CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 82926|Reply: 530

glamour ke duduk obersee?

adsalam

pernah dengar kawan-kawan bercerita...dia rasa glamour sebab dok obersee?...me nak tergelak tergolek-goleklah jugak..apa yg glamour tu?..ada yg nak terus rasa glamour sampai tak mau balik m'sia..keh keh keh

nie nak tanya pada mereka yg masih berada di obersee...korang rasa glamour ke?..kenapa korang boleh terasa glamour?..kueng kueng kueng

jawab jgn tak jawab...sebab me masih tak paham sampai sekarang, kenapa nak jadi glamour kena dok obersee?:stp:

[ Last edited by  Sasha at 1-4-2008 05:22 PM ]

Abang aku, dia dapat scholarship belajo ke UK, umur dia 10 tahun masa tu dan dia cuma balik Brunei semasa umur dia nak 28 tahun. Tapi masih pandai cakap melayu dengan fasih. Tapi bebudak masa nie baru 3 tahun kat UK, dah hilang bahasa, tu pun dalam masa 3 tahun ada 4 5 kali balik kampung :gila::gila::gila:

salam

tak taulah remy....nie memang penyakit org-org kita..suka rasa glamour sebab dia lebih drp org lain...apa yg dia dapat?..tak tahulah gue:hmm::hmm:

ramai gak yg parent yg sgt bangga sebab anak-anak duduk obersee..hehehheeh..tak habis2 dia cerita kat satu kampung...tapi biarlah kann org tua-tua..

yg kita nie, generasi dah lain sepatutnya berfikirlah cara org baru...jgn disebabkan dok obersee aje ...dah balik tak ingat bahasa sendirik...uuwweeekkk!:gila::gila:

no offence to anyone....just a supplement for our brain:nerd:

Tapi yang kantoinya bila mak aku buka album, ada gambo dia minum beer, tapi masa dah tobat kot hehehe

Originally posted by my-alja at 26-9-2004 17:41:
salam

pernah dengar kawan-kawan bercerita...dia rasa glamour sebab dok obersee?...me nak tergelak tergolek-goleklah jugak..apa yg glamour tu?..ada yg nak terus rasa glamour sampai tak mau balik  ...

Alja .. ni kes si kudung dpt cincin kut.. hehehe...
adeh... I think dorang ni tersilap terperasantan.......

dorang tu bukan glamour.. just lucky...

Originally posted by cranko21 at 26-9-2004 10:56 PM:

Alja .. ni kes si kudung dpt cincin kut.. hehehe...
adeh... I think dorang ni tersilap terperasantan.......

dorang tu bukan glamour.. just lucky...

salam

ntah laa..kenko:bgrin:..me pun kudung dapat pergi obersee..hik hik hik

taklah rasa glamour..me rasa dah rezeki kat sini..jadi kerjalah selagi diperlukan oleh co....bukan sebab kita baguih tapi sebab rezeki kat tempat org....keh keh keh

Follow Us
Salam Alja,
saya pulak rasa macam terbuang negara..sayang sangat kat KL tu..tapi apa nak buat dah jodoh dengan orang sini. Nak kata glamor tu takdalah pulak cuma yang bestnya time nak naik kapal terbang balik malaysia...terasa seronok sangat, rasa berat hati tiap kali balik ke Paris. Tak paham kenapa orang kita specially melayu (sad to say) terasa berbangga sangat kalau duduk kat oversea. Nothing better than Malaysia. So far dah tujuh tahun duduk sini cakap melayu masih berbau belacan lagi, mintak-mintak ada rezeki hubby dapat balik kerja kat sana...

