CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: fleurzsa

Melawat Kawasan

jaza, fatin camna ?

sihat ?

harap semua ok
detox Post at 19-3-2010 10:53

fatin dah ok skit hari ni sbb tu la i masuk opis jap...
smlm dia asthma... smlm gi check-up at Pakar Kanak2
dia punya date tuk operation on August nnti....
sblum tu akan ada beberapa check-up lagi sblum operate.

Detox jom borak umah sebelah la... lagi senang citer apa saje...

Ni bagi minyak angin ni nak suh aku lagi banyak kentot ke...?

Jizzz... Klong! Klong!
AceHand Post at 19-3-2010 01:48

aku pun baru nak hulurkan minyak cap rimau...bior ko mengaum sikit .....senang sikit..aman damai negara ni

bagus gak kentot banyak keluar ni..semua angin timur barat utara selatan keluar...

wah rumah bercinta lagi 2 dapat kredit, thank you CT Redzuan

+34 tu akakaka...first time aku dapat banyak gini akakakakak...

ct..ada soalan aku terlepas pandang hari tu....cuma 2-3 pages jer ka setiap cite ko monitor  & bg kredit...kalo berpage pages...sampai 100 tu..ko bace tak?..atau ko cuma bace cite terpilih sahaja? ...
kaypo Post at 18-3-2010 13:38

adoi....... sampai pages 100 takkan lah nak baca sehelai2 kak.. adeh deh..
mcm ni, satu cerita ct akan bg lump sum dalam 57+ kredit, kalau takda masalah sampai ke pages 100 sekalipun, takda aduan dr forumer , sekalipun, mana2 mod di lain2 bod pun takkan masuk selak sehelai2 pages, tanya acehand sekalipun, dia dah bertahun jadi supermod pun takkan buat begitu

itulah gunanya butang report kak

agaknya mode-mode kat sini TAK SUKA membaca novel tu pasal depa malas nak menyampuk...kot lah....

tu pasal kak Qimi sesuai jadi MOD...abih suma di baca..habis semua orang di tegurnya...ekekekekeke  ...
detox Post at 16-3-2010 13:26

nak tanya, bila saya kata saya tak suka baca cerita kat sini?

rasanya Mod kat sini jarang masuk sbb warga WR ni semua baik baik & sopan kalau banding dgn bod lain mcm Current Issues, Gosip
kat sana hari hari ada yg gaduh/ carut. nak baca pun pening
tp smiley j ...
sang_arjuna Post at 16-3-2010 13:58

arjuna, saya tak jarang masuk, saya sentiasa masuk.. cuma takda apa benda nk di warningkan, nak di editkan sbb forumer2 kat sini sangat2 berhemah, tak pnh beri masalah @ jarang bergaduh sesama sendiri mcm bod2 lain. harap faham

Follow Us
125# kaypo
mcm mana nak jawab ni

Kalau official gathering...biasanya gather2 tu mod terlibat..takpon dia jd organizer...so dia akan maklum kan pada admin atau smod pasal gather tu. Nanti mo ...
hunt_fear Post at 18-3-2010 15:45

utk gath walaupongg mod tak terlibat, tp anda boleh pm kat ct siapa yg pergi, siapa yg organize, ct akan tetap hadiahkan kredit

nak tanya, bila saya kata saya tak suka baca cerita kat sini?
ctredzuan Post at 19-3-2010 14:12

itu andaian saja, tu pasal ada perkataan KOT di hujung ayat.

i am SORRY if my statement makes you feel uneasy.

164# ctredzuan

tenkiu sbb bagi kredit utk citer Hani ittew

hah kak kay..boleh la buat repot untuk first gathering kita...kekeke

wah rumah bercinta lagi 2 dapat kredit, thank you CT Redzuan

+34 tu akakaka...first time aku dapat banyak gini akakakakak...
detox Post at 19-3-2010 14:09

macam ner nak check kredit baru ni...

sya, i just point the mouse kat icon kredit rate, nanti dia show

166# ctredzuan

Salam Ct ..selamat berkenalan...walaupun aku dah bertahun berumah bertangga kat sini..kira aku orang lama lah melepak kat sini pagi petang siang malam sekiranya aku depan pc...tapi ni lah pertama kali aku berinteraksi ngan ko.  Kalo ko rajin singgah kat sini...ngapa tak masok...(ceh macam lagu kumpulan apa tu ekk... ). Memang ada rumah dah sampai 100 pages..tapi kalo setiap hari ko masok..then cuma 2-3 pagesnya gerak..bukan terus 100 pages sehari.  

Sepatutnya sebagai pengawal lalulintas, ko patut ler turun padang selalu..tegur tegur lah kami semut semut merah..borak borak bergurau senda..nak jugak kenal ngan penjaga kami ni...Kami tahu kami ni baik baik belaka...tak pernah buat kacau bilau..sentiasa memberikan ko kesenangan menjaga kami..(. ..naik lift tekan sendiri aku ni..tapi betul apa kan geng.. ..) .cuma sejak dua menjak ni...tsunami melanda kawasan ini... ...semut semut merah semua terpaksa jadi PATI dah kat sini...:re: .

