CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

MLM2014 : Fazura Meluat Dengan Perangai Zizan?(penjelasan Fazura #pg13)

aku tak suka fazura..
tapi aku setuju dgn ape yg dia komen pd peserta kali ni. at least kita tahu la dia buat keje yg bagus sebagai one of the judges. bkn mkn gaji buta je.
kali ni virus mmg tak bagus, tak menjadi so nak salahkan sape.
dah la membahan org je kerjanya..ada lelaki yg mcm diorg la yg membuatkan byk pompuan2 cari fair & lovely, aurawhite mahupon qu puteh...
dan mencelah time juri tgh komen adalah sgt biadap ye. sekian.

twins replied at 26-1-2015 10:42 AM
aku ni bukan la peminat fazura tapi aku setakat ni ok dengan komen2 dia... dia bukan sekadar " kam s ...

ok jugak lah komen fazura tp saya masih tertanya,.why dia bg 5 bintang dekat kumpulan shake..so setakat ni saya masih katakan farah quin juri yg paling bernas biarpun mula mula dulu saya meragui beliau.why lah astro ambil chef ni jadi juri..tp rupanya beliau ni memang bijak..tahniah lah

choii...iouls bkn bias...okla..okla..semua juri bias..hehehhe

chickenwing replied at 26-1-2015 12:33 PM
aku tak paham apa yang dimaksudkan oleh Elfira Loy......

aku pun tak paham....

adakah aku terlalu tua utk memahami ayat budak2 rebina ni??

fazura bg jd juri nmpk la pro skit dr nd yg terenjoy2 tu..

keputusan johan takmasuk maharajalawak adalah keputusan yang terbaik.  berundur sebelum orang menyampah....

Follow Us
aku pun nak menyibuk jugak kt benang ni...

all this while aku bukan penonton setia MLM tapi baru2 ni aku subscribe asteruk kt umah so asteruk bg percuma sebulan so dapatlah aku tgk cenel warna untuk beberapa minggu lepas..

dan ini komen aku sebagai juri awam yang tak profesional...korang peminat setia jangan sentap okay (especially peminat sepahtu)...ini komen ikhlas dari hati..haha

aku ingat aku sorang je yg harap sangat virus, nabil ngan sepahtu kuar dari MLM ni...aku paling tak boleh nak hadam lawak sepahtu tapi aku rasa sepahtu ni dah ada peminat tersendiri tu yang bila dia buat lawak yang tak seberapa nak kelakar pun peminat2 dia masih terjerit2 sokong...pastu sangat tak professional bila diri sendiri tergelak2 dengan lawak sendiri dan nampak cam syok2 sendiri di atas pentas..come on la ni bukan lawak atas pentas sekolah2..nama pun maharaja lawak...cam tu jugak ngan virus...cam dah takde idea aje jah...nabil pulak walaupun idea tak seberapa nak ado tetap mempertahankan diri dia sebagai seorang stand up comedian..

tapi apa pun aku paham asteruk tak boleh la nak singkir ketiga2 kumpulan ni sebab nak meraih undi2 daripada orang awam especially peminat2 tegar mereka...so nak buek cemana tu kan tv dorang punye...so kite sebagai penonton ni layannnnn je laaaa labu...kalau kelakar sila gelak...kalau tak kelakar sila diam...wakakakaka

aku suke je fazura komen, lg bernas dr lisa n ND... cuma bab shuib tu je la x bpe setuju fazura bg 5 bintang.. at least, 3 or 4 is better.....

aku dh berangan dah mgu ni virus keluar sbb msk bottom 3.. alih2 xde penyingkiran... virus spatutnya kuar la.. semak je zizan dlm jambu tu... lg kelaut lawak nya... ntah ape2..
nk sgt astro bekap virus ni sbb ade zizan ke?.. ker sbb zizan ni wat iklan kit kat dan salah 1 penaja MLM adalah kit kat. ker guane?.. hahaaa .. ntah la.. hrp2 virus x msuk final...

coco replied at 26-1-2015 02:52 PM
keputusan johan takmasuk maharajalawak adalah keputusan yang terbaik.  berundur sebelum orang menyam ...

