CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

BOYS BEFORE FLOWERS - JIB 13~Lee Min Ho/Goo Hye Sun/Kim Hyun Joong

Close [Copy link]
erkk.. tu je ke gambo nya
aisehhh... igt dapat amik berduaan.
hahahaha
EXLESSIA Post at 27-10-2009 10:45

mana dpt berduaan..
salam pun x boley...:@

airwickss ...chimei ade anto PM kat mu..
mintak tgk ek..
komawoyo
chimei Post at 27-10-2009 10:48

check pm ko..

wokey..settle..kekekekekeke..thanks airwickss

95# rukiaichigo  

smpat lagik mintak tacang...ruki, me pun nak gmbar tu gak...
atie_chippy Post at 27-10-2009 10:47 AM

mesti la nk mntk tacang... penat tau aku jd stalking x bertauliah time tu. penat gak aku karang ayat2 merapus tuk fan acc!!   lp pun citer ah pengalaman ko. nk gak tau kan!!  

ok, atie. aku dh PM ko link gmbr tu!!  

ni paste dr board Lee Minho AC...

turn aku lak..... fan acc ...
tarikh kejadian : 25/10/2009 **hari ini dalam sejarah**

Hr Sabtu (24/10/2009) last plan tu.... jmp kak jel, nora, nony n jue kt m.valley... amik tshirt minoz mesia ekek... melaram utk sok nye.. n amik ga poster n folder smua... time ni smua dh lupa diri... ekceli dr hr pes tau minho nk dtg mmg smua dh x jejak ke bumi dh hehe...
smbil plan misi skit utk sok... smpat le tgk present yg minoz mesia nk kasi minho n hye sun sama... lawa weh... baju melayu n kebaya nyonya... itam sedondon hehe..

Hari yg dinanti2 hehe ngan berdebar nye.... risau kalo2 ramai lak umat kt sg.wang tu nnt... aku pn kuar dr umah kul 7.45 pg.... adess lg smngat kuar awal lbh dr nak g koje keke janji ngan hana n nony kul 8 lbh kt KL Sentral.... menapak le nek lrt g sana... kt sana hana dh tunggu ngan beg beso die... cam nk org pindah randah daa... berkg kekdahnya keke... tunggu lak nony... die smpai lam kul 8.40... kitaorg pn gerak g nek monorel lak... on d way tu mulut mmg bising... xcited nk jmp minho x yah ckp le... risau org dh ramai pn 1 hal.. kak jel roger2 nony ckp die dh de kt sana... n dh de pn 2 org sblom die yg dh dtg.... aishh kami makin risau ni... smpai sg.wang stesen... laju je menuju ke concourse.... kedai2 smua lom bukak pn lg... kami yg rasmi dtg hr tu ekke... keadaan mmg lengang lg le... kt dlm kami x tau g...
smpai concourse tu... tgk kak jel ngan nora dh de kt situ... pe lg amik port ar... kt dpn kami dh de lam 7 8 org gitu... hmm ok kira kami ni dlm saf pes gak le hehe.... dtg lak segrup dak2 cina... kak jel dh suh diorg beratur blakang kami... tp dak dpn lak ckp line nnt mula dr seblah kanan diorg... kak jel ckp arr kn seblah side kanan tu dorg nk close utk letak kusi 4 VIP n press... x mo dgr lg ckp kak jel... skali pe yg kak jel ckp tu btul le.... diorg mmg close side tu....dak2 cina tu x psl2 dh jd terkebelakang... sape suh smbg line sana keke.. cari geng mula dtg 1 by 1... jue smpai leh sesat kt sg.wang tu eheh... kak hadiff, kuanne, chimei, erynah, kak bel Q x jauh dr line kami.. kira dok kt blakang kami le....  x lama pastu smpai lak se7enstar, ewiks, atie....

