CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: gucci

TERATAK SEMBANG

Close [Copy link]
wah shania... cam best je... kimi nak try lah. masak pakai microwave boleh tu?

Originally posted by kimimclaren at 23-5-2008 05:35 PM
wah shania... cam best je... kimi nak try lah. masak pakai microwave boleh tu?

microwave convection ke..kita punye dah meletop..cik abang buat hangatkan udang pastu udang melompat ke lampu....keluar asap pulak tu....skrg ni panaskan pakai stove je...tapi kalau grill lagi sedap...biar ade hitam sikit...

good luck

berita sedih..

pulau batu putih dapat kat singapore...

Originally posted by alinone78 at 23-5-2008 04:27 PM
aik ... takkan virus alin kat manjung nih dah merebak seluruh malaysia??? power n dahsyattttttttt

susahnye nk posting pagi ni......alin demam gk ke? pagi dah kebah sket....aku bukan pening, tapi sakit kepala + badan panas macam nak demam....badan sakit2 sendi mcam salah tidur......semalam dah suruh asben picit2 kepala, makan tomyam (beli..hehe) terus berpeluh......leganye rasa....hari ni bole sambung kerja.....

Apa khabar yang lain.......hari ni punch card awal..............

...apa kabar semua...pagi ni breakfast ape....

kimi ~ tak dapat email kimi lagi...kita ajar kimi mcm mane nak download jap lagi ye...

alin, cara nak wat kusyen manggis tu ada kat mygfl memang menarik takde la susah sangat pun... boleh ikut la sebab dia memang bagi step by step... cuba la nanti tayang kat kitorang yer

Follow Us
kimi ~ gambar ni yang kawan kimi nak....i upload kat pb...cuba pakai right click kat mouse, pastu save image...kalau ade masalah jugak, i kena hantar pakai gmail...kimi ade gmail tak, kalau tak de, nanti kita bukak kan pastu nanti kimi tukar la password dia........gambar ni saiz file dia kecik mungkin masa print nanti tak clear sgt....sorry in advance...

Originally posted by arsha24 at 24-5-2008 09:06 AM
alin, cara nak wat kusyen manggis tu ada kat mygfl memang menarik takde la susah sangat pun... boleh ikut la sebab dia memang bagi step by step... cuba la nanti tayang kat kitorang yer

ha'ah dalam MYGFL ada.....macam2 peten ada....huhu mmg terer la sapa yg pandai buat tu ye...saya pernah tengok orang letak di belakang kereta...cantik betul...

mygfl????????

huh tuh yg meraban tanya kt kak nina n kak jelly .. bukan apa .. sepanjang minggu server mygfl tuh mengong tak leh masuk!!!!!! klu tak dh siap letak kat keta masa wesak day tuh
:@ :@ :@ :@ :@

Originally posted by alinone78 at 24-5-2008 05:59 PM
huh tuh yg meraban tanya kt kak nina n kak jelly .. bukan apa .. sepanjang minggu server mygfl tuh mengong tak leh masuk!!!!!! klu tak dh siap letak kat keta masa wesak day tuh
:@ :@ :@ :@ :@

dorang kata wesite tu tengah 'renovate' mmg ala-ala mengong sket....kalau ko gi kedai buku, cuba cari buku Langkah Demi Langkah BELAJAR MENJAHIT *langsir*kusyen*sofa*alas meja* terbitan karangkraf....murah je dalam RM10.90 dalam tu ada step by step....kalau tak jumpe cube tanye kat karangkraf..boleh hantar e-mail.....atau cuba masuk web karangkraf.

beli buku???????????

errr aku dh tak berani beli buku .. bkn apa kang kena jgil biji mata dgn big boss tuh ... hahahahaha yor la bukan main aku kumpul jd koleksi j ... bkn aku praktik pun ..
tak pe aku tunggu mygfl tuh ... mmg byk benda aku belajar dr ctu

