CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

“Mungkin Ada Orang Yang Dah Lupa Kejadian Itu, Tapi Saya Masih Ingat Setiap Babak-Babak Yang Terjadi” - Mamat Sepah

MisXoXo replied at 9-8-2024 10:37 PM
Kdg aku rasa jeb yg serba xkena..dia xleh org over shadow dia.rahim tu kekal sbb dia ikuttt ja kataa ...

that’s a good insight. Ada betulnya jugak pendapat chuols tu.

tapi generally pelawak zaman sepah semua tu memang kebanyakannya annoying pon. Macam masing2 ada je benda yang iols sendiri rasa tak kena. Arwah pak yus je kot yang macam sempoi tapi heols pon takde la femes level jep masa hidup dulu.

sapela upkan dia nih
dh lenyap ritu dh bagus dh....

aku fan Sepah. Tak kisah lah diaorg ni kelas belakang atau tidak. Patut bersyukur diaorg tak jadi politician hehehe. Kat Argentina, President dia bekas drebar bas jek.takleh nak cakap apa rakyat dia huhu.
Tak dinafikan overtime, diaorg ni terbuai juga dengan fame. Masing2 berubah. Apa yg aku nak highlite dekat sini cuma kebaikan masing2 yang pernah aku terdengar. Shuaib masa zaman ada arwah siti sarah suka support org yg jual nasi lemak pagi2 yang jual kecil2an dgn membeli banyak utk belanja orang dekat konti.
Jep pula, meneruskan rancangan Sepahreunion sebab memikirkan periuk nasi krew dan pelakon terlibat. Selagi ada rancangan, selagi tu la diaorang ada income. Kalau ikut Jep sendiri dia nak fokus kat Sinar jek. Itu yg aku dengar lah. Sama macam warung sarapan family Jep di Kulai, diteruskan sebab dah lama diaorg kerja dengan family dia. Nak berhenti meniaga, takut diaorg putus job.
Begitulah kaedahnya.
Pasal Mamat aku tak tau sbb dia keluar Sepah awal.