time dh nginjak kul 10.. org dh mula ramai dtg... adess risau... Q mmg dh x nmpak arr.. org yg x tau pe2 pn dh stat join gak.... ramai yg br nk beli poster... smua men bertenggek jek kt tepi.... time tu bosan pn de gak... adess asyik dok tgk jam je.. bila le event nk stat ni
kul 11.45... kak jel, kiddy (dak vietnam) n kak bel g tunggu minho kt epot.... kami2 yg kt sini dh xcited... wuwu minho dh nk jejak kaki kt mesia ni:pompom:...  tunggu minho dh mcm2 gaya aku dok.... siap x baring jek ekke... lenguh2 1 bdn... hazab... tp ni kira ok dr aku dok tunggu ss501 hr tu... dh le panas kt parking lot tu...
time dok tunggu tu... tetiba nora ckp Alif Aziz yg nyanyi syg disyg ek... ntah aku lupa pe tajuk lagu die.... skali die tgh nek eskalator ... tgh pandng2 kitorg smua kt bwh ekke... time tu nora & aku ckp.... x heran tgk die ... haha xdek niat nk kejo ke hape...

kul 2 lbh.... siap2 sedia g surau.... solat smua.... dh siap solat kami blk smula kt port Q.... adess manusia makin ramai... smua sudut penuh ngan org... nmpak security stat dok arrange bagai... kul 2.30 kami smua diarahkn berdiri... time ni le bermula nye sesi yg plg x sker.... org2 blakang mula stat nk cut Q... amboi... dtg lewat wat le cara org dtg lewat... geram gak ni:@...  dak2 cari smua sepakat blok manusia2 yg amik kesempatan tu... yg penting tinggalkn spot utk kak jel, kiddy n kak bel.... kul 3 lbh tu... diorg blk dr epot... wahh kak jel excited gile... x abis2 dok cite minho ensem... tp syg gambo minho yg die dpt snap tu alahai... beso skit je dr size semut keke.... fuhh kami smua makin le x sabo...

smbg jap g hehhe....

security mula stat atur Q... tp aku x nmpak pn mana Q nye.... seb bek gak Q tu mmg bermula dr line kami... kalo die stat dr belah sana stage... mmg ade yg nk kene bambu ngan kak jel nnt.... dlm diorg dok jaga2 dpn kami tu... smpat le dok borak2 ngan ajuhsi cina yg bek ati tu... adess sker tul die melayan kami... die siap cite... kalo artis HK or taiwan yg dtg... kalo event kul 5... kul 4 br diorg stat arrange.... ni le pes time die tgk begini pnye ramai manusia yg dtg.... time tu nk je ckp kalo HK or taiwan artis yg dtg sah2 le yg dtg pn kaum2 diorg je... ekek xdek maknanya kami nk berkg awal2 keke...
ni sah2 diorg bwk artis korea... helooo yg saf2 dpn ramai wanita bertudung lg heheh..
kami stat le berdiri dr kul 2.30 tu smpai le kul 6.... hmm penat segala... lenguh2 kaki... rimas ... smua arr de... time ni gak le... ramai le press yg amik gambo... time ni smua gile glamer keke... pose sakan dpn kamera...x cukup ngan pose... press lalu je kak jel tnya dr mag or paper mana ekek... motip nk tau mana muka kami muncul tertepek kt mag or paper... buktinye muka kak jel mmg merata2 kekek... muka wanted cam korang ckp

staff2 mula sibuk arrange utk launch produk... smua pakat menjerit wakaka... mmg dh xcited.. tu lom minho muncul dh cam bergegar sg.wang hehe... x kira le... mende kecik pn smua leh jerit2 heheh....
pkl 6 lbh..... MC laki n pmpuan cina kuar... wahh masa yg ditunggu2... mmg kecoh sg.wang time tu.... blasah MC laki tu ckp cina.... kitorg smua jerit eng pls.... motip nk ckp cina.... MC pmpuan tu pn mula le translate ckp eng... tp haram sayup2 je dgr....
bila dorg panggil minho naik stage.... adess bingit tinga wooo... aku pn ikut lupa diri jerit gak hehe adoiiii sooo hensem.... mmg terkedu arr tgk... tinggi... putih... perghh gu jun pyo dpn mata.... mmg x jejak ke bumi dh ... terawang2 jek time tu.... aku kn dok dpn2 stage.... yg x syok nye.. adess press pn mula le stat amik gambo.... block view weh.... aku yg ala2 rendang ni hehe.. kene le jengket2 skit nk tgk.... MC stat le ckp cina... adoii nyemak kn tinga aku je le.... motip suh minho ckp slmt ptg... yg die blasah ckp cina je... xdek nk selit2 ckp malay lg dh.... pntang minho pgang mic nk ckp... smua pakat jerit2... mmg x dgr pn pe minho ckp time... eekk motip mcm le aku paham haaha

