CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Jejaka#Macho

Reaksi lelaki disebelah pompuan dlm bas pd waktu malam?

Balas #160 Jejaka#Macho\ catat

aku pon sejuk bai...tgk sblh baek nyer tido...laki ngan pompuan dok seblh2...setan dok celah2...

Reply #161 033589's post

heleh.....ko nomot jenis yg "auto sentuh" ke?

aku fobia nk tido kalo dok sebelah laki......takot pulak..time2 tido tuh..lg pon mane sedarkan..tatau mane dia pandang2..time tak sedar tido tuh..ish

Reply #163 ainbaik's post

tu kalau ain mmg tido jenis tido mati....

Balas #162 kambeng_masam\ catat

aku 'look and rise'

tapi tak berani utk 'look and touch

supaya leh jadi 'touch and rise'

tapi tataula kan kot2 aku ter 'touch and sleep'

Balas #163 ainbaik\ catat

isk...takpe ain tido je bole dok sebelah lelaki...baik ain..bagi rezeki kat mataboye..

Follow Us
aku xheran pon kalo ppuan dok sblh aku..
tp masalahnya time tdo mlm...xsedar anu terpacak..nanti dia heran napa seluar aku ni tertonjol semacam lak

Aku pernah satu ketika dulu naik bas duk sebelah sorang remaja perempuan. Ke seat sebelah pulak ade pakcik dan makcik laki bini. Aku borak-borak jap dengn perempuan tu then dia tertido terhimpit ke arah aku. Kebetulan seluar yang aku pakai tu cawatnya agak besar, jadi nampak tertonjol part private tu. Padahal tak stim pun. Pakcik kat sebelah tu duk renung aku je sepanjang perjalanan. Pikir bukan-bukan dah dia agaknya.

Reply #168 Gunner's post

pakcik tu sbnornya kata dlm hati..
'haissshh..sib baik aku dah bangka..kalo x..maunya aku dok sebelah awek tu'

Originally posted by JFK at 14-11-2008 09:37 AM
pakcik tu sbnornya kata dlm hati..
'haissshh..sib baik aku dah bangka..kalo x..maunya aku dok sebelah awek tu'

kah kah kah.....
ke ko yg niat mcm tu JFK oiiii

Balas #169 JFK\ catat

hahaha.... ada ati ya pak cik tu....

aku pun ada pengalaman naik bas balik Kelate... jauh tu... jenuh nak sampai..... selalu terduduk sebelah lelaki dan lelaki terduduk sebelah aku.... aku paling tak suka naik bas ni... sbb aku ni cpt pening dan selalu le muntah mabuk bas... sbbnya bau2 minyak wangi ore lelaki ni kuat sgt...dlm air-con... kalu kena minyak atar lagi le... cam morning sickness lak...  aku selalu standby plastik...tapi sib baik le masa dlm bas x termuntah...bila berenti je aku cpt turun dan muntah... cam jakun naik bas lak.... so org sebelah tak kacau dan x berbual takut nnti aku muntah ke muka dia.....   lepas tu dah tak naik bas lagi... drive sendiri je balik Kg.  Tak de le pengalaman ngeri lain.....

Originally posted by Gunner at 14-11-2008 09:31 AM
Aku pernah satu ketika dulu naik bas duk sebelah sorang remaja perempuan. Ke seat sebelah pulak ade pakcik dan makcik laki bini. Aku borak-borak jap dengn perempuan tu then dia tertido terhimpit  ...

apsal nko tak ekjas jer suar nko di kala pakcik tuh merenung nko... pastuh no tunjuk ah tangan camgini :victory: ..

dulu masa skolah2. suka klu org sebelah laki. leh sembang2. gatai bebenor time tu. skang da besar..slalu aku amek seat single. atau doa laa mintak2 pompuan dok sebelah. aku serik laki dok sebelah. da mcm2 peel jd. takutt antara kisah yg x bley lupa..

1)masa nie aku study kat kuantan.. slalu naik bas dr tepeng ke kuantan ..bas tgh malam .sampai sana pagi. slalu naik SKBG x pon bas cepat express.. malam tu aku tdo la.. sebelah aku rupanya lelaki. x pe lah. tp aku tgk2 mcm askar. aku biar je la kan.
pastu dlm agak2 nk sampai kuantan.. aku pun terjaga la.. korang tau apa jd.. laki tu tgh tdo atas breast aku.. sangat vavi ok..:@:@:@ sangat2 vavi. aku time tu segan malu nk menangis.. sedey.. sume ada. mcm mana aku nk buat nk gerak2 kan dia.. nk tunggu dia alih sendiri ke.. atau mcm mana. setan tol time tu.. dia bley nyembam2 tdo atas breast aku..siott sgt..  x berkutik plaks tu.  time tu mmg aku blank..kang klu aku gerak dia terjaga ..dia malu laks.. atau sebenarnya dia mmg sengaja:@:@aku x tau lah.. klu aku x gerak..sampai bila dia nk tdo mcm tu. last2 aku terus alih2 badan.. dia pun mcm terkejut dan terpeleot kepala la.. aku terus dok kedepan sket.. dia terjaga2. terus dia amek beg sume.. dia soh bas driver tu berenti. time tu dan masuk kuantan dah.. aku mmg lupa la.. aku da ternoda malam tu..

2) nie pun jd masa aku study..nk balik kuantan jugak.. time nie aku dok sebelah mamat nie.. ensem gak la.. dia start sembang dgn aku. pastu sampai kuantan kan dia asyik bersembang dgn aku. aku tensen.. x reti2 nk stop ke.. x ngantuk ke dia.. dlm kul 2 pagi gtu.. dia dok sembang lg. last2 aku buat2 tdo.. kelaka time nie..sebab dia tetiba dia ckp.. " laa dah tdo dah dia.. cian dia..penat ya" dia x tau aku penat dgr dia sembang.. budak2 belakang aku time tu..budak2 kelas aku..diaorg pun org tepeng. bile sampai kuantan diaorg dok tanya.. sapa mamat aku sedara ke.. sepupu ke.. rancak bersembang. malu gila aku.. tp last2 kitaorg tukar2 gak no phone. sempat la jd bf aku setahun. hahahahah.

[ Last edited by  qriecy at 14-11-2008 06:57 PM ]

Rate

1

Reply #171 Jaza2008's post

ko ni mmg subur la...bau laki pon dah boleh buat ko muntah2....

Reply #170 jazzquenn's post

depends..kalo ko awek tu...nak gak aku dok kat sebelah..got shoulder for me to park my head...and got a kain to lap my air liur basi...

Reply #169 JFK's post

Dia tak perasan kat sebelah dia pon ada "awek" jugak...Sibuk duk renung orang punyer..

Originally posted by dainese at 14-11-2008 04:03 PM

apsal nko tak ekjas jer suar nko di kala pakcik tuh merenung nko... pastuh no tunjuk ah tangan camgini :victory: ..

Jenuh dah ejas... alih-alih ia tertonjol jugak.. awek kat sebelah pun jeling-jeling je..
wat donno je la.. aku tak bersalah....
hahahahahahaha...

sbb tu aku prefer dok seat tepi lorong.. in case ade org duduk telebih kusi leh aku sendeng ke luar.. penah skali aku dok tepi mamat yg chubby... aku plak dok seat tepi tingkap.. aku talih nk nyandar.. kalo nyandar nnt rase mcm kena himpit.. seat lain byk lg kosong tp mamat ni tk phm2 nk tukar tempat.. last2 aku yg tuka tempat.. lantak ko la nk kecik ati ke tak.. janji aku yg selesa.. bknnye sejam nk dok gitu..

x bebas la klu dok sblh llki...
tp..klu dah terpakse nak wat camne..

huhu...kalo aku ..naik bas kepala sandar kat cermin trus tido..dah tak peduli kat org lain dah.,,,sedar2 smpi jer...