CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: enchikfitz

Isu DD Tayang Nenen HYBRID (?) di Majalah, Fadzil Zahari Mohon Maaf #137

Lps ni jgn yana samsudin pulak di suruh bercoli dlm mjlh dh la ...

tak silap aku, apa yang aku tahu, during the photoshoot, adik FK or anyone from Prokuya takde di samping DD. So now DD and FK play as victim la. as if sepatutnya mende-mende camni kena ada management untuk handle. masalahnya, DD tu xde akal fikiran ke utk tolak benda-benda camni?

Ada le tu si fk ni ckp kt dd n management...xkan sume benda apa yg die ckp fk nk kena bgtau media...kang kalo bg statement lg memanjang2 lak masalah...org yg dlm ni lak susah payah ngajor die menjawab...pandai le die setelkan hal anak beranak dia

DD sndiri xleh pikir ke??

harap DD dah boleh pk dah sbb dah 2 kali dan masyarakat pon da menghencap ye dak.

mcm bapak ayam

Follow Us
Syd replied at 18-4-2015 11:06 AM
mcm bapak ayam

Dlm kes ni, adek ipar ayam

Paling salah dalam kes ni adalah FK sebab dia laki Dd dan DD tetap slaah sebab dgn sengaja bergambar seksi macam tu.. setahu aku boleh je tolak kalau tak suka or taknak...majalah biasalah, benda2 nmacam tu la yg akan lariskan majalah mereka sbb mereka tu buat bizness..kalau tak suka baju tu or rasa tak sesuaimacamlah tak boleh nak tolak elok2 kan walaupun baju sponsor .semuanya tepuk dada tanya hati..bersepah je majalah covernya wanita bertudung berbaju sopan ( walaupun banyak je pakai tudung tp baju ketat menonjol2) ..FK patutnya kena tegur sikit cara iateri berpakaian jgn smpi menjolok mata..negara msia ni negara islam, sensitiviti kena jaga.. bilah jd macam ni yg kena tempias mmg lakinya lah...walaupun dah nampak isterinya pun suka seksi2...jd nnt jgn pulak melenting kalau org dokslaahkan suami or bercakap yg bukan2 pasal isteri..
Aku rs majalah tu kalau ada yg sanggup bergambar bogel pun depa snap aje gambo...jd cover..mmg laris lahh kalau tak kena banned..
Apa2 lah yang penting kita mintak lah dijauhkan dari jd macam merrka n bahan umpat keji manusia

Desperate for attention, this one is.

Harap ambil pengajaran..jgn tutup periuk nasi sendiri dan suami..bergambar sexy nanti org meluat nak tgk muka kat tv..wlupun cun melecun.

Sudah2 la dd. damage has been done.
Sila menyesal pls.

Apa yg terlepas pandangnya ooi
Ni la bila buat sesuatu tak reti reti nak pakai kepala otak sendiri

retis.retis..

Hebat kuasa pengurusan dpd si suami..

kecik68 replied at 14-4-2015 10:07 AM
yang kelakarnya bila nora pegang tangan farid kamil masa sesi fotografi, bukan main lagi si deana ni ...

Yg penting dia xpegang sesiapa kot...huhuhuhuhu

prizadane replied at 18-4-2015 08:01 AM
tak silap aku, apa yang aku tahu, during the photoshoot, adik FK or anyone from Prokuya takde di sam ...

