CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: suriza_sue

POMPUAN MEROKOK

Skang pompuan merokok dah mcm jadi Trend...

Originally posted by girlsukasenyum at 27-10-2008 15:47
aku ni perempuan tapi aku x malu mengaku aku smoke..wei hina sgt ke perempuan merokok? owhh kalau perempuan ni merokok kira jahat la. Ni nenek aku pun smoke gak brand salem...x lak atuk ke bapak  ...

GIRLLL POWERR!!!

pompuan smoking tak sepatutnya jadi isu

Sorry sebab aku revive thread lama. cite dia cmni. Lately aku dah fall in in love dengan sorg awek neyh, budak uni aku gak, aku ingat nak wat steady gf la plak, dah sampai seru kot, kekeke, sebab before ni aku kuat main2, 6 bulan couple pastu break tapi dia ni lain, memang perfect bagi aku, cute, petite, budak Law tapi sayang 1 je, dia smoke, aku memang tak kisah sebenarnya sebab ex aku sebelum ni pun smoke tapi this time kalau boleh orang cakap nak wat stok bini, tak mau yang geli2 dah~, camne korg rasa klau awek korg smoking sebab aku fikir in the long term kalau kawen nnt nak juga bakal bini aku ni jadi pendorong aku sebab aku pun bukan baik sangat, aku pernah tanya dia taknak stop smoking ker, haaaa ni plak 1 lagi masalahnya, aku pun smoker gak Dia cakap dia akan stop kalau aku stop, adeiiii, pening la pale aku~

Sorry sebab aku revive thread lama. cite dia cmni. Lately aku dah fall in in love dengan sorg awek neyh, budak uni aku gak, aku ingat nak wat steady gf la plak, dah sampai seru kot, kekeke, sebab befo ...
rastablank Post at 3-4-2010 05:59

ko proceed je dgn dia...bila dak kawen ko suruhla dia hisap rokok ko plak...

Sorry sebab aku revive thread lama. cite dia cmni. Lately aku dah fall in in love dengan sorg awek neyh, budak uni aku gak, aku ingat nak wat steady gf la plak, dah sampai seru kot, kekeke, sebab befo ...

kalau aku, euwwww tak sanggup aku nak kawin dgn pompuan yg merokok. nasib baiklah aku dah lama stop, kalau tak, mcm dabel stended lah pulak nak pompuan tak merokok tapi diri sendiri merokok. aku cadangkan ko dan dia try S'Detox

Follow Us

cermin diri sendiri lah weh...ko nak pompuan yang elok tak merokok tapi ko sendiri perokok,layak ke ko demand?

no komen...sbb aku bkn kategori popuan merokok....

cermin diri sendiri lah weh...ko nak pompuan yang elok tak merokok tapi ko sendiri perokok,layak ke ko demand?
tabasco Post at 3-4-2010 16:07
Tak layak ke aku? Sebab aku smoker? Sebab aku smokerla aku taknak future wife aku jadi cam aku, bukan aku tak nak berenti, dah pernah try tapi tahan sebulan jer, skang ni pun tengah try nak stop, aku makan chewing gum hari2 utk tahan~

Tak layak ke aku? Sebab aku smoker? Sebab aku smokerla aku taknak future wife aku jadi cam aku, bukan aku tak nak berenti, dah pernah try tapi tahan sebulan jer, skang ni pun tengah try nak stop, aku  ...
rastablank Post at 4-4-2010 03:53

well kalau ko tak kuat melawan ketagihan merokok tu,apatah lagi dia nak lawan.bayang2 akan bengkok gak kalau kayu tu bengkok.bila ko dah bersih dari segala rokok,baru ko cakap dia patut berenti merokok sebab dia dah nampak yang ko betul2 serius.ataupun ko ajak dia sekali berenti merokok.sama2 berenti.
kalau betul susah sangat ko nak berenti,aku cadangkan ko jumpa ahli farmasi dan ikut program dorang.sebab aku rasa ko ni spesis perokok tegar.
http://www.iwanttoquitsmoking.com.my/johnsonjohnson/bm/partners.html

kat sini dorang ade sediakan alat2 untuk berhenti merokok,contoh waktu ko craving ke ko leh guna inhaler.
memang program ni perlukan duit,tapi kalau ko sanggup keluarkan duit untuk merokok,ape salahnye kali ni ko keluarkan duit untuk berhenti merokok.faedahnya ko umur ko panjang.
goodluck!

