CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: dacrusade

[Tempatan] pendedahan kisah hot double stemcell (bukan iklan)

artcrime posted on 14-2-2014 08:31 AM
mcm merasakan anda peminat tegar barang2 mlm.. tapi statement mendeny gila2.. hehe

ok tell m ...

hahaha mcm agakan aku je...

LC ada terkena pasal MLM ni... Tapi uptrend lah... Kebetulan LC dapat duit dari my dad... tetiba rajin pulak my sis ajak keluar jumpa kawan2 dia... rupanya nak ajak masuk Uptrend... Beribu jugak habis... Dahlah tu kena pergi talk dia lah, jumpa prospect lah...  Dahlah dapat partner macam $^%##@$%% masa tu LC ada bf yang kerjanya mengikis aje (rupanya LC terkena buatan dia smp lupa keluarga, itu nanti2 cerita).

Anak sedara dia nak masuk suruh LC dulukan, kawan2 dia nak masuk LC dulukan... At the end x jalan pun... Dahlah MLM ni suka sangat buat talk atau discussion smp tengah malam... Last2 LC pun give up lahhh... Kesian anak2 tinggal selalu... Takpelah, syukur ajelah duit gaji yang ada, tak pelah memang takde rezeki dengan MLM walaupun dah berhabis berpuluh ribu... mungkin i deserved it, sbb asyik minta duit dari my arwah dad....

Products Uptrend masih I simpan buat kenangan dan peringatan.... My sister pun akhirnya berhenti sbb kena marah dengan husband dia...  Both of us stop and cut our losses...

artcrime posted on 14-2-2014 03:31 PM
mcm merasakan anda peminat tegar barang2 mlm.. tapi statement mendeny gila2.. hehe

ok tell m ...

I pembeli yang juga excited nak try product2 baru...apa2 di pasaran sure i nak try, nak murah kena jadi member... nak cari downline tak minat..t
most of the time tak continue sebab tak mampu

salimrock posted on 14-2-2014 01:23 AM
napa puak2 MLM marketing ni pelu menitik berat kan kereta2 mewah?

abe keross jutawan ikan patin sangkar ... SAY NO TO MLM......semua PENIPU tu...JUAL AIRLIUR, PRODUCt.

poyohabis posted on 14-2-2014 08:27 AM
Tu la... Pdhal dah tau nak promote shaklee tu... Siap pm kat fb lg suruh beli mcm la aku x penah m ...

vitamin shaklee ni sebaik cuka kurma/delima/epal yg nabi sebut 3 kali tu ke....khal khal khal. Errk ....tak pun sebaik minyak zaiton palestin utk sakit jantong, darah tinggi, diabetes? Tak pun sebaik delima utk lewatkan menopos, lemah jantung, libido?  

kekbelacan posted on 14-2-2014 03:47 PM
vitamin shaklee ni sebaik cuka kurma/delima/epal yg nabi sebut 3 kali tu ke....khal khal khal. Err ...

sapa nak jadi downline abe keross............MLM ikan PATIN, jual lebih 5 ekor dapat bonos sekor...

Follow Us
crossfire posted on 14-2-2014 09:00 AM
sapa nak jadi downline abe keross............MLM ikan PATIN, jual lebih 5 ekor dapat bonos sekor.. ...

abe keross nak ngurat i ke? Hehe

tak paham knp MLM ni masih ada yg x serik2. Konsep jual direct selling tanpa kedai kalau ikut logik mmg menjimatkan kos (tp pelik bila brg tu lagi mahal dr biasa) klau ikut teori bagus tapi realitinya di manipulasi oleh mereka2 ni utk jadi jutawan segera. Ni budaya yg dibawa dr US yg mana kita tgk mcm dlm movie stockbroker kt wallstreet/telemarketing yg aggresif buat sale tanpa hati perut tanpa peduli soal moral/halal haram utk capai target(mungkin bagus jgk klau korg leh tgk/baca the wolves of wall street dpt tgk camana gilenya org2 gile ni Last edited by mnahis on 14-2-2014 06:15 AM

mrsLucky posted on 14-2-2014 11:04 AM
El Marino pon bagus dear, i pernah try....serius kulit berseri putih dan anjal tapi seperti biasa  ...

ko nk kulit cantik??hari2 mkn tomato..tak payah banyak2..bukan nak makan byk sekaligus..tp amalkn ambik tomato setiap hari..hari2 consume buah&sayur mmg kulit akn cantik..lgik effective dr supplement semua tu..just amalkn separuh pinggan buah and sayur..mmg kulit cantik..and air lebih 8 gelas sehari..kalau supplement ni dia takkan dpt bekalkn semua vitamin and mineral yg dperlukn badan..even multi vitamin sekali pon..bila byk makan sayur and buah..automatik akn cleanse usus..bila usus bersih..dalaman bersih..dia akn cerminkn dekat luar..tak ada dah msalah kulit..

sehari kte perlukn 2 cup buah2n..kalau 2 cup tu sama dgn 2 biji epal/2 biji oren/2 biji pisang..bukan susah pon..satu untuk mkn tgahari..satu untuk malam..dah cukup untuk apa yg dperlukn badan dlm masa sehari..

dulu aku byk masalah kulit sbb tak jg makan..pergi ke spa bagai..supplement bagai..bribu riban habis..tp benda ni mcm continuous circle..tp once aku ubah cara hidup aku makan ikut kperluan badan..terus msalah2 kulit ni dah tak ada..mental dgn physical semua makin cerdas..apa kata ko suruh je nenek tu makan fresh vege??sama jugak effect dia..mmg tbukti kajian kata makan sayur2n akn beri vitamin yg cukup dkt otak so dementia dpt bkurang..yg jdk msalah..org melayu ni masak sayur tlalu lama/bgoreng..habis segala khasiat sayur2 ni..cuba suruh dia try raw veggies je..mcm moyang aku dlu..hari2 dia ambik ginseng..even dah tua cergas bagai..

