CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Squall-Leonhart

ATTENTION: Comics, Manga, Anime and Cartoons 1st gath (25-06-05)

Setakat nie aku, jijysquall dgn Mogi memang confirm dapat gie... Kira lak nak gie tapi tak reti nihongo so aku dah ajar dah camaner nak introduce nama dier in nihongo... selebihnya aku tengah melobi lagie nie... dan aku ada gak ajak AceHand turun gak walaupun dia takder lepak kat board Comics sebab dia adalah mod sub-board Gathering, so aku nak dia catatkan gath nie sebagai salah satu gath anjuran forumer Cari laa...

to budak gatal: Kau lak nak turun sekali tak...? Jom laa... dapat 10 credit free nanti tau...!!! Kalau tak reti nihongo takper, kitorang bleh ajar... oh yes, nihongo tu sememangnya bahasa Jepun ek...

ceh....miss...takpa...takpa....taun depan plak....ade ke taun depan??....huh?

East pon tak leh pegi... sebab ari tu kena gi Perak.... ada keje. Tahun depan jek lak kita gi serbu gath nie Merru yek?

Bleh, gath seterusnya tak semestinya kena tunggu tahun depan... kalau 1st gath nie dapat diadakan dgn jayanya walaupun mungkin tak ramai sangat orang pun kita still boleh adakan gath lagi... camaner?

Erm... elok gak tu. Pasnie kalo nak buat, kena cari tarikh yang betul2 semua orang bleh gi.....

Originally posted by Eastern at 30-5-2005 08:57 AM:
Erm... elok gak tu. Pasnie kalo nak buat, kena cari tarikh yang betul2 semua orang bleh gi.....

:setuju: hue~~

Follow Us
Originally posted by Eastern at 2005-5-30 08:57 AM:

Sebab tu la aku adakan thread vote...!!! Tapi malangnya bila aku buat poll lak yang ngundi cuma berapa kerat jer... so aku pun just pilih jer ikut majoriti yang ada walaupun sikit jer... tu la silapnya, korang tak gunakan hak korang untuk ngundi...!!!

So next time kalau kita nak buat gath dan aku buat poll, aku nak korang sumer undi laa, baru laa kurang problem camnie, understood...?

Originally posted by Squall-Leonhart at 28-5-2005 08:28 PM:
to budak gatal: Kau lak nak turun sekali tak...? Jom laa... dapat 10 credit free nanti tau...!!! Kalau tak reti nihongo takper, kitorang bleh ajar... oh yes, nihongo tu sememangnya bahasa Jepun ek...

:tq: sorrylah squall...mase gath tu takleh ler..banyak komitmen sekarang nie
nak kene turun kl plak tu...

takpelah kalu 1st gath nie tak ramai pon...kalu nak tunggu sampai ramai memang susah...baik buat dulu, karang lain kali kalu ader rezeki maybe makin ramai leh join

rasanya ramai yang takleh nak vote mungkin rase mase terdekat nak buat gath tu derang ader komitmen lain..tapi memang susah kalu nak cari mase yang sesuai utk sumer kan..pasal ader yang dah keje..masih blaja ler...wpon aku tak datang, aku tetap bagi sokongan moral...tapi kalu bagi sokongan moral dapat kredit free 5 kan? :lol

Originally posted by Squall-Leonhart at 30-5-2005 02:12 PM:

Sebab tu la aku adakan thread vote...!!! Tapi malangnya bila aku buat poll lak yang ngundi cuma berapa kerat jer... so aku pun just pilih jer ikut majoriti yang ada walaupun sikit jer... tu la si ...

Yea..tunaikan kewajipan mengundi korang......

Tapi, kalo dah tau tak leh gi, kena ngundi gak ker?

Originally posted by buDak_gaTaL at 30-5-2005 02:17 PM:
rasanya ramai yang takleh nak vote mungkin rase mase terdekat nak buat gath tu derang ader komitmen lain..tapi memang susah kalu nak cari mase yang sesuai utk sumer kan..pasal ader yang dah keje ...

Betul tu.... Walaupon cuti sekolah mungkin masa yang sesuai...tetapi mungkin jugak cuti sekolah bukan masa yang sesuai... Kenapa? Sebab mungkin time cuti sekolah ler ramai yang merancang nak buat aktiviti keluarga sendiri...... (Banyaknya mungkin.. >_<)

kalau sumer tarikh yang aku nyatakan tu kau takleh, tak perlu vote laa... tapi memang agak lumrah gak laa untuk 1st gath kekadang, tak ramai orang... time aku buat 1st gath board Johor dulu pun cuma 4 orang jer ada time tu, tapi kalau 2nd gath lak ada gak la dalam 6 orang... tapi seboleh2 saper bleh datang tu, datang laa... sebab sokongan time 1st gath tu la yang menentukan okey ker tak kalau nak buat gath seterusnya laa walaupun 2nd gath biasanya lebih ramai orang drp 1st gath...

takpe...buat aje gath tu...tapi kene rajin promo gak
nak tanya dulu wat gath Johor kat mane?

Dulu aku buat gath board Johor time hujung tahun 2003 kat Chismossa Restaurant, JB.

oooo...rajin jugak ko wat gath ye...baguslah camtu :clap:

Taklah... aku dah lama tak buat gath, nie la baru aku baut balik nie... kali nie aku buat gath board Comics lak laa...

Originally posted by jijysquall at 23-5-2005 09:06 PM:
amik gambar byk2 pastu share kat sumer warga board nih... ;)

Betullah!!Amik la gambar byk byk na...:bodek:
Nanti blh ltk kat cni n share ramai-ramai..:clap:
Teringin gak nak pi tapi....
11hb....aku dh ckp kat parent nak blk kg...:stp:
Macam mana aarr...??

Balik petang takper kan...? Lagipun naik komuter jer dah bleh sampai KL Sentral, pastu dari situ kalau nak gie Puduraya, naik Putra LRT sampai Masjid Jamek pastu dari situ naik Star LRT sampai Plaza Rakyat / Puduraya okey?

HAVE FUN!!

SELAMAT BERGUMBIRA PADA SEMUA YG DPT ATTEND Gath NI...:pray:
pada sape yg tak dpt gi..Nanti kita jmpa lain hari...

TANOSHIi DESUNEe.....:pompom:

aku dulu