minho stat jln ujung pntas... wooo line yg kt dpn stage makin nk g dpn... dh mcm nk tarik minho ke wbh je... mmg havoc arr time tu.... fuhh mmg x nmpak minho dh.... press smua dok kerumun snap pic.... tau2 aku tgk minho ilang ekeke... die g blkang stage blk smula.... lbh kurang 5-10 minit die kuar smula pas pihak organiser letak meja n kusi utk fansign.... time tu le kami2 ni br nk bukak poster yg dok elok lg lam plastik hehetime ni dorg yg blkang mula stat tolak menolak blk Q stat jln.... tp ntah dr mana sblom tu de 1 geng2 VIP... hmm tetiba jek muncul... heran gak.... diorg nek dlu... smua pegang folder je... poster mana.... heran,..... heran.... pe yg layakkn diorg ni jd VIP... ntah le... kami smua pn x tau....

org2 yg dtg awal dr kami tu... sorg2 mula stat naik.... de dak laki blakang aku tu... adess sori le... x mo kasi die nek dlu... tp dh Q jln camtu... die terpisah ngan mmbr die yg dpk dpn... aku pijak tangga pes... tp kene blok ngan security sg.wang tu... lom lps utk naik pentas.... x lama pastu leh release... yesss hajat hati nk salam minho ni.... xcited wooo 2 org F4 aku dpt jmp keke....  skali dak yg dok seblah aku time Q tu... ntah le.. ikut pe yg saksi si im tu nmpak .... die pegang dagu minho ek.... nmpak bdgad marah jek... x tau lak die wat gitu....adess mula dr situ... bdgad forbid kami shake hand or touching2.... waa melps nk salam minho huhuh nk aje wat dajal salam gak... tp takut le plak eheh... dok tunggu turn aku smpai.... nmpak minho tarik buku TRAVEL WITH MINHO kak jel pnye.... die sign kt situ... wahh jeless.... smpat lg minho sign kt situ hehe.. kak jel mintak ngan organiser diorg x kasi.... ni xleh diorg ckp pe arr.. minho yg amik sign heheh.... caya le kak jel... :pompom: misi berjaya......... bravooo

ok my turn..... fuhh lee minho dpn mata aku.... snyum manis agik sblom sign poster.... rasa cam jantung berenti jek keke... trs aku lupa nk ckp annyeonghaseyo wkaka... pdahal kt bwh dh pektis bagai.. adess penyakit terkedu jmp leader ss501 hr tu mmg lom ilang... sama gak terkedu pn minho... die sign... aku lak pndng die x berkelip le... adess ensem wooo.... dh sign... motip kami sama2 ckp thank you... haha lg skali aku lupa nk ckp kamsahamida  ilang smua pektis bagai sblom tu ekek.... dpt sign pe lg... turun tangga stage tu pn rasa cam nk lompat jek.... terawang2 woo.... dok kt booth playboy tu smua pakat excited gile.... sorg2 mmbr cari smua kumpul pas dpt sign... n yg plg jelesss smua tgk kak jel ar.... jue yg bwk PB F4 tu xleh nk mintak sign kt situ... organiser x kasi... cehh kerek je de plak makcik chinese tu mintak nk snap gambo poster aku yg dh bersign itu hehe..... tgh2 excited... de plak foreigner 2org pmpuan mat saleh tu tnya aku sape yg kitorg dok kecoh2 tu.... ngan bangganye aku tunjuk poster n ckp korean artis..... actor keke... ntah die kenal ke x lantak le kekek ok misi aku hr tu berjaya.... x sia2 dok tercongok kt dpn stage tu dr kul 9 smpai le waktu fansign.... geng2 lain smua pakat dok kumpul.... misi dorg lom setel.... nk stalk minho smpai hotel... aku lak ngan bdn penat tu... kene bwk diri arr.... blkkkk..... xleh nk join diorg.... kul 7.30 smpai umah pn rasa cam diri kt sg.wang lg hehe.... dok terpk minho tgh dok sign poster lg ke.... ikut info kia x smpai setgh jam ek fansign.... wahh sian nye kt sape2 yg tunggu awal tp xleh sign psl de manusia2 yg cut Q ni... :@

tu je le cite aku utk hr tu.... mmg hr sejarah sungguh hehe....
sok nk tunggu fan acc dak2 yg stalker 3hr lak ekek... msti pjg berjela2 nnt....

