CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: NIXAR

Rebut Betina. 24 Budak Melayu Gampunk Belasah 1 Budak Melayu Sampai Koma.

ngeri la memikirkan peel budak2 skrg nih

if the culprits are caught....the trial will be for a juvenile case or will they be tried as adults??

i rasa patut dibicarakan sebagai adults la.....considering the extend of violence...

mati dah budak ni... sia2 aje bergado pasai apam  basi... dah mati. 24 orang budak lagi tu..elok di hukum hempuk kepala sampai pecah tempurung kepala sampai mati.

kaki pukul sdah lari negri lain , pnakut ruper nya ..

ni ada sangkut paut dengan fukida ka? samseng kampung.

Reply #105 ushioz's post

pembetulan..FACKIDA la...

Follow Us
Originally posted by whiteDhahlia at 23-2-2009 12:19 AM
ngeri la memikirkan peel budak2 skrg nih

Kabu ngeri tahap bodoh + bangang budak2 neh.

Mmg bodo amat nak berebut betina when statistically there are more girls than boys.

Reply #107 kabukiman's post

kalau dah perangai tak semenggah.pompuan tgl 2 orang kat donia ni lagi elok lesbo je dari belakikan haprak camni

Reply #108 ushioz's post

lesbo

Assalammualaikum semua,

Al-Fatihah buat Mohd Azlin Mohamad.....

Diharap warga 'Isu Semasa' tidak lagi menghina mencaci kedua2 pihak.  Yang seorang telah pun
pergi buat selama2nya.  Pihak yang patut dihukum pun sedang menghadapi pembalasan dunia...
Moga kejadian sebegini tidak lagi berulang.  Moga juga, sejarah mengajar generasi pelajar selepas ini
menjadi lebih saling menghormati dan menyayangi diantara satu sama lain.

Ikut kejadian mlm itu, sebenarnya 30 remaja.  Tetapi, 6 tarik diri dan tidak mahu campur dgn urusan itu.  
Pak Guard yg bertugas nampak lalu menelepon polis..  Pak guard tergamamx dpt membantu,
mungkin kerna terlalu ramai yg membelasah.  Kalu Polis tiba awal, rasanya arwah mungkin x teruk dibelasah.  
Tapi, sudah suratan takdir Polis tiba lewat dan mangsa tidak sedarkan diri...  Laluan motor2 remaja tersebut
di depan rumah saya selepas kejadian malam itu, sambil menyanyi2 menjerit2 kedengaran yg mana ketika
itu saya sedang menonton tv!  Kalaulah saya tau ada remaja dipukul, mau rasanya saya dan jiran2 pergi menolong...

Anak bujang saya ada menziarah jenazah tika tiba di surau.  Sedih katanya melihat keadaan
jenazah yg cedera teruk dibahagian kepala.  Menitis air mata beliau melihat jenazah sedemikian rupa.
Selepas zohor, jenazah dikebumikan...  

Di sekolah kini, kelas hilang hilang beberapa murid yg kosong kerusinya.  Mungkin yg tertangkap juga dari kelas yg
sama, 4P3...  Utk gadis yg menjadi rebutan, beliau tidak hadir ketika jezanah dikapankan di surau.  Hanya
ibu beliau hadir memohon maaf pd ibu arwah.  Ditanya, cantik ke pelajar perempuan tu?  Kata anak bujang saya,
x secantik mana pun....  Gadis tu, anak kepada seorang anggota Polis!

Al-Fatihah..

[ Last edited by  Marr at 23-2-2009 08:58 AM ]

Reply #108 ushioz's post

lesbo? i laikkkk.....

Originally posted by kabukiman at 23-2-2009 08:55 AM
lesbo? i laikkkk.....

..ape ni?

Balas #110 Marr\ catat

arwah pelajar sekolah SMK Tasik Selatan ye.....kirimkan salam takziah pada keluarganya....

Originally posted by Marr at 23-2-2009 08:53 AM
Assalammualaikum semua,

Al-Fatihah buat Mohd Azlin Mohamad.....

Diharap warga 'Isu Semasa' tidak lagi menghina mencaci kedua2 pihak.  Yang seorang telah pun
pergi buat selama2nya......