aku pun setuju ngan ko... lebih baik berundur masa orang tengah suka....  
si zizan skrang orang dah mula menyampah sbb lawak2 kebudak-budakan dia yg kadang2 merapu tak tau biji butirnya...
selama ni dengan johan... johan pandai buat dialog lawak & zizah tukang terkinja2...
bila join jambu... jambu pun jenis yg tak banyak dialog... end-up 3 orang terkinja2 sekeliling pentas...
siapa juga yg menang kali ni... aku rasa mcm tak berapa oommpphhh sangat...
haruslah astrol stop kan dulu MLM tahun2 akan datang.....

zizan suka benar menyampuk juri berckp..kalau sekali je ok jgk la..ini berkali2,annoying tau..fazura dari muka biasa2 je terus muka ketat..

elastico replied at 26-1-2015 02:22 PM
zizan nampak berlagak dalam tv je dik, kat luar dia lah retis paling sopan santun dan merendah diri. ...

Ok la kalu mcm tu....tp kat tv pun kena la sopan santun merendah diri jgk.....org yg dah biasa sopan merendah diri ni kat mana2 pun sama kan....dah terbiasa....tp serius lawak zizan n jambu thn ni x ok....x menjadi....thn lepas ok la jgk

zizan ngn si yus tu..kalau org tegur..mesti nak.buat muka..aku tgk yg mcm ada kesungguhan tu tauke.kalau buat lwak xsambil lewa..yg bdua tu..sambil lewa je.

zizan ni sbnrny perasan sgt diatas.perasan dia lawak.sdgkn dr kemunculan dia..aku xtau apa yg lawak.dgn lawak goyang telur..mcm org xbetol.org xbetol pun xbuat gitu.

ego zizan tu mcmne tinggi hidung dia..gitu lah beso kepala dia.ngt dia terhebat.dr dulu budget bagus.tgk.je lah nak anugerah apa pun.mesti perasan sgt.

Sesuai sangat org berhidung tinggi dengan perangai hidung tinggi.perfect match!

janji zero best

kakasotong replied at 26-1-2015 01:27 PM
Sbnrnya, zizan mmg xdak chemistry dgn jambu. Sbb zizan tu buat lawak terencat skit. Jambu tu sendiri ...

Ye la jep pun suka membahankn org......xx salah nk bahankn org...tp jgn selalu...boring

kalau tanya saya prefer johan ke zizan.
saya akan kata saya prefer johan
kalau tanya saya prefer nora ke fazura.
saya akan kata saya prefer fazura sbb nora masa jd juri,terserlah ke "kuang2 " an nya..
virus shud be voted out.tq

maxim replied at 26-1-2015 11:20 AM
x paham nape nak kene kesian kat zizan. sah2 zizan tu bongok

amboi kejamnnyaaaaa....

bkan uols dulu pun minat Zizan ka??

but for sure you pun tak suka YUS kan kan kan? huhu..

tak sangka ramai betul kecam Zizan..

sbb krg semua tak puas hati dia pilih Emmaembong ke apa? hihu..

Dulu masa Raja LAwak, Zizan muncul solo OK je kan?

Anyway, cakap pasal humble.. Ada sekali aritu.. Shahrul Shiro cakap "Ermm..banyak LANGAU".. immediate selepas penonton gelak.. MOTIF?????!

memang sagt menyapah bila virus bangang sebut2 pasal hitam dan nama dayang nurfaizah plak...

mcmla dorg tu putih sgt...

org yg mmg putih gebu pun xde nk hina mengata org yg kulit x putih...

ntah apa2... dhle lawk bodoh ber sultan bagai.. xde plak jalaludin hasan tu komplen hina melayu ke apa istana ke.. dgn pakaian resam melayu tu, cm dia sound kumpulan jalor ke apa aritu...

bias gila..

cikmi replied at 26-1-2015 10:51 AM
tak suka zizan...masa dia team dgn johan pun...aku tak suka sbb tak nmpk lawak pun..better johan sor ...

jozan.. jozan hidup sebab johaan ada... zizan hem hampeh.... mcm mana lawak spontan boleh menang kat zizan... tu aku pelik... zizan kalu sorg memang tak lawak... johan batu lonjatan buat zizan naik.... pendapat aku.... eloklah johan tak join zizan...