CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Kimmy

MY NAME IS KIM SAM SOON - (Index Pg 1) REPEAT~ SAT & SUN ~ 4PM ~ 2 SEPT 07

Close [Copy link]
: : :
terkejut aku bila MNIKSS hilang dr page 1 ni...rupa-rupanya kat page 2...tak pernah berlaku ni :ting: :nerd:
terkejut binnieku.. dlmmya mesti  berfikir 'sampai ati ko lupakan aku' :cry:

Reply #10721 yuriko's post

Binnie oppa, where r u~~~~~~~~~~

Reply #10708 ckucin's post

erksss...ehehe..nampaknye ade berlaku salah faham ni..aku maksud kan event yg eyka ckp tu ..yg bertempat berhampiran dengan ampang plaza point kalau tak silap ..huuhu..

omooo...sunyinyer thread niii ..aku pun rasa down jerrr...

3344 ...boleh tak nak mitak tolong 3344 terangkan apa yg diorang bincangkan dalam thread2 ni kat onlysuna ..thanks..

linknyer

thread pertama
http://www.onlysuna.com/read.php?tid-5235.html

thread kedua
http://www.onlysuna.com/read.php?tid-5242.html

thread ketiga
http://www.onlysuna.com/read.php?tid-5177.html

semuanyer macam menarik jer..thanks in advance 3344...

[ Last edited by  myst_leen at 10-6-2006 03:37 PM ]

binnie oppa , bogoshipda!!!! :cry:

suna unnie , bogoshipda!!!!!!!!! :cry:

manala diorang berdua ni hilanggggg......

baru terbaca kat forum sunbin forever tadi ..akhir nyer dapat jugak tgk gambar terbaru suna ..cuma tak pasti berapa recent gambo ni ..ni diambil masa part autograph promosi VOLL ...hari ni ade lagi party autograph ni ..mungkin esok atau lusa dapat la tgk gambo yg hari nii ... tp ni gambo promosi yg lepas. dia makin cantik dan nampak radiant laa...ehehe...suka tgk baju yg dia pakai kat sini ..nampak fashionable ..

Follow Us
terjemahan thread kedua

[ FeELiNg ] "TrUe Love" made me be happy!

Forumer My Name Is Kim Yi Soom bertanya apa itu "cinta abadi", cinta~~i feeling good~~~
percintaan abadi tidak boleh dijelaskan dengan tepat,
yang pasti , ialah pengalaman yang begitu istimewa, magical, sesapa yang memlikinya pasti sentiasa sentiasa dalam happiness.
dalam MNIKSS, samsoon mengucap kepada Samsik, kau patut ucap I love u kepada orang tersayang, keluarga, kawan dan sesiapa sahaja. dengar itu, saya nak berkata kepada kau juga:

suna, aku cinta pada kau
dengan penampilan sexy, Graceful, Lovable dan intellegent, kau ialah seorang tokoh yang super sempurna.
di <Yesterday>, kau menampilkan imej sporting, <S Dairy> pegangan kuat terhadap cinta, <She On Duty> begitu brave dan <MNIKSS> nice and friendly usaha untuk masa depan...multi-surface
Suna, aku nak ucap terimakasih pada kau...
tak kira masa depan apa yang berlaku, percintaan saya terhadap kau tidak akan berubah.

Binnie, aku cinta pada kau
adakah saya ni pelik sikit? hehehe.. percintaan ini lebih kepada joyful, kau jejaka yng hensem dan muda,
tapi kau berusaha gigih, harmoni, jujur dan berkerja keras,
kau mempunyai pegangan kehiduapn yang kuat, saya nak tabib kepada kau.
kadang-kala kau berlagak 'uncle', tetapi kau tetap 'my Prince.
berjanjilah kau akan terus berusaha. berjanji lah kau tetap cinta Suna, maka saya juga berjanji cinta saya tidak berunbah...

SunBin, aku cinta kau orang

kau tak tahu, sya betul cinta pada kau!!!
di News Brief, kau berdua berpeluk, senyuman yang serupa,  Ambiguous di MBC award
detik-detik yang kau orang lalu, yang manis yang seronok, saya bagai terasa juga.
masa kau orang tidak ada berita, saya study semula percintaan kau orang, bukan sekadar berita dan gambar saja.
sebaik sahaja mengetahui hubungan kau orang bertambha rapat, saya rasa powerful, IQ200, meter bukak..

hello, all forumers, i love u too

pepatah kata cina, dalam kehidupan nak berjodoh dengan seseorang bukannya senang,
tapi di sini, saya berkenalan dengan ramai kawan karib, sahabat, seperjuangan,
saya amat gembira, gembira, saya mengenangi persahabatan kau orang semua.
semua orang kat sini mendoakan percintaan Sunbin,
melalui Mv,gambar, tulisan dan Ng news brief,  kekasihan ditunjukkan memalui semua ni.
i love u, i love u all, forever~~~ TruE Love, made me happy

Originally posted by myst_leen at 10-6-2006 04:30 PM

: : : suna semakin cantik, penampilan begitu perfect. function terbaru ke? cantik, cantik~~

She On Duty   

credit: YYCAF clubbox/ onlysunadotcom

suna main kungfu kali, tak sangka pula seronok tonton, repost gambar She On Duty :love:

penggamabran mvide She On Duty ambil masa 4 bulan, suna penat sangat terpaksa ambil ubat.

suna dan yoo. yoo ialah seorang spy juga, mula nya saya ingat dia spy pihak jahat, rupanya bodyguard kepada seorang pelajar perempuan.

sexy suna(kiri sekali) , goon yoo kanan sekali (nampak belakang sahaja)

Binnie tengok <She On Duty> premium show

kissing NG <S Dairy> dan <she on Duty> clik sini

[ Last edited by  3344 at 10-6-2006 07:16 PM ]

Originally posted by 3344 at 10-6-2006 06:44 PM
She On Duty   

credit: YYCAF clubbox/ onlysunadotcom

gambo tak kuar :nerd:

Reply #10730 3344's post

gambar tak kuar...uwaaa..

