CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kakasotong

Pasca Penceraian Fattah Amin: Edisi Bedah Siasat/Ulasan/Gosip2 Santai Berdasarkan Kenyataan Kedua Belah Pihak

Safirania replied at 23-10-2024 08:22 AM
Kat fb kecoh pasal cincot wasap dgn WA tu betul ke. Semua post kat fb tak tunjuk terang2 pun convers ...

Edit kt FB tue wassap tue tak pyah percayalah byk yg click bait

Iolls sebenarnya dah malas nak duduk dlm thread Fatah & Fazura. Sebab iolls mmg menyebelahi statement Diana Danielle. Harap chuolls paham2 je la.

green~tea replied at 23-10-2024 07:40 AM
Apalah sangat takat i gelar BERHALA BATAK

Ya adala ai baca..

Prickford replied at 23-10-2024 08:43 AM
Iolls sebenarnya dah malas nak duduk dlm thread Fatah & Fazura. Sebab iolls mmg menyebelahi statemen ...

Kurang faham, boleh tolong jelaskan. Kalau bab rujuk balik, tu mmg obvious sangatlah. Dah ugly divorce macam ni buat apa rujuk balik.

Edited by masdiana-ana at 23-10-2024 09:06 AM
KBW2 replied at 23-10-2024 08:40 AM
Fate ni sapa?

Silap bukan fate tapi Faye Khusyairi perlakon tapi dah tak berlakon dia pernah berlakon dgn Fattah dia ada komen kt ig jentik hati

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

periukTanah replied at 23-10-2024 08:33 AM
aku wonder satu ja.  
fattah ni tak gali dulu ka background bini sebelum decide nak kawin?  
duk dal ...

Aku rasa dia rasa semua orang ada zaman kelam dan boleh berubah jadi baik. Dan memang ada pun yang macam tuh. Tapi dia belum tahu atau kenal isi perut bininya yang memang fake to the max.

Follow Us
masdiana-ana replied at 23-10-2024 08:46 AM
Silap bukan fate tapi Faye Khusyairi perlakon tapi dah tak berlakon dia pernah berlakon dgn Fattah ...

Ooooo Faye Kusyairi.

Lumeiy replied at 23-10-2024 08:25 AM
Dah dapat agak dah confirm orang akan pertikaikan infak tu
Kenapa tak bagi kat anak sedara dia?
C ...

Tu la nak kata Fattah ni bernafas pun jadi kesalahan. Kaka bam nampak rata2 yang komen puji2 takde pun nak relatekan dgn x wifey. Segelintir sahaja. Mungkin haters nak Fattah jatuh terduduk, kemurungan, sedih berpanjangan kot. Walaupun kaka bam more to side Fattah tapi kaka bam tak benci kat x wifey. Dia pernah berada dalam hidup Fattah, pernah membahagiakan Fattah & merupakan ibu kepada Fatima. Susah sangat ke untuk the other side do the same thing?????

ctsueraya replied at 23-10-2024 08:02 AM
Iols selalu SR jerk haha sbb panas sgt sini
taktau nak sokong sape jadi lalang je boleh tak??; ...

yg 90k tu pun dia boleh infak mcmtuu jehh, inikan anak bini dia sblom ni.. tahtah terjdinya perceraian sbb bamtah nk buat management dia sendiri and xnk smua income dia masok 100% dgn management exbini.. entah entah jugakkk duit yg dikatakan derma drpd ex bini tu adalah duit dr hasil kerja bamtah yg dh menyalurkan ke management exbini..HAHAHHAHAHAHA  mcm dia kata RR tu hadiah drpd dia padahal potong gajiii lakii entah entah lahh kennnn..  koserla meols mengungkit ungkit nihh. apoo

BuluPerindu replied at 23-10-2024 08:54 AM
yg 90k tu pun dia boleh infak mcmtuu jehh, inikan anak bini dia sblom ni.. tahtah terjdinya perce ...

Ni yang aku ckp kat laki aku pg tadi... sedangkan 90k derma selamba je 1 hari... agak2 berapa nafkah yang jurah dapat yang kononnya tak cukup dan tersiksa tu....

green~tea replied at 23-10-2024 08:56 AM
Ni yang aku ckp kat laki aku pg tadi... sedangkan 90k derma selamba je 1 hari... agak2 berapa nafk ...

Bab nafkah dah settled, duit fatima dah settled, anak sedara sakit dah settled.. sbb tu patah boleh senang2 derma 90k.. patah tak bodoh la.. yg bodoh pentaksub ex bini

sampai ig jentik hati tu pun kene serang dengan walafaz.Punyalah sakit hati diaorang ni si fattah infaq duit dia.duit dia,dia punya suka lah makcik.Sibuk sangat nak mengatur hidup orang buat apa

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Prickford replied at 23-10-2024 08:43 AM
Iolls sebenarnya dah malas nak duduk dlm thread Fatah & Fazura. Sebab iolls mmg menyebelahi statemen ...

Alamak mana nak cari statement dd tu?
Chuols masuk rumah ni je
Kat rumah sebelah risau chuols sakit otak dengan geng benak tu

periukTanah replied at 23-10-2024 08:33 AM
aku wonder satu ja.  
fattah ni tak gali dulu ka background bini sebelum decide nak kawin?  
duk dal ...

Dah jodoh namanya
Dan dia pun dah buta hati kot cinta dkt crush disambut.
Nak buat camna..jodoh dah.
Alhamdulillah..dapatla seketul nyamma

Ai ikut check in

fattah mesti ada tolong anak buah dia yang sakit tu sekadar ikut kemampuan dia jelah.Tak de semua benda si fattah tu nak tunjuk kat socmed.Lagipun raihan adik fattah tu dah berkahwin dan ada suami.Suami dia pun engineer.Naail tu pun dah tentu bapak dia berusaha jugak untuk keperluan ubat2 an anak dia memandangkan itu tanggungjawab seorang ayah.Setiap bulan dapat bantuan dari Zakat untuk keperluan perubatan Naail cuma tempoh Zakat tu dah nak habis tak lama lagi.Raihan up kat igs dia aritu untuk tanya camne cara nak sambung bantuan dari Zakat kot lah ada followers dia tahu.Itu aje.Nitizens plak yang sibuk pasal kenapa tak bantu ni kenapa tak bantu tu.Alahai menyibok aje lah sibuk nak mengarah2 hidup orang plak

Uchelisa replied at 23-10-2024 09:04 AM
sampai ig jentik hati tu pun kene serang dengan walafaz.Punyalah sakit hati diaorang ni si fattah in ...

Penipuan dan fitnah sang bini akhirnya berantai-rantai. Kalau aku, aku ambil tindakan dan clear the air. Kot ye nak lindungi Fatimah, habis kalau Fatima dah besar baca bapak dia kononnya tak bayar nafkah tak mengapa begitu?

eideup replied at 23-10-2024 09:02 AM
Bab nafkah dah settled, duit fatima dah settled, anak sedara sakit dah settled.. sbb tu patah bole ...

sebenarnya rezeki yang upcoming sedang masuk ni lebih jumlah nya dari itu.Fattah dah atur siap2 untuk anak dia yang seorang tu.Jumlah simpanan untuk anak dia lebih dari itu sebab dah tentu sebagai seorang bapa.Fattah nak kan yang terbaik untuk masa depan nyamma.Adakah semua benda perlu ditunjukkan di socmed untuk kepuasaan hati manusia lain? pelik2 jelah nitizens ni sibuk nak mengatur hidup orang nak kena ikut telunjuk dia je

KBW2 replied at 23-10-2024 09:14 AM
Penipuan dan fitnah sang bini akhirnya berantai-rantai. Kalau aku, aku ambil tindakan dan clear th ...

sebenarnya dalam diam itulah saham dosa yang ex bini sedang kumpulkan sebagai bekal ke akhirat esok.Tu kata2 UAI di mana orang yang menyebarkan aib orang lain ni selagi mana aib itu menjadi umpatan dan kejian dan kecaman orang lain terhadap orang yang di aibkan.Selagi itulah dosa itu akan mengalir masuk kepada yang menyebarkan aib seseorang.Kalau aku Ya Allah takutnya lah aii

Uchelisa replied at 23-10-2024 09:11 AM
fattah mesti ada tolong anak buah dia yang sakit tu sekadar ikut kemampuan dia jelah.Tak de semua be ...

Kalau jadi raihan sedih orang dok kaitkan anak dia dlm byk hal laki bini ni..