CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

BOYS BEFORE FLOWERS - JIB 12~Lee Min Ho/Go Hye Sun/Kim Hyun Joong

Close [Copy link]
kak hana, DSP tu hape??

{:2_70:} oja
DSP tu management company ss501 eheheh.. tak sangka DSP akur kata2 dak2 ni yg nk gak wat fan meet last2 minit.. apply permit ari jumaat lepas lak tu.. seb bek berjaya... yeahhhhhhhhh cayalah...

1356# anonymous5050

dik nony,harus la i tak kenal..lain kali tepek gambar kat fb mcm kaka jel...

kaka yuhana...
nae..at least dpt gak tgk dpn mata..tp harus la juge jeles tahap gaban kat korang sbb dpt jmpa drg kat FM tuh...tgk korang hepi smlm pas kuar dr pintu FM tuh, me pun ikut excited skali lompat2..hehe..

kaka nora..
tenkiu sbb upload vid tuh..t me akan usaha g cc..hrs me nk tgk seme fanvid korang tuh..

kaka nony...
tah..me xnmpk pun SRK tuh..tp me baca dak2 ni la ckp..ye la kot..sbb mmg ramai umat2 gelap smlm..tp soklan yg org tu tny sekai n da gangs tu mmg x bleh blah..mmg lawak..x kose kite nk tunggu SRK tu kan..kekeke..

omo! mmg kuat sore me smlm *malus gilerr*..me sbb x pegang kamera, pegang bod je..tu yg sebuk dok jerit2 tuh...dlm otak dok igt jerit nama JM ngan KJ je..sbb tu yg sng..yg laen tu mcm pjg nk sebut..nk sbt HJ tkt termix up..Hyung Joon ngan Hyun Jung..terasa nyesal lak x jerit nama YS smlm..excited jerit nama JM sbb dia mmg ramah giloss..tu yang lagi semangat nk jerit tuh..keke...tp klu igt2 balik..malu gilerrr esp ms part me jerit ms derang trn eskalator tuh..mesti kuat babas sbb kawasan tu luas, pehtu kosong lak tu..sure bergema sore..wuhuu..malusss gilosss~~~

ujung kaki me still lg rs sakit klu pakai kasut sbb smlm berkejaran ngan kasut keje tuh..me xleh bayang la camne kaka nora leh lari ngan heels tu..ada kawan me yg sorang tu smlm, dlm kete dia ckp kasut dia patah dua..huhu..penangan menjadi stalker kekdahnye..hehe..

adeh, pjg lak me merepek..mian..huhu..

credit to [size=130%]aileenramli from Quainte501

ku rasakan bahawa aweks yg bertudung pepel itew adalah kaka jel..keke...

1358# seroja23

oja........................knal lg x?

Follow Us
1363# nightwinkle

hohohoho................kt FB tu, rmi dak forum yg xjmpe lg........adeh....tu yg xletak pic tu

1364# wbsJUE

huahauhuahuahua.................harus mmg memalukan kluarge sungguh kite semua smlm~~~

slu dgn kt KTO gmbo mcm2 aksi kt replika BOF..........smlm terkejo2 dabel s lak...........

lawak tol~~~kenangan menjadi stalker........kekeke

1365# wbsJUE

harussssssssssssssssssss!!! yaaaaaa...tu diaaaaaaa kaka Jel~~~~!!!

wah~~~fofularr kaka Jel~~

tu la pasal...sbb dia sorang jer yg pakai baju kaler purple

http://4.bp.blogspot.com/_KAwOCJUbVG0/Sp_4Z1NXWlI/AAAAAAAAC4Q/E-SWaJ5-V-E/s400/DSC09129.jpg

credit to aileenramli from Quainte501

ku rasakan bahawa aweks yg bertudung pepel itew adalah kaka jel ...
wbsJUE Post at 4-9-2009 18:03

mmg kak jel uols!! ai leh konpom kan...kekdahnyer..kak sowam yg gigih berbaju kurung bertudung pepel..

1365# wbsJUE

harussssssssssssssssssss!!! yaaaaaa...tu diaaaaaaa kaka Jel~~~~!!!

wah~~~fofularr kaka Jel~~
anonymous5050 Post at 4-9-2009 18:55

kerlassss.. uols...masuk international porem lgk..

tetibe ..iols timbul kat sini..

tetibe ..iols timbul kat sini..
skymania Post at 4-9-2009 22:35

baru nk tya tadikk.....

{:2_70:} juejiang
wakaka me rasa pong itew kaka jel pasal depan line Kyu hehehe..

{:2_76:} ewikss... masih terngiang2 sore macho sobangnim.. wuwuw... sat .. nk tepek gif.. sowi file beso taw..

