CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: teja_ads

Kenapa Wanita Suka Meroyan??

pernah...tp kadang cara diorang meroyan slalue kat belakang tabir .

tak bape tunjuk kat publi ...
cinta_ungu Post at 30-9-2011 09:45

Ada yang meroyan tapi cover2... malu...

Ada yang meroyan tapi cover2... malu...
cik.panda Post at 30/9/2011 10:28

meroyan dalam kesamaran gitu...ingat org x sedar kot tapi org yang tengok pun dah tau dia meroyan sebenarnya

camner tak meroyan
dah nm pun fompuan kan....kang klu lelaki meroyan cam pelik ah

ferlunye pompuan meroyan
1. supaya rumah kemas dan bersih
2. supaya somi + anak2 makan pastu kemas. sumer nak latih
3. supaya somi byr bil
4. supaya anak buat keje sekolah
5. supaya boyapren xamik kesempatan
6. kadang2 terapi utk die release masalah esp yg jd supermak...keje lagi , mn nak jaga rumahtangga lagi. so cara paling senang meroyan la

sekian

Rate

1

ni kes tak pandai kawal perasaan ler.....

ni kes tak pandai kawal perasaan ler.....

tengok dalam CARI nie sudah la, mana2 masuk bod pun mesti ada selit satu thread perempuan meroyan. memang lumrah dieorang nak meroyan, kita sebagai laki. layan je la pe'el dieorang nie..........

Follow Us
tiada manusia yg sempurna~ dua-dua pun sama.. selagi masih ada perasaan dan bernyawa pasti ada benda yg tk kena kat korang.. dh byk sgt benang camni..

kenapa ye orang pompuan ni suka meroyan?mksdnya, ada je benda yang dibebelkan?
x cukup kat umah, ka ...
teja_ads Post at 27-9-2011 15:43

ni...mana plak datang nya istilah suka membebel ni di panggil meroyan ? kalau setakat membebel2 tu...blom mreoyan lagi tu...tp kalau mengamuk2....merepek2...buat perangai...tu boleh la kalau nak kata meroyan...kalau kata perempuan suka meroyan tu....tak kena lah....tak sesuai....keras sgt perkataan SUKA MEROYAN tu...

pompuan meroyan sebab xpantang bebetul masa bersalen huk2..dok lah meroyan sebab

1- penat sesangat pastu sorg diri je balik umah kemas umh,buat kije segala sementara org lain tahanla balik umh terus pegang remote tb buka tb terbaring terus..takpun masuk umah terus pi bilik air langsung xpeduli nak kemas umah ke.. simpan barang ke apa..ni kes kalo balik dr soping beli brg dapo ke apa..mcm la kita ni xpenat grrr!

2-sorg diri je wat kije segala..atleast kalo masak yg lain tlgla basuh pinggan ke,sapu sampah ke..potong bawang ke layan anak ke apa..ni tau nak dilayan mcm raja buka tudung saji tau makanan ade atas meja.

3-layan kerenah anak2 yg super duper nakal asyik nak  sepahkan umah..kang kalo xkemas umah bila org dtg umah kene keji plak..kang ade je mulut puaka update kt fb pi umh org tu sepah la apa laaa grrrrr..somi lak xdenya nk tlg kemas sekali pastu tau nk sindir2 bini xreti kemas umh la apa laa..

4-tak mendapat apa yg dihajati..teringin nak menyogo sst yg diidamkan tapi kekurangan bajet menyebabkan kesakitan di hati..laki lak wat donno takdenya nak seprais kat bini ke apa..org pompuan ni semua suka kalo laki dpt baca pikiran dan kehendak hatinya diorang xkan ckp secara terus cukupla bg hint je tp org laki lak mmg xde telepati nk baca pikiran bini..haa naseblaaa tu yg meroyan muncung sana sini.

5-takde tempat nak luahkan rasa resah di hati..nak2 laki jenis yg bizi balik umah terus tido kuar umah pepagi buta..besfren lak xmo dengar masalah maka meroyan je la kt fb mgkin ade yg niat nk minta perhatian xkurang juga sekadar melepaskan kegeraman..

