CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Kurung Dalam Sangkar, Simbah Anak Dengan Air Panas Sampai Mati

mh17 replied at 16-7-2020 02:44 PM
ada sejarah hitam dgn boyan sana ke sis?

Aku tak suka org spore ni dari aku kecik lg tau....

Dulu masa aku form1...akak aku kawin, kakak ipar aku ada bawak sedara dia yg dok spore konon meraikn majlis lah tiga empat hari dok rumah aku...sorang dak pompuan tu sebaya dgn aku....sorang lg kakak dia dah ank dara...dah tentu aku kena berkawan dgnn dorang..bkn tlg buat keja pun...buat menyemak je.....

Kau tau...asyik le kutuk apa yg dia nmpak....pelamin tak betul lah...set bilik tido tak betul lah.. mcm mcm lg lah...asyik asyik dok ckp..kitorang kat spore...kitorang kat spore....

Sabar aku sampai ke puncak bila tetamu pun dia kutuk...Eeee...org sini knp dtg bawak ank ank...kitorang kat spore klu pi majlis, ank ank tak bawak...hb & wife je....
Pastu bila tetamu balik mak aku bekalkn dgn nasi minyak utk bawak balik, memang ada group yg bungkuskn...dia blh komen, apa lah...dah mkn kat sini knp nk bawak balik lg?....kitorang kt spore, tak mcm tu...dah mkn, dah lah...tak de bawak bawak balik....

Aku dah geram asyik kitorang kt spore....kitorang kt spore...aku pun kata..."kitorang kat sini klu kenduri kawin memang jemput sebuah rumah...pastu bekalkn nasi minyak bwak balik utk sesapa yg tak dpt dtg....kitorang kat sini mewah makanan".....

Kau bygkn...aku umor 13tahun blh bg ayat mcm tu sampai dorang terdiam.... selalu aku diam je sbb dorang tetamu kannn...lepas dari tu, aku malas nk layan dorang lg...aku gi je join sepupu sepupu aku yg jarang jarang dpt jumpa....

Memang berlagak....dorang ingt kita kt msia ni miskin & kg.com....pdhal dorang dok sana dok flat je...yg boyan tu ramai dok jat bkt timah....& geylang...klu tao payoh tu, rumah flat yg ok...ramai cina je mampu beli.....

Ada kwn bapak sedara aku dtg rumah aku....pdhal dia dah nmpak rumah aku 6bìlik...sikit punya luas, berkarpet lg..tahun 80an kan...tapi masih nk berlagak ingt kitorang ni org susah & dia nk tunjuk konon org spore ni kaya....blh ckp, baju dorang byk yg tak blh pakai...pakai sekali dua je...tak tau nk bg sapa...klu bg kat sini, blh tak..?aku terus je ckp...kami tak biasa pakai baju lebih org.....mak aku dok jegehhhh kat aku....pi mampsss lah aku nk hormat org mcm tu....tau lah dulu harga kain baju memang murah kat sana...mak aku pun shopping kt sana...tapi yg kau nk bg aku baju terpakai tu pehalll.....ingt aku hadap ke?...kau duduk sana pun tertindas...sesekali dpt seberang tambak johor nk berlagak pulak....

Sejak tu memang aku meluat dgn org spore.....

Kesiannya, macam mana lah budak tu menggelupur bila kena dera simbah air panas tu kan
I kena air panas sikit hujung2 jari pun dah rasa perit
Ni siap tekap sudu panas lagi dekat budak tu
Anak ko kot, bukan anak orang lain ... mak angkat dia layan elok2 nape korang tak boleh layan budak tu dengan elok? Agaknya seronok kot tengok budak tu menggelitat kesakitan ...

Harap ko kene dera terok dlm penjara nanti

Sick minded people, patut life for life la, nak pulak diaorg ni mak ayah kepada arwah. What is wrong with you people? Sebat, seksa and hukum gantung terus

parent dari neraka namanya ni

jazaa100 replied at 16-7-2020 12:42 PM
Ni le perangai boyan spore. .....

Hidup tertekan kat sana, ank jd mangsa

apa kesinambungan kes tu ya?

Follow Us
jazaa100 replied at 16-7-2020 03:24 PM

Dulu masa aku form1...akak aku kawin, kakak ...