1st nk say big thanks to kaka Jelita yg sanggup bawak me dari KL Central ke KLIA pastu anto balik ke KL Central siap support sume minyak, roti n air mineral ... budimu takleh ku lupe... pastu n tq gaks kat informer2 .. u know who u are.. takut kang ada yg takmo me revealed nama kekeke... mekacih hokeh... kaka Weina, tq's coz sudi belikan me cd iteww walopon me rasa ketakutan nk gi amik kat depan... also pada kacut, nora, moon n kaka jel skalik agik yg sudi borak2 ngan me sepanjang moyan kita...

kul 6.45pg-1tgh me moyan kat forum sambil jeles menjeles, borak2, teropong2 apa2 yg patut... sms nora n aima soh gi awal coz dpt info ada limit 200 aje utk fan meet .. pastu me begitu teruja sama blankie nye experience tak hengat iteww kekeke... jantung me berdegup kencang pastu tetiba kena migrain.. me pun melantak ponstan n coforgot.. giler moyan tul, seb bek sahur pagi tu walopon tak pose.. oppsss pecah rahsia.. keke.. kaka jel dah tak sabo calling2 me nk taw me kuar kul baper.. me kuar sharp kul 1 dgn kebenaran bos ... pecut 100m ke monorel, aigoo nk tercabut jantung tengahari buta tu, pastu sambung pecut nk ke KL Central plak... kul 2, moon selesai solat, roger2 kacut n kaka jel.. terus berdesup ke hotel First World... mmg me ingat memula kat genting wakaka paboooo ... masa tu panik gaks pasal tak penah aaa gi fan sign gini.. takat jadi mamarazi tu ado aaa...

Sampai sana dlm kul 2 lebey terus jumpa sume dak2 mamarazi divasss tuh dak CARI ... pepagi subuh nunggu... me pong n moon amik tpt kat blakang sambil ngorat2 dak depan,. .. borak2 keke.. makin lama makin panjang.. me makin letey aaa pasal darah kurang,.. air pun kurang... mmg rasa nk angin tp purak2 gak aa ngan member2 sume kekonon steady.. dlm ati tuhan aje taw... seb bek tak pitam.. n migraine ilang walopon dah mcm cacing kepanasan... oja, naito n sapa tah yg tegur me, me layan skit2 (mianhe, me bkn eksen tp me jadi kalut sokmo kalo badan tak sihat).. kaki yg injured dah mula sengal2, tambah lak part2 lain pun sakit skalik ... pastu tolong aa dak2 yg wat muke kesian belikan cd, me pun serba salah gak pasal me pun mtk tlg org beli, padahal me nye line walopon blakang, still dlm quota... takut melepas konon.. yolah, kecewa tak dpt jumpa 2AM two weeks ago nye pasal keke.... tetiba dak2 4 org tu soh me keep da change, me mintak halal ler ek.. tah ler deme lepas ke tak gi sign coz dok line blakang giler...

con't

dlm kul 6 lebey, line dah mula bergerak.. me rasa hangit aje bila owang blakang2 dok tolak2 n yg paling tak best dari 2 line terus jadi 5 line tah mana datang.. kalo 3 line tu ok aaa .. me almost jatuh tp me gagah gaks.... makin lama me makin di tolak ke depan meninggalkan moon kat blakang... adoiiii... seksa, abis gunung ganang jadi cekodok penyet kekeke... bila terbuka aje pintu ke bilik okid tu dlm kul 7 lebey, me rasa lega kena ekon.. ampeh ade lak jual agik cd kat dalam.. mende tah... pastu me berdebar2 beratur nk masuk, me dah intai2.. wuwuw tak baper npk .. pastu guard tak kasi bwk kamera, me pun bodoh simpan.. lupe nk kuarkan hp kekeke.. siottt.... tetiba me berdiri kat satu line ni, me tak npk sapa agik kat depan, mmg nk nuju ke ledo, tup2 me dlm line YS, me tgk line kanan, me npk baby, aigooo senyum meleret tak hengat, me cadang nk masuk situ aa coz ingatkan ledo kat ujong belah kiri since kena pilih satu aje.. pastu me npk ledo senyum kat sebelah YS, terus me kedepan n kenen2 kat line ledo yg amatlah ramai giler.. me ckp elok2 tp dak tu mcm tak baper nk bagi, me berdiri aje kat depan guard jaga line tu walopon masa tu me dah patut leh gi kat YS, dah blakang me pun jalan ler,.. tetiba guard tu jerit2 kat dak yg me mtk permission tu n others coz deme kuarkan kamera... so, me ngan selamber land lalu depan guard tu gi kat ledo.. sesambil tu jeling2 kat Kyu yg cute chubby2 skit ....

