CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ameenarara

"Saya Tak Kata Ya Atau Tidak," Sharnaaz Ahmad Terbuka Soal Jodoh Dengan Shila Amzah

Kilian replied at 11-3-2022 11:06 AM
Kalau dah tahu nak melebarkan sayap apa jadahnya, toksahhhh laaa bagi anak tu kawan bercinta2 sian ...

Mhm kalau aku jadi parents pun, aku tak kan bagi anak aku kahwin dulu . Ko ingat senang ke bila bagi kahwin, terus boleh minta mamu itu bawak xila prrgi cina apa sesuai. Lepas kahwin banyak responsibility lah weyh. Kot kot termengandung kang susah.
Maybe ko ini traditional sgt kot punya orang ingat semua lancar ke kalau kahwin senang buat gitu

Fly_over replied at 11-3-2022 11:07 AM
kan… jantan sakai ni ckp mak dia slut kot. seriously la netizen ni boleh lupa kalau mak dorg kena ...

Aku runsing dengan netizen macam itu boleh pulak panggil lain sakai semata mata sebab orang itu tak boleh leggo apa dia kata few years ago. Bodoh lah, aku rasa yang comment itu mesti lerus bendul gila atau pun lelaki. Normally orang lerus bendul ini dia macam baik tak kena tempat semua dia Ok saja
Xila pun takmau dgn Nanaz kot, Nanaz yang fefeeling balik. Aku tengok juga time Nanaz buat live dgn Syukri, boleh pulak dia minta Syukri nak jumpa Qasha masatu sambil flirt lagi. Time itu Qasha dah kahwin dah kot, tapi tak hebohkan. Syukri pun mcm tak suka.

dia mmg kena pulau dgn wartawan kan? menang ajl pun..still marsha yang viral...muehehehehe

mendeluk replied at 11-3-2022 11:32 AM
Mhm kalau aku jadi parents pun, aku tak kan bagi anak aku kahwin dulu . Ko ingat senang ke bila ba ...

Itulahhh maksud akuu. As a parent yg suka arrange anak2 ni mcm ND, klu tak bagi anak tu kahwin lagi muda lagi bagai then jangan la dibiar anak tu kehulu hilir dgn BF/GF. Cantas awal2  then kau bela la anak kau ikut kau la nak cemana kan. Ni dh berpeluk sakan satu msia tengok the intimacy then tak bagi kahwin? The what for? Aku setuju je part kau kata muda2 tak bagi kahwin, mcm kita la umur 16-17 tahun nak kahwin, mst mak bapak tak bagi kan sbb too young n tak matured lagi utk bear responsibility. Bila dh jadi cm ni Sanaz x Nd x Sela tak ke aibbb satu family?

shahirakay replied at 11-3-2022 08:07 AM
ai tengok kat twitter.. shila ni kesian eh semua benda family nak masuk campur.

Tapi myb lalat pun taknak kot buat masa skg, teringat yg pasal kekasih pukul juga la lalat pernah cakap “been there”, mcm dia pun pernah kena keganasan dlm hubungan. Tapi masalahnya family paklalat ni over mencapub lagi2 si cadah rupa marhaen tu, besar kepala dia macam bagus je. Deyyu jaga diri sendiri sudah, geletis bf ke hulu hilir kawen nya idok pun lagi malu takda langsung ke

kdg aku rasa baguih lalat dgn nanas ni kawin..nanas ni strong character & protective...dia bole protect lalat drpd asik kene control dgn family...

Follow Us
gopal replied at 11-3-2022 12:11 PM
kdg aku rasa baguih lalat dgn nanas ni kawin..nanas ni strong character & protective...dia bole prot ...

Tapi lemau dgn family jenab. Tak sampai 2-3 tahun dh kena tendang

so confirm la ciapan si adik tu utk bakal abg ipar tak jadi? ku ingatkan utk mantan laki..
klu berjodohan balik pun mcm akan ada sedikit konflik kekeluargaan disitu selepas apa yg berlaku sebelum2 ni..tapi who knows kan ..

ashilalat replied at 10-3-2022 11:24 AM
Bagus la kawen 2 ekoq ni. Nak tgk tinggi mana ego pak lalat tu.

Berpisah pun sbb bapak kan..

aammyy replied at 11-3-2022 11:13 AM
I ingat xila yg problem smpai kahwin pun wartawan tak cover. So it's all family dia la ni?

Nope kes lepas mak pak dia banyk sgt campur tangan hal dia xila ni smpai wartawan boikot smpainade satu kali tokti kuar statement hubungan dgn wartawan kene jaga baik … tpi i ingt2 lupas pasal kes ape ..

Fly_over replied at 11-3-2022 11:07 AM
kan… jantan sakai ni ckp mak dia slut kot. seriously la netizen ni boleh lupa kalau mak dorg kena ...

please laa aku mmg tak suka nenas yg suka interframe semua isu. netz mmg mudah lupa. geli tau dak. skrg dk gunakan jebat utk content. euwwww.

moga shila dpt jodoh lebih baik. noktah. hahhaah.

mendeluk replied at 11-3-2022 10:53 AM
Bukan soal sakai ke . Kalau aku pun, aku ada sikit hangin tak kisah lah beberapa tahun ago.
Conto ...

aku tak rasa pun dedua ni akan bersatu balik. so chill2 sudah la family shilalat tak perlu nak terobek2 bagai yang lebih2 punya netizen ja. apooo

jijilaaa replied at 11-3-2022 11:45 AM
dia mmg kena pulau dgn wartawan kan? menang ajl pun..still marsha yang viral...muehehehehe

Gitulah mentality wartawan pondan msia..tak reti beza profesion ngan sentimen..sebab tu retis2 kat msia ditahap sekarang..kena sembah dorang baru boleh dok tahap pencaras bernombor

takpa la shila. you do you. buat la apa yang u suka, fokus diri u n anak u. jangan sibuk orang membebel2 kat telinga u sbb at the end of the day u yang kena hadap life u bayar bill bagai. semoga terus sukses. sedap suara dia ni. iols karok lagu dia tiada dirimu tu aduii kelautan pasifik.

lyshafull replied at 11-3-2022 12:48 PM
Nope kes lepas mak pak dia banyk sgt campur tangan hal dia xila ni smpai wartawan boikot smpainade ...

Even sampai skrg eh wartawan boikot. Aku dah la tak tengok ajl. Taktau pun si xila menang jugak. Tau sbb tgk twitter saja.