Follow Us
Ok.. neh pulak fan acc dari ai..

Ekceli byk tul dugaan nk bertemu dgn kekasih golapp ai neh..

maklum aje la.. Ai dok kat ipoh. Mggu sebelumnya dah gi gathkatputrajaya..then dpt tau pulak.. 25hb minho dtg mesia.. 24 hb umah aibuat kenduri cukur jambul anak buah..haruss la lagik mak ai kata usahpegi coz abg adik sume balik..
tp demi minho terchenta.. ai gigih kan diri utk mintak permission mak hari2.. setiap pagi ptg siang mlm..
psiko kekdahnya..pastu my omma kata boleh la gi tp dgn syarat bwk adik ai sekali..haruss la dia takut anakanda nan sorg neh larik ikut minho lek korea....x kisah la bwk adik ai..diapun dah 21 thn..lgpun dia dlu bljar katcheras..x payth la app-per-por dtg amik ai kt kl sentral..so..pg2 kamistu jugak ai suh adik ai g bli tiket tren.. tenkiu pada nony coz rajin gbli poster n foder utk ai n my sis sebab last menet bgtau nk tmbh...

so..pg ahad yg terang..kul 8.50 dah ada dlm tren..
haruss bgn lewat lak pg tuh coz sabtu tuh ada kenduri n penatmengemas.. kul 9 tren jln dgn tepat..xdela mcm gi gathrg dlu..delaysmpai sejam..smpai kl sentral kul 12.15 cenggitu..then ai dgn adik gimkn jap kat food court..haruss x sedap lgsung.. dlu mkn sedap pulak..grrr...

disebabkan ala2 x sabar nk jmpa minho..kul 12.30 kitorg gi naikmonorel lak.. masa tu monorel baru lepas..haruss kena tggu nextmonorel.. dlm pada tuh bdoa byk2.. takut sg wang tupenuh..mklumlah..dah nk kul 1 masa tuh..
naik jer tren..tetiba jue call tya ai kat mana.. then 10 sec pastu..nora lak call tya kat mana ai..
bertuahnya dpt geng app-per-por yg caring giler.. nora bgtau jugak yg maduz atie dah smpai.. ishh...tetiba lak rasa x sabar nk jumpa sume2..

smpai sg wang..terus carik app-per-por sume..haruss la ala2kesedihan kejap coz diorg susah nk seb space utk ai n my sis..nasib lamaduz atie pun ada..kitog dok dekat2 n sembg sikit2.. mklumla..br bkenalan kekdahnya..pastu tggu nk tukar t's minoz mesia.. tp jue gi solat dlu..so..masa tuhharuss boring x hengat.. org pun dah makin ramai..pas jue bg t's..ala2x sabar nk salin baju..pas tukar baju..harus bebudak cina yg dok katsebelah2 ai n my sis dok tgk2 jer baju kitorg.. mesti diorg jeles...disebabkan ramai sgt fans yg dok out dr line merah tuh..tetuba dgranncmnt suh fan bangun. haruss masa tuh amik kesempatan masuk dlm linepadahal sebenarnya kitorg mmg luar line.. masa tuh org dah makin ramain poster dah makin sikit.. motip sgt last menet pun jual poster lagik..tp bezz tgk org2 yg nk bli poster tuh..siap mintak tukg jaga poster tuhrezeb poster utk diorg..

start berdiri dlm kul 2.30 gitu..masa berdiri tuh ramai ajerphotographer dok amik gambo dr atas pentas.. riuh rendah giler dah masatuh..bising ya amat..ai dgn atie berdiri tepi stage siap sembg2 lagikdgn bodigad jaga stage tuh.. haruss la konon2 garang ajer tp lawak xhengat.. pastu org etude pun baru la nk pasang segala mak nenek benda2 utk launchg..