Reply #10727 3344's post

kamsahamnida 3344 ...thanks for translating .... ooohh..kiranyer diorang buat assumption ttg pandangan binnie terhadap suna dan suna terhadap binnie ek ??

tadi baru jer masuk thread MNIKSS kat asianfanatics ..saper ingat atau pernah tgk ttg bi (rain) dan kim suna dikenakan ?dalam rancangan tu ...diorang tipu kononnyer bi ni suka kat ksa dan buat kenyataan kat akhbar yg dia berminat nak kuar date ngan ksa..lepas tu ade yg tunjuk keratan akhbar tu kat ksa..manakala kat bi laks diorang tunjuk keratan akhbar kononnyer ksa berminat nak date dengan bi ..ehehe..kesian kat diorang berdua sebab kena pranked . ade klip ni kat youtube kan ?walau pun benda ni dah lama..tup2 hari ni ade lak yg macam mencadangkan supaya bi berkapel dengan ksa laks ..sebab bi ade buat statement dia suka pada wanita yg lebih berusia ...huhuh ..pada pendapat aku walau pun bi sebaya rain ..aku terasa bi nampak terlalu muda ..ade jugak yg nak bi kapel dengan ksa tu .hehehe.

aku quote statement bi kat bawah ni dari asianfanatics yg buat ade org terpk nak kapelkan bi dengan suna .

Filled with childish beahvior, Rain transformed himself into a chef and demonstrated his lovable side to his fans, while making riceballs. He also revealed that he once went skinny dipping with staff members after a Hong Kong concert. THen he also talked about the kind of girls he likes. He said he likes exquisite girls, can't be too skinny, and he really likes girls who are older than him.

[ Last edited by  myst_leen at 10-6-2006 10:22 PM ]

Originally posted by myst_leen at 10-6-2006 10:12 PM
kamsahamnida 3344 ...thanks for translating .... ooohh..kiranyer diorang buat assumption ttg pandangan binnie terhadap suna dan suna terhadap binnie ek ??

tadi baru jer masuk thread MNIKSS kat a ...

tak silap clip ni ada kat pages b4 :nerd:
ni la dia...ada eng subs

Bi and KSA got pranked!!!

Reply #10734 yuriko's post

ehehehe..aku dah tgk dah klip ni ...kelakar sebab masa wartawan tu tanya "do you see rain as your younger brother ? " suna boleh jawab .. "omo ..how can i see him like a younger brother with a hot body like that." sebab tu ade soompier ckp yg suna boleh berkemungkinan suka kat hyun bin pasal hyun bin pun sebaya dengan rain jugak dan dari statement suna tu nampak cam suna tak kesah dengan age gap ..huhuh..macam2 ..tp actually aku rasa suna ni jenis yg memang lively dan kelakar , sebab tu dia boleh spontan jawab dengan sporting camtu bila org tanya pasal rain ...cuba kalau org tanya kat suna ttg binnie macam tu , aku rs sure suna nak cuba kaver2 ...

Reply #10730 3344's post

huwaaa...nak tgk kissing ng tu ..sayangnyer yg ade tu streaming link ..tak dapat nak tgk sebab pakai dial up ...ade link utk download klip tu tak 3344 ? thanksss...

oh yerr...gambo suna tu memang yg agak terbaru ..cuma tak pasti tarikhnyer bila.kita cuma amik dari apa yg dipastekan oleh forumer kat sunbin forever forum ..dia laks amik dari forum onlysuna .eheh

ermss..aku upload balik gambo2 yg 3344 post pada sesiapa yg tak dapat tgk gambo tu ..tp ...2 je yg aku fdapat upload ..sebab gambo2 yg lain tu aku tak nampak jugak ..ehhe...

satu dari adengan she's on duty . lawak tul suna pura2 berlatih balet masa ni .

binnie masa tgk premier citer she's on duty lakonan suna pada bulan disember 2004.ehehe.camner wartawan sempat tersnap jgk gambo binnie time tu sedangkan masa ni mana ade diorang berdua tau yg diorang berdua akan berganding dalam citer mnikss . eheh

Reply #10737 myst_leen's post

wa, terimakasih leen  .... :clap::clap::clap:

juga repost berita suna dari siduq website,

Forget Samsoon, she抯 'opened a legal office' this time.

Kim Suna is returning to screen after about 1 year as a cool-
headed lawyer in a crime thriller. Having enjoyed some time o
ff to recharge after last year抯 TV drama 'My Name is Kim Sa
msoon', Kim Suna has chosen 揟hursday抯 Child

Reply #10734 yuriko's post

time full house baru habis ditayangkan kat 8tv dulu.. ckucin kenal Bi jerk masa tu..KSA tak kenal but she's really funny...

Reply #10737 myst_leen's post

hoho...masa tur cam lawaks jer...citer nih ok ar tapi masa aku nengok citer nie tak kenal pun lagi KSA nih...tapi layannnn...dah ader sam soon baru ler aku kenal...