CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: white_orkid

Herbapati dan pembedahan batin

Blh tau kat mna tmpatnya? Urgent
Ty

Kawan-kawan semua,meh aku nak Cite sat pasal pembedahan batin ni.
Tahu tak yang terkenal dekat johor ni,akhirnya kantoi beli organ lembu dekat pasar Larkin
Untuk tipu orang.

Ok Cite pertama kawan aku kena batu karang,lepastu pergi kat rawatan batin kat Melaka yang terkenal.
Siap dia tunjuk batu yang dikeluarkan dalam botol kecik,Katanya batu karang,seminggu lepastu merengkot sakit,
Call minta bawak pergi hospital.kat hospital puteri bila scan masih ada sahaja batu karang dalam tu.buat rawatan Alhamdulillah dah 4 tahun baik sudah.

Kedua,bini kawan saya kena cyst,kesan masa mengandung anak pertama,bawa jumpa doktor lokman.bila suruh jalani prosedur takut,maka pergi lah bedah batin.sekarang ni baru masuk KPJ sbb cyst tu makin besar.rasanya apa ya yang dibuang dulu.

Ke tiga,orang terdekat ya.kena kanser payudara.buat bedah batin.siap cakap dh buang.berkali2 buat bedah,duit beribu habis,tahan dengar cakap Org tu tak pergi hospital,sekali nanah berdarah membuak keluar dari payudara,bayangkan dr kecik hingga membengkak besar tapi tiada apa jd,bila pergi hospital dh terlambat segalanya.orang begini bila dah salah mudah untuk dia ..'dah ajal'.jd kalau nak buat tu pikir-pikirkan..

Aku pernah mengandung mil paksa orang ni urut aku,aku cakap tak nak urut perut,dia pergi urut perut jua,Katanya kedudukan Baby dh betul.aku takut sbb dia urut,segera pergi scan 4d,tengok Baby masih dalam  transverse position.

Kalau korang nak percaya betol ke tak bedah batin,jangan bergantung 100%. Lepas pergi bedah batin pergi scan kat hospital tengok betol ke tak,,ustaz dalam TV sendiri dah cakap pembedahan batin ni guna perantaraan makhluk halus,jd boleh ke?

Hi, boleh dapatkan contact number ?

Super-M replied at 28-4-2016 03:28 PM
Kawan-kawan semua,meh aku nak Cite sat pasal pembedahan batin ni.
Tahu tak yang terkenal dekat joho ...

wow scarrynya!!
susah nak percaya, tapi kalau desperate mmg sanggup cuba...

h

Boleh dapatkan contact yang sekitar lembah Klang kalau ada yang tau...?

Ada lagi ke benda2 ni?

Follow Us