masa kitorg berdiri neh..ekceli tali merah utk line tuhterputus.. haruss minah2 yg dtg lmbat sume nk msuk line jugakk.. aiberdiri dekat2 dgn anilia, kak hadiff n mulan.. tp x tau mana satudiorg.. tau ada 3 org diorg jer kat situ sebab dgr diorg sembg2.. pastuone of them tarik balik tali merah tuh utk tutup line..marah lakbebudakk yg dtg lmbt tu..motip tul korg dtg kul 3 tp beratur satu linedgn yg dtg kul 1..:@  pastu leh ajer diorg cakap yg diorg akan bukak tali tuh lepas kitorg jln nnt..lantak korg la..janji x potog line ai sudah..

pastu..nmpk kak jel n kak bel yg baru balik dr epot nk masukline..kitorg bg ajer kak jel n kak bel masuk..haruss la bengang bebudakluar line tuh coz diorg tuh dikira lagik la lewat.. leh x kitorg dgn selambanya cakap diorg gi surau tadik..mmg konon2 diorg dah dtg awal la .. bengangnya unnie yg taraf ahjummakat sebelah ai tuh..siap ckp dia pun tadik keluar kejap gitoilet..motipp sgt kan..

tgh2 berdiri tuh..adik ai buat perangai pulak..boleh dia xlarat berdiri n ala2 nk pitam gitu.. disebabkan adik ai neh ada sejarahpernah pitam masa sekolah dlu..haruss ai takut jugak..  aimintak kebenaran bodigad lawak tuh utk bg adik ai rest kat meja tepituh..tp dia x bg.. so ai suh ajer adik ai kluar dr line n gi rest katmcd dlu.. x smpai 10 menet adik ai call bgtau dia dah sihat.. motip sgtkan adik ai neh..:@then ai suh ajer la dia masuk line balik...punya la geram bebudak yg qluar line tuh..kejap2 masuk kejap2 kluar..lantak situ la..selamba jerai tarik tgn adik ai masuk line beratur dgn ai n atie balik..bengangajer bebudak tu lagik..

lebih kurg kul 5 lebih..sg wang tuh macam nk runtuh dah dgnfans sume..lagik byk potograper lagik havoc suasana..paling bezz sorgcameraman neh siap malu2 lagik coz fans dr korea kat sebelah kitorg siap panggil dia oppa lagik.. pastu bezz ajer dgr diorg dok bersembg2 dlm hangul..

then...bla..bla..bla.. mc kluar bgtau minho dah ada kat blkgstage..tetiba kluar pulak minah2 dr back stage tuh terus berdiri depan2stage bwk folder minho.. heran jap..apa speselnya dirg neh..mana dtgnya diorg neh.. then bodigad lawak tuh bgtau..diorg tuh sumestaf etude mesia.. tu sbb spesel.. bengong tul la etude mesia neh..ifnk bg staf sign otograp sume..jgn la join sekali dgn fans..:@  fans siap dtg awal2 berdiri berhimpit2 sume..tp diorg yg staf yg mmg leh jumpa minho dekat2 pun nk amik sign sama dgn fans..

pastu minho pun kluar dr blkg stage dgn ensemnya..mmg gojes giler la laki ai tuh.. terlupa kejap nk amik gambo.. harus terkesima..terpegun.. terkaku..ter..ter macam2 lagik la..
masa nk amik gambo pun haruss la ala2 parkinson.. dikelilingi dgn org2 parkinson jugakk..

pas minho launch brg2 etude tuh..dia masuk balik back stage tuh..haruss tgk kaki minho pun jatuh chenta lagikk... sebabdok tepi stage..nmpak ajer minho berdiri balik tabir back stagetuh..masa neh geram ajer dgn mc yg dok speakig kantonis..kata satumesia..tp ckp cina lak.. yg english nya pun ckp sikit2 jer..:@

pastu diorg susun meja utk minho sign otograp pulak..makanaikla minha2 staf etude neh dgn bwk folder ajer.. ble tiba time fansamik otograp..dgr jugak la no camera..no camera.... masa tuh bwh stage dah mcm apa jer.. tolak2 sume..bebudak yg dtg lmbt luar line td tetiba ada depan ai....

ble nmpk geng2 carik dah naik stage..haruss berkobar2 smgt nkamik otograp jugakk..tmbh2 nmpk app-per-por tgh tggu turn.. pastu..jlnla sket2..haruss ai dah depan tgga dah.. tggu jugak..ble la bodigadline neh nk lepas fans lain naik stage.. rupa-rupanya..dah abis dahsesi sign otograp.. motip sgt 10 menet jer sign otograp..:@...