....Ikut kejadian mlm itu, sebenarnya 30 remaja.  Tetapi, 6 tarik diri dan tidak mahu campur dgn urusan itu.  
Pak Guard yg bertugas nampak lalu menelepon polis..  Pak guard tergamamx dpt membantu,
mungkin kerna terlalu ramai yg membelasah.  Kalu Polis tiba awal, rasanya arwah mungkin x teruk dibelasah.  
Tapi, sudah suratan takdir Polis tiba lewat dan mangsa tidak sedarkan diri... Laluan motor2 remaja tersebut  di depan rumah saya selepas kejadian malam itu, sambil menyanyi2 menjerit2 kedengaran yg mana ketika
itu saya sedang menonton tv!  Kalaulah saya tau ada remaja dipukul, mau rasanya saya dan jiran2 pergi menolong...

mintak maaf Marr, tp permintaan awk tak dapat kabu hormati.

Gampang amat hamjadah2 tuh seme kan? menyanyi2 terpekik2 mcm anak beruk yg mana pelaku2 neh tidak byk beza dgn anak2 beruk tersebut. Hero kampung-lah amat bwk 2 team bola nak "setel".

Personally, kabu amat berharap gampang2 yg terlibat neh seme di juburi sebanyak mungkin semasa dlm lokap tahanan dek macha2 bersaiz pensel 16 inci....

:re:

Balas #113 anya8797\ catat

sekolah ni memang mostly anak polis. aku bawak anak aku lari masa sekolah kat sini. hubby and me wat keputusan drastik pindah because masa tu anak aku dah berjinak-jinak dgn aktiviti yang tak baik. Alhamdulillah tindakan kami betul now my son tengah buat degree. ada kenalan duk kat flat polis setiap balik cuti kg hantar kete kat sekolah sebab letak kat flat polis tu tak selamat

skang budak yg kene blasah tu jadi arwah...

ape tindakan polis selanjut nye...   buat bodoh? kes close?

what?

Reply #110 Marr's post

Laluan motor2 remaja tersebut
di depan rumah saya selepas kejadian malam itu, sambil menyanyi2 menjerit2 kedengaran yg mana ketika
itu saya sedang menonton tv!

tengok tu, memang dasar takde ati perut la ni... pangai mcm samseng!   Dah lepas belasah anak orang sampai separuh mati, bukan ada rasa takut or nyesal sikit pun...sebaliknya meka bersukaria & puas ati la tu mcm dunia ni meka yg punya! :@ :@ :@ :@ :@

Cepat la polis dpt tangkap saspek utama dia!   Dah belasah cukup2 dlm lokap, sumbatkan je dlm jel seumur idup, biar dia rasakan...!!!!!  Ingat senang2 nak amik nyawa anak orang yer... :@ :@ :@

itu pasal la kaum lelaki semakin hilang, kecik2, muda2 lagi dah duduk dlm penjara ... nasib ko la bodoh ... ikut kan hati dan perasaan ... dgr berita ari tu pun aku dah taw dan dah dpt agak, bdk yg kene pukul ni mesti tak panjang umor, biar lah dia pergi dari sengsara ... AlFatihah buat arwah ... takziah buat keluarga arwah dan buat keluarga bdk samseng tu jaga lah. kawal lah anak2 anda dgn baik jgn ade yg jd pembunuh atau pembuli lagi ...

di sini aku nak cakap, permintaan dihormati tapi sebagai tuan umah aku x perlu nak ikut. terpulang pada yg lain yg bagi komen. pada aku budak yg mati tu x salah, yg memukul tu ANAK HARAM yg x patut ada atas dunia nie.

ANAK2 HARAM ni pada aku hukuman paling sesuai GANTUNG SAMPAI MATI DI KHALAYAK RAMAI....muda x muda tapi perangai MENGALAHKAN SETAN.....aku x tau ni salah mak bapak atau x....

foto KENA GANTUNG SAMPAI MAMPUS tu lekatkan di semua sekolah supaya x de lagi ANAK2 HARAM yg suka2 hati nak belasah anak org....nama2 dan foto MASUK lam sotkabar kasi AIB sampai 7 keturunan....

Originally posted by Lina66 at 23-2-2009 09:33 AM
skang budak yg kene blasah tu jadi arwah...

ape tindakan polis selanjut nye...   buat bodoh? kes close?

what?

kak lin, s per malam tadi punyer berita kat buletin tigasuku, diorg da bukak file, even kementerian pelajaran (kalo tak silap org la) pun bukak file utk kes nih.

patutnyer, bdk2 yg pukul bdk tuh, kena bantai balik, tp sampai lembik jer lah. jgn sampai mampus plak. bior diorg plak rasa cam ne rasanya kena blasah. suka2 nk blasah anak org. sok2 ada anak sendirik, mati kena blasah dgn org lain gak, baru diorg rasa cam ner rasanya anak tuh mati sbb kena belasah.