Post Last Edit by fatinandreanna at 4-4-2010 14:00

Aku ni seorang perokok tegar. Dah lebih 10 tahun aku merokok. Aku tak pernah nak sorok dari bf aku yg status aku ni smoker. Malah dia pun kadang2 PAU rokok aku. Dia pun tak marah sebab dia tahu aku bukan kaki clubbing, tak minum arak, tak hisap dadah. Apa la sangat merokok tu. Sama jugak macam lelaki merokok. Cuma lain jantina.

Kalau ada BF aku suruh berenti aku cakap HE CAn Go To Hell.

Aku pilih rokok dari pilih jantan. So aku bakal ahli PEROMA. Mana kelab perokok setia cari forum ni?

Post Last Edit by rimau_manja at 4-4-2010 15:43
Post Last Edit by fatinandreanna at 4-4-2010 14:00

Kalau ada BF aku suruh berenti aku cakap HE CAn Go To Hell.
fatinandreanna Post at 4-4-2010 13:58

Merokok adalah perbuatan haram yg boleh menjerumuskan seseorg itu ke HELL.

Btul la lelaki merokok ka, pompuan merokok ka, sama ja, dua2 buat benda haram. Kalau merokok secara sembunyi2 ok sikit (sikit je la), tapi kalau yg merokok di tempat public sampai org lain terhidu asap (jadi perokok pasif), memang keji sungguh

Post Last Edit by rimau_manja at 4-4-2010 15:33
Tak layak ke aku? Sebab aku smoker? Sebab aku smokerla aku taknak future wife aku jadi cam aku, bukan aku tak nak berenti, dah pernah try tapi tahan sebulan jer, skang ni pun tengah try nak stop, aku  ...
rastablank Post at 4-4-2010 03:53

aku dah kata, try S'Detox. FYI, itula produk yg aku guna dulu untuk berenti merokok. after kali pertama guna, terus ilang rasa ketagih, terus stop smoking tanpa perlu bersusah payah, tapi tu pengalaman aku la, kalau ko try, aku tak tau la ko akan dapat kesan yg sama mcm yg aku dapat atau tak, tapi apa salahnya ko try since harga produk tu pun tak mahal, bawah RM100. dulu aku perokok tegar jugak, satu hari satu kotak (20 batang).

jgn salah paham, aku bukan nak jual produk kat sini, kalau ko nak beli pun bukan dgn aku sebab aku memang tak jual

saya tak suka perempuan merokok. perempuan merokok pada saya tak ada class dan tak baik utk kesihatan. kenapa merosokan badan sendiri.

arwah nenek gua bertudung selamba je hisap rokok daun

mana2 pompuan yang merokok tu kalu boleh berenti, berenti lar....
ada opismate aku ni pompuan , perokok tegar....dua kali dah keguguran sebab kuat merokok... dah lar sebelum nih susah nak mengandung, bila dah mengandung gugur lar pulak.... waktu mengandung pun dia merokok... susah nak berenti katanya...

Post Last Edit by rimau_manja at 6-4-2010 18:54

175# guablur7

arwah nenek lu bukannya perfect..

mak mentua aku pun mrokok  rokok daun

176# cfa

hampeh betul bini mcm ni. laki dia tak tempeleng ke?

apa la yg best sgt merokok eh?best sgt ke?rasa cam nk mncuba la plak..........