CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Panas! Ibu Tampil Dedah Punca Sebenar! Shuib Tawar Hati Sertai SRL Sebab Dihina Dan Dimaki Kaw-Kaw Oleh Jep

Ingat dengan penjelasan ni kitorang beralih arah menyokong soeb pulak ke.? Memang tak lah.. yg soeb pun takde mulut ke nak bagi statement? Poyo je.

kalau nkau rasa teranaya nkau berdoa je senyap2...toksah nak up2 kat socmed, takut nanti sebenarnya nkau yang anaya orang, doa tu berbalik kat nkau...dulu kemain nkau lakibini dok tayang2 duit, tayang2 kaya, tak hirau kalau minuman tu mudaratkan pembeli, pastu nkau menganjing vaccine, nkau ambik ringan covid, tuhan ambik nyawa bini nkau, punnnn nkau taknak insaf dan muhasabah diri, malah nkau gunakan kematian bini nkau untuk tagih simpati....

MsCinderella replied at 10-3-2023 03:42 PM
itu la kan...Jep cakap sekali saja terus org lain mengelupur..yg soeb dah lama kot meratib pasal n ...

dia tunggang selagi boleh

Edited by izat123 at 10-3-2023 05:02 PM

Dah tu mak dia expect Jep nak backup mamat ni ke masa kena panggil sprm? Aku kalau kawan buat salah yang melibatkan undang undang pun takdenya nak backup. Sebab macam mana kenal pun kita dengan kawan kita, kita tak kan pernah tahu sifat sebenar dia belakang kita. Salah backup kalau memang kawan tu jahat sekali kita terpalit.

Yang bab bahan membahan tu, come on lah makcik. Aku pun tak suka stail Jep bahan orang tu tapi dari awal Sepah masuk industri itu je modal diorang. Shuib kena bahan sebab muka, Mamat gigi, Jep bibir. Dulu awal awal takde pula timbul isu tak tahan kena bahan. Dah kaya ada backup Addy Kanna terus rasa terlalu berharga untuk dibahan ke?

nur_dania replied at 10-3-2023 04:09 PM
Mak soeb ohhh mak soeb.. malam tadi kasi statement yer,pastu bila ramai yg komen side jep terus makc ...

Dari awal minggu pertama sepah masuk maharaja lawak 3 memang modal bahan membahan. Mamat kena pasal gigi, Jep Bibir, Shuib muka pecah. Tiba tiba dah kaya tak boleh kena baham dha terasa. Dulu masa miskin takpe hahaha.

Btw aku pun tak minat sangat stail lawak bahan membahan sepahtu ni sebabtu tak pernah tengok sepahtu reunion apa jadah tu tapi dulu dulu memang tengok raja lawak dengan maharaja lawak zaman sepahtu jozan jambu tu. Lagi suka lawak jozan dengan jambu haha.

Mak cfm menangkan anak...

Cth kwn aku adik dia nk cerai w laki dia, ckp kat mak dia laki dia ada scandal...kwn aku siasat lah...rupa2 nya adik dia yg scandal...g ckp kt mak dia...memang teruk beradik lain marah dia tapi mak dia menangkan adik dia gak...

So kes ni ... mmg aku setuju yg org kata mak tetap menangkan anak dia wpun anak nye salah...tapi kes ni patut mak senyap je...

Follow Us
Bodoh apa

Orang nak gossip artis tempatan yang cantik dan tampan

Sekali macam attend mesyuarat pibg pulak mak masing masing cerita hal anak anak. Anak tak berapa jelita atau kacak lagi la orang tak minat.

Cikgu tolong pantau sikit.

Dah kenapa acik salamiah nak masuk campur urusan soeb pulak.
macam budak sekolah bergaduh, mak2 bekap.
sengaja mengeruhkan keadaan.

Mak pun nk mncabub ke?

cmni la makcik...cite nya lbih kpd kawan2 tak back up mira la pasal kena warning ngn astruk kan..kiranya tak adil la mira kena gntung sorang2 kan...klu blh semua kena skli..masa kes sprm,mmg kes tu beso pn macik weii...kesudhn kes sprm pn,senyap gitu jee..huhuhu...

izat123 replied at 10-3-2023 05:06 PM
Dari awal minggu pertama sepah masuk maharaja lawak 3 memang modal bahan membahan. Mamat kena pasa ...

Betul2..aku zmn jozan & jambu yg last aku tengok..sepah mmg x berkenan lak aku

MistrezHermanaz replied at 10-3-2023 10:33 AM
iols x tau sapa yg ckp betul sapa yg ckp salah dlm hal ni..2 2 iols x follow kt IG..Jep tu mmg mul ...

Nk cr supporter laa tuu..kalau tgk kt YOutube pn ramai je yg dok support dia ni..apa yg best dorg nmpk ntah

Mak pulak memanjang kan isu. Hal kecik jer. Patut nasihat kat eb tuh supaya tak buat statement tergantung. Suh spekulasi. Dah ada orang terangkan. Ko kona hat lain pulak. Ntah bila nak habis. Umo dah tuwo macit oiit

contohilah jozan dalam bersahabat,
walaupun lawak johan dah tak best.
hubungan manusia ni baik berkawan dan bersaudara mahupun bercinta,
pasti ada ujiannya.

lepas ni mesti awkward la kalau putus kawan dua orang sepah ni.

Budak2 gado, mak2 yg sinsing lengan baju

Alaa, klu mak jep balas pun mst jep x salah gak. Mak mane tak menangkn anak. Kelakar plk mak msk cmpur, anak dh umur 40, mcm bdk sekolah plk. Anyway, mulia betul anak ko ye makcikk

awex^returns replied at 10-3-2023 11:20 AM
tapi Jep ada lah uols kat Rumah Mayat, kat kubur cuma tak menunjuk je
dia tak tolong pakai PPE mac ...

Kann dia ada kt rumah myt gk x silap..pastu dia jenis mmg x post2 sgt pn..xmcm kwn2 lain yg post buat vid2 bagai.

lasagnaklcc replied at 10-3-2023 04:43 PM
Agaknya kat meeting room tu dah sampai limit. Kawan tgh ada masalah bkn nak menenangkan, tapi dibaha ...

Situasi ni selalu terjadi di sekolah.. di tempat keje...

Klu kita tersalah apa2.. masa SAHABAT tu dgn kita.. dia tak cakap apa2... tapi bila ada org2 lain..  dlm meeting, dalam perjumpaan apa2 SAHABAT yg masa dgn kita alone diam tak berkata apa2.. tp time ramai2 tu lah dia balun kita cukup2....

Itu lah SAHABAT terpaling MUSIBAT

azimodin replied at 10-3-2023 12:34 PM
Kan. Makcik iouls meninggal sebab covid, i x datang melawat sebab i duduk dengan orang2 high risk. ...

Actually laa zmn2 covid hrtu mmg faham je if org x dtg majlis kebumi majlis khwin bagai sbb bendaw cmni laa..mmg kne selfish pn time covid menggila dlu tu..sbb iols pn mmg buat cm tu and x pedulik laa org nk ckp apa

matjerk replied at 10-3-2023 10:45 AM
"Dimalukan, dihina, dimaki, diperli oleh SAHABAT sendiri"

Yg ni aku percaya... sbb karektor Jep mem ...

Yer, pernah satu episod tu dia cakap kat Man, " kalau aku dapat muka gini aku malu" lebih kurang mcm tu lah merujuk kpd wajah man. Sampai hari ni aku tak boleh terima