CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2308|Reply: 1

Kehilangan wang di mesin atm

Post time 13-9-2021 11:40 AM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Baru-baru ni saya kehilangan wang sebanyak RM1200 dari mesin ATM pada 6/8/2021 pukul 10 pagi.Kerani tu cakap...saya yang ambil duit...dari atm...siap tunjuk cctv...dia cakap...saya buat 3 kali transaction guna kad yang baru lepas dapat kad...padahal...saya pergi ke mesin atm 2 kali untuk buat transfer...dia cakap...saya buat pengeluaran...kerani hari itu pun ada tunjukkan surat print pengeluaran...tetapi...masa saya pergi selepas kejadian itu...kerani tu cakap...saya buat pengeluaran...guna kad yang lama...tetapi hari ini,dia cakap...saya buat pengeluaran guna kad baru...lepas tu..dia cakap...lepas buat pengeluaran...saya ada check baki...masalahnya...saya tak keluarkan duit...saya cakap...pasti orang dibelakang saya yang ambil...dia cakap...tak ada bukti,dia yang ambil...sebab lepas pengeluaran...saya check baki...biasanya...kalau dah check baki...saya dah keluarkan duit...INI ADALAH PENGANIAYAAN YANG BESAR PADA SAYA...SAYA TAK MENGAMBIL WANG SAYA DI ATM MACHINE...SAYA SYAK PIHAK BANK MENUNJUKKAN RAKAMAN YANG LAIN...SEBAB RAKAMAN SAYA MEMBUAT TRANSAKSI DENGAN KAD YANG LAMA TIDAK DIPAPARKAN.INI ADALAH DISKRIMINASI KEATAS KEHILANGAN WANG SAYA.....SAYA TAK AMBIL PUN...RAKAMAN CCTV PUN DARI BELAKANG...BUKAN DARI SISI...Sepatutnya pihak bank periksa siapa yang ada dibelakang saya semasa transaksi kerana saya percaya dia yang mengambil wang saya RM1200.https://www.facebook.com/donate/524516128845422/?

Aduhai..kesiannya..lain kali hati2 dik. Ramai penyangak skg ni