Pelik juga stemcell nampak mcm 3-in-1 je coz kalau nak simpan stemcell dari tali pusat tu kemain mahal gile.Ade proof dari scientist ke?Rasenye mcm xde.Baik makan sugus kalau nak rase buahbuahan.

kekbelacan posted on 14-2-2014 04:07 PM
abe keross nak ngurat i ke? Hehe

mana tau dpt makan kek....

sebut pasal MLM ni, baru ja sat2 tadi sorang leader jual product Hai-o korset PB update status fb.
siap kata cuaca panas sgt kat malaysia ni.. nasib baik pakai korset PB, xde terasa peluh meleleh-leleh..
aku ketawa kuat2 sebab aku dah terjebak beli menatang ni 2 tahun lepas..
bagi aku pakai korset ni lagi la panas..bila peluh, melekat-lekat je kat badan rasa x selesa..
bukan aku sorang je rasa cam tu, kwn aku pon cakap benda yg sama
tapi boleh eak geng2 MLM ni tulis status yg mmg sah2 TIPU sebab nak lakukan jualan masing2???
mcm mana dgn status duit pendapatan diaorg eak?
bila kita komplen kata korset tu x selesa, dikatanya plak kita salah cara pakai
pastu cakap kita salah amik size korset.padahal masa beli agent2 dia jugak yg ukur dan bg suggestion size yg sesuai...sakit hati!!! tobat lahum aku xkan join dah beli benda2 MLM ni!!!
update pic kereta mewah jgn cakap la...24jam, kejap pic kereta penuh, stereng, tayar, sport rim
semua dgn caption bangga hasil MLM..

mrsLucky posted on 14-2-2014 04:09 AM
I pon jual product ni...tapi beli untuk diri sendiri sajok...but still mahal coz you dapat murah ski ...

produk mlm kebanyakannya ok2 je..tp yg tak ok bila dorg dah markup harga gila2 sbb nak untung cepat

Suchi posted on 14-2-2014 01:55 PM
shaklee mmg MLM

Ohh shaklee tu mlm jugakke? Tp hrga dia xla kebabom sgt.cuma xthn asik2 pomot pantang ada peluang n suh beli byk2.
bila dh suh bli 2,3 jns rega cpi gk 2,3 ratus.

baca ayat Rich88with Shielawatie tu - buat iols rasa loya nak muntah segala
ayat macam budak terencat akal
zassss lah - derastikkkk lah....

wannoorazlina posted on 14-2-2014 04:31 PM
sebut pasal MLM ni, baru ja sat2 tadi sorang leader jual product Hai-o korset PB update status fb.
...

Mek ko komenla balik apa yg ko rse dulu.huu

Shielawati tu dulu minah rempit. Mana nak pandai ayat2 koporat

sekngucing posted on 14-2-2014 02:59 AM
say no to coupling
menggalakkan anak luar nikah

ni ayat org x pernah kapel,yer dop,heheheheh.....x semestinya kapel tu haram terus...bleh jer kapel utk kenal hati budi tp ikut lunas agama ler jaga adab pergaulan bertemu pun dgn berteman, n niat mmg nak mendirikan masjid......

naina posted on 14-2-2014 04:42 PM
Mek ko komenla balik apa yg ko rse dulu.huu

masalahnya puak2 ni ko cakap la beribu kali pon tetap deny jugak
dekat dia tu jugak la aku komplen dulu
dia la yg balas jawapan menyakitkan hati tu
hari ni tup2 dia buat status gitu
ko nak aku komen lagi???? mampus la dia nak layan..
paling tidak pon dia balas jawapan yg sama.."cara pemakaian x betul..sila pm saya utk keterangan lanjut"..
makin sakit hati aku nanti..

tinker_bell posted on 14-2-2014 04:12 PM
ko nk kulit cantik??hari2 mkn tomato..tak payah banyak2..bukan nak makan byk sekaligus..tp amalkn  ...

tapi kami tak nak..kami tak suke..kami nak semua dlm satu...epal anggur tomato timun kangkung cilipadi semua dlm satu..kan senang...tuang bancuh minum, tuang bancuh minum...zass...

lagipun kami malas membazir tenaga mengunyah semua buah2 dan sayur2 tersebut...penat hokay...pastu rasa kenyang yg tak puas..kami tak nak..

lagi pula kami bkn shj nk kulit cantik, kami juga nk jaga kesihatan...kami nk hilangkan sakit jantung, kurgkan tekanan darah, kurg kan gula, kurg kolestrol..dgn produk ajaib ni, semua sakit hilang..dgn izin Allah katanya...

kami juga nk tingkatkan imun dlm badan, nk stabil kan hormon nk buang cas2 negatif, nk hapuskan toksin dan seribu satu khasiat lg...

kami tak nak jumpa doktor di usia muda...

dannnnn..yg paling penting, kami nk jana pendapatan...please jgn dengki dgn bisnes org melayu hokay...

kan senang guna serbuk sahaja...semua dpt, sihat, kaya, kereta bmw, awek...