CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: alfrina

MJ's kids FC @ cari.com.my

877# ella27

siannya awk...sy pn kalo blik rumah je mak selalu buat...saya x pndi buat...hihi...tapi x selalu gak balik rumah..travelling sickness,pastu nak jimat sbb pergi balik nek bas da dekat rm 80...

tapi bila dok U ni mmg kalo x rajin berjalan alamat x merasa la kuih2 cam buah melaka tu...sbb kat sini kuih dia mmg lain...selalu jual cek mek molek, akok,bunga tanjung, lompat tikam, tahi itek...

.......

hahaha...padan muka paparazi..tapi dgr2 MJ pn sebenrnya ad blaja Martial Art tau...karate or tae kwan do x pasti...

878# ella27

bagus anak2 MJ ni kan? asal paparazzi terserempak je,mesti tgh caribuku...xpun, skrg ni, pergi karate...biasala, tgk bapa diorg pn ulatbuku...wonder kan anak2 selebriti lain terserempak je mesti kat parti,x pn tgh berjoli ngan kawan2...

masa MJ hidup pn saya tgk x berfesyen sgt pn si Paris tu...simple,walaupn baju tu berjenama tapi kemas la...cuba tgk anakMadonna,Lourdes..huh, make up da berapa inci...bju pn bukn menberfesyen...tgk da nmpk cam clown...siap da pandai pki kad kredit...tua setahun je dari Princetu...hehe..tiba2 rasa nak berharap jgnla diorg berkapel kan satu harinnti kan? si Suri pn, uih bukn main da pndi pki kasut high heel...

mmglakalo dwit byk tu x salah nak bg anak2 berfesyen...tapi takutnya, budk2ni x blaja nak bersosial n adapt ngan cara2 org2 biasa...yela, mestilannti nk geng mcm derg jugk kn?tkut jdik spoiled cam Paris Hilton je...

ntahla, tiba2 rasa kan better kalo anak2 MJ jadik doktor ke,peguam ke,engineer ke or ape2 jela ahli2 professional lain yg x berkait nganhiburn...

uiihhh...panjangnya aku berleter...mesti si ctzeed mengata aku lepas ni...hehe

876# ella27

Haha, orang Johor rupanya. Ish, mesti aku salah teka lagi.. lalala
aritu aku tengok comment awak, awak cakap agikk.. sebab itu lah aku ingat awak orang sarawak sama macam aku.. hehe

Post Last Edit by ctzeed at 24-3-2010 10:51

880# urockmyworld

haa.. Awak orang mana ct.. yang saya tau awak dr utara.. hehe

ish, xderlah aku nak mengata ko.. aku anok jer.. anok bermaksud mengata cakap org sarawak.. hehehe

Betul kata ct tu, macam si suri mmg comel tp kecil-kecil dah pakai baju yg harga ribu riban.
Anak-anak MJ ni aku rasa bila dah besar nanti memang perwatakan dia sama macam bapak dia, insyallah.

Arini xbanyak idea aku apa nak dicerita, aku frust sangat PC kat office aku masuk hospital.. huhuhu

Ct, awak study kat UPSI ker?

Kalau ada masa kt 3 buat reunion ok.. hehe

Follow Us
Babe, agaknya naper grooming mereka 3 ni xmacam dulu. Dorang xmampu ker?
Atau mereka suka dengan cara sekarang, xterlalu formal. Mungkin agaknya dulu dorang rasa macam terkonkong kot sebab daddy dorang kan perfectionist.

884# ctzeed

i org kedah la...malunye i...
tapi i fasih slang KL...maklumlah...jarang2 blik rumah kan...matrik pn kat melaka...
masa ngan client pn ckp KL + kelantan...
ctzeed kerja kat KL ke?

