CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Defcon2

[Dunia] Pengganas Kristan Wujudkan Akaun Palsu Pula

pooh~key replied at 11-1-2018 05:03 PM
Akak pun bersekolah kat sekolah islam dekkkk.... tapi ajaran hanj tu tak mampu pun turn akak into  ...

Aku tak tanya pun kau bersekolah kat mana.

Atas sana aku utara 2 soalan penting:

1. pengganas Kristian buat akaun palsu untuk memburukkan Islam
2. pengesahan pengganas Kristian yang mewujudkan dan membiayai kumpulan pengganas. Post #63.

Mengapa penyokong pengganas Kristian begitu liat nak menjawab 2 soalan di atas. Asik konar sana sini. Cerita pasal sekolah lah, pasal kebodohan oranglah dan lain-lain. Soalan mudah pun tak boleh nak bagi maklum balas?  

kesian...sedehhhhh pengganas kristian tu belum masuk berjuta2 akaun palsu nak memedo kanak2

pyropura replied at 11-1-2018 07:22 PM
Memula kata kristian pengganas,
Lepas tu pakai sumber berita tulisan kristian pengganas,
Ujungny ...

Ya, betul orang Kristian memang pengganas. Hillary Clinton dan mantan Pengarah CIA sendiri akui mereka yang wujudkan dan biayai pengganas.

Jadi adakah dengan pendedahan ini (yang aku rujuk dari sumber pengganas Kristian) menjadikan aku penyokong pengganas Kristian? Kalau ikut teori kau ni semua orang yang baca surat khabar US adalah pengganas Kristian.

Teori kau ni merepek. Agaknya penyakit suka buat teori merepek ni sudah menular di kalangan penyokong pengganas Kristian. @FOTHER-MUCKER tolong beri komen sikit.      

pyropura replied at 11-1-2018 07:25 PM
FM tu muslim,  dia hanya kritik umah islam, kritik tak bermakna anti isele, 2 bende berbeza bro :l ...

Aku tak tahu la dia agama apa. Tapi cara dia berforum tak mencerminkan dia seorang Islam. Suka buat teori merepek, suka maki hamun, suka pusing-pusing cerita, provoke orang sana sini. Itu semua bukan perangai orang Islam. Bagi aku, kalau betul dia Islam, tindakan dia hanya lebih memalukan Islam.

FOTHER-MUCKER replied at 11-1-2018 09:27 PM
Merepek ke dol? Kamu sendiri yang tidak terima sebab kamu kata sumber anti islam. Tetapi pada haki ...

Aku tak rujuk pada sumber anti Kristian untuk menunjukkan kejahatan Kristian. Sebab aku tahu itu tak adil.

Tetapi aku rujuk pada sumber Kristian itu sendiri. Maknanya aku adil dalam membuat penilaian.

Kau pulak rujuk pada sumber anti Islam. Maknanya kau tak berlaku adil dalam membuat penilaian.

p/s Penat je kau tepek screenshot aku. Sebab ia tak membawa apa-apa makna pun. Dan yang lebih buruk, orang akan dapat melihat penilaian kau yang berat sebelah. Takkanlah sebab tak dapat naik kuda pun kau anggap itu perbuatan zalim dan ganas.... hehehehehe   

Defcon2 replied at 12-1-2018 03:51 PM
Ya, betul orang Kristian memang pengganas. Hillary Clinton dan mantan Pengarah CIA sendiri akui me ...

Sama dgn kau, adakah dengan kritik unmah isele menjadikan aku  penyokong pengganas kristian?? Kan?

Follow Us
Defcon2 replied at 12-1-2018 03:56 PM
Aku tak tahu la dia agama apa. Tapi cara dia berforum tak mencerminkan dia seorang Islam. Suka bua ...

