CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cik_stalker1203

Tolong aku! Aku nk berhijrah ke Pantai Timur la..

Clover_Hill replied at 19-5-2016 11:05 AM
Hang tu jah suka pusing sana lipat sini
dah terang2 orang tu tuju syair gurindam sayang rindu cen ...

hang yang tak bersedia nak kongsi daging batang Pinang laki hang dgn singlemum...hang korner citer lain...last last Manak yang korner.....
...clobber clobber......nak berterusa terang tang hal kongsi daging batang Pinang nie memang susah kana.??

Hang nie memang sombong lahabau ngoneng ngoneng betul ler...dah orang kasi avenue cuba try test khidmat company Si kudajantan tuh...cuba jerk ler...banyak songeh pulak.......

udah Kalau hang memang tak berkenan dan sebulu dgn kompeni sikudajantan punya khidmat ...then hang tunggu...Manak dah activate Si Robin suruh rekki Riki ghostbusters kat area publika, curve atau bukit bintang....

Mannak replied at 19-5-2016 11:17 AM
hang yang tak bersedia nak kongsi daging batang Pinang laki hang dgn singlemum...hang korner citer ...

Dah singlemum sendiri confess dialah tulang rusuk kiri hang, rindu hang. centa hang..yang hang plak dolak dalik bolak balik..lagi mau klem haku yang koner cerita?
hang sajee je kan nak bikin panas terid orang nih.

dah dah manak..balik ke lubuk puaka hang sekarang.
or else..tunggu aja lemparan kad merah dari sasha, tak pun kemal.
kak mik lama dah ilang dari samboyan...

koko2 replied at 18-5-2016 04:03 PM
ko biar betul...kulim byk hantu pontianak...??? penah jumpa..?
Kulim Bandar Hi-Tech la...
mat re ...

bkn selalu masuk paper ke..kulim dan pontianak berpisah tedaaaa hahahaha
Gurau jahh
Tp kulim sesuai kalau nk tpt yg cheap tp dkt dgn bandar...kwsn rekreasi pon ada sg sedim ada kolam air pns baling pon dkt...nk tgk movie leh g subway carnival or kt sp...anak2 sure x bosan...

zameyla replied at 18-5-2016 04:32 PM
Biaq betui weii...byk pontianak??
Abang aku p tunggu pontianak kt Sg Dua tak jumpa2 pun...

Sg dua mana ada ponti...gulai kwh mid ada la..haha
Aku baca kt paper wehh..sebbaik dh tinggalkan kulim dah time tu..kalu x sereeem gk..
Kan dlu ada kecoh kt paper..hahaha

siputsedut replied at 19-5-2016 11:42 AM
Sg dua mana ada ponti...gulai kwh mid ada la..haha
Aku baca kt paper wehh..sebbaik dh tinggalkan  ...

haha....kat Desa Murni baru2 nie dok heboh...
Bukan Subway Carnival weii...Sunway Carnival...

Betul la, klu TT nak berhijrah, mai la belah2 utara nie...
mana2 tempat pun ada hantu...

Clover_Hill replied at 19-5-2016 11:21 AM
Dah singlemum sendiri confess dialah tulang rusuk kiri hang, rindu hang. centa hang..yang hang pla ...

Ah last last jadik batu ronson.....mintak Manak kena kad merah...

Zalim zalim...

Just because of what??? Tak mahu kongsi daging batang Pinang hang dgn singlemum...kan,kan,kan???

@singlemum....jangan wisau.....Manak akan teruskan usaha...sampai TOK laki Si cobbler nie sendirik masuk board nie buat confession......."yes manak, aku memang dah lama ada hasrat nak tambah sorang lagik....Tapi setiap Kali aku sound.....kat bini aku Si cobller nie.....seminggu aku kena tidur luar...apakah dosa aku Manak???"

Follow Us
zameyla replied at 19-5-2016 12:02 PM
haha....kat Desa Murni baru2 nie dok heboh...
Bukan Subway Carnival weii...Sunway Carnival...:lol ...

Manak heran dalam zaman X men : apocalypse nie  pun ada orang yang boleh sampai takut ngan hantu.....sedangkan hantu itu pun makhluk macam kita jugak kan????

Manusia itu adalah sebaik baik ciptaan......so patutnya hantu yang patut takut DAN jealos ngan kita kan,kan,kan????

Kita tengok aja contoh Si cobbler....sampai sanggup biarkan rumah KOSONG tak ber penghuni for years...hanya kerna takutkah hantu...sedangkan boleh dimanfaatkan ........untuk kegunaan yang lebih berfaedah rumah atau Kawasan tersebut....

