CariDotMy

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: CARI-MRO

Azhar Sulaiman Upload Gambar Leona Depan Masjidil Aqsa "At Least Pernah Juga Jejak Kaki Dia Ke Sana"

kalau aku ade duit pon aku g alaqsa.. ko tu pergi sbb duit je pon. sbb pernah pergi ke bole seksi meksi?

Hessa replied at 3-11-2023 10:47 AM
haha..u lelaki kan..u lebih tau..biasa lelaki ceritanya berkisar tang yg u tulis tu la..selain hob ...

tp zamandah berubah sis..

kt tempat 1 ada 2 ahli kongsi gelap bergaduh sebab komen 2 d FB, bermula dgn sindir menyindir, lama2 diorg pergi bertumbuk kt luar...padahal dari 1 abg long yg sama, skrg dah berpecah 2 ,

tp stop takat tu je la, pas bertumbuk dah takde sindir2 kt FB kira dah settle, walopn sorang kene smpai berdarah,

ha baru puas hati kan?

olaklempit replied at 2-11-2023 09:59 PM
Aku pun nak ke aqsa tapi ramai yang cakap bila le sana dikawal Israel. Passport pun dia cop dan ini  ...

entah la u..i pun tk pernah sampai al aqsa. tp makcik2 i pegi dlm belasan thn dulu ok je.. mmg nampak tentera israel berkawal tp diorg pun hanya tgk je pelancong yang lalu lalang tak ganggu pun. tp ye, propaganda diorg ni bukan kaleng2..peratus org Islam ke sana mmg rendah..org2 agama lain elok jer ke sana..tinggi je peratusan daripada org Islam..Propaganda diorg tu mmg nak takutkan org Islam supaya tak ke sana, supaya lagi senang diorg nak tawan Tanah Palestin tu. Kurangnya kedatangan org Islam ke sana lagi mudah diorg nk war2 kan pada dunia..haa tengok..Org islam pun tak heran nak dtg palestin..giteww diorg twist.

salimrock replied at 3-11-2023 10:53 AM
tp zamandah berubah sis..

haa tu dia..baru puas hati kan.. apa barang setakat kecoh2 kat social media ye dak..kata anak jantan

lifeline replied at 3-11-2023 10:51 AM
sedih kurang kasih sayang agaknya
tgk kt rumah pon dia mcm selalu sorang3 je hahahah
tu yg bnyk ma ...

knnnn.. tgk mcm dia yg yg bini.. tu yg dok 'mami mami..' jer hahaha..
bab pose, terawih solat kemain family dia.. tp tetappppp pemakaian tu body aku hak aku.. yg tua2 kt umah tu pn x bkisah kot.. (keliling mentua n ipar duai kan) selagi muda.. ko pkai la mcmana pn.. dh tua nanti br la tutup2 kaedahnya..

okayyyyy nextttttt..... ikut mung la nak menyeksi...

Follow Us
salimrock replied at 3-11-2023 10:36 AM
ak tak cakap ko, aku certa pasal zahar suleimen dan bbrapa orang kaya yg suka tanyang amalam merek ...

Ak igt ko ngata ak
Dah la ak panas ati pg td x de parking.. Buka2 forum igt nk sejuk kan ati bc gossip..

olaklempit replied at 2-11-2023 09:59 PM
Aku pun nak ke aqsa tapi ramai yang cakap bila le sana dikawal Israel. Passport pun dia cop dan ini  ...

Meols ada tgok mamat arab ni ni citer nape dorg tak pegi lawat al aqsa. Dia kata kalau dorg nak pegi sana,  pasport, si israel yg cop. Sedangkan al aqsa tu tanah palestin. Jadi kalau pegi melawat maksudnya dorg iktiraf tempat tu Israel punya.

Lagi 1 kalau melawat ramai2 nanti Israel suka n boleh bgtaw 1 dunia yg org Islam aman2 je masuk Israel dengan selamat xde kene kacau. Gitu la explenesen mamat tu.

shida81 replied at 3-11-2023 11:31 AM
Ak igt ko ngata ak
Dah la ak panas ati pg td x de parking.. Buka2 forum igt nk sejuk kan ati  ...

hehe sorry kalo terasa,

ok la kalo dah g umrah rasa dah bertaubat, tp tak perlu la judge orang lain kan? kadang2 kesian juga kt orang2 yg betul2 alim, warak, tp tak mampu pergi umrah bila ada orang2 berada dok cerita gi umrah, gi mekah, madinah...

Tak bosan ke gaduh dengan netizen?kalau iols jadi bininya dah lama suruh stop layan komen netizen..banyak benda lain boleh d buat

Nak counter halloween leona ke
Elok behar diam je pun. Lagi berkutik..lagila kena kecam

at least i date ceo 4 companies

@sharlenetexas

makita replied at 3-11-2023 11:41 AM
Meols ada tgok mamat arab ni ni citer nape dorg tak pegi lawat al aqsa. Dia kata kalau dorg nak pe ...

Betul tu sebab rakyat Palestin sendiri nak kemana2 kena check dgn askar lahanat tu semua.

Tapikan kawan aku yg dah pernah ke sana kata since masjid Al Aqsa adalah antara 3 yg patut kita jejak dan memang dah rules Israhell buat so dia hadap ke lah, niat ke Aqsa dia tercapai

Hessa replied at 3-11-2023 10:55 AM
entah la u..i pun tk pernah sampai al aqsa. tp makcik2 i pegi dlm belasan thn dulu ok je.. mmg nam ...

Doakan Palestin cepat bebas dan dapat semula negara mereka

pernah pegi bkn bermaksud anak kau terus berubah kan...pergi semata2 jejak kaki...cer tanya niat sheols pegi sana utk apa? mmg nk basuh dosa2 ke atau just melawat..leh tunjuk kt medsos sambil2 buat caption anak aku dah jejak kaki...korg mampu??? cenggitu ke behar??? shame on you!!

dapat tak solat kat masjid Al Aqsa? ke pergi ziarah je?

Tak payah la tunjuk sgt ko tu liberal

aku rasa azhar ni tidak mendapat kepuasan sexual dr bini dia..sebab tