CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 12664|Reply: 37

budak darjah 5 dan aktiviti seks nye

smlm 1 of the teacher kat sekolah aku dapat tangkap 3 pupils (year5) tgh bermessage (pass kertas), then bile buka message tu masyaallah! semua pasal sex!
just imagine year 5. antaranye "aku nak jolok si xxxx sampai keluar air mani", "aku nak ko romen dengan si xxxx" dan mcm2 lagi yang aku tak terkata dan
terkedu la bile baca. since aku one of the discipline teacher member aku tunjuk le. pe komen forumers? budak2 zaman skrg ni advance sangat dan aku tak
pasti mana depa dapat sumber tu. dah tentu dari rumah dan persekitaran such as kawan2. kalo aku senang je, put all the blames on the parents sebab semua
datang dari umah. kalo nak salahkan persekitaran dan kawan2 depa, kawan2 nye tu mana plak tau? aktiviti depa tak penah di pantau oleh parents maybe.
then the case is submitted to the headmaster. bile2 aku pikir balik, naik gerun plak sebab one day anak2 aku akan bersekolah dan start socializing. aku takut
anak2 aku akan terpengaruh..nauzubiilah. betul kata org tua2, agama tu penting dari segalanye!

budak tadika ke?

dah x ajar sex secara formal inilah jadinya

Originally posted by shahx at 5-3-2008 11:55 PM
budak tadika ke?

ya allah.. kan dia mention budak darjah 5 tu

Originally posted by masnina at 5-3-2008 11:58 PM

ya allah.. kan dia mention budak darjah 5 tu

aku igt kan budak 5 tahun, rupenye darjah 5.. huhu

advance nya bebudak nih.....siap tau jolok la..romen la....isk3x

Follow Us
memang budak2 sekarang macam ni..... itu yang mac cuba pantau anak2 sedaya mungkin..... dah banyak cerita sebegini yg mac dengar

budak2 sek rendah ni, bab dating dah pandai tau! You ingat dating ni, dating saja ke? mesti ada usik usik tau.... (physical)

[ Last edited by  macademia at 6-3-2008 09:04 AM ]

aku dulu2 skola tatau pepe psl seks.. tau main getah.. main teng teng

Reply #8 otro's post

same ngan saye..huhuhu

sume ni pengaruh it & media yg meluas & mudah didapati...

Budak sekarang memang advance dari kita dulu...anak sitislam yang lelaki  berumur 6 tahun masa tu pernah tanya kat sitislam kenapa xxxxnya naik bila tengok cerita smallville(superman), terkedu sitislam masa tu..tak tau nak jawab apa ..sudahnya time cerita tu sitislam tutup..la ni time sekolah masa tengok tv dari 6.30-8.00..lepas tu sitislam tutup..cuma hari cuti jer bagi tengok tv.

budak

advance betul budak2 skang kan....takutnyer camne laa anak2 kita bila dorang dah capai umo camtu...
patut ke kita terangkan pasal seks pada mereka supaya mereka x terpengaruh dgn kawan?????
risau pasal semua ni...dah laa kita2 ni ade anak lelaki n pompuan yg sedang membesar kan...ape tindakan parent kt cni ek...
betul cakap mac..kita kena pantau anak kita...tpkan sesetengah budak x suka dipantau oleh parent dorang....
zaman kita dulu IT mane neluas camni... skang semuanye di hujung jari..kt hp pun boleh surf internetkan....
sbnrnye teknologi ni pun ade pro n kon

hmmmmm....

Ni yang paling takut ni.Macamana nak membesarkan anak2 dalam keadaaan penuh cabaran  nih. Tapi kan teacher, masa i sekolah dulu kan, masa tahun 80-an gitula..i punya classmate yang jantan2(dalam darjah 5 dan 6) memang dah tau benda-benda macam ni. Siap lukis-lukis lagi @#$%^... i pun pelik ...astagfirullahalazim!

Lepas tu ada pulak budak pompuan ni (classmate i jugak la...) dia bawak buku, suruh i baca...novel kalau tak silap, tak hengat tajuk apa... i baca separuh jerk...nak tahu novel apa... novel2 XXXlah. Lepas tu i tanya dia... mana dia dapat buku ni? Dia kata abang dia punya, dia pinjam curi -curi. Boleh? Sib baik tak kena tangkap ngan teacher shakira....eheks...

Zaman zekarang? Tak dapek den nak nolong. Berusaha keras sedaya mungkin lah.

jadinye kesimpulannye... kita kene ada sex education yg betulla ye? tp.. seawal bila ye nk diajar? bila anak kita akil baligh ke? tp klau budak2 darjah 5... maybe lom akil baligh lagi.. camno?

kawan dee punya mak cikgu displin gak..
sekolah rendah..mmg byk masalah begini,
ada tu naik teksi tak ada duit, cakap dgn pakcik teksi nak buat apa2 buat lah dia tak kisah.
ada pulak tu dibayar rm1 tuntuk dijolok dgn jari oleh seornag pakcik. kerana RM1. bukan tempat tempencil.. KL.

takotnye....
tu kenkadang rase... bior le anakku tak berkawan... homeschool je...

Budak lelaki umur 11 tahun dan bleh ejaculate ke?

for my girl, mac boleh control. We are very close, so they confide in me and I know whats happenning in their school life 24/7. Insyaallah ok.....

Tapi anak boy mac yg std 2 ni, mmm, yela budak lelaki tak confide sangat kan.... so kena extra pantau la.... Hari tu slow talk dgn dia, bila dpat tau ada kawan2 dia masa gurau2 main catching, they all main tangkap "birdy" kawan..... sekolah all boys ni bukan tau malu kan......

So mac slow talk la dgn dia, so dia tak main if kawan2 dia ajak....

sunat pon lum lg tu...

12Next
Return to list New