Mannak replied at 19-5-2016 09:57 AM
Hang tak habis habis ngan hang punya simpati....si singlemum_4 Ngoyok hang tunggu jWapan hang deng ...

u ingat i ni hadap sangat nak bersuami ke mannak

Mannak replied at 19-5-2016 10:56 AM
Hang selalu buat CV, referals hang, hang bantai story syok sendirik pasal diri hang atau hang dapa ...

hang ni marah aku aibkan mantan laki aku tapi hang tu buat fitnah..ingatlah fitnah lagi teruk hukumnye dari membunuh tau..nak masuk ramadhan ni hang kena minta maaf kat aku..cukup2 lah hang fitnahkan aku...

memang aku single tapi aku tak pernah hendakkan laki orang pun dan fyi ketiga2 mantan aku tu semua bujang bukan laki orang pun

singlemum_4 replied at 19-5-2016 03:25 PM
hang ni marah aku aibkan mantan laki aku tapi hang tu buat fitnah..ingatlah fitnah lagi teruk huku ...

Kalau menurut cikgu mommymonster...tidak ada perkara yang fitnah atau menyebarkan aib....jika sudah ada COURT dokumens(her line of defence)...itu kata dia ler

singlemum_4 replied at 19-5-2016 03:25 PM
hang ni marah aku aibkan mantan laki aku tapi hang tu buat fitnah..ingatlah fitnah lagi teruk huku ...

exactly what Manak told Si cobbler.......because hang dah dengan 3 singles before this maybe jodoh hang dapat lebih bertahan dgn laki orang. KALI ini..ie bermadu ...itu yang cobbler tak boleh terima...asik nak suruh hang kawen jugak dgn yang single jerk...sedangkan dia yang tak boleh nak berkongsi daging batang Pinang lakinya.....

Tapi Kalau memuji lakinya...macam siak.....tinggi melangit.....bila mintak dikongsi dgn hang...terus kejong.....

singlemum_4 replied at 19-5-2016 03:21 PM
u ingat i ni hadap sangat nak bersuami ke mannak

Tred pantai timurnie...tred banyak laki...please masuk balik tred hang......

errrrrr kenapa korang yg meroyan plak ek??

TT cuba paused and pikiaq and pikaiq jadilah wanita yang pintar dan calm menyelesaika masalah.

Ko list kan masalah kau dulu pastu satu satu kau hadap.

ex laki kau tu kau maki je la ikut sedap hati kau

cari solution babe...FIL xble jaga anak anak kau ke? atau senang hantar semua asrama! kau duk sewa bilik je....duit simpan untuk anak anak kau.

betul ke sewa umah 1200???? x sesuai tu ...pindah umah flat plsss or umah teres ke atau..hmmmm jap aku pikir nnt aku sambung balik

adila39 replied at 19-5-2016 03:49 PM
errrrrr kenapa korang yg meroyan plak ek??

1200 tu kalu area panas kt kl ni apt bodoh2 je... bukan double story.....teres setingkat pon xdapat...

TT pada aku rugi kalu ko pindah sana..sbb sana pon ko xde saper2..sini kalu bisnes agak kencang jugak...

Sbenarnya aku dh lama dok rumah ni...dari Ank 1 lg smpai Ank 4...sewa asal rumah ni rm450 je tp bila kawasan perumahan ni dh membangun...owner rumah ni deal dgn ex laki aku nk naikkan sewa...kalu naik rm100-200 ok lg... Ni smpai rm1200...pastu masa dh naik sewa tu, laki aku dh x keje, so aku la kena bayar semua tu. Aku plak keje base kt rumah je, ank2 2org dh sekolah rendah...

Mmg la selesa dh dok sini tp mslhnye aku tak nak jumpa dh ex laki aku ni...aku xnk dia ganggu hidup aku lg dgn ank2. Dia byk bg bad influence pd ank2 aku terutama yg no3 lelaki...dia baru 5thn tp bahasa yg dia gunakan agak menakutkan sbb selalu dgr benda2 yg negatif kan...so aku agak risau kt situ. Nak2 plak dia mmg suka amek yg no3 buat bermlm kt rumah dia.

Btw ex laki aku ni asal dari broken family. Aku rasa dia tinggal dgn mak dia la kot...tp kadang2 dia kata dia lepak rumah kawan... mak dia tu aku rasa mcm x suka aku. Kalu aku dtg lepak dulu2 tanpa suami, dia selalu perli2 aku melalui ank aku...tp kalu ada ex laki aku, elok je dia layan aku plak...

Aku cuma nk minta kalu korang ada rumah sewa yg murah2 kt mana2, bgtau la aku ye...tolong ye...terima kasih

Aku cuma nk minta kalu korang ada rumah sewa yg murah2 kt mana2, bgtau la aku ye...tolong ye...terima kasih

cik_stalker1203 replied at 19-5-2016 09:00 PM
Aku cuma nk minta kalu korang ada rumah sewa yg murah2 kt mana2, bgtau la aku ye...tolong ye...terim ...

Tt ko tryla tgk kat mudah.my...ada banyak gak rumah sewa...atau lgi 1 kat 7 elevn notice board...lgi 1 cadangan aku ko sewakan 1 bilik tu kat saper2...

bunnyhoney replied at 19-5-2016 06:45 PM
TT pada aku rugi kalu ko pindah sana..sbb sana pon ko xde saper2..sini kalu bisnes agak kencang juga ...

Bisnezz apa yang boleh dibuat yang hang sebut kencang tuh?? Pacak tentage depan laman rumah...jual air tebu/ nyuk ka..??? yang modal minimal?????