........

bukan UPSI, haha...teka la lagi...hehe

887# ctzeed

mgkin diorg lebey selesa ngan cara skrg...tgk,Paris skrg pki spec...

tapi,x de beza sgt pn dgn masa MJ hidup dlu kan?mgkin msa MJ hidup dlu dia x bagi anak2 dia pki bju yg sama setiap hari...tu je...yg pastinya budk2 tu x diajar berfesyen sgt2...x cam anak2 selebriti2 ternama lain...hish...da berapa kali aku ulang...haha

886# ctzeed

babe,ewahhh aku pn nak tiru kau jugakla...aku rasa aku yg paling muda kat sinila...

aku lahir lewat bad era nak masuk dangerous era...ko?

.............................

ble je nak jumpa...tapi aku xtau bila lg nak blik KL...

tapi aku ingat nak keje swasta sementara kat KL after study ni b4 masuk government...

ada org morph gambar Debbie and MJ...n terhasillah gambar sperti di bwh...

apa yg korg rase?ad x features dlm gmbr tu ngan gambar kat bwh?

Aku tak tggl kat KL ler. Aku masih stay kat sarawak ni. hm, bila habis study?? Kalau dapat 1st salary blh lah belanja aku dgn Ella.. kihkihkihkih
Ko dapat keja Government ker? kalau iye alhamdulillah.. korang doa-doakan aku dapat keja government jugak ek.. hehe
Aku rasa umur kt hampir samalah ct.. Aku lahir zaman BAD hehe

Agaknya bilalah dorang nak potong rambut blanket kan? mesti lagi comel & kemas

Korang ada facebook x?? aku PM ko & ella email fb aku ok.. hehe.. jadi sekarang kita dah jadi kawan.. biarpun xpernah jumpa.. huhuhu.. tapi mmpunyai minat yg sama Minat dgn daddy MJ

894# urockmyworld

Yang sama antara 2 picture ni, hidung dorang. Tapi muka budak laki tu macam nakal jer kan.. hehe tengok muka budak tu teringat dengan pelakon Michael Chad Murray. Syukur wajah prince xnakal kan, sejuk mata memandang

881# urockmyworld

Hahaha! nsib baik dh dekat2

Sy yg dok kat area chow kit nih, terasa cm bukan kat Mesia dah. Susah sgt3 nak carik mknn yg berkualiti. Byk org mskn Thai la... terpaksala mamam mknn bergoreng tiap2 ari..

Mak saya pun reti wat buah melaka, huuu yg penting klu home made punye lg sedap!!! mkn panas2, pastu gula melaka die cair dlm mulut kan.. wahhh kecur!

882# urockmyworld

Sy pun berhrp mereka tak bercouple in the future! Tak seswai... Lourdes tu bukan dah ade bf gak ke..?? N madonna pulak nak tunjuk how she is an understanding mom, die ckp tak kesah pun... wah!

Alang2 we're on this topic, sy cuma nak mengutarakan pendpt bhw, Paris sgt seswai klu kapel ngn anak Will smith yg prnh berlakon tuh.. Anak2 will smith pun tak kurg hebat gak kan? mcm normal2 gitu, baik.... hehee

Nmpk gaya mcm bebudk ni excited nak jadi entertainer, taktaula kan.. Sy pn prefer mereka tak join showbusiness. klu nak pun, join behind-the-scene punya crew, cm penulis ke, director ke... tak menonjol sgt.. org lg respect kot.

887# ctzeed

Ahaaha pabila kita dah bercampur gaul dgn org pelbagai bgsa, kdg2 tu terikut2 jugak ckp mereka.. hehehehe.. kdg2 terasa amat sopan gitu..

Hmmm.. mungkin jugak dressing diorang dicontrol MJ. Tp yg bagusnya derang tak melawan kan?? Ikut je ckp MJ.. 'yes daddy' 'i Love u daddy'.. huaa dah bole terbyg dah..

Tp skrg still nmpk kemas la, wlupun dah tak berapa formal sgt.. at least they dress their age kan?? takla berfesyen2 sgt cm anak2 celebs lain.

Eeekss tak dpt pun ape2 PM...