glamer?apa yg glamernyer? tak nmpk apa yg glamer pun

me lak rasa seronok duduk kat tempat orang ni..boleh kenal2 tempat orang...boleh jenjalan...ekekeke....ye la..me tak pernah menjelajah tempat orang ni...harapkan suami je..hik hik hik...tumpang glamor suami..aaaa...alja...boleh tak kata gitu...glamor dok oversea sebab tumpang glamor suami...:bgrin:

betul ke apa aku cakap ni...:stp:

mula mula mok nik nak dgn tuan rumah nie?
glamer ker gelamalol

tak tahu glamer dok tang mana:stp: tapi seperti Cali kata bila naik flight nak balik msia...bestnyaaaa...seronok sesangat...

duduk di sini bukan nak cari glamer tapi jodoh dgn org kat sini, rezeki kat sini.

cuba alja tanya somi tuh buat apa dia  apply kerja luar msia?kan bagus berkhidmat memajukan negara sendiri dari sumbang tenaga pada negara org:bgrin: dia nak cari glamer ker, gaji mahal ker, atau pengalaman ker

lainlah dgn mereka yg somi2 bukan citizen msia...terpaksa ikut somi menetap dinegara asing...terasing dari serba serbi bila kita rasa terasing di bumi terasing,dimanalah adanya glamer tuuuuuuu

Originally posted by mok_nik at 27-9-2004 01:19 AM:
mula mula mok nik nak dgn tuan rumah nie?
glamer ker gelamalol

tak tahu glamer dok tang mana:stp: tapi seperti Cali kata bila naik flight nak balik msia...bestnyaaaa...seronok ...

salam

hahahahah..laki aku patriotik oooiiii!!..kalau tak dah lama gue bermastautin kat US.....cam hang mok nik!!

laki gue ditugaskan disini utk bangsa dan negara....semuanya utk negara...ko paham tak mok nik..keh keh keh

Originally posted by nashra at 27-9-2004 12:54 AM:
me lak rasa seronok duduk kat tempat orang ni..boleh kenal2 tempat orang...boleh jenjalan...ekekeke....ye la..me tak pernah menjelajah tempat orang ni...harapkan suami je..hik hik hik...tumpang gla ...

salam

suami hang glemer ke nashra ooii?..hha ha haa..
tak tau pulak dia glemer selama nie....kalo camtu :cak:laki gue pong sama glemer lah dgn hubby hang...lol:lol

Originally posted by Calim閞o at 27-9-2004 12:16 AM:
Salam Alja,
saya pulak rasa macam terbuang negara..sayang sangat kat KL tu..tapi apa nak buat dah jodoh dengan orang sini. Nak kata glamor tu takdalah pulak cuma yang bestnya time nak naik kapal  ...

salam

yeah..me paling suka kalau dah sampai kat KLIA...best sgt rasanya...

dlm aircraft..kalau boleh nak cepatkan jam..nak aje gue pusing jam..terus sampai m'sia....lama oii 12 jammm:kant::kant:

Glamer? Biasa je tapi bila member

[quote]Originally posted by NadiaMurad75 at 27-9-2004 02:40 AM:
Glamer? Biasa je tapi bila member

nak kata glamer tu takder laa tapi bagga tu ada jugak laa sket2 hehe.. memula dpt offer tu rasa beesstt jer.. masa flight tu sedih jugak.. memula sampai sini lak rasa cam nak menangis pun ada.. lepas tu bila dah lama2 rasa cam dah biasa.. nak bangga pun dah kurang.. tapi rasa syukur laa sebab dapat rasa jugak dok oversea..

setuju ngan NadiaMurad berjauhan ngan family rasa sayang bertambah.. dulu gaduh2 ngan mak bapak sekarang phone dr jauh rasa rindu.. dulu pun selalu gaduh ngan abang sekarang dah ok.. harapnyer balik nanti tak gaduh balik hehe..

glamour ker???kat mesia tak glamour pun..
tapi kat sini...kat skolah,saza glamour weeeeiii..mengalahkan penyanyi,pelakon..ekekeke

Kalau tinggal kat jupiter baru glamer :gila::gila::gila:

wasted This user has been deleted
ade ah glemer sket2.

:cak: Amboi saza, angkat bakul nampak :gila: