CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: mommymonster82

Thread ends:27 May 16: Rahsia Sebenar Siapakah Manak(Announcement pg 23

Close [Copy link]
kak_sue replied at 26-5-2016 09:58 AM
ada otai kata kamu ini loyar si pak manap....tapi akak nya pirasat eh dikk....kamu ini Multi nick  ...

salah. potong 30 markah

please be informed that this thread will be close at 8 pm thanks

Mannak replied at 27-5-2016 09:31 AM
Payment dah dapat dari mommymonster belum for being real pain in the arse here??
Kalau belum dapa ...

tengok...ko buat assumption lagi...asal aku komen as if membekap kaum ibu yg lain ko kata aku pencacai plak....ko yg butt hurt sgt if ada org lain membekap other party yg ko hentam..

bunnyhoney replied at 26-5-2016 09:14 PM
Lagi sekor makhluk perasan pandai didik bini...

sian somi ko tak reti didik bini ehh... reti kalu, takde ler sahut menyahut dgn post manak kt sini bak mengharap perhatian n kasih sayang.....

Manak ingat as the forum progresses over the years...ada Improvement dari sudut nak kasi sentap orang...rupanya standard macam hang dulu jugak bing...tak der peningkatan langsung...kan???

Hana replied at 26-5-2016 11:48 AM
TAKLA. bingka ubi orang lain. manak orangnya lain.
bingka ubi, ada bini 2 owang.
manak m ...

iyo lerr hana, ko mmg akan sokmo disisi aku..... tp hok bini 2 owang tuh, biler masanya?

Follow Us
Mannak replied at 27-5-2016 09:48 AM
Manak ingat as the forum progresses over the years...ada Improvement dari sudut nak kasi sentap or ...

sentap menyentap ni bg kt ko jah lerr manak....... aku kan layan syok jah kt sini.. tagline sepjg zaman gituh...kihkihkih

mummy75 replied at 27-5-2016 09:47 AM
tengok...ko buat assumption lagi...asal aku komen as if membekap kaum ibu yg lain ko kata aku penc ...

udah ler dah naik muak manak dengar istilah assumption nee....hang jadik barua meraikan thread mommymonster nee dari mula takda unsur assumption, fitnah DAN sewaktu ngannya kah???

Laki hang tengok hang bini nya kat sini kata apa???? Well done my wife...keep up the good job...nanti jangan lupa collect payment dari mommymonster....kah????

Kalau semua nak biarkan laki masing masing yang mengur mulut kaninaya macam mommymonster......yang hang semua jadik apa??? Pencacai pencacai makan najis???? Oh gitu ke mommy...wow..tak sangka Ye??? Najis lu orang telan...jadik pencacai...biar part tegur laki derang????

Tuh yang Manak tanya...Kalau dah mulut macam langsuir seorang isteri dalam forum nee....suami kat rumah jadik suami dayus kah??? Atau laki yang makan hasil bini ..nak tegur isteri takut???? Atau isteri yang mendayuskan suami sendirik...sebab dia tahu dia bekerja...laki perlukan duit gajinya so boleh mulut langsuir kat forum...giteeeewwww???.

nak Manak sambung lagik????

Mannak replied at 27-5-2016 09:48 AM
Manak ingat as the forum progresses over the years...ada Improvement dari sudut nak kasi sentap or ...

Awat robin tk pernah tersentap pon..itu je hang mampu kah manak..   

Bkan tk sentap..skit tu ada..to be fair la kt kaum hawa lain yg terasa..tp tahap penerimaan dan how we react tu yg efek dia lain2. Or..robin pnya real world sucker lagi hebat klau dibandingkan dgn bebelan manak..seperti nyamuk je bgi robin.

Pis no war yo

BingkaUbi replied at 27-5-2016 09:51 AM
iyo lerr hana, ko mmg akan sokmo disisi aku..... tp hok bini 2 owang tuh, biler masanya?

U bz skrg, takde gaduh dgn orang dlm porem, bini dah 2 orang kah?
kalau takat anak2 je ramai, ko kan takde ambik task apa2. semua letak kat bahu bini.
kalau takat keje aje bz, misti ko ada masa jugak tengok porem.
tapi, kalau dah berbini 2, baru la betul2 bz, takde masa nak tengok porem.

betui tak?

BingkaUbi replied at 27-5-2016 09:52 AM
sentap menyentap ni bg kt ko jah lerr manak....... aku kan layan syok jah kt sini.. tagline sepjg  ...

Manak pun tak pernah kenal erti sentap.....itu yang dapat bertahan sepanjang zaman jadik lejen... dapat layan syokkkk

Tengok yang belum tumbuh bulu kat sini kohnon nak kasi lejen sentap...bersahut sahutan...lejen tak layan...sampai cari lejen kat tred lain...masuk ler masuk ler......tred aku dah buat utk kau Manak......

