CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: freekey

Bagi Signal!!!

SETUUUJUUU sgt dgn forummer semua... sakit hati dgn yg tak reti bg signal, LEBIH@ LAGI yg ptg Q, xkira la dari kanan ke dari kiri ke... saya TAK REDHAkan rezeki yg dia dapat selepas menganiaya org di jalan raya!  ingat dia aja ke nak cepat, org yg dah Q lama2, tiba2 dtg ntah dari mana memotong aje.. saya selalu ckp, nak cepat2 sgt, nanti cepatlah ke hospital ke masuk kubur, pilih lah yg mana suka.

org2 yg berkenaan tu takde ke yg baca forum ni?  

kalu baca, sedarlah skit berapa byk manusia menyumpah perjalanan kamu tu..

Mod..aku pon nak bg Thumbs Up 98 kali kat ko! aku sokong kekejian ko yang diklasifikasikan pada  ...
katak_ungu Post at 30-5-2010 02:50 PM

....

Brader yg bgi Thumbs Up tu siap angkat tgn tunjuk Thumbs Up...tak berapa nampak muka Driver tu....tp yg pastinya...muka Mamat Camry tu tunjuk muka bengis dia.....Arggghh...peduli apa aku

Reply 82# medangmru

betul..betul..bengis dia je tau..bengis ko...dia tak tau?! wahahahaha...aku suka...aku suka.....

Reply  medangmru

betul..betul..bengis dia je tau..bengis ko...dia tak tau?! wahahahaha...aku suk ...
katak_ungu Post at 31-5-2010 01:30 PM

bila balik umah nanti mesti dia bengang naper ada tompok2 itam kat belakang kete dia...( bekas tapak kasut aku le tu.. )...

Takpun seminggu lepih tu br dia pasan...

Biasanya aku tak le suka suki nak sepak2 kete org ...tp kete ni dah belebih sesangat....disamping dia Potong Q...kendia dia hon byk kali kat kete yg ikut lane betul tu suh berenti...tau la kete Beso kan...tp hormat org lain skit...dan aku plak masa tu mmg tgh ada kat situ ..apo laie...

Dah nak potong Q,,,bg signal pehtu sap Hon plak...ingat apa??

Reply 85# medangmru

itula...aku hangin jugak kalau orang yang bersalah ni dok hon orang yang Q elok bagai...tibe2 rasa 'Eh, sape yang bersalah ni?"

kalau dia tu kete polis, bolehlah sejuk hati aku ni...ni, dahla buat perangai macam bangkai..siap hon2 soh orang ketepi dan soh bagi jalan kat dia..macam HAREM je perangai....

Follow Us
bila balik umah nanti mesti dia bengang naper ada tompok2 itam kat belakang kete dia...( bekas t ...
medangmru Post at 31-5-2010 13:51

kalo kemek lagi besh!

kalo kemek lagi besh!
katak_ungu Post at 31-5-2010 02:08 PM

ada gak teringat nak hempuk ngan Helmet aku ni....

ada gak teringat nak hempuk ngan Helmet aku ni....
medangmru Post at 31-5-2010 14:23

wahahhah...aku tengah imagine ni..ko nak hempok masa helmet ko still kat kepala ke, atau ko bukak dulu helmet tu...

masa tu mmg ada helmet spare kat bakul...dan jugak beberapa batang Skrew Driver...kalau toreh lagi masyuk................

Nota : Jgn ikut cara aku...bahyer..kang tak pasal2...

kalo dah sentap..aku rasa ade je orang buat nanti....hihihihihi

kalo dah sentap..aku rasa ade je orang buat nanti....hihihihihi
katak_ungu Post at 31-5-2010 03:07 PM

mungkin...termasuk pecahkan cermin ( blakang atau depan ) guna helmet kan katak..

mungkin...termasuk pecahkan cermin ( blakang atau depan ) guna helmet kan katak..
medangmru Post at 31-5-2010 15:36

betol..betol..betol...pastu apalagi..lepas buat, pecut tak hengat...ekekekekek

Memang ramai haramjadah yang bawak keta kat jalan raya nun...kita as pengguna jalanraya pun selalu menghadapi situasi di mana kita tak daya nak buat apa2 ..kadang2 tuh kesalahan tuh berlaku depan mata tapi orang yang buat tuh lepas ajek cenggitu....

Dan dipercayai akan mengulangi kegiatan tidak bermoral itu lagi di masa akan datang...menyusahkan pengguna jalanraya yang lain.  Yelah kita nih kan bukan polis or orang yang berkuasa so apa nak ditakutkan.

Kalau kat traffic light di area Kilang Spring kat Puchong ni lagilah haru....

Jalan nak keluar ada satu ajek (macam jalan tak cukup quota tempat nih) so yang nak ke LDP dan nak ker Puchong Perdana 'bergasak' ler kat sini...lagi malang kalau ada yang nak ker Puchong Perdana dengan menggunakan kepala berotak 'Ostrich' suka suki memotong belah kanan kita!

Senang2 nak xciddent jika driver yang tak memotong queue tuh nak terus menghala ker LDP dan tak perasan dengan keta mangkuk berkepala otak besar burung "Ostrich' tuh yang dipandu dengan kelajuan konon2 keta Ferrari memintas dihadapan untuk ker Puchong Perdana!!!!

Memang betul2 jenis makan vavi banyak!!!

Korang agak boleh faham tak dengan bebelan saya nih?

Rate

1

yg hon balik tu takper lagi meya.....kalau yg buat U turn dan keja ko balik camner........ ...
medangmru Post at 29-5-2010 08:17

Itulah masalahnya untuk pemandu2 wanita seperti saya nih...kang kalau tersilap orang ..dapat gangster ngan mafia ..naya!

Anyway saya tahu mana arah nak ker Balai Polis...kotler berguna hehehe.

Itulah masalahnya untuk pemandu2 wanita seperti saya nih...kang kalau tersilap orang ..dapat gan ...
meya Post at 1-6-2010 12:49 PM

Haaaaaaaa....kaaann...

tp kalau tahu kat mana balai Polis dah kira ok tu Meya...terus je "drive thru" ke balai Polis..

Cuma ada satu  situasi yg pemandu bagi signal yg kita rasa nak marah dan mencarut.....

--> Bg Sig ...
medangmru Post at 29-5-2010 08:20

hahaha kalo bangau camneh mmg gen tak ksk can dia masuk.. p lantak hang la dok signal tang ctu.. lagik gen cucuk baikk punya kete dpn rapat serapat2nya tak ksk can lagsung dia hulur muncung dia

bese jdk mende gini bila time balek ikot jln lama sg merab huhu.. dari 2 lane ke satu lane.. owang reramai bratur kt lane kanan dia leh la sonok je dok len kiri n buatkan jem.. lagi mau masuk lane owang..

sori nek lori la jwbnya.. mmg kene tang haku takkan aku ksk punya.. melainkan dia br kuar smpg n bg signal mmg la gen ksk

kalo tak reti bg signal neh mmg kem slammmm jerrk..

untuk gen signal mmg pntg.. tp tak la setiap masa khennn eheheh.. ade gak tak ksk signal tp ikot keadaan la.. dah mmg kompom takdak kete baru la gen tak ksk signal.. tp kalo kt jln raya beser msti kene ksk signal lelagi kt rondabot..

ni ada lagik stu bangau yg tak reti bg signal kt rondabot.. men jalan jerkk mcm lembu lintas jln.. signal tarak apa tarak .. kita plak yg terbreak2 sbbkan dia... bengong...

bagi signal tu penting, tapi jgn la dah break baru kasi signal. yang ni aku hangin :@