ai x dpt sign oppa.. x dpt.. x dpt.. macam nak nanges dah masa tuh..  sumefans bising coz dah tggu lama.. berdiri berjam2..ai neh dah le hariketiga..*paham kan* smlam hari kedua bz kenduri.. haruss la penat tahapotomen.. dtg dr jauh tp x dpt lak sign.. dah le depan tgga dah masa tuh..

pas minho kluar sume.. cepat2 ai naik stage amik gambo atas stage pulak..pastu ramai pulak yg ikut naik stgae jugakk.. ai ajak atie tp dia malu nak naik....pastu diorg annouced suh turun stage.. lantak situ la..janji dah naik amik gambo..

then jue call kata suh tggu kat tempat information n jmpa laapp-per-por sume kat situ.. jmpa ruki, seben, caja, im.. sape lagikerkk.. mianhe..haruss ilang ingatan lak..
seben siap kirim brg lagik kat madu dia....
depan pintu sg wang tuh..kitorg selmba jer amik2 gambo sume..maklumla..app-per-por pakai t's minoz mesia gitu..eksklusip kekdahnya...

masa neh kaka jel n kaka bel dah hilang dr pndagn.. diorg gisiasat hotel minho rupanya.. dpt jer tau minho dok kat mariot..teruskitorg cepat2 gi sana.. masa neh atie nak balik dah..tp smpat antar vidminho bluetooth kat hp nony dlu.. yglain pun balik jugakk.. yg tggal kat hotel masa tuh nora, nony, jue,hana, caja, wati kwn jue, ai, adik ai ngan sorg lagik forumer namatsukushi ka apa nama dia..*sori..mmg x baper igt*  kitorg dok lepakdepan hotel dgn muka selmba gitu.. x lama pas tuh ada pulak geng2 fanbudak cina pun lepak situ jgk..haruss diorg neh ikut kitorgrasanya..*tetiba*

sambil tggu depan tuh..masa tuh dah nk kul 8 dah.. leh ajerkitorg wat sesi potograpi depan keter minho masa tggu depan hotel tuh.. x lama pastu nmpk segerombolan manusia kluar dr hotel..mesti minho nk kluar dinner neh.. ..yesss... :pompom:mmg betul minho..cepat2 larik gi bas sana.. haruss jatuh chenta lagikkk~~ dag dig dug di dalam dada~~ minho senyum ajer... bodigad yg lebey2..:@ ada fans tuh bg kad ka apa ntah..bodigad tuh tepis ajer.. terbang kad fan tuh..sian dia..

tp masa dlm bas tuh nmpk la minho senyum tgk sume fans dia..then da pulak tgn xde insuran yg tutup langsir bas tuh.. dah xnmpkminho.... haruss yg naik sekali satu bas dgn minho tuh ialah staf2 etude yg amik sign minho awal2 kat sg wang tadik..:@

masa neh kaka jel n kaka bel dah lepak2 dlm hotel nk checkin..diorg lepak seklai dgn budak soompi dr indon n vietnam..kagum japdgn fans vietnam n indon neh.. sanggup fly gi sgpore n mesia demiminho..
kitorg pun masuk hotel n lepak kat loby tuh sambil amik gambo2 lagikk..

pas dpt bilik.. haruss sume app-per-por naik bilik.. lepaskan penat kekdahnya.. ai pun naik kejap rest 10 menet gitu.. masa tuh dah nk dekat kul 8.45... my tren kul 9.45.. haruss la mintak diri..

pastu ai n my sis gi balik sg wang coz adik ai nmpk kasut ygdia bkenan masa kitorg wat sesi bergambo depan pintu sg wang tuh.. bli2ksut sume..naik monorel..gi kl sentral.. smpai kl sentral dah kul 9.35..
smpat jap bli kfc n terus masuk platform naik tren.. dlm trenbaru la lega sket..amik nafas n menerima hakikat yg entah ble la nkjmpa minho lagik..