Bile lejen masuk jerk...mulut chief lansuir kasi closure yang betul betul dissapointing...

BingkaUbi replied at 27-5-2016 09:47 AM
sian somi ko tak reti didik bini ehh... reti kalu, takde ler sahut menyahut dgn post manak kt sini ...

Hek eleh bajet bagus sial..
kasi buktila aku ada suami??

Ko xyah sibuk ngan aku..blik rumah jaga bini2 ko..

Silap2 lagi teruk dorg tu kt blkg ko..sbb nengokkan perangai bajet best ko ni...

Aku berblas komen ngan manak tak bolehla sbb ko assume aku pompuan so kena diam n redha je..ko sibuk berbalas komen ngan aku ni watefak plak kan?

Mannak replied at 27-5-2016 10:01 AM
Manak pun tak pernah kenal erti sentap.....itu yang dapat bertahan sepanjang zaman jadik lejen...  ...

Bukti mana bukti...
Lu duk merapu macam orang tua kesunyian..
Suruh kasi bukti habuk pon tarak..

Edited by Mannak at 27-5-2016 10:08 AM
rospinki replied at 27-5-2016 10:00 AM
Awat robin tk pernah tersentap pon..itu je hang mampu kah manak..   

Bkan tk sentap..skit  ...

Yelah yolah takkan Manak nak list down nama semua yang sentap yang tak sentap????

Heran Manak...Kalau guru dah boleh sentap....mulut macam langsuir.....bukak aib citer kawan punya laki macam tak ingat dunia...Manak tak boleh imagine generasi akan datang......camna siot????

Abis bila Manak sebut laki kat rumah buat apa??? Goyang buah jerk Ker???. Terus datang sawan khinzir...modify tred tuk Manak lak...tak le besar punya celaka haramjad??? Laki kat belakang tepok tangan gembira RIA....
Dalam board nie hanya hang sorang aja yang kasi laki kaw.....itu pun kena smack down ngan Manak.....ini yang mulut macam kaninaya...sentap bila manak kasi gambaran Kalau mulut langsuir...kaninabu camnee ...laki kat rumah jenis laki dayus kah buat bongok???

Dah semua orang chop Manak tiduh laki orang dayus....

Tak ke macam haramjad....

Mannak replied at 27-5-2016 10:07 AM
Yelah yolah takkan Manak nak list down nama semua yang sentap yang tak sentap????

Heran Ma ...

Lu lagi dayus..bini orang pon nak kacau....

Dah kena kutuk dayus baru berani nak masuk sini..mengigil2 nk reply

Manak ni...asal aku masuk mesti dia tercirit lari....

Hana replied at 27-5-2016 10:00 AM
U bz skrg, takde gaduh dgn orang dlm porem, bini dah 2 orang kah?
kalau takat anak2 je  ...

hahahaha kemain ko yek hana.... anak ko 2 lagik ka hana? anak aku  beso belaka 16 tahun dah tau yg abang, yg paling kecik 8 tahun dah.......  nnt aku kalu rajin2 kt umah bini aku marah....dia kata nnt bibik takde keje plak... aku nature keje dh tak cam duluk... duluk dok opis tgk sekseteri pakai skirt paras peha... la ni tak sama lerr....klu busy, busy giler tp tak giler lerrr....tak sempat nk ngadap porum.. se lagik, hatiku udah 2x terluka di sini...kihkihkih

ptg ni aku tunggu bwh pokok taugeh cam duluk2.... lama tuh tak deting ngan ko hana...

bunnyhoney replied at 27-5-2016 10:05 AM
Hek eleh bajet bagus sial..
kasi buktila aku ada suami??

Deyyyy pencacai...bukti dalam forum nee boleh celen bukti COURT DOKUMENS kah??? Awat hang tak diajar paymaster hang mommy kah????

Setakat buih air liur nite shift hang nak mintak bukti printshop utk pencacai macam hang boleh percaya apa standard????

Mannak replied at 27-5-2016 10:16 AM
Deyyyy pencacai...bukti dalam forum nee boleh celen bukti COURT DOKUMENS kah??? Awat hang tak diaj ...

Baru ada keberanian ke nak reply depan2?

Bukti mn bukti?

bunnyhoney replied at 27-5-2016 10:09 AM
Lu lagi dayus..bini orang pon nak kacau....

Dah kena kutuk dayus baru berani nak masuk sini..me ...

Ni isu  kacau bini orang mesti pencari makan najis macam hang ngowo bila nampak printshot kan,kan,kan???.

Alahai pencacai macam hang nak engage lejen rupanya....