bunyi kencing...

aku teruskan aje hasrat aku.... tp kan kencing kan berbunyi kannnn.. soo aku kontrol kelajuan supaya bunyinyerr slowwww skit.... dan selalunyer aku akan bukak paip air.. kasi kaver bunyi kencing...:2l ...
True-X Post at 7/12/2009 12:44

haha..agreed..kalo dah urgent tue teruskan aje..
pastu mmg akan bukak paip air tue..
so, takde laa kite nak dgr org sebelah punya bunyi bunyian & vice versa..

kalo aku..aku lepaskan je hajat aku tu...dah mmg tmpt utk membuangkan...kalo bunyi tuu kire halal laaa....menda tu biasa kan...

kalo aku..aku lepaskan je hajat aku tu...dah mmg tmpt utk membuangkan...kalo bunyi tuu kire halal laaa....menda tu biasa kan...
hunny_bunny Post at 7-12-2009 13:48

de halal haram ke cik abg {:2_70:}

nak malu ape?
kalau tandas awan, RnR ke ape ke buat ape nak malu
saat itu je nak malu, esok tak jumpa dah hahahahahaha
kalau dekat opis tu harus le cover dengan bunyi air

kalau kat skolah/kolej/univ.. tandas kengkadang mcm library.. banyak buku bergambar.. kengkadang jadi mcm concert/karaoke.. kengkadang jadi tempat istirehat.. beborak sambil berasap (x kira aa tandas pelajar/guru2/lecturer).

kalau tandas awam, slalunya sunyi sepi je... benda jatuh pun bleh dengar..