mkn2 dlm tren.. ai terus tido.. sedar2 jer dah kul 1 pagi nsmpai kat ipoh dah.. haruss x sedar apa pun masa dlm tren..penatbetul... then isnin kena bangun pagi2 coz ai ada kerja nk buat yg xsiap coz jmaat seblum tuh ai dah cuti utk kenduri cukur jmbul tuh.. aimintak cuti jmaat smpai isnin.. tp hari jmaat jer lepass..  kalux..leh ajer ai relax sket hari isnin tuh.. disebabkan lama sgtberdiri..haruss x larat berdiri ai masa mgjar.. ai siap pakai kasutflat isnin semlm dgn hari neh.. esok baru pakai heel balik..

ok la..gitu la kekdahnya my stori with minho oppa...
mianhe...pjg sgt la pulak..

:pompom:madus, pnjg tol citer mu... seronok mmbaca nye....

atie..haruss ai malas edit salah eja space sume..

menunggu berita app-per-por dgn sabar~~

108# airwickss

laaa staf EH ke tu.... hampeh.... dh agak kaum kerabat EH gak...:geram:
pe ke motip nk tyg muka naik stage amik sign gak ... diorg snang2 je nk jmp minho pn nyibuk gak nk join fans:@

panjang nyer citer ewicks...

108# airwickss  

pe ke motip nk tyg muka naik stage amik sign gak ... diorg snang2 je nk jmp minho pn nyibuk gak nk ...
moondance Post at 28-10-2009 08:30

tu lah pasal..
motip sgt kan..
dah le fan tggu berjam2.. diorg tuh mlm pun kluar dgn minho lg mau amik otograp sama2 dgn fan..:@

panjang nyer citer ewicks...
nightwinkle Post at 28-10-2009 08:36

itupun dah cut byk..

108# airwickss  

pe ke motip nk tyg muka naik stage amik sign gak ... diorg snang2 je nk jmp minho pn nyibuk gak nk ...
moondance Post at 28-10-2009 08:30 AM

aku rs, dorg buat mcm tu sbb konon2 nk masuk tb or papers jer. mmg betul ckp ko tu. dh dorg tu kaum kerabat EH, mntk jer la sign kat blkg pentas. ni kira mcm dorg mencantas peluang org lain nk mntk sign. xkan la kat blkg pentas and as kaum kerabat EH pun, nk kecek2 sign kat blkg pentas x boleh kan!!

aku rs, dorg buat mcm tu sbb konon2 nk masuk tb or papers jer. mmg betul ckp ko tu. dh dorg tu kaum kerabat EH, mntk jer la sign kat blkg pentas. ni kira mcm dorg mencantas peluang org lain nk mnt ...
rukiaichigo Post at 28-10-2009 08:40

gila glamer kekdahnya...:@

ot : ko dah add blankie kat fb ka..

gila glamer kekdahnya...:@

ot : ko dah add blankie kat fb ka..
airwickss Post at 28-10-2009 08:49 AM

mmg giler glemer ah minah2 x soder diri tu...

belum lagi... nnt2 ah biler aku connect berukband dgn pc aku ni!!

tu lah pasal..
motip sgt kan..
dah le fan tggu berjam2.. diorg tuh mlm pun kluar dgn minho lg mau amik otograp sama2 dgn fan..:@
airwickss Post at 28-10-2009 08:39

mmg nk tyg muka ar...tetiba jek dpt spesel treat..snang2 jek naik dlu dr fans yg dh dok tercongok kt dpn stage tu dr pg..
kalo line diorg tu xdek.... agak2 ko msti lpskn... ye arr dh elok2 dpk ateh tangga stage ...

aku rs, dorg buat mcm tu sbb konon2 nk masuk tb or papers jer. mmg betul ckp ko tu. dh dorg tu kaum kerabat EH, mntk jer la sign kat blkg pentas. ni kira mcm dorg mencantas peluang org lain nk mnt ...
rukiaichigo Post at 28-10-2009 08:40

ye arr tu... nk gak nyendeng sama ngan fans...:@
diorg patut pk arr... dh le fans tu tunggu lama... sah2 x smua leh lps sign...
nk gak mskkn diorg pnye staf time tu... bwk2 le sign blkg stage jek staf diorg tu...
aku tumpang emo gak hehehe ... sian kt org yg dh tunggu lama... sdgkn staf diorg ni kuar time sesi sign tu je....:kant: