CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

BOYS BEFORE FLOWERS - JIB 12~Lee Min Ho/Go Hye Sun/Kim Hyun Joong

Close [Copy link]
ok....g keje................balik kang aku beklog......

klu xtahan, kt opis aku bkk......kekeke

morning nony...

semlm jumpa nony comel ajer org nyer

wah seronoknya membaca cite nony nie...seronoklah ye dapat jumpa jh oppa....

korang beratur nie jumpa dorang nie kat mana?

huhuh dari semalam tanya takde sapa yg layan...sedih

sian kaka baby..meh nite jawabkan..

they all beratur kat concourse parking.sbb FM session in orchid n jasmine room @ one world hotel.

kaka Leyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! mmg masinnnn mulut ko!!! (byk letak garam ke?? )

xkire halal harammmmmmmmmm(astaghfirullah al azim )............aku dpt salam Ji ...
anonymous5050 Post at 4-9-2009 00:50

wahhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!mmg mulut aku neh masin semasinyer....dn..dan..dan..aku harap mino pulak yg dtg mesia..masin lagik la mulut ku ini

morning sume!!!!!!

Follow Us
blankie ko bagi kain sarong ngan kopok kt kyujong ye...
cmf_derose83 Post at 3-9-2009 02:57 PM

hah.. ye betul.. kyujong.. lepas jumpa baru gigih nak hapal nama diorang.. buang karan je..
kiranya aku bagi pada orang yang betul laa sebab aku paling sukakkk banget dengan sore dia nyanyi..  

thanks nite tolong jawabkan tuk akak....sayang nite

{:2_70:} kacut
sakan ko bercerita ek.. me tak larat n vids n pics sume kat umah... mlm kang baru mule wat editing n report .. injured satu badan tp dtg gak keje aaa, walopon takde mood tp sempat tgk dulu clip sobang nim yg me melopeh tak salam gara2 terkedu padahal me npk dia nk angkat tgn nk salam tp me bley terus blah, bodoh giler..  .. nanti pic dlm vid me wat jd jpg gaks coz nk snap gambo tak sempat.. pada sapa yg dpt salam ngan ledo n baby mmg me sangat jeles wakaka .. mmg rejeki kowang ... .... mlm kang baru citer hokeh, apa2 pun me dpt bnyk muke ledo n Mal kekekeke.....

adeh....korg cepat tepek gambo....:pompom:
pg neh ala kebizian pulak..
nnt mlm ai beklog...

{:2_67:} bawak sabo2 ek kengkawan... nanti malam kalo tangan me tak baper lenguh n sakit me wat gif skalik wahaha.. ommaaaa sakit badan wehhhhhhhhhh .... sengal kena lanyak ngan amoi2 yg potong Q..

friends..sorry xdpt nk wat karangan panjang lebor..
yg ai dpt cuma tempek fancam ni jer..
ada byk lg vid tp yg ni je muka jihoo sunbae yg clear..

credit to me!!!

p/s gambo upload mlm sket..
sdg bersiap nk gi opis...

morning2 sunshine kaka2 seme...

kaka yuhana..me pun sakit2 badan neh..padahal me x Q pun smlm..keke...mebi sbb lately ni mmg sakit2 bakang pun kot..pale pun cam x ckp oksigen jek..asyik menguap jek..tp mata x ngantuk pun..letih babas..tingat pasal smlm mmg rs nk gelak pun ade..mmg best gilerrr..tp sayang me x dpt msk FM tuh..xde rezki la tuh..btw, me da pulangkan kan bod mu smlm? me da lupe me bagi kat mu ke x smlm...

me br tau smlm kat klia tuh ada SRK..patut la ramai umat2 gelap smlm..wakaka..tp pedulik hape...harus nmpk yg putih melepak jek..yg gelap2 hrs x layan..kekekke..me smlm smpi umah kul 1.35...kul 2 br tdo..pehtu sahur mmg x seda lsg..sedar2 da kul 6.54..keke...