Rate

1

Meroyan sbb nak lepaskan rasa tensi dgn org2 sekeliling.
Lps meroyan kat fb/twitter/ blog segala bagai.. lps tu feeling dia tuh akan neuter le balik,
lps kwn2 yg seangkatan dgn nya tu respond status / ayat2 dia tu

Kwn laki aku pun sokmonya moyan.. sikit2 majuks.. benci gila aku attention seeker camtu,
lps aku sound sedas dua.. dikatanya aku garang pulak
Now dia duk meroyan status dgn binik dia jah.. mesra2 pun ckp kat fb, dorg laki bini je duk bls2 comment.. yuck!

Rate

1

pompuan suka meroyan sebab tiap2 bulan ada mood swing sebab period.
kaorukamiya Post at 27-9-2011 18:52

bukan moyan hoccay...luahan perasaan jah...;)
nanti kalo pendam lama2 boleh meletup...
sebab tu jangka hayat wanita lebih lama daripada lelaki...sbb wanita suka meluahkan perasaan...baik untuk kesihatan kekdahnya...

hakak... gue memang suke kasik sentap orang ngah moyan tuuu
rasain lho... gtu.. hehe
syaiful Post at 29-9-2011 14:37

yang iyenye pompuan ni jadi meroyan sebab org2 mcm ko ni sepul oiiiii.....

lupe nk kabo....meroyan ni merupakan satu terapi bagi kaum wanita....hahaha..kaum laki je xtau....terapi bg org laki lak bile dapat kuar dgn org len(third party)

lupe nk kabo....meroyan ni merupakan satu terapi bagi kaum wanita....hahaha..kaum laki je xtau....
haha...aku dapat ilmu baru tentang wanita...terima kasih...

terapi bg org laki lak bile dapat kuar dgn org len(third party)
ciciq Post at 2-10-2011 15:02
siapa third party yg dimaksudkan? kawan2 atau skandal?
kalau kawan2, betul gak la...sebab kami mmg suka lepak2 dan ngeteh ngan kengkawan....

haha...aku dapat ilmu baru tentang wanita...terima kasih...

siapa third party yg d ...
Brutal Post at 2-10-2011 15:17
due2 pun blh jadi third party tu...hehehhe...tp biase ngn kawan2 kot sampai terabai bini kat umah.....dok lepak mamak je..tgk bola... bini kat umah tnggu somi sampai 'terapi' kat fb...hehe

Reply 79# ciciq
hahaha...kalau sampai terabai anak bini tu, tak patut la...tapi ada sesetengah bini, langsung tak bagi laki keluar ngeteh ngan kawan2...
asyik suruh dok umah je...dah cam banduan dah aku tgk si laki tu...hahaha

Reply  ciciq
hahaha...kalau sampai terabai anak bini tu, tak patut la...tapi ada sesetengah bini,  ...
Brutal Post at 2-10-2011 15:26

laki baik tu...laki soleh....klu aku jadi laki aku tnye kt bini aku tu...nak 1 ke 2 ke 3 ?

Reply 81# ciciq
laki camtu nak tanya gitu? nak keluar minum pun takut...hahaha\biasanya yg aku tgk kena "kurung" gitu biasanya jenis bini yg tak keje...
yg suri rumah sepenuh masa...
maybe sebab 24 jam dok umah, maka bila laki dia balik, dia nak 100% of masa laki dia...
mungkin la.....ni sekadar teori aku je ni...

Reply  ciciq
laki camtu nak tanya gitu? nak keluar minum pun takut...hahaha\biasanya yg aku tgk ke ...
Brutal Post at 2-10-2011 15:34

yup...betoi r tu.....aku saje mlawak..klu aku jadi laki n bini aku xbg kuar..aku tnye nk talak1..ke talak2 ke talak3...hehehe..same mcm akak akula...die fulltime housewife...so bile laki die balik keje n bt dunno je kat die(maybe laki die penat kot mase tu) die mule r merempan2 buat keje kat dapo...saje nk carik perhatian....