CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dino

SEMBILU KASIH [ULANGAN ISNIN-JUMAAT @PRIMA 6.30PM]

dah tiga minggu aku tak tgk drama nih...asyik lupa jer...dok ingat ari selasa mcm dulu2...bila mai ari jumaat, lupa nak tgk...isk isk isk....

tgk iklan terkini psal drama ni, fendi gaduh lagi ekkkk ngan zety, psal fendi suka kuar malam2... siap marah zety lagik sbb zety masuk campur urusan dia...apa punyer laki daaaaa...awal2 kawin dah gadoh sana sini... zety kawin ngan haikal dulu pun takpe...

kadang2 makcik rasa pengurus diana tu bengong sikit sebab menaruh hati dgn diana. takkan dia tak tau yg diana mmg tak suka dgnnya ?

red_tomato This user has been deleted
aku rasa drama sembilu ni akan lebih best dan org nak tgk sekiranya:

plot citer di ubah..jgn le duk tetiap minggu isu sama je..buat le cam skandal perniagaan ke.komplot  ke.... ni asyik2..fendy daduh ngn zetty...si diana duk angau fendy..ayoo...samo je dgn dulu..gituuuu je...kalau miss sebulan pun ok je..tau dah apa yg nak dipaparkan..cuba lah ubah sket.. cuba tgk drama TV 3 yg lain..cam slot samarinda..org nak tgk sebab jln cerita...ni asyik le samaaaaaa je...dah le berhempas pulas penonton tgk..last2 ending nya gitu je....
buang karan..bazir letrik aku je tgk drama sembelot aka sembelit ni...baik main ngn kucing ke..arnab ke..kambing ke... jln2 kat taman n ajak kambing berpuisi ke...adohh

bila nak abih daaaa citer nih

siap alih siaran tv lagi

:siok:jerrrr

takde idea lain ke????

aku sejak dr tv2 dulu memang tak berkenan ngan drama nih...paling menyampah bila klua muka si diana tuh...org dah kawin sibuk nak kejar2...

Originally posted by red_tomato at 29-12-2005 01:23 PM
aku rasa drama sembilu ni akan lebih best dan org nak tgk sekiranya:

plot citer di ubah..jgn le duk tetiap minggu isu sama je..buat le cam skandal perniagaan ke.komplot  ke.... ni asyik2..fendy  ...

bagi aku pulak, ia akan jadi lebih baik jika :

1) Pembantu rumah Indon tu mati. Macam2 spekulasi yg timbul sehingga mengaitkan Mak Jah sebagai pembunuh. pada hal yg bunuh ialah osman kering

2) Diana mati dibunuh. Macam2 spekulasi timbul sehingga mengaitkan pengurusnya yg bunuh. pada hal yg bunuh ialah fendi

Follow Us
aku kalau tgk citer nih

baik aku tgk muka buzen tuh
lagi bagos!!!!

ada terbaca dlm majalah mana agaknya dr. fazley pn akan belakon dlm cite ni nnti kawan dgn zety lak :cak: kwang3. skali dr. pn belakon cite hampesss ni daaaaaaaa

laaa abang asmara tu pon nak masuk citer nih?????

semakin hampeh laa citer ni ngan barisan plakon camtuh

fly_elmo This user has been deleted
opsss nak mencelahhhh sket... tapi yang lebih hampehnyerrr ialah suara si fendi tu nyayi untuk soundtrack citer ni... tak sedap langsung... saper setuju angkat tangan!!!!

[ Last edited by fly_elmo at 2-1-2006 05:31 PM ]

setuju..setuju...setuju..:setuju::setuju:

sedap lagi versi masa kat rtm dulu.......

aha si fendi dlm citer ni asik tidur ngan kuar mlm xder wtk lain ke utk dier malas je nampak boring tul lah citer ni.wat sakit hati je tgk citer ni.hamper, haprak ,semua aderlah .

Originally posted by lebai_WOLRD at 31-12-2005 10:28 PM

bagi aku pulak, ia akan jadi lebih baik jika :

1) Pembantu rumah Indon tu mati. Macam2 spekulasi yg timbul sehingga mengaitkan Mak Jah sebagai pembunuh. pada hal yg bunuh ialah osman kering
...

Huh sadisnya cerita kalo cam ni... tapi ok gak.... daripada benda yang sama tiap minggu dah boring nengok si diana tu dokkkkkkkkkkkkkkkk je angau kat fendi... tak dak keje lain kaaaa.....:kant::kant:

aku ingat ubah ke tv3 pasal citer dia bekualiti ke apa ke... tgk2 camtu jugeeeee.. dh la mlm jumaat citer  mmg tk best... mcm siottt jekkkk  citer haaa...

Nitpick dan bukan nitpick aku sepanjang Sembilu kasih

1. Satu2nya maid Indon yang pakai kebaya masa kerja...kat rumah Dato' Othman......tak pernah aku tengok maid pakai kebaya in real life masa buat kerja
2. Episod baru ni...handset Fendi rosak.....rasa aku kalau setakat jatuh, simcard tak rosak kan? Apsal tak tukar simcard aje...dah tahu bini jealous buat camtu (skripppp!!!!!)

bosan2 pon aku tgok kekadang tuh..sbbb nk ngutuk

Originally posted by alphawolf at 8-1-2006 09:44 AM
Episod baru ni...handset Fendi rosak.....rasa aku kalau setakat jatuh, simcard tak rosak kan? Apsal tak tukar simcard aje...dah tahu bini jealous buat camtu (skripppp!!!!!)

ya tak ya jugak................:hmm::hmm:layan..................

Originally posted by alphawolf at 8-1-2006 09:44
Nitpick dan bukan nitpick aku sepanjang Sembilu kasih

1. Satu2nya maid Indon yang pakai kebaya masa kerja...kat rumah Dato' Othman......tak pernah aku tengok maid pakai kebaya in real life masa  ...

ehhehehehhe...ini la adegan paling bangang...handset rosak...ngan simkad skali pun rosak...

bodossss...klau ye pun, apsal tak tukar simkad??... ngok btul la...

p/s : aku pun tak penah tgk lagik maid indon yg pakai baju cantik2 masa buat keja...kui kui kui... tah apa2 la...

episod baru ni pun, takde motif...asyik citer psal fendi ngan zety yg asyik gadoh tak henti2...

dr zaman bercinta, sampai kawin, tak abis2 ngan gado...