CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Nora Danish manja

Close [Copy link]
jeygi posted on 20-12-2013 10:59 AM
hahaha.....mcm chomel jek mcm shantek jek...kih kih kih
mata sy la tuh...

kalau ADP tgk mata hangpa #sureulatbulunaikdaun

Sejujurnya ku pun kurang suke Nora dengan Ned. Takut Ned masih Ned yg dulu. tapi yelah, lelaki uolls. Dalam2 kata alim, kawen dua tiga sampai perasaan isteri2 terluka, dalam-dalam kata alim, gf tuuuu diiiaaaa seksi tak hengat, dalam-dalam kata baik, tetiba kawen senyap2.

Yg kaki kelab, peluk pompuan sana-sini ada je yg lepas jadi bapak dan kawen berubah pelan2. contoh macam jejai. walau pun still ke kelab malam, tapi nampak la perubahan sikit. tak dak la lagho sangat hidup dia.. Ned pun sama..

Jadi kalau itu dah pilihan hati ND, kita sape nak menghalang. Mak ND ok, mak pak Ned ok, bekas mertua ND pun ok, kita tak de hak nak kata tak ok..

kalau Ned dan ND ak menjadi, konfirm aku senyum kambing sorang2 nanti..

cmf_blingblings posted on 20-12-2013 02:08 AM
Dah berapa kali aku baca statement tu kat dlm2 ni....sampai hari ni aku dok tertanya-tanya. Nasi t ...

Tak tahu lah aku pasal kesah peramugari ni.. tapi ni kesah 40 years ago.. maybe rules nak jadi pamugari time tu lompang lagi ka.. or kat myanmar rules dia different ka.. entah aku pun konfius gak..
Last edited by kerekarlu on 20-12-2013 11:51 AM

malu2 kucing utan kott

manja tak zizang?

farah tak kesah uolsss kutuk berbakul pun

Follow Us
ira_229 posted on 20-12-2013 10:41 AM
baguslah..tak kecoh nak kawin....takut akhirnya pelamin anganku musnah..

hihihi.. aku pun tak suka gak nd ngan ned ni, tapi sapalah aku nak halang.. lagipun kalau betul itu jodohnya... redha jelah.. bukannya aku yg duk serumah ngan ned... hahhahahaha
lagipun kalau utk perangai org tak semengah ni, aku lebih suka no komen je.. lagipun baik tunjuk dpn dari hipokrit kat belakang kan...
manalah tau, thn depan ned tetiba insaf terus jadi ahli masjid...

stila_77 posted on 20-12-2013 11:35 AM
hihihi.. aku pun tak suka gak nd ngan ned ni, tapi sapalah aku nak halang.. lagipun kalau betul it ...

betul2..OT-klu korang ingat Asian Idol Hady Mirza dengar cerita da jadi ahli masjid sekarang..da jadi members UIA..siapa sangka kan..? klu Tuhan nak uji..

DARSITA posted on 20-12-2013 04:50 AM
malu benda budakmerahjambu ~ kita ni  hanya merancang yang menentukan segalanya adalah Yang Esa.
...

Setelah dicanang di palu di kompang x malu kah hahaha...klu aku malu wooooo...dulu time jejai xde pulk nk kompang canang cmtu...ok let see pnyudah celita drama mMyanmar dan mlaysia ok

budakpink posted on 20-12-2013 11:40 AM
Setelah dicanang di palu di kompang x malu kah hahaha...klu aku malu wooooo...dulu time jejai xde  ...

kalau tak jadi pun, ND bukanlah kapel malaysia pertama yg jadi cenggitu... ramai je. Tahun ni pun berderet bercinta sakan tak kawen. Haneyz suraya, shila hamzah, shila hamzah lagi, dll (malas pikir). saudara baru ND merangkap pasangan cinta hagung dulu siap masuk front page news paper kata nak kawen ngan qabil ambak, sekali tak jadi jugak... selamba je sekarang. siap dipuja sanjung lagi..   anyway yg mengaku dalam IG bercinta sakan tu bukan ND pun, si Ned. dia je yg panggil ND yang. si ND wat lek je.. Last edited by kerekarlu on 20-12-2013 11:57 AM

budakpink posted on 20-12-2013 11:40 AM
Setelah dicanang di palu di kompang x malu kah hahaha...klu aku malu wooooo...dulu time jejai xde  ...

kan ada forumer kata Ned tu cam baby baby....faham la sangat...
wat ned wants...ned gets...until he gets tired of it...he'll find another subject to bz himself wit...
apa la nak hadap sangat kompang ke..nafiri ke...perati kan sajorkk...nak banding time dulu dgn skg...jauhh beza nya pon...
dulu sama2 bujang...ni sama2 duda/janda...

boss MIG pon cool aje..mungkin sbb who ned is...but as long as ND buat keje dan tak ganggu urusan dalam surat kontrak...dia happy je biz as usual...

Tidak Dapat Restu Bapa Nedim, Nora Danish Sanggup Putus Cinta
Oleh RotiKaya Staff pada 18 December 2013, 8:12AM

Tiada glamour shot Nora Danish kami paparkan hari ini kerana mengangkat kotak barang bantuan mangsa banjir lebih baik. Bukan’nya selalu dapat kita lihat wanita anggun seperti Nora Daniah buat kerja rakyat marhaen.

Dalam temubual terbaru bersama Kosmo!, Nora Danish menjawab gossip yang mengatakan hubungan beliau dan Nedim Nazri tidak mendapat restu bapa kepada lelaki tersebut yang juga merupakan seorang menteri.

Nora Danish berkata yang beliau sanggup untuk putuskan hubungan cintanya bersama Nedim Nazri jika tidak mendapat restu daripada kedua dua belah keluarga.

“Sudah menjadi keutamaan bagi saya untuk mendahulukan pendapat yang datang daripada ahli keluarga. Jika saya tidak mendapat restu daripada bapanya, tidak mustahil untuk saya memutuskan hubungan kami”

“Tetapi, selama berkawan dengan Nedim, dia tidak pernah memberitahu saya apa-apa mengenai perkara itu. Saya juga pernah berjumpa dengan ibu dan bapanya. Mereka sungguh merendah diri dan begitu baik terhadap saya,” jelas Nora Danish.

Pelakon ini turut berkata yang beliau dan Nedim tidak mempunyai sebarang perancangan untuk mendirikan rumah tangga setakat ini dan jika ditakdirkan mereka bakal berkahwin, Nora Danish akan membuat pengumuman melalui satu sidang media. Kami tunggu. (rtky/m)

“Sudah menjadi keutamaan bagi saya untuk mendahulukan pendapat yang datang daripada ahli keluarga. Jika saya tidak mendapat restu daripada bapanya, tidak mustahil untuk saya memutuskan hubungan kami”

Good Nora. Restu ibu bapa salah satu elemen penting dalam perahwinan. Kalau ada jodoh, adalah. Kalau tak de,

Den suka ni.... Daripada Ahmad Fitri Yahya
Berzina org marah, jika kawhwin org pertikaikan,
tak kahwin org mengata, bahagia org tak percaya,
bercerai org mengata balik. Lumrah hidup

ira_229 posted on 20-12-2013 11:38 AM
betul2..OT-klu korang ingat Asian Idol Hady Mirza dengar cerita da jadi ahli masjid sekarang..da j ...

ye ke.. alhamdulillah..
contoh lama: norkumalasari.. dari sexy posing tak pakai bra sekrg bertudung litup...

p/s: peringatan diri sendiri-jgn terlalu kutuk org, takut terbalik kat kita. jgn terlalu benci/sayang org takut terbalik...

aseela posted on 20-12-2013 11:59 AM
kan ada forumer kata Ned tu cam baby baby....faham la sangat...
wat ned wants...ned gets...until  ...

buat apa david teoh nak marah nd/ned, dah ned tak kacau pun bila time nd kerja...
siap tolong jaga rayqal lg.. (yg ni aku suka sebb tak semua laki rajin nak jaga anak.. termasuk meroyan krew yg baru join tu- rega susu s26 pun berkira..   )

stila_77 posted on 20-12-2013 12:25 PM
buat apa david teoh nak marah nd/ned, dah ned tak kacau pun bila time nd kerja...
siap tolong ja ...

Brani David nk marah ank menteri pasola

Blues posted on 20-12-2013 11:01 AM
suka tgk pic kat avatar ni. harap pic jadi pemangkin kepada mana2 pompuan, past is past. walau per ...

Tahniah la... sebb dari susur galur berkelas.. ekekekkee

adelea posted on 20-12-2013 09:02 AM
Memang la tuhan yg menentukan kak dar oiii ... tapi mmg tak tau malu la .. sbb dah bercuti .. pega ...

Ko x rasa fasha tu x kulit tebal
mak dh canang kt paper nk kawen anak raja
pastu kena rejek dgn bapa raja lagi malu nok
Kalo aku dh pindah overseas

lagi kes bunting gajah tuh dok pompang
ckp bunting pelamin demi amik hati
mentua sampai date preggy pn x tau

Nnti org mengata pulak lari dok oversea sb frust
Mcm hadap sgt

Bukan buat jenayah pun nk lari buat apa
Takat xdpt restu dari bapa raja je

cite basi lg dok ungkit