Yang diperlukan disini ialah ketenangan keamanan kedamaian semula. Jadi aku fikirlah...ko perlu pasang lampu isyarat supaya undang undang  jalan sentiasa dipatuhi & keselamatan semua sentiasa terjamin dunia & akhirat.
Teguran ikhlas dari aku yg inginkan kembali ketenangan keamanan & kedamaian di WR ini. Harap ko dapat terima ngan hati yang terbuka.

146# kaypo  

kak kay...
akak la jadi mod...kekeke....
ok apa... x pun kak qimi or detox....
chengkeh Post at 19-3-2010 07:20

chengkeh...apa kata ko jer lah..jadi mod. senang kami nak cari hang nadim...bertambah lagi x factor ko...
akak ni...lago kejammm ...ni nanti mau semua rumah aku kunci..lepas tu aku gi hibernating..cam selalu...

Kay..ko membuatkan aku ketawa suka
Membaca posting mu itew...
Aku doa malam ni supaya ko dpt join esok
Hehe

(posted by mobile)

chengkeh...apa kata ko jer lah..jadi mod. senang kami nak cari hang nadim...bertambah lagi x factor ko...
akak ni...lago kejammm ...ni nanti mau semua rumah aku kunci..lepas tu aku gi hiber ...
kaypo Post at 19-3-2010 21:22

mana bleh kak...takde kebolehan la kak...
nak organise event esok pun CUAK tahap tak ingat ni kan plak nak jadik mod...ohhhh tidak.....

153# AceHand

Pakcik Ace...Mod Ct...ni aku nak submit back dated kelem form bagi pihak aku & kekawan..1st gathering..
Dengan gigihnya aku menyelongkar rumah detox part 1 tu...akhirnya jumpa gak...kat page 63 - 66. Kredit punya pasal...kalo ler boleh tukar ngan $$$...leh gi supping kat BF ni...

(Copy paste dari n3 adilla page 63)
Tujuan Majlis : Majlis GEgar KEdai MAmak...
Tarikh : 26hb Dec 2009
Masa : 2 petang
Tempat : Maju Junction
Tema : Kuning dan Ungu

andai ada sesiapa terbaca dan terlewat untuk memberi nama kepada sya, just datang saje untuk memeriahkan perjumpaan ini. Kalau yang boring2 do rumah tu singgah2lah kat sini. Kami setia menanti kalian...

Yang Hadir masa tu.. (copy paste dari n3 norim..kat page 66)

Salam semua.... Hari Sabtu yg meriah.. diriingi dengan pancaran kilat dan dentuman petir.. tapi lagi kuat suara kami bercerita dan ketawa. Seronok sangat jumpa semua..

Norim ...Dah dua orang yg kata saya ni tegas.. yake.. alamak nak kena banyak senyum ni..he, he..
Rakan- rakan..
Adilla.. seorang pemerhati, dan peneliti setiap karektor yg hadir..
Jaza... comelnya..
Chengkeh.. memang ayu.. tinggi lampai..sapa nak buat menantu ke adik ipar.. biar sejuk lagi kaki tangan dia.. mcm ais..
Qimi .. he, he.. hobi kita serupa... terima kasih sebab sama-sama pi cari novel
Uda.. Cool je.. anak gadisnya baik dan ayu je..
Liza  .. mama muda yg ligat.. dengan hubby yg sporting.. (kalau suamiku dah lama dia cabut)
Ifah Anak Pak Kasim.. dari jauh datang., dengan baby yg comel.. geram sangat2. Ifah terlupa nak bawak gambar Ty. sorry terlanggar cermin mata awak..dah dapat beli baju?
Kaypo ... memang  kepoh.. tapi bukan kepoh mcm dlm drama tu.. ni lovely kepoh.
Smiley.. Alamak.. comel sungguh senyuman.. sama banyak senyum dengan perkataan yg keluar dari mulutnya.
Azure.. Memanglah, senyum je..

Terima kasih sgt2, Adilla.. beri doraemon.. anak saya suka sgt.. qimi - hadiah brooch - comel sgt.. Kaypo - gelang yg unik..Azure bawak kek coklat yg sedap..
Kami ni tukang terima semua benda2 tu.. Ifah.. belanja chess kek..lagi tauhu bakar tu sapa belanja.. saya makan sampai habis..

kay, aku sebagai tuan rumah...tak terlist ke ahahahaha

177# kaypo

ya itu dia kak kaypo dengan gigihnya mencari bukti...kekkekeke....
anyway tq kak kay....

esok neh akak mai ke tak???

179# chengkeh

chengkeh...akak lom sempat guling guling depan mr mama tu lah lagi...