Hahahah. Teringat pulak pada suami makcik saya. Kalo Singapore......, kalau kat Singapore.......... Tak sudah2 nak cerita pasal Singapore.
Dia tu, kat Singapore ntah kerja apa. Kawin org Malaysia, bukannya buat rumah. Rumah yg atok saya bagi makcik saya tu, dia duduk sampai meninggal dunia. Siap kebumi pun kat kampung kami. Dah org Malaysia rugi satu petak tanah kubur.

Kesian budak ni. Sampai hati parents dia buat mcm tu. Siap simbah air panas. Memang nak bagi mati ke?

Edited by batu kikir at 16-7-2020 04:48 PM

Memang ibu dan bapa celaka laknatullah. Semoga Allah menjatuhkan bala dan bencana seberat-beratnya kepada laknat2 ini. I have no good words for them. Bangsat, sial, hamjad.......itupun bahasa yg agak baik untuk p****ak ini

jazaa100 replied at 16-7-2020 12:42 PM
Ni le perangai boyan spore. .....

Hidup tertekan kat sana, ank jd mangsa

100%  setuju.  Memang patut Boyan hidup melarat di Singapore. Bangsa hamjad

Nurul8001 replied at 16-7-2020 04:41 PM
Hahahah. Teringat pulak pada suami makcik saya. Kalo Singapore......, kalau kat Singapore......... ...

samala dgn bini pakcik aku sorang ni, duduk malaysia sampai tua bangka
sikit2 kat singapore mcm ni, kat singapore mcm tu, semua yg baik tu singapore

diri sendiri hidup carik makan kat bumi malaysia ni,
kutuk2 pak mentua konon kolot tak mcm bapak singapore dia tu
last2 bila bapak mentua (arwah atok aku) meninggal berebut2 nk kan tanah + rumah

iyalah kan, kat singapore mana dia nk dapat tu tanah?
duduk rumah flat pun tggi nk cicah langit, batak nk merasa ada tanah
last2 mmg dapat tanah + rumah tu sbb adik beradik lain x kuasa nk gaduh
hujung2 sorang tak dpt balik kampung, dia buat mcm hak dia 100%

anak ppuan dia plak sikit2 masuk fb tunjuk rumah pusaka tu
kekonon rindu atok malaysia tu kan, org pun viral mcm nk gila acah2 baik bg nasihat2 mcm2 kat fb
padahal masa hidup dikutuk2, berebut harta tak tau malu

takmau pulak dia berebut rumah flat atok singapore dia yg mencakar langit tu kan?

dewi_rina replied at 16-7-2020 03:26 PM
Kesiannya, macam mana lah budak tu menggelupur bila kena dera simbah air panas tu kan
I kena air ...

Nyesal mak bapak angkat bg ank tu kt mak bapak kandung, tinggal ngn diaorg budak tu x mati...

Kenapa yea malay Singaporean agak sadis skit cara mereka termasuk yang kerat bini kat Melaka tu? Dorang ni Islam kuat ke tak kuat cara hidup mereka ni?

Tok sah peduli je kat Singaporean berlagak ni. Bukan kerja hebat pun. Kalau ada yg hebat sorang dua je. Bila meteka cakap “ kita orang, kita orang” sila balas  balik “lu orang bolih belah luluk Cina punya tempat”

Bagus Singapore x bg hukuman mati tp pnjara lbh 20thn ngn cara nih binatang tu lg sengsara duk dlm jel bwh tanah...byg kn camane x dpt tngok matahari...mmg leh gile lh

jahcomel replied at 16-7-2020 04:59 PM
Nyesal mak bapak angkat bg ank tu kt mak bapak kandung, tinggal ngn diaorg budak tu x mati...

Pelik2 betul mak bapak kandung dia, terbalik pulak
Keluarga angkat jaga elok2, keluarga kandung pulak kaki dera
Sick people !

Padan muka.. umur 56 ngan 57 baru ko kuar penjara..  kena sebat lagi 24.. gilaaaaaa ke bunuh anak

Lain mcm je pegang mikrofon tu....

Utk x ot,meh la aku simbah ko secawan air panas mnggelupur ke idok??aduhaila....

Hahaha.. panjangnya amarah kau.. inilah yg aku hadap dari kecik gan sedara mara aku belah spore.. x habis2 nak compare.. kitaorang macamni... kenapa org malaysia macam ini macam itu.. kitaorang kat sini  bla bla bla.. x sedar takat dok umah flat kecik...

spesis cenggini mmg ptt dimandulkan...