CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: samax

Girlfriend ajak main - Apa reaksi anda?

cubaler  bayangkan tengah2 syok buat keje tuhan turunkan laknat, pas2 melekat cam anjing....heee... tak sanggup.....
oneza70 Post at 23-2-2010 00:10

Sah2 tak dok pengalaman...
Ingatkan biler pakai lub akan terasa ar kelicinan...
Tp sebab tak dok pengalaman dan segan nak bertanya, akhirnya terbeli glue cap gajah or UHU...
Teruih melekatttt...

bagaikan 0rg mengantuk dis0r0ngkan bantal ke???? gf yg bijak tue nape tak ajak kahwin je??? ajak main buat apa

kalau dah awek nangis nangis ajak..belasah jer.

putuskan hubungan

first ko kene nasihatkan ckit awek ko 2 supaya die x ajk main,etc...ask die x syang ke dara2 atau dh x der dara lg....mesti ade something nie..maybe awek ko pernah main ngan mane2 jantan kot

Aku pernah dgr cerita dr kawan pasal seorang pompuan sosial(bohsia),meninggal...kwn aku ni tinggal dkt dgn kawasan perkuburan,aku xpasti dia yg dgr atau org lain yg dgr sbb lama dah cerita tu.Selepas di tanam wanita tu...mlm itu bunyi suara meraun macam kn seksa.
Walahhualam

Follow Us
Kalau gf yang senang nak ajak kita main, kita kena penuhi kehendaknya untuk seronok-seronok disamping menambahkan pengalaman dan kepakaran. Main dgn perempun ni kena banyak latihan jugak sehinggalah k ...
farihinzul1974 Post at 7-12-2009 20:50

Suka kah kita kalau adik kita berzina?
suka kah kita kalau kakak kita berzina?
suka kah kita sepupu kita berzina?
suka kah kita saudara kita berzina?

Kalau kita pun tidak suka orang terdekat dgn kita berzina,
apatah lg orang lain sama juga tidak suka.

Allah akn menarik iman dalam diri org yg telah berzina
dan untuk mendapatkan iman balik,amat pyh.,
tanpa doa,taubat,tangis yg bersungguh-sungguh.
iman itu yang paling mahal

kalau dah awek nangis nangis ajak..belasah jer.
AbangAsri Post at 26-2-2010 17:25

pastue sama sama kena belasah lam kub0r yekk

awek kalau da nanges nanges nak main, dump aje. ape ke v0d0 sgt? ingat main aci aci buka pintu ke....sekali dah main, tak b0leh padam dah.

uish...x de experience la. kalau awek aku ajak main mesti setan hinggap kat aku suruh main. pastu ala2 menggigil...lepas main aku lak yg menangis. haha

sebut pasal digoda ni, teringat akan satu hadis nabi, berkaitan 7 golongan yg menerima syafaat di hari akhirat kelak, yg mana salah satunya adalah

pemuda yang apabila didatangi wanita untuk menggodanya, ia menolak lalu mengatakan "inni akhafullah" (sesungguhnya aku takutkan Allah).

Dan ada salah satu cerita kat syam Kisah mengenai pemuda yg digoda oleh seorang wanita di rumah wanita tersebut, lalu pemuda itu meminta kebenaran untuk mandi terlebih dahulu. Semasa dia mencari2 jalan nak melarikan diri dari rumah wanita tersebut tetapi tiada jalan, dia akhirnya membuat keputusan melumurkan dirinya dengan najisnya sendiri agar perempuan tersebut jijik kepadanya.Dan dia doa semoga Allah gantikan untuknya sesuatu yang lebih baik..pastu dia kne halau kluar dr rumah tu..dia blik rumah dgn berpura2 gila..bila dia blik dan membersihkan diri..ada bau harum yg memancar klua dr badan dia dan bleh tercium dr jarak beberapa meter..akhirnya dia terkenal sbg org yg  seharum kasturi aka Al miski..

Betapa besar penghormatan Allah S.W.T buat pemuda yang begini kuat dan teguh...
Harap2 aku bleh jd begini kuat..

lepaskan yg haram, insya Allah dpt yg halal kan.....

saya nasihatkan lebih baik kita main dengan perempuan sebanyak mungkin sebelum kita kahwin. Kita akan mendapat lebih banyak pengalaman untuk memuaskan pasangan kita kelak. Lagi pun main ini satu senam ...
farihinzul1974 Post at 6-12-2009 22:18

yea main satu senaman utk badan..itu ak setuju...

kalau kena ajak..wooo..mcmna lelaki ti ble tolak ek..lebi2 lg gf sendiri..woo...godaan...

aku pk banyak kali gak...
takut2 kne tipoo....
awek da x virgin,da mengandung kne tggl ngan pakwe....
xpasal2 jd kambeng itam...pak sanggup....
silap2 ari bulan cas rogol lak...jd kes polis....
waaaa.....takut....{:2_68:}

18# otai_g

butul2 aku sokong sangat2 pade yang nak bagi tazkirah tu..aku rase dowang pon same gak sembang je lebat macam hujan tah2 lagi terok...cam aku je senang awek dok jaoh..hahahahahah

It's up to u how u wanna shape ur life..

kalu die ajak main... tingalkn jer... cari lain

saya nasihatkan lebih baik kita main dengan perempuan sebanyak mungkin sebelum kita kahwin. Kita akan mendapat lebih banyak pengalaman untuk memuaskan pasangan kita kelak. Lagi pun main ini satu senam ...
farihinzul1974 Post at 6-12-2009 22:18

aduh..ayat mcm xde agama..xtaw dosa pahala.....dunia akhir zaman da skrg ni

masalahnya sekarang ni susah nak cari lelaki yg betul2 beriman....
yg sembahyang pun ada yg ajak main dgn GF dia....
suami org pun ada yg nak main dgn perempuan lain gak....
kat sini forumner yg hi ...
Jaza2008 Post at 21-12-2009 14:05

btul jaza..saya pernah ada pengalaman..kenal ngn sorg laki ni..
mg baik..kalu ku bagi dia nye tagged web..korg tgk..mg xpercaya..keja bgs..peg kerajaan..tgk muka mg baik..mg ada rupa n tgk gmbr2 dia ngn family cam baik2 je..ngn parent ..ngn mak ayah..kenal tpi xpernah jumpa la..kawan siber je..dia kat utara..saya kat kl keja..so suatu ari..dia kena dtg kl ada seminar..dia ckp kat saya leh x jumpa..saya ckp ok je..
lps tu tau x..dia leh kata..apa kata..saya dtg ambil kt umah..kita g genting..tdo sana...saya kata eh mana leh...dosa..dia ckp apa..jgn tjk baik la..lagipun sana line clear..trs saya ckp..kat dunia semua line clear tpi..kat akhirat ..tggung semua..
saya ckp kat dia..saya kecewa..xsangka dia perangai cam ni..n saya nasihatkan dia..kaqlu xthn nafsu..lebih baik kawin..semua da ada..tgu apa lagi..trs dia diam n minta maaf..
tpi saya da xde ati nk kwn ngn dia..rasa cam kecewa sgt..coz sblum ni..dia XERNH CKP2 KEARAH SEKS..RUPA2NYA..ADUI..