Agree sgt2
DD bukan xde akal untuk tolak benda2 camni..sendiri dah dewasa

ape salahnya bukak sket2 carik rezeki halal.. bukan peluk2 jantan lain

enchikfitz replied at 18-4-2015 12:31 AM
Ini jawapan pihak pengurusan DD:

PELAKON berdarah campuran, Diana Danielle telah mencetuskan kont ...

esok2 buat lagi...
pastu mintak maap
Macamlaa masing2 kekanak belum mumaiyiz tak tahu mana buruk mana baik lagi impaknya sebelum buat sesuatu benda...
Sebenarnya attention seeker. Sengaja mencetuskan kontroversi bila dh tau nama sejuk beku walau cun..
Orang Msia pulak pemaaf....

p/s: Faizal Tahir bukak baju kena gam and denda buat kerja amal...
yg si DD ni pakai coli dan byk lagi retis pempuan lain x senonoh berpakaian, tak kena ape2kah?
Pfttt Hanya di Malaysia~

Edited by Abangspek at 11-1-2016 03:21 PM
cendawanbonyok replied at 18-4-2015 02:23 PM
Paling salah dalam kes ni adalah FK sebab dia laki Dd dan DD tetap slaah sebab dgn sengaja bergambar ...

Kita tak tahu FK dah tegur atau tak, so tak boleh salahkan FK paling atas. Dia pun nampak frust benor jek. Takkan dia nak tegur depan orang ramai kut, lagik tak elok camtu. Ataupun lempang DD depan orang ramai nak bagi semua orang nampak? Takpun takkan dia nak cakap kat semua orang "Saya dah tegur, tapi dia buat jugak!". Kira sebar aib pasangan pulak camtu. Takkan lah hal rumah tangga nak tunjuk depan orang ramai da, adussss

Kita pun tak pasti samada FK tahu atau tak pasal DD bergambar camtu pada mula2 nya. Banyak jek bini buat mende belakang suami walaupun dah ditegur bagai, dah di ajar di didik, tapi nak buat camne, masih susah dikawal bila ego melampau tinggi liberal gituh, atau ayat tipikal "tunggu hidayah" "doakan saya berubah" dan sebagainya alasan seribu satu. Member haku tegur bini elok-elok, romantik jek dorang, jenis manjakan bini tapi tegur gak lek lok, mintak pakai tudung. Tapi bini dia baru pakai sekali dua jek. Takkan la nak hencap laki dia lagi bila laki dia tengah berusaha belakang tabir yang mana ramai tak tahu

Nak didik bini ni lagik susah dari didik budak 5 tahun, sebab ego degil tinggi benar, lebih2 lagi yang dah bekerjaya. Jenis yang bajet sama tahap ataupun lebih atas dari suami. Ajar kucing yang xde akal lagi mudah dari ajar perempuan yang berakal walaupun kau baling hadis ayat Quran bawak jumpa ustaz dan macam-macam lagik. Kalau keras sangat melawan, kalau lembut sangat pijak kepala, nak carik point tengah tu memang susah gila sebab bergantung pada individu, ambik masa bertahun lamanya dowhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Natang ni subjektif

Kalau suami dah maklumkan, dah tegur, dah didik tapi isteri masih lakukan, dosa tanggungjawab isteri sebab sendiri berdegil, tak boleh dah bagi alasan "tak tahu, suami tak ajar". Suami dayus kalau langsung buat tak tahu (dalam kes nii, aku tak pasti sebab aku xde skodeng FK dan DD 24/7, tak tahu apa dorang buat kat rumah). Suami bertanggungjawab mendidik, isteri pula taat. Kalau suami didik isteri tak ikut, nak wat camne lagik? Sedangkan isteri nabi nuh dan nabi luth pun dikurniakan neraka, takkan nak cakap para nabi tersebut tak mendidik isteri mereka, kan? Dan isteri nabi Firaun dikurniakan syurga sedangkan firaun perangai cam jahannammmmm

So, aku tak nak salahkan FK atau komen banyak pasal dia sebab haku tak tahu apa dia dah buat atau belum buat atau tak buat

DD yang paling salah sebab dia sepatutnya dah tahu (menipu sangat kalau cakap tak tahu bila lama dah idup kat Malaysia ni), tapi masih buat, so tak boleh bagi alasan "tak tahu" sebab dia sendiri masih ada akal. Yang ni memang dia dah buat da