tetibaaaaaaaaa .... omo.. omo saesangaeeee... gile gojes my sobangnim, terasa mcm ade aura kuar dari dia just like gif avvie me . me terkedu sambil hulur cd kat dia, me takleh terkata apa2 langsung.. me menghayati abis2 an aaa wajah, muscle n segala2 nye ...dia sign ngan khusyuk n soft wuwuwuw... pastu  dia hulur cd kat me n say 'Tq", me tetiba ckp "Kamsahamnida ngan lancarnye" padahal tak plan pong sambil hulur gift yg me mmg dah siap2 dari thn lepas (frame Malaysia) n also me lukis chibi BOF.. ledo mcm surprise terus balas "Kamsahamnida" ngan smile ... me pasan tgn dia dah terangkat nk salam, tp ati time tu berbunga2 n tak jejak tanah terus blah,.. padahal sblm tu mmg nk salam mcm owang lain... mmg takde rejeki aaa... takpe2... next time kot me dpt jumpa oppa lain me akan beranikan diri... me bleh tak pasan Mal kat ujong.. mmg me dah tak ingat mende lain dah kekekek... terus laju je kuar pintu n jumpa dak2 yg lain.. wuwuw sume salam ngan sobangnim me.. aigoo.. me relakan aaa dibulan2 mulia ni takleh overdose marah hehehe.... tp mmg ske aa cara deme layan fans.. walopon aweks tudung, deme tak segan silu pun nk skinship gitew esp Mal ahaha... pengsannnnnnnnn....

con't

nora tetiba tegur me jgn pegang kat tpt sign coz diaorg pakai white board marker.. aigoo bongok aaa sapa yg gi bagi dak2 tu pakai marker tuh... me terus masukkan dlm plastik yg mmg khas utk boh cd, takut basah konon ahahah... dlm kul 7.28 mlm kot, kami sume berbuka kat situ, dengan muke lebam sume tak hengat.. me tak lalu makan, just minum air mineral ajew... pastu teruskan misi ke KLIA kekekek.... sampai sana kul baper ekk 9 lebey ker? lupe dah.. jumpa geng2 tadik gak... terkinja2 dok cari port mana patut ditunggu... tak lama pastu npk ledo n staff kat pintu depan ade kaunter tu, rupa2nye ade problem ngan visa.. apo agik.. spazzing tgk sobangnim.. walopon npk panik n agak kurang mood tp dia still senyum gaks walopon tak baper nk rela.. yolah, sapa tak panik kang tinggal sowang, wuwuw takper me leh teman per ekekeke... me snap2 vids n pic.. alah, camera tak canggih pong... sama aje camera stalking suju ... belasah ajew janji ado... mencikk sama bodigad tak hensem tu... kerek.. no pic konon... poyosss... pastu ledo turun lif ke bawah.. me n frens lari2 ke belakang kot2 deme ikut jalan bawah tp takde.. lama gaks, sesambil tgk org gelap dok kerumun kat escalator berlepas yg kekonon tunggu SRK, eeekkssss  tak kose iols ahaha... dlm masa tu me gi balik tpt check in barang... me cuci mata tgk staff DSP kot n sowang photographer ni.. aigoo not bad handsome, yg staff tu mcm Minwoo SHinhwa, aima siap soh dia pose ekeke dia memalo tp wat gak peace n senyum.. adoiii mcm artis ahaha.... pastu lama gak tunggu tak gak muncul2 dak2 SS501... me pun dok tengah2,.... tetiba dengar kalut2 kat pintu depan, me terjah kedepan tgk deme sume ade masuk kat main entrance,... padahal deme leh folo jalan bawah aje pasal ledo dah turun bawah, npk sangat dak2 ni mmg nk fans kejo deme, kasi servis terakhir sebelum berangkat balik ... me skalik agik hampir jatuh tp seb bek ade dak sowang ni tah moon or fans ke yg pegang me.. fuhh komawo .... pastu adegan kejo mengejor berterusan sampai ler kebelakang n sampai sume dak2 tu ilang dari pandangan.. gituler kesahnye... vids kalo me sempat upload kat YT me akan paste hokeh., me wat gif skalik coz clips pendek2 bebenor... dlm kul 10.45 kami berangkat balik ... mcm2 citer kuar dlm kete... pastu sampai KL central dlm kul 11.15 kot... naik tren ngan moon n nora... fuhh sepi aje.. sampai aje stesen moon, tinggal me sowang dlm tu, seb bek ler bulan pose,. takde aa ehem2.. tp me baca gak le ayat2 dlm hati... lama lak tren tu stop kat taman melati.. me dah panik.. pastu tren tu start jalan balik... sampai kat terminal kul 12.00, adik dah tunggu.. fuhh terus lajooo me balik .... sampai umah kul 12.20... terus gi mandi.. kul 1 makan pasal lapor giler tp tak makan bnyk.. n minum milo, anak sedara yg baby tompang makan nasi skalik ekeke sabo aje... pastu me telan pain killer n sapu minyak kuda n balm n cream satu badan takut sakit.. n tido, tup2 dlm kul 2 lebey tetiba me rasa kaki kejang giler sampai kuar air mata.. nk tegak n bengkok serba tak kena, makin sakit.. me tahan gak ler sambil nanes.. dlm 20 min gak ler.. ilang sakit tu.. me terus lena sampai kul 4.50 nk tolong mak siap utk sahur n gi keje ahaha... the end... amik ko karangan ....

