CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: acit_hensem

Masih peluk isteri masa tido slepas 1 taun kawen??

MASIH TIDO BAWAH KETIAK SUAMI.Beshhhh OOOOO...suami mmg suka peluk kalau tido. even kalau time me masak pon dia suka peluk dari belakang..kalau kuar jejalan pon masih lagi peluk bahu, sampai me naik segan..huhuhuhu

dia kata best sebab i buat dia eheemmmm, syok gilesss

peluk dah berpuluh bertahun pun masih peluk

dah lima tahun...
masih peluk memeluk lagi.....
Jalan2 pun masih berpinpin tangan....
kalau boleh biarlah kekal hingga ke tua...

tahun ni tahun ke 11 kawen.....
masih peluk lagi kalau ada kesempatan, sbb aku skrg tido bilik bawah, hubby plak tido bilik atas......... tapi bila ade peluang ...... gunakan sepenuhnya

cm mn klu masing2 xthn pluk sb panas..rimas..xslesa...n...+ hubby xromantik

Originally posted by MamaAzlina at 21-1-2009 12:39 PM
tahun ni tahun ke 11 kawen.....
masih peluk lagi kalau ada kesempatan, sbb aku skrg tido bilik bawah, hubby plak tido bilik atas......... tapi bila ade peluang ...... gunakan sepenuhnya

ha... nape pulak camtu?

Follow Us

Reply #1 acit_hensem's post

emm bestnye...kasih sayang suami isteri....

Nampak gaya thread ini pun nak kena tunggu satu tahun kot baru selesai bincang????

Originally posted by manakautau at 24-1-2009 12:10 AM
Nampak gaya thread ini pun nak kena tunggu satu tahun kot baru selesai bincang????

ko taw manak...  mmg aku stuju banget ngan ko dlm hal ni.....    beria-ia ler  si bini yg post kat sini citer bagaimana dipeluk sumer.... laki bini hepi foreva and eva and eva...     dah belas2 taon kawen...  setaon kawen. sumer...   aku memang LMFAO..... tengok worang2 yang nak convince kan sgt worang laen yg betapa  hepinye  dia ... tee hee   .... tak yah ler nak cakap pasai  kena peluk tiap malam sumer....   sundrik  juga taw  kalu ko gadoh ngan laki sampai kuar kata2 kesat;  carik laki lain kat mana2 yg ko dapat.....  

laki yg jujur ajer akan jawab jujur; peluk ke idak bini dia lepas setaon ke saploh taon ker kawen.. wokeyyyy....  :victory:   

satu bini2 ni kena taw... masa dia peluk ko masa nak tido tu  SATU TU ajer yg dia nak... kalu dia ponek tak ada ati nak benda alah tu... gudnite ajer ler... wokeyyy    

Originally posted by wankeyrel at 14-1-2009 08:28 PM
peluk dah berpuluh bertahun pun masih peluk

yeaa  rrrriiighhht..

tido peluk2... kalau gi jln2... nak pegang tgn pun xterpegang... kekdg jeles dgn org yg jln2 sambil pegang2 tgn... peluk2 bahu...

Originally posted by amazed at 26-1-2009 04:22 PM
ko taw manak...  mmg aku stuju banget ngan ko dlm hal ni.....    beria-ia ler  si bini yg post kat sini citer bagaimana dipeluk sumer.... laki bini hepi foreva and eva and eva...     dah belas2 taon kawen...  setaon kawen. sumer...   aku memang LMFAO..... tengok worang2 yang nak convince kan sgt worang laen yg betapa  hepinye  dia ... tee hee   .... tak yah ler nak cakap pasai  kena peluk tiap malam sumer....   sundrik  juga taw  kalu ko gadoh ngan laki sampai kuar kata2 kesat;  carik laki lain kat mana2 yg ko dapat.....  

laki yg jujur ajer akan jawab jujur; peluk ke idak bini dia lepas setaon ke saploh taon ker kawen.. wokeyyyy....  :victory:   

satu bini2 ni kena taw... masa dia peluk ko masa nak tido tu  SATU TU ajer yg dia nak... kalu dia ponek tak ada ati nak benda alah tu... gudnite ajer ler... wokeyyy    

Ko nak kena pangkah dengan warga FD nih kah amazed main kata setuju2 ngan aku?????? Hang tak takut kah kena pancung ngan mak2 budak kat sini?????