smlm me byk tatap muke JH sunbae ngan JM...baby ngan KJ sket2..paling ssh nk nmpk muke YS..haila..rugiii..ms dok lari2 ikut derang nk g gate tuh, tgn sebenanye bleh je capai JM tp x smpi ati lak..dlm dok kejar, ati dok dlm dilema nk pegang ke x, nk pegang ke x..tp last2 x pegang pun, sbb rs respek kat derang ada lai..sian kat derang klu asyik kene raba ngan fans je..keke..dpt tgk dia senyum pun da cukup puas ati...terbayang2 lagi muka dia yang senyum2 smbl lambai2 tuh...KJ sbb pakai spec, so nmpk sgt muka dia..sayang tul..hehe..JH sunbae sbb da tgk puas2 ms dia setelkan hal visa dia smlm..ms memula nmpk dia tuh, ati mmg berdebar2 giloss cam hape..pes time tgk depan2 camtuh..wuhuuu...so ms kejo2 tuh, mmg pokus kat JM ngan KJ jeh..panggil pun, panggil nama derang dua jek..nk sebut SS501 mcm pjg sgt pulok..keke..

huhu..pjg lak me cite..saje nk amek peluang time bos me x smpi lg nih..lgpun nk ilang rs sakit pale neh..cam berat je..mmg xde mood lsg nk wat keje..esok keje lagi..x larat nye..

to kaka2 seme..kaka jel..kaka nony..kaka nora...kaka hana..kaka moon..smlm mmg sgt best..mmg x seda hape..lari mcm x ckp tanah..pehtu jerit cam org gilerr *me la tuh*..pengalaman yg mmg xkn lupa smpi bila2..btw, derang mmg sgt hensem hokay..kulit gebu..mmg jeles gilerr..satu lg, smlm lepas derang da lepas, da xnmpk muka dah..seme yg ada kat sana sebut crazy..hehe..seme cam x caye diri sendiri jadi camtuh..keke..me rs derang pun pes timer cam kite jugak...tataw nape..me bangga lak tgk scene tuh smlm..malaysian..even jadi crazy kejap tp bila things da kewl down..seme back to ourself..xde la jadi smpi x seda diri..still lagi berpijak dia bumi yang nyata..hehe..proud to be malaysian..hehe..so, bila derang ni da dtg mesia neh, hopefully derang ada pndgn +ve psal fans mesia..kita still lagi sopan santun even things get crazy sometimes..hehe...mmg respek kat kaka jel ngan mulan, kejo ngan baju kurung...

sekian karangan me yg merepek...as a beginner stalker also...

okie, me da tataw me merepek ape neh..x smpt nk baca balik..bos me da call suh p umah dia..kesimpulan nye..smlm adalah sgt BEST!

kene out sudah..babai~~~~

{:2_76:} nora
me rasa me termasuk skalik dlm vids nomot 3 tu hehehe... mamarazzi tak hengat..

{:2_70:} jue jiang
dah, me amik kat kawan mu bod me tu ... wakaka... berbunga dlm kete kaka jel smlm hehehe.. memasing ngan pengalaman sendiri... kira oraits mu dpt gak bertentang mato secara live gitue.. aigoo .... ok aaa nk wat koje melambak..

@kaka nite~~

ai malu jmpe u yg mmg peramah itu

*xleh blah.........kaka nite xleh cam diriku ini ...............agak2 klu kaka Ley jmpe dik nony ni, kaka Ley leh cm x?? *

@kaka Ley~~

harus berdoa minho dtg m'sia!!!! tu smlm bru jmpe Ji Hoo sunbae dh terkedu, klu minho, klu minho, klu minho???? haaaaaaaaaaaaa...xtau dh.......

@kaka baby~~

sori, xpasan pn kaka baby dok tny

kaka baby xnk syg kite juge ke??

@hana unni~~

adeh...tu karangan pg td....dlm xsempat2 nk g keje, sempat gak buat karangan.........

memori aku, kau, dan ss501.........

@kaka minhoooooooooo!!!

cool~~~jgn delete link dlu!! balik kang bru leh tgk n seduttt.........

kaka minho mmg plg bertabah!!! bratur awl! dpt snap pic2 JH sunbae! dpt amik vid!! siap dpt nk grab lg tgn JH kt klia...huahuauhaua

@kaka Jue~~~~~~~~!!!

klu xde karangan kaka Jue mmg xsah ok!! rse xlengkap je idup ku tanpe laporan dr kaka Jue...kekeke

cop!! mmg btul ke ade SRK smlm(igt dorg main2)?? kekeke... xde mknenye dahhhhh....harus kejo yg putih gebusss gojessss mude belia remaje ok~~

kaka Jel mmg sgt sempoiii ok~~hahahahaha....bju kurung lg tu........adeh..adeh...

p/s : mmg sgt dgr ok, mu dok pggil2 name oppa sume tu...kekekeke

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ni td mate dh mcm kene gam jekkkkk!!! bile bce post2 korg..........trus gelak2 n jd xngantuk...kekeke

ok~~back to work...mlm kang moyan balik.......(yo yo o jek ni...kang nnt msuk blik )

{:2_70:} kacut
me balik ni amik mood tgk balik vids hehehe... kalo tak mmg takde semangat aaa ngan injury..