{:2_73:} uwaaa sobang nim balik... dua2 lak laki me tuh..

mcm biasa..pagi2 buta sblm sahur ni la baru kuar idea nk wat karangan..

ok dimulakan dgn bismillah..
  alkisahnya perjalanan ku di mulakan dr umah..gerak dari umah kul 1030 pg..itu pun kaka jel yg kejut..hehehe..malu den..
dlm kul 11:15 smpai la aku kat stesen kelana jaya..aku pun call kaka nite utk tujuan pengesahan..nk naik apa pegi OU sana..dia ckp suh naik teksi yg sentiasa ada kat situ tp rege dlm 7-8 ringgit atau naik bas yg xtentu masa bila nk smpai kat situ dgn rege rm 1.40..so aku yang x berapa nk kaya ni pun ambik le keputusan nk tggu bas..jimat sket..walaupun masa tu ada satu bas dh terlepas..xpe ada satu lg bas u42 kot..tggu punya tggu..dah le xde tmpt duduk kat bas stop tu..ponat den berdiri lelama..
  jam dh gerak kul 12..tp xde satu pun bas yg gi OU lalu kat situ..xpe..tahan lg nk menunggu..aku pun amik keputusan aku akan naik teksi kalo bas still xsmpai kul 1230..last2 aku dah geram sgt..aku naik je teksi..pakcik bwk teksi tu siap kenal aku lg..sbb dia dah dah dua round antar penumpang tp aku still kat situ lagi..hahaha..
aku smpai kat hotel tu dlm kul 1240..smpai2 aku kat sana nmpak la que yg blh dikatakan panjangnya....hmy3:aku pun que la kat belakang sekali..dlm byk2 org cina yg aku nmpak..tetiba sblh aku ada sorang fans malay..nasib baik ada geng..kalo x kesunyian la aku kat situ..pastu dlm tgh dok tgk fans2 yg ada tu memula sekali aku nmpak sky..aku kenal pun sbb gath AC kat pavilion ari tu..tapi aku yg pemalu ni..sgt2 la malu utk menegur mereka...geng sky sgt ramai..berbanding ngan aku yg keseorangan ni..

then kitorang kena pindah tmpat coz xnk menghalang org kuar masuk hotel..kitorang pun pindah le kat tmpt parking kete tu..

gambo ni aku amik dlm kul 1:10 ptg..masa ni que x pnjang sgt lagi..aku tgk dak2 chinese yg cun2 tu dok kat situ mcm kena sindiket pelacuran jek..masa ni boleh bersabar lagi..masih bersemangat nk tggu jihoo sunbae..pastu teringat hana unni kata fans yg dpt msuk cuma 200 org jek..masa tu x putus2 doa harap2 dpt masuk jumpa sunbae..

masa ni dah kul 2:45 ptg.. que dh panjang skit..kaki aku dh lenguh sgt berdiri..dah le pakai high heel..ingatkan nk gi amik sign je..xsangka lain lak yg jadi..ini dah menjadi pengajaran..len kali kalo nk stalk org kena pakai sport shoe..

masa ni dah kul 4:30..diorg dah stat jual cd rm70..sape yg beli cd ni baru leh masuk jumpa ngan diorg..
masa ni dah crowded giler..nk beli cd pun dah mcm beli kat pasar malam jek..pak guard ngan mak guard sume dah bising..entah berapa kali diorg menjerit suh beratur..diorg ni mmg xphm2 bahasa..:@nasib baik aku dh selamat dpt cd..

masa ni dah kul 530 ptg..aku dah panas giler..dah ler org dok potong2 que..penat wei beratur dr kul 12 ni..senang2 je nk potong que..org makin ramai..aku rasa satu parking lot tu dh penuh ngan fans2 je..bayang2 dabel s ni xde pulak nmpak..masa ni dok tertnya2..diorg ni dh smpai ke belum?dh wat press conf ke blm?eeeiii..penat tau berdiri lelama ni..

Rate

1