CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tumpanglalu74

Video Pengakuan 'Paksa' Sukma

Close [Copy link]
Setau aku org bijak pandai takde nak buang masa sini..

MELAYU, BUKA LAH MATA KAMU SIKIT.

Nampak macam paksa ke tu?

Sampai Sukma tersengih lagi bila polis tu buat lawak.

"Paksa"...... betul lah tu.

Kesian aku kat Melayu totok PKR ni.

Selamat mlm...  Jumpa lagi esok ye..

Originally posted by lambaian at 5-7-2008 09:47 AM
video yg tahun lepas tu sukma mengaku dia ditelanjangkan,dipaksa, utk mengaku.... dia tak jumpa lagi tu hahahahahahaha

Kesian..  Setotok inikah Melayukini?

Yang peliknya, pengakuan Sukma tu sangat detail
Siap cakap suka posisi meminggir

Kalau dia hafal skrip memang hebatlah daya ingatan dia
Tak teragak-agak langsung nak jawab soalan polis tu

Follow Us
Originally posted by houdini at 6-7-2008 11:54 AM

Yang peliknya, pengakuan Sukma tu sangat detail
Siap cakap suka posisi meminggir

Kalau dia hafal skrip memang hebatlah daya ingatan dia
Tak teragak-agak langsung nak jawab soal ...

constant repetition - lama-lama cerita yang disuap dan disuap dalam otak akan dianggap kejadian benar dan detail itulah yang menjadikan cerita itu kelihatan seakan-akan benar terjadi. tengok movie Reservoir Dogs, scene penyamar polis cuba menyusup dalam gang bank robbers dan cuba impress geng penjahat ni dengan satu cerita palsu tentang pengalaman beli dadah yang dihafalnya setiap hari untuk cipta satu lakonan yang meyakinkan.

Kesiann..  Sanggup ko memerah otak utk bela Al-Juboree ni?

takde bela sapa2 takde sokong sapa2 cuma keluarkan pendapat jer. tulis dari memori tak sampai 5 minit selepas baca, takde research atau buat sebarang perahan otak. cuma guna 10 peratus kuasa kepala lutut.

Originally posted by TarzanSiam at 6-7-2008 02:20 PM

constant repetition - lama-lama cerita yang disuap dan disuap dalam otak akan dianggap kejadian benar dan detail itulah yang menjadikan cerita itu kelihatan seakan-akan benar terjadi. tengok  ...

kikiki... kesian....

Originally posted by tumpanglalu74 at 6-7-2008 02:34 PM

stengah org anggap al juburee ni macam nabi.... macam suatu yg mustahil sama skali al juburee boleh buat kerja tu...

Originally posted by kimiey at 5-7-2008 03:16 PM
citer mana nih nak caya... masa sukma ckp kat dalam bilik kerr,atau citer masa sukma dah dilepaskan nih...hehehehee pikir laa sendiri...

hidup mati ku aku percaya kat anuwar.. bagi ku dia lebih mulia dr ku jadi tak mungkin dia akan wat dosa .... dia adalah manusia yg tak mungkin buat dosa... idop bung anu....

Originally posted by tumpanglalu74 at 6-7-2008 02:34 PM

sian juga kpd yg bertungkuslumus memanjangkan fitnah ini....

Originally posted by biezie_slalu at 6-7-2008 04:17 PM

aku pun macam ko..  walopun dia tak brani sumpah.. aku tetap percaya anwar tak bersalah...

Originally posted by biezie_slalu at 6-7-2008 04:17 PM

Alhamdulillah.  Kalo aku memfitnah, maka aku akan dipanah petir, esok lusa dah takde kat sini dah.  Boleh AnuWa sumpah cam aku ni?  

Mesti korg gatal hati nak kata, mana aci nak harap petir je.  Kecik kebarangkaliannye.  Hahahahahha!!  Meh aku kata aku mampos esok, walau dengan ape cara skalipun.  Nak?  

SEKARANG MANA ITU PAK SHEIKH PUNYE SUMPAH???

Originally posted by tumpanglalu74 at 6-7-2008 04:27 PM

Alhamdulillah.  Kalo aku memfitnah, maka aku akan dipanah petir, esok lusa dah takde kat sini dah.  Boleh AnuWa sumpah cam aku ni?  

Mesti korg gatal hati nak kata, mana aci nak harap pe ...

sumpah secara maya , tak aci ler....

ada owang percaya pengakuan sukma semasa dalam penjara....sebagai sukarela....
dan .....pengakuan sukma semasa bebas pula...dianggap sebagai pengakuan paksa.....

ada owang kata...cara dia bercakap....siap dgn detail sekali....macam real jer....lalu percaya....
filem james bond lagi "macam real".....mongkin dia percaya jugak.....

sistem kehakiman punah ranah....ada gak yg percaya....walaupun dah terbungkar bahawa peguam pun boleh tulung hakim menulis "keputusan penghakiman".....

ada owang pulak kata ...sukma tersengih tanda tak dipaksa....tak tahu kah dia...ada owang yg "senyum dalam tangisan"...."ketawa dalam duka"..."benci tapi windu"...."gelak dalam hiba"....
mongkin bagi dia...owang yg tersenyum sekali sekala dalam penjara....adalah owang yg suka duduk dalam penjara.....dan suka dipenjara....serta dipenjara dgn sukarela....prttthhhh....

biasa la.....

Originally posted by remy32 at 6-7-2008 04:13 PM

stengah org anggap al juburee ni macam nabi.... macam suatu yg mustahil sama skali al juburee boleh buat kerja tu...

aku bukan suka sangat DSAI...masa dia join UMNO...dia la yg paling lantang kutuk PAS....tu pasal Mat Sabu geram kat dia...Biasala Mat Sabu...lantang jugak...

Tp siapa tahu Tuhan sayang dia...lepas bergelumang dgn taik di UMNO dia insaf....dan berjuang menegak keadilan.....dia mungkin jauh dr sempurna...tp ada memberi persepsi yg positif di atas tindakan dia dlm politik utk memperjuangkan keadilan.

May be..dia tu bisex...tp utk menuduh meliwat tu adalah sesuatu yg berat....kes 1998 pun berlangsung dgn aksi2 yg mcm kartun....mcm mana org nak percaya pada sistem kehakiman negara dlm kes kes yg melibatkan peringkat tertinggi UMNO.

Aku percaya...seorang yg mengamalkan sex luar tabiee x akan berani  menjadi politician.

kalau kita baca pengalaman orang yang pernah kena ISA macam Saari Sungib dan RPK, dorang memang kena mental torture dengan polis untuk crack semangat mereka. macam Saari sebagai orang agama, dia kena lempar perkataan lucah dan cerita tentang pengalaman seks luar tabii yang jijik.

RPK pulak antaranya dihantar imam untuk beradu ilmu, cubaan sex talk tapi tak berkesan last sekali punah mogok lapar kerana umpan selipar sempena ulangtahun perkahwinan oleh SB yang bermulut manis.

Adalah bodoh jika berfikir bahawa intelligence yang ada dalam PDRM dalam teknik brainwashing ini tidak digunakan terhadap Sukma. malahan Sukma itu mungkin subjek yang paling senang sekali kena basuh kerana lembut dan awww gitu. Lepas dah cracked suruh la apa pun, dia akan ikut demi menggembirakan tuan barunya itu.

Aku nak tunggu korg kata itu suma CGI je.

Ataupun pelakon yg pakai sarung muka cam cite Mission Impossible.

[ Last edited by  tumpanglalu74 at 6-7-2008 11:24 PM ]