Post Last Edit by seroja23 at 4-9-2009 12:42

kopi pes dr bod AC....

Bila Oja Bertemu SS501

Penulis: Oja
Tarikh: 4 September 2009

Babak 1
Lokasi, Putrajaya.

Hari yang sungguh tak disangka-sangka, tanggal 3 September 2009 aku berjaya meng'MC'kan diri aku. Sebelum tu memang takde rasa nak ambil MC tu. Cadangnya nak half day. Tapi bila 2hb tu aku dah x betul duduk jalan pun dah sasau bila memikirkan dabel s datang negaraku yang tercinta ini. Aku ambil keputusan untuk fikir 2 kali. Oppa siap hasut aku lagi kata x payah berangan la dapat jumpa diorang. Sangat sakit jiwa mamat nama oppa neh. Kat rumah aku dihasut lagi oleh kakak yang sorang tu.  Langsung aku jadi x betul malam tu. Siap x boleh tidur lagi. Lepas tu aku nekad untuk meng'MC'kan diri aku.

Babak 2
Lokasi, KLIA

Lepas setle ambil MC aku ngan kakak ku yang sorang ni gigih pegi erl. Mula-mula aku fikir nak jumpa kat airport je pun. Pastu akak aku suruh jugak aku pergi kat hotel. Berkat hasutan beliau  aku pun suruh la dia tanya kak hadiff ngn momoko, kereta diorg ada space lagi tak untuk aku tumpang. Kereta kak Hadif(kereta kak sarah sebenarnya)aku tumpang ke hotel. Kereta KI aku tumpang balik putrajaya. Rezeki aku, ada space untuk aku. :pompom: Syukur Alhamdulillah. Kat KLIA diorang landing dalam kul 1.18 gitu. naik flight MH 2605. Agak lama juga nak tunggu derang kat bawah. Agak2nya men'touchup'kan diri kot.  Bila je time diorg lalu pintu semua dah bagai nak gila. aku n geng duduk belakang. Ala2 sopan santun gitu kan. Bila je diorg mendekat aku tengok sorang2 kakak2 ku ini jadi sangat hyper.  Tolong la. Aku tengok kakak aku dok lari2 macam orang lari x cukup tanah kekdahnya. Kat situ sempat snap tp gambar2 agak blur. Ye la kan. Kaki kena pijak, aku pijak balik kaki orang tu. Nak berebut2 lagi. Last2 dapat la salam ngan LEDDO, JM n YS. Sungguh la best time tu.    Teruja dengan kecomelan dan ketinggian mereka2 itu. Bila diorang dah sampai pintu tu aku dah stop. Malas nak berebut kekdahnya. Rupa2nya kakak ku dok kat situ sampai Alphard tu gerak katanya. Time tu aku dh lari2 ngn kak hadif n geng g ke kereta. Dalam kereta masa dah on d way tu Kitorg nampak kereta tu Alphard colour putih BKB 13. Tapi diorg slow down sebab tunggu geng korea lain kot. Tapi memang best la.