Originally posted by alinone78 at 25-5-2008 12:40 AM
errr aku dh tak berani beli buku .. bkn apa kang kena jgil biji mata dgn big boss tuh ... hahahahaha yor la bukan main aku kumpul jd koleksi j ... bkn aku praktik pun ..
tak pe aku tunggu mygfl ...

haha kat situ pun ok juge..lagi best sebab ada arahan step by step.......

aku dah save no.tepon ko...tak dan dan nak sms...jap lagi kacau ko ler....tengah crochet nak buat cardigan...ntah jadi ke tak...wahkaka

kejp je ni...byk ler koje....ari ni membasuh abis satu laman aku jemur kain.....huhuhu

Reply #2444 pjan's post

elok ko buka kedai dobi j ... aku nih klu ujung minggu k kl .. tunggu la esok mmg sah sah buka kedai dobi kat umah ... ampaian smpi tak cukup .. aku sidai baju kai buai n pintu pago ..

Originally posted by alinone78 at 25-5-2008 12:17 PM
elok ko buka kedai dobi j ... aku nih klu ujung minggu k kl .. tunggu la esok mmg sah sah buka kedai dobi kat umah ... ampaian smpi tak cukup .. aku sidai baju kai buai n pintu pago ..

mendobi mmg rajin...bab melipat tu yg malas giles...baju kecik2 banyak (bj budak)....kejap je lipat, sekali dorang amik pakai, dah sepah balik...tensennye!!

siap basuh toto lagik...haha tu dah angkat, longgok dulu kat sofa...malam kang lipat...huhu

tadi dah kemas2 rak buku...buang mana benda rasa tak pakai dah....semua majalah mingguan wanita yang ku beli setiap minggu dari tahun 2001-2005 semua dah jual....tinggal surat khabar dlm stor nak masukkan lam plastik esok asben bawak.....lusa ble masukkan lam kotak.....lepas tu kemas store...mane barang rasa tak guna buang aje lah......

lapar la pulak

Originally posted by wa'ah at 25-5-2008 06:31 PM
lapar la pulak

huhu kite pun lapar.....letih mengemas...kejap lagi masak nasi ayam...lama tak masak nasi ayam.......daa...jumpe lagi.....nak Logoff dah....puas menjamu mata di kedai deko..huhuhu

selamat malam semua... cuti sekolah dah mula... tapi sha demam la pulak... setelah sekian lama tak demam (rasanya 1st time kot utk tahun ni)... satu badan sakit... hidung berair... kepala sakit... huhuhu... ingatkan cuti sekolah ni dapat la siapkan kerja2 tertangguh... rupa2nya Allah nak bagi rehat pulak... kena tunggu sihat sikit la baru sha siapkan kerja2 yang tertangguh tu... sabar menanti ya kawan2 semua...

Originally posted by arsha24 at 25-5-2008 07:37 PM
selamat malam semua... cuti sekolah dah mula... tapi sha demam la pulak... setelah sekian lama tak demam (rasanya 1st time kot utk tahun ni)... satu badan sakit... hidung berair... kepala sakit.. ...

laa tak sedar pun cuti sklh dh mula...td masa chat dgn hubby tanya anak2 baru tauu sbb depa semua gi umah SIL.....senyapp jer umahh...tak sabar nya nk balik cuti....dah jenuhh gila ni hari2 ingat makanan mesia....

arsha..rajin2 ahh mkn ubat..akak if sakit suka ambik panadol soluble...rasa berkesan...mlm ambik insyallah pagi dah ok....dtg sini bwk sebeban bekal panadol .....

Originally posted by arsha24 at 25-5-2008 07:37 PM
selamat malam semua... cuti sekolah dah mula... tapi sha demam la pulak... setelah sekian lama tak demam (rasanya 1st time kot utk tahun ni)... satu badan sakit... hidung berair... kepala sakit.. ...

double posting...delete...mendap!

laaaaaa sha demam .. ?? rehat cukup2 .. peliknyer .. si hanna pun tak sihat .. pjan ntah dh baik k blom .. rasa mcm dh baik .. sebuk mendobi tuh ..
hi kak ct lama tak dating virtually dgn akak ...