CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Perkenalan Di WeChat Membawa Ke Pertemuan Sulit.Kelles Ko Pakai Tracksuit Dekk

budak kecik x boleh tahu

bellaa replied at 4-1-2015 02:00 PM
budak kecik x boleh tahu

Baik akak..... adik tak boleh tau...

Zaman dolu2 orang guna talipon untuk merancang buat maksiat. Sebelum tu, orang guna surat menyurat. Kalau macai2 Felda pprt ni hidop zaman dolu2, musti talipon dan surat dah kena hencap...

dasatnya bebudak zmn skang...aku ni main gak wechat, memula add memember je, bila bosan main yg apa look around tu berkenalan ngn org baru, tapi lepas dorang tgk moment aku dorang pon menyepi..yg bebaik je tinggal..almaklumlah,moment penuh hadith2 giteww..haha~

Apa yg menyebabkn budak skrg fikir pasal seks sj?

mak_wa95 replied at 2-1-2015 09:07 PM
pakai treksuit tu konon2 nak p dekat je la (nak tipu family)..sekali kena cekup

Mak wa bukn itu pkaian rasmi budak2 sn ker? Gi mn pon nmpk dorg pki track suit n selipar jer...

Kesian miskin family mmpu beli keperluan sekolh jer..bjuu kt sekolh tu la jugak yg dipkai jln2

Follow Us
mommymonster82 replied at 5-1-2015 01:49 PM
Mak wa bukn itu pkaian rasmi budak2 sn ker? Gi mn pon nmpk dorg pki track suit n selipar jer...

...

mungkin juga..

adik saya g kelas mlm selamber gitu juga...

Klu nak seribu daya..tambhan bab yg jadi kesukaan syaitan..idea mmg bernas aje.. alhamdulillah sempat diselamatkan..klu x september ni  ramailah anak xsah taraf akan lahir.::

dewi replied at 2-1-2015 04:55 PM
i pun sampai sekarang tak tau nak update status cam ne kat wechat ..
hehehe button dia celah man ...

Samelah. Aku lagilaa budak IT button status wechat x jumpe

mak_wa95 replied at 5-1-2015 01:51 PM
mungkin juga..

Sy rs mcm trend kt sana gtu... Kuar pekan alor setar pon pki selipar jer... Ank buah blah suami dia citer klu bergaya lebih skit kena kutuk... Kuar ngan kengkawan kena biasa2 jer... Ada sorg Mak sedara dia Sampi dtg kl pon di bawa trend gtu... Pki t shirt suar track n selipar.laki bini n anak2... Ayah n mak mertua geleng kepala jer...nk gi jln2 pki gtu... Tp nk ckp per biar jerlah... Masa gi klcc blum sempat apa2 da nk ajak balik... Belum tgk per2 da kta..mesti mahal ni kt sjni..shopping sini..mahal.. Padahal belum tgk lgi..

Me pon klu gi jln2 sedara jauh blah suami atau jumpa masa kenduri  mesti  ada yg tegur.. Amboi.... Mak datin sambil tgk atas bawah..... Me dlm hati..mak datin? Gi hospital pon org pandang2 kami sekeluarga....

Knowlee replied at 2-1-2015 05:05 PM
Ai dah lama tinggalkan WeChat ni. Byk yg merepek drpd eloknya. Kawan ai sorg kenal dgn sorg lelaki t ...

baik ko delete post ko ni nork. dibaca dek lava .. nanti dia kata kawan ko bodoh. tapi ko lagi bangang sbb kawan dgn org bodoh.

pittjie replied at 5-1-2015 02:05 PM
baik ko delete post ko ni nork. dibaca dek lava .. nanti dia kata kawan ko bodoh. tapi ko lagi ban ...

pasal apa pulak aku yg kena bangang? dia punya masalah, we don't care anymore. tak menyusahkan hidup kitorang, kitorang dah taknak amik tau dah. agak2 la bai nak ckp org bangang.

Knowlee replied at 5-1-2015 02:07 PM
pasal apa pulak aku yg kena bangang? dia punya masalah, we don't care anymore. tak menyusahkan hid ...

ala ko bukan tak kenal lava tu pulak. kan main belasah je nak kutuk org pun.

mommymonster82 replied at 5-1-2015 02:02 PM
Sy rs mcm trend kt sana gtu... Kuar pekan alor setar pon pki selipar jer... Ank buah blah suami di ...

dah terbiasa gitu kut...

adik saya kalau keluar xde la pakai tracksuit tu,dia belajar kat msi..U yang kawasan dia lebih kecik dari sekolah kita..keluar asrama 20langkah sampi kelas,kelas mlm masuk kuiz je..kejap je..

budaya hidup masing2...cara mereka...

dah tahap jadi isteri dan mak2 orang xde lah nak sesimple gitu..

pittjie replied at 5-1-2015 02:09 PM
ala ko bukan tak kenal lava tu pulak. kan main belasah je nak kutuk org pun.

lava tu aku tak kisah la, aku tau cara dia komen mcm mana. nak kutuk kawan aku, kutuk je la. sbb itu dia punya pilihan. yg sekali tulis aku bangang apesal. benda jadi pun bukannya sebelum kami kawan dgn dia. dah lama kawan, baru ni benda tu jadi. now, kami pun dah tak peduli hal dia. sendiri cari pasal, sendiri pandai-pandai nak hidup. selagi tak meminjam duit ke apa ke kat kami, kami boleh layan lagi, especially hal kerja. tapi dia sendiri pun cam dah faham2 kami mmg tak suka dgn tindakan bodoh dia, so dia dah jauhkan diri dari kami.

acane wechat ni leh kenal2 orang lain? macam pesbuk ke kekdahnya?

Knowlee replied at 5-1-2015 02:12 PM
lava tu aku tak kisah la, aku tau cara dia komen mcm mana. nak kutuk kawan aku, kutuk je la. sbb i ...

kan aku cakap .. kalau lava nampak komen ko .. harus dia komen sebgitu. bukan aku yang kata ko bangang. lava yg akan kata begitu. dia penah je komen benda mcm tu kat sorang forumer. ko tak faham ek apa aku yang aku cuba sampaikan tu? tiba2 nak hangin kat aku.

pittjie replied at 5-1-2015 02:16 PM
kan aku cakap .. kalau lava nampak komen ko .. harus dia komen sebgitu. bukan aku yang kata ko ban ...

statement kemudian itu adalah statement yg kaitannya jauh daripada statement pertama.

Edited by pittjie at 5-1-2015 02:20 PM
Knowlee replied at 5-1-2015 02:17 PM
statement kemudian itu adalah statement yg kaitannya jauh daripada statement pertama.

dah nak dik. akak tak maksud pun nak cari gaduh. akak cuma nak peringatkan tadi sambil gurau2. akak tak sebut pun membangangkan ko dik. sila la baca balik kata2 akak tu.
ok sorry .. ayat tusepatutnya akak letak tanda koma (,) .. tapi terletak tanda fullstop (.). sorry ya dik.

betul, ini salah wechat china kapiaq...
bangsa suci murni dipengaruhi anasir jahat...