Anyway aku nak tambah sikit jerk...kalau berpandukan confession depa2 kat thread ini...aku tak surprised pun kalau warga masyarakat keluarga harinih jenis yang banyak kena tifuuuuu ngan pasangan masing2(curang)...... coz all they need is somebody to hug at nite.......apa yang terjadi sebelum tuh...tak mahu ambik pusing......

Psst aku tak leh cakap banyak2 ...takut kena pangkah jugak......

Apa kata kalau semua puan-puan forummer yang visit forum ni, tak kiralah baru kahwin setahun, 2 tahun, 5 tahun, 10 tahun, 20 tahun dan seterusnya pakat-pakat mengaku masih dipelok laki waktu nak tidoq. Jadi tak yahlah thread ni panjang-panjang.

peluk isteri tuh bagus tapi kalau boleh jgn peluk keterlaluan especially depan anak..manalaa tau kan...bawa pendekatan yg tak baik...lagipun susah nak baca what in their mind....  so just be a bit careful!

anak aku tido kat tengah....mcm mana nak peluk...hehe
peluk bantal jela...

aku jawab ya...  sentiasa tido dlm pelukan masa dia masih ada dulu...

Originally posted by arysa at 1-2-2009 05:44 PM
aku jawab ya...  sentiasa tido dlm pelukan masa dia masih ada dulu...

sekarang dia ke mana?

Reply #178 nighunter71's post

he left me...

Reply #173 manakautau's post

Ko nak kena pangkah dengan warga FD nih kah amazed main kata setuju2 ngan aku?????? Hang tak takut kah kena pancung ngan mak2 budak kat sini?????

Anyway aku nak tambah sikit jerk...kalau berpandukan confession depa2 kat thread ini...aku tak surprised pun kalau warga masyarakat keluarga harinih jenis yang banyak kena tifuuuuu ngan pasangan masing2(curang)...... coz all they need is somebody to hug at nite.......apa yang terjadi sebelum tuh...tak mahu ambik pusing......  

Psst aku tak leh cakap banyak2 ...takut kena pangkah jugak......

manak...  do i look like i give a ratazz apa worang nak cakap... pasai ko ker.. pasai aku ker.. aper2 ler....  dah aku mmg agree dgn post ko.... aku ckp ajer  aku setuju.... ekkkk  :victory: dan mmg banyak post2 ko yg aku memang agree!!!  

setakat pancung kat cyber nih... so??... .....aku ni berforum.. bukan nak buat confession sunday mornen...  LMFAO...

well.... aku pun tak terKUJUT gak kalu worang2 nih jugak ler  yg bebenornya dok risau ke hulu  risau ke hiliq...pasai  laki depa....  canang masih tidor peluk pelukan walau dah 11 taon kawen... yeaaaa  rrrrigghht... tee hee

ni hah  manak... lemme tell you a sikret... errrr tak jadik sikret la pulak ekkkkkk... sebab aku nak tulis nih..; tak aper... gud sikret is bound to be spread...  tee hee...

bila depa ni dok war warkan dengan 'gah' dan 'hepi'nya   depa berpegang tangan pimpin sumer...  even bila nak lintas jalan kecik... yang  untuk 4 langkah ajer ke seberang tu......... ko tau tak maknanyer..........  simpel ajer... maknanya  masing2 mmg tak cayer ler kat partner masing2.. benda2 camtu pun  nak kena pegang takut  laki dia  larik  kat worang lain......... akai leh baca hah!!...  

orang yg dah tau hati budi chenta yang tak ucap tak yah nak show off....sundrik tau dan trust kat partner masing2....
dan malang nyer... lagi dok pegang2 ke hulu pegang2 ke hilir...  lagi ler  laki tu  sonok tau yg bini tu  hardup sgt dengan dia... apa buat pun... wokeyyyyy ajer...  tee hee   pshawwwwwwww   

Originally posted by amazed at 1-2-2009 07:15 PM

manak...  do i look like i give a ratazz apa worang nak cakap... pasai ko ker.. pasai aku ker.. aper2 ler....  dah aku mmg agree dgn post ko.... aku ckp ajer  aku setuju.... ekkkk  :victory ...

..yang lebih ramai mengaku selalu dapat peluk sebenarnya mereka2 inilah dari gollongan  yang selalu disebut nenek aku........people in denial.... .....nenak gua rok canggih gua cakap lu bro.....