Orang isele banyak juga suka maki hamun... adoiii lu semakin Simunggu lar bro

Defcon2 replied at 11-1-2018 04:37 PM
Keh keh keh... ko asik ulang ayat sama je. Kantoi kantoi kantoi. Tapi persoalan yang aku bagi (pen ...

malu kan dekk bila sendiri bukak tered sendiri kantoii

tripleid replied at 13-1-2018 04:36 PM
malu kan dekk bila sendiri bukak tered sendiri kantoii

Hmmm.. penyokong pengganas Kristian yang ketandusan idea asik ulang ayat sama je.... kantoi kantoi kantoi.

Agaknya hanya perkataan tu saje yang dapat merawat jiwa dia yang tertekan sebab tak dapat menafikan fakta bahawa pengganas Kristian telah mewujudkan beribu-ribu akaun palsu untuk memburukkan Islam.

Ada ke kenyataan balas kau mengenai kenyataan ini? Takde kan... jadi kita tahu siapa yang kantoi.... hehehehe   

pyropura replied at 12-1-2018 04:48 PM
Sama dgn kau, adakah dengan kritik unmah isele menjadikan aku  penyokong pengganas kristian?? Kan? ...

Kau bukan setakat mengkritik, tapi kau turut mempertahankan pendirian penyokong pengganas Kristian yang lain. Jadi aku simpulkan kau termasuk dalam golongan penyokong pengganas Kristian lah.

Defcon2 replied at 30-1-2018 12:24 PM
Kau bukan setakat mengkritik, tapi kau turut mempertahankan pendirian penyokong pengganas Kristian ...

Bila tak dapat argue, mula buat andaian sendiri ... hihi

pyropura replied at 30-1-2018 12:36 PM
Bila tak dapat argue, mula buat andaian sendiri ... hihi

Kau kenal aku kan. Aku tak suka menipu, maki orang atau buat andaian membuta tuli.

Actually bende ni betul..pernah la aku comment kat fb page LOCAL psl isu yg related ngan islam..come this random white guy dr negara omputih mana komen with your usual anti-islamist response to argue..psl pedohphile, virgins for jihadist,terrorst nonsense.bile stalk nampak sgt fake profile..aku rasa kpi diaorg search topik psl islam n leave provocative comments.

InVendeTTa replied at 30-1-2018 01:16 PM
Actually bende ni betul..pernah la aku comment kat fb page LOCAL psl isu yg related ngan islam..come ...

Ya perkara ni satu realiti. Bukan fitnah bukan cerita rekaan. Memang benar-benar dibuat oleh pengganas Kristian untuk memburukkan Islam.

Dan persoalannya sekarang berapa ramai yang telah menjadi mangsa penipuan pengganas Kristian ni?

Dalam forum CI ni pun dapat kita lihat ramai yang membenci Islam kerana terlampau taksub dengan laporan-laporan palsu mengenai Islam yang sengaja direka oleh pengganas Kristian.

denial mode rindu aq ke?

dizzzzek replied at 6-2-2018 08:26 AM
denial mode rindu aq ke?

Tak rindu pun. Sebab ada ramai lagi kaki spin di kalangan penyokong pengganas Kristian dalam forum CI. Jadi ketiadaan kau tak terasa sangat. Lagipun kau bukan ada bagi apa-apa pandangan bernas pun. Setakat spin sana sini. Budak darjah 4 pun boleh buat.  

katowjo replied at 27-11-2017 03:20 PM
ummah terima duit "kononnya"pas tu pi bom orang awam kaper and ummah dia sendiri..

tapi ummah s ...

mmg ramai org yg bijak

Defcon2 replied at 6-2-2018 10:50 AM
Tak rindu pun. Sebab ada ramai lagi kaki spin di kalangan penyokong pengganas Kristian dalam forum ...

malu nk ngaku letew

Laaa... atas tu aku dah terus terang. Tak rindu pun kat kau. Kau bukan kaki spin yang hebat. Ada penyokong pengganas Kristian yang lagi hebat spin dari kau. Kalau kau nak orang rindu, kau kena berenti jadi kaki spin, jangan maki orang dan sentiasa bercakap benda yang benar.