CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eddlisa_uyuk

[SBS] RUNNING MAN [HOUSE 3] -Every Sunday 5.20PM [KOREAN TIME]

Close [Copy link]
pass gary kiss jihyo..seungri pon nak jugak..

ahahahah.. sakit prot aku tgk game dalam lumpur tuh...gler exhausted ok!

GD blom apa2...dan mandi lumpur.. penuh! rambut putih jdk cekelat..siap menten buat rambut pacak..

kuak lentang bagai..

akhirnya...Gary dpt jgk kiss Jihyo...tahniah

episod dgn bigbang ni bolela...bigbang punya member tak banyak ckp kecuali DAESUNG..GD byk senyum..dan SEUNGRI okla effort dia bagi tuk team dia memandangkan dia dpt team plg lemah..

part opening tu highlight masa GARY kiss JIHYO  GARY pon nmpk hensem pakai baju kot tanpa topi sumer tu..masa team daesung menari tu,aah lagu tu buat me rindu balik nk tgk FO

masa game mudflat,hazab team masing2 nk cari rentak first round..team GD la plg hazab skali jaesuk tu smpai berswimming dlm lumpur fashionista GD pon tak terlepas merasai kehazaban mainan lumpur ni.. seken dan third round agak sengit gak sbb masing2 dah dpt rentak..tapi team daesung gak menang..

masa mission kt kedai makan tu,besa jer game teka mkanan yg jihyo nak..me suka masa diorg kena pilih dog tu..hebat kt perhentian pon ada taman tuk anjing sumer tu..yg tak sangka,jihyo pilih dog yg KJK amek tu..kalo me suka dog yg HAHA dgn GD pilih tu..comel sgt2 plg hazab dog yg SUKJIN pilih tu..dahla besar pastu byk kali terlepas

dan last mission tu,sumer pakat men foul play..kagum jap tgk diorg boleh jalan atas karpet yg nipis tu..siap bole jump rope lagi tu..masing2 team buat helah nk kenakan pihak lawan..yg tak tahan tu masa diorg tarik mat kebelakang,team GD heran asal jarak makin jauh..tambah plk dgn HAHA yg tarik seat JIHYO kebelakang

last skali game card..yg ni byk bergantung pd nasib...yg lawaknya team DAESUNG sumer malang dpt no2 rendah lagi2 KJK keseluruhan jumlah no diorg still kurang dr first card yg jihyo pegang

apapon ni mmg epi khas tuk JIHYO kan?? okla dia menang dan memang tuah menyebelahi dia GOLD dan JIHYO mmg xdpt dipisahkan

cumanya me kesianla jgk after all yg lelaki sumer berhempas pulas men game berlumpur2 sumer tu,last2 tuah menyebelahi JIHYO yg tak buat apa2 pon..

for me,patutnya biar 3team yg bertanding smpai akhir dan JIHYO jd princess yg akan mengadili dan menobatkan salah satu team yg menang..ni terbalik,last2 game,tiba2 JIHYO involve dan join sekali dgn diorg..hohoho..dan tuah plk mmg berpihak kt dia..

clara_nur posted on 16-9-2013 10:15 PM
cumanya me kesianla jgk after all yg lelaki sumer berhempas pulas men game berlumpur2 sumer tu,las ...

Gold Dan ji hyo x dpt d pisah kan .. Xpe nanti dia share la dgn Gary gold tu

silhouette posted on 16-9-2013 11:24 PM
Gold Dan ji hyo x dpt d pisah kan  .. Xpe nanti dia share la dgn Gary gold tu

awal2 episod dulu,GARY pon pernah bg hadiah berlian kt JIHYO masa harijadi dia kan?? untunglaaa, dr GARY pon dapat..dari KJK pon dapat..KJK pernah bg gold kt JIHYO gak masa dia menang epi PRINCESS RACE tak silap dgn SHERLOCK HOLMES tu..

Follow Us
ala...gary daring sangat...kiss tu mcm too much la...nampak desperate
setakat angkat mcm jongkook buat tu okay lagi...sweet jer...
kalau gary kiss tangan jhyo ke aku respek lagik
taktau la...ni aku bercakap dari perspektif seorang pompuan
kalau aku jihyo sure aku hangin kot
sib baik jihyo sporting...aigoo gary ya~

biasa2 je kot episod ni...tak banyak moment yg lawak...6/10

clara_nur posted on 16-9-2013 11:33 PM
awal2 episod dulu,GARY pon pernah bg hadiah berlian kt JIHYO masa harijadi dia kan?? untunglaaa, ...

hadiah berlian?bila tuh?
yg jongkook bg kat jihyo tu mmg patut sbb princess race...so sapa2 menang pun sepatutnya mmg hadiah kena bg kat princess/queen team tu

parasitology posted on 17-9-2013 12:48 AM
hadiah berlian?bila tuh?
yg jongkook bg kat jihyo tu mmg patut sbb princess race...so sa ...

episod yg YURI datang awal2 epi tu..smpai YURI terkejut bila HAHA bgtau dia temankan GARY gi belikan berlian tu utk JIHYO..pastu KJK usik kalo nak berlian mcm JIHYO tu,bolela kapel dgn GARY kalo sesapa layan RM mggu lps kt tv2 adala part tu..

yg episod race dgn sayeon tuna noona tu,me igt hadiah tu diorg dpt kt org yg menang..mmg kena bg kt princess eh?? me igt2 lupa..hoho..

parasitology posted on 17-9-2013 12:45 AM
ala...gary daring sangat...kiss tu mcm too much la...nampak desperate
setakat angkat mcm jongkook b ...

ramai ckp sweet scene tu..
kiranya bonus untuk MC fans part tu
perasaan sebenar empunya badan saja yg tahu..

clara_nur posted on 17-9-2013 01:08 AM
episod yg YURI datang awal2 epi tu..smpai YURI terkejut bila HAHA bgtau dia temankan GARY gi bel ...

yang tu dorang gurau2 jelah...hehe...sbb dorang dpt soalan tu awal2 lagik dari PD...salah satunya ada diamond...so dorang buat2 la cam gary penah bg hadiah tu kat jihyo...

secara teknikalnya bila satu2 team tu menang, reward akan diberi dekat queen tu la...dah dia ketua team tu...unless ada 3 ketul gold so semua akan dapat...lagipun normal la untuk bg kat pompuan kot...gentleman sikit kan

clara_nur posted on 17-9-2013 01:12 AM
ramai ckp sweet scene tu..
kiranya bonus untuk MC fans part tu
perasaan sebenar empunya bad ...

sweet ker? aku tak suka....huhu
aku suka kalau gary kuar ayat2 power dia jek...tu sesuai untuk dia...nampak la macho
kalau buat lebih2 tu cam tak best lak...lelaki kena arrogant sikit...jgn bagi lebih2 sangat
nanti nampak gatal lak..hehe

tp memang nampak gary tu cam lepas laku sikit...ada sekali tu ada makanan jatuh atas peha jihyo selamber jer dia lap2...hehe

parasitology posted on 17-9-2013 01:15 AM
yang tu dorang gurau2 jelah...hehe...sbb dorang dpt soalan tu awal2 lagik dari PD...salah satunya  ...

lol..part yg tu gurauan jer ke?? muahaha.. me igt betul2 sbb me pikir tak mustahil pon kalo gary bg sbb awal2 epi tu dia mmg agak berani buat pengakuan perasaan dia kt JIHYO tu..

me teringat ada fans soh donate kt gary supaya dpt beli cincin yg jihyo berkenan kt MACAU tu tuk GARY propose JIHYO..adeh macam2 pe'el fans ni sumer

clara_nur posted on 17-9-2013 01:25 AM
lol..part yg tu gurauan jer ke?? muahaha.. me igt betul2 sbb me pikir tak mustahil pon  ...

dasat gak kalau baru buat RM berapa episod dah bagi berlian...kalau ikutkan dah 3 tahun ni jihyo dah bleh dapat banglo sebijik dari gary...hehe

parasitology posted on 17-9-2013 01:24 AM
sweet ker? aku tak suka....huhu
aku suka kalau gary kuar ayat2 power dia jek...tu sesuai untuk di ...

sweet bg yg suka kapel ni..
me tgk ramai je dok share pics kissing diorg kt merata fb,forum dan tumblr
me layan jer sbb me anggap tgk RM mcm tgk drama jgk
ada part annoying,sweet,betrayal dan sume tu..

clara_nur posted on 17-9-2013 01:30 AM
sweet bg yg suka kapel ni..
me tgk ramai je dok share pics kissing diorg kt merata fb,forum dan ...

asalkan ada skinship/kissing kira sweet la ni...hehe...ramai yg pikir camni rupanya..
tp minggu ni bukan setakat monday kapel berpesta...spartace shippers pun sakan gak celebrate moment dorang...haha

parasitology posted on 17-9-2013 01:38 AM
asalkan ada skinship/kissing kira sweet la ni...hehe...ramai yg pikir camni rupanya..
tp minggu n ...

lupa plk pihk tu...haha
sorang dukung,sorang kiss..mau tak bergembira dua2 pihak..
siap berhujah lawan saper plg sweet..masing2 dgn gifs gambar tersendiri..haha..
me harapla cepat2 si JIHYO ni kawen..nanti senyapla 2-2 pihak..
ni me tgk fans RM ni dah sama dahsyat dgn fans KPOP yg gaduh2 antara fans2 ni

i don't give a damn those crap shippers..nak muntah hijo tau... fanatik betul diorg nih..just watching and enjoy je lah..btw mende nih start bila ek? i mean the shippers things...sbb aku baru tahu kewujudan mende nih..masa zaman aku gedik2 dulu2 ( read: zaman muda..hahhaha ) rasanya mana ada...mungkin ada tp takdelah se fanatik camni..kadang2 ngeri jugak aku bila baca mende2 nih..mengarut je...yeah i'm old fashioned..tak berapa reti hal2 zaman internet nih..ngahahhaha

ok back to the ep 163..enjoy jugak episod nih..alololololl..sweet & cute sungguh GD masa buat renungan mengancam kat jihyo..kalau aku pun cair ..task kat sawah tuh mmg letih..aku yg just tgk pun letih campur intense..siap boleh swimming lg tuh ..GD yg cool pun rilek je bergelumang dgn lumpur..sian seungri..dpt teammate yg agak lemah ..tp amazing masa task lempar bunga tuh..ketiga2 pass..bangang sungguh diorg nih saling sabotaj masa task kat kolam tuh

oklah jihyo menang..at least ada jugak appreciation episode for her..tp kesian team daesung...mmg totally unlucky..dpt card yg rendah manjang masa final mission tuh

clara_nur posted on 17-9-2013 01:48 AM
lupa plk pihk tu...haha
...

Mel pun belum tengok lagi huhu..just tengok monday couple kiss aje hahah..sabar ajelah mel ni..ops

clara_nur posted on 17-9-2013 01:48 AM
lupa plk pihk tu...haha
...

Kjk tu sweet aje mase dukung ji yo kan..hahah..yang x tahan dh cop pemenang no 3 hahah Last edited by melati_kesuma on 17-9-2013 10:11 AM