Babak 3
Lokasi, One Hotel Damansara

Sampai kat hotel tengok dah agak panjang Q. Tapi kitorg dah agak x kisah sebab dah jumpa sebelum tu kan. Sampai situ nampak 3 group neh (group sky, group hana, group kak hana) masing2 muka macam orang berpuasa 10 hari tapi x pernah berbuka.  Apa2 pun aku tabik la dengan diorang, datang awal pagi lagi. Memang sangat bertabah dan gigih diorang nih. tapi berbaloi2 kan korang? Ok.sambung lagi. Tunggu punya tunggu sampai la masanya untuk berjuang.(konon la kan). Time tu tah sape dok kucar kacir kan Q. Terus berterabur jadinya. Masa tu dok menghimpit sangat la sesak. Sesak dada, sesak perut. semua2 la sesak. Geram n nak marah je rasanya. Dalam berasak2 ni aku pusing kiri kanan n belakng. tengok2 kakak2 aku dah hilang. kira jauh jugak la kot aku tinggalkan diorg. Sorang2 pulak tu.  Atlast aku berjaya masuk ikut pintu 1st tu. Bila masuk pintu tempat sign autograph tu aku dah berdebar2 sebab time tu aku nampak JM pandang pintu tu. Teruja kot ramai sangat. Aku nak Q kat lane LEDDO, tapi pompuan sorang ni suruh aku Q kat Baby. Baby pun baby la kan. So bila turn aku dia say hello n tanya nama aku terus. Aku kata la nama aku OJA.  Then dia say hi lagi sekali. Siap dengan nama sekali. 'Hi Oja'. Haa..gitu bunyinya. sambil senyum2 comel dia tuh. Then aku bg tau la kedatangan diorang adalah sebagai hadiah hari jadi yang paling best. Aku x tau la diorg faham ke x aku ber'BI'.  Tp masa aku bg tau dia pun macam excited. Time tu aku tengok dia sangat cantik. Aku jadi x terkata (makeup lagi pun kan) . Then bila dia dah sign kitorg bersalam la. N dia wish 'Happy Birthday OJA'.  rasa nak pengsan time tu. Alangkah indahnya kalau itu adalah LEDDO.  Komfem aku terterjun dr stage tu. Adoiii..sabar je la kan. Lepas tu kan, aku lalu depan YS n LEDDO. Sempat gak la aku senyum kat dia. Dia pun balas la dengan senyum x ikhlas dia tu. (aku tau dia kepenatan..aku memahamimu LEDDO):pompom:   Pas tu aku jalan2 laju2 keluar. aku tengok kak hadiff n geng kat luar lagi. Sian.  Rupa2nya diorg x sempat pun nak dapat auto. Aku tgk line lepas kak hadif sangat la panjang lagi. Sian kan diorg?  Syukur la kita insan terpilih untuk bertemu mereka2 ni. Alhamdulillah.

Babak 14
Lokasi, KLIA

Momo sms kata nk pegi KLIA balik. Aku no hal je. So kitorg bergigihan mencari jalan ke KLIA. nasib jumpa . Duduk kat situ pun menunggu lagi. Biasa la kan. Dengar2 ada DSRK jugak time tu. Tu yang KLIA betul2 jadi 1MALAYSIA tu.  semua bangsa ada. Masa diorg dah sampai diorg di bawa ke ofis dulu. Masalah VISA katanya. So kitorg tunggu la dengan gigih. Masa diorg dah keluar tu bermula episod berkejar2an. Sempat lagi mencuit LEDDO time tu.  Walaupun muka dia agak x best dipandang. Time tu budak2 CARI mmg hebat la. Lari sana sini. Macam lari rentas desa kekdahnya.  Kitorg tengok sampai la mereka2 itu hilang dari pandangan. Lepas tu masing2 semua mengah.  Yang xkenal pun sibok jugak nak snap. sambil snap sambil tanya tu sapa. Lawak la.

Babak 20
Lokasi, On d way balik (dalam kereta)

Dalam kereta sorg2 meroyan.  Budak belah kiri aku yang nak exam hr ni kat mulut x lepas2 dgn baby nya. Belah kanan dgn KJ. Aku pun rasa di awangan je time tu. Sangat la Happy. Walaupun ada garis calar kt tangan aku, aku x kisah.  (walaupun sebenarnya sky yg koyakkan kain tu, aku yg kena):@    tanda kenangan namanya tu. At last, derang hntr aku balik ke putrajaya. Tq ye semua yang sudi membantu aku dalam melancarkan perjalanan pergi dan balik. Sesungguhnya Allah je dapat balas jasa korang.

Yang Benar,
Oja

Gambar aku snap x cntik. So korg tgk yang derang dh tepek je la ye.

salam semua...
festaim kot masuk cni...

{:2_70:} ekeke welkam oja... doa2 utk konsert bln 12... mesti abe JH suke bebenor ngan mesia ... dia dah buktikan sama DSP yg mesia ade fans gaks...