CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tatod

Anak Lanjut Pelajaran Di Berlin, AC Mizal Yakin Reeve Damien Dapat Tempuh Kehidupan Di Luar Negara

jambatannetizen replied at 18-9-2023 04:33 AM
Anak dia kalau tengok hidup marhaen sangat2. Wife pun rupa marhaen sangat2. Cuba kalau dari kecil  ...

AC lpas bercerai dgn bini dia pon x berduit weh ... kaya skrg pon sbb tin tinted yg manage dia ..mybe tin tinted pon kluar modal buat bisness mula2 jgk . .masa AC dgn shafnie pon dia sendu mna ada job pon.  4u2c masa tu pon dh terkubur .

Shahman86 replied at 18-9-2023 08:13 AM
Aku kekadang nk salahkan si ac ni tak boleh juga.masa dorang berpisah dulu masa tu zaman kejatuhan d ...

Btul ..yg ni jgak aku dgr dlu ..ada org citer sampai bapak AC ni halau AC kuar rumah sbb apa tah AC masa tu susah merempat jgak dia pun..Shafnie xnk ikut dgn ank2 sbb AC susah duduk dgn family AC.. Ac kan ank dato ..bapak dia ni dari dlu x suka AC jd artis aku dgr citer ni dlu2 wartawan x tauliah citer hahaha

ezacbee replied at 18-9-2023 09:02 AM
Bila la dia nak ngaku ada 2 anak2 bekas isteri. Dah jadi atok pun nak berdendam lagi. Xnak tengok cu ...

Mana tau kot pi je tgok cucu cuma x kecoh up kat medsoc ko bkn xtau blog2 picisan skrg org post lain dorang tulis lain

jlo replied at 18-9-2023 10:42 AM
ikut hukum dpt kan...bin yg sama
tp rasa anak nye tak hadap pun
elik kejadian dedua tu

Kalau harta atas nama dia kalau sume nama datin tinted hahahaa camno?

jambatannetizen replied at 18-9-2023 04:36 AM
Dalam lubuk hati aku, i think shafnie pun memang ada salah kot. Sampai ac boleh benci dia. Knowing ...

Orang lelaki ni yg aku tengok la kan dia paling benci bila bini kantoikan dia pada orang lain. Padahal kalau tak buat macam tu, susah nak mintak cerai dan makin tersiksa bini tu.

Madel replied at 17-9-2023 08:55 PM
Bodoh punya bapak
Anak kandung nko yg 2 org tu pun ada hak  utk hidup dlm kegembiraan n kebahagian.
...

Ko ni madel mana ko tau ank2 dia x gembira n bahagia.... entah dorang okey je idup di samping ibu dan bapak tiri tercinta . X semesti nya idup tanpa bapak akan menderita

Follow Us
AWEKSAMURAI replied at 18-9-2023 05:26 PM
Kdg2 bukan benci weh .. keadaan menyukarkan .. aku ckp melalui pengalaman husband aku sndiri dari  ...

Betul jgk.no.. sian anak anak sbb prangai hodoh mak pak

anilanil replied at 18-9-2023 07:55 AM
Aiols pon fikir benda yg sama. Manusia ni semua tak sempurna, semua ada buat silap. Tok gelang & t ...

Ye dia bagi tapi tak silap dlm asb kan? Kejadahnya simpan dlm tu walhal diaorg tgh membesar.
Bagi pun rm150-300 cmtu la tak igt.

AWEKSAMURAI replied at 18-9-2023 05:31 PM
AC lpas bercerai dgn bini dia pon x berduit weh ... kaya skrg pon sbb tin tinted yg manage dia ..m ...

Masa lom cerai dia berlakon gerak khas kan?

2 lagi zuriat ko mmg tempuhi perjalanan yg sukar pun wlu tak belajar kat Berlin.

Ok kalau dia ada harta pusaka dan taknak turunkan kat anak2 dia dengan Shafnie, harap2 kalau dia bangkrap, anak2 Shafnie please jangan mengaku ni bapak korang. Entah2 korang yang rupa marhaen tu duit lagi banyak dari orang yang show off tapi sebenarnya hutang keliling pinggang.

AWEKSAMURAI replied at 18-9-2023 05:26 PM
Kdg2 bukan benci weh .. keadaan menyukarkan .. aku ckp melalui pengalaman husband aku sndiri dari  ...

Tak ada maknanya Shafie tu menyukarkan
Mak pak AC termasuk mak pak sedara elok jer berhubung.
Shafnie bkn macam AcikRude

merahrose replied at 18-9-2023 01:41 PM
klau ikut hukum islam dapat  tp mcm x je....tggl hutang myb..smua hrta skrg aku teka nma emilia

Kalau da hutang masa meninggal tu,jangan pulak diharapkan anak 2 org dgn shafnie tu pulak nak bayarkan...
Jangan pulak ada yg bgi alasan tanggungjawap waris

Hello AC ni dah sah2 ada skim piramid, dah kenapa masih boleh guna title Dato? Tarik la balik. Farid Kamil setakat penampo orang pun dah kena tarik. Tu pun Farid takla dibenci sangat oleh acik forum.

Please tarik balik Dato dari dia.

AWEKSAMURAI replied at 18-9-2023 05:31 PM
AC lpas bercerai dgn bini dia pon x berduit weh ... kaya skrg pon sbb tin tinted yg manage dia ..m ...

Masa dgn Shafnie dia melalui susah senang bersamalah wei.
Nama AC naik balik masa Gerak Khas.
Berapa kali menang pasangan hero heroin popular dulu.
Boleh dikatakan nama dia di puncak masa dia mencurang dgn tinted.
Lps cerai shafnie baru dia hidup susah sbb kena  boikot.
Lps tu naik balik lps dia dpt offer berlakon filem buli
Lps tu kaya jap sbb jual gelang

ues1331 replied at 18-9-2023 01:44 PM
Hmmm dah kalau anak tak boleh akses akaun tu, macam mana boleh cakap bagi nafkah? Nak tunggu budak ...

aku fikir camni je. si ackiok ni kalau sanggup scam org dgn bisnes gelang, bisnes mlm, bisnes simcard die, skrang ni kt thread sebelah pun scam pekerja sendiri tk bayar gaji, tak mustahil kalau die pun leh scam ex-wife die bab nafkah ni.  kite kene ingat gak zaman dia turun naik mahkamah sbb nafkah tu adalah zaman masyarakat dok salahkan wanita. la ni zaman wanita dah cerdik tak takut nak bersuara pasal hak sendiri.  tp takpele aku tgk anak2 die dgn shafnie pun mcm menjadik je, tak penah la dengar kisah tak elok psl diorg. anak dgn bini baru ni aku tgk die dok manjakan sgt. harap2 anak dgn 2nd wife ni jadilah anak yg mengenang budi satgi dah tua baru terhegeh nak cari anak dgn 1st wife pulak

Ank kahwin pun dia tak pi. Bercucu pun x jenguk. Esok lusa jgn teringat2. Ko suruh je lah anak nama mat saleh ko jaga.

abadi84 replied at 18-9-2023 06:02 PM
Tak ada maknanya Shafie tu menyukarkan
Mak pak AC termasuk mak pak sedara elok jer berhubung.
Shaf ...

ha ni aku igt, dlm hati aku bodohnya la jadi bapak, apa yg ko takut sgt dgn bini cokelat tu. dia bengang gila dgn mak budak2 tu, tempias budak2 tu skali dpt. mmg jantan sentap gila bila bini kantoikan

abadi84 replied at 18-9-2023 06:06 PM
Masa dgn Shafnie dia melalui susah senang bersamalah wei.
Nama AC naik balik masa Gerak Khas.
Bera ...

aku beli gak gelang dia dlu tu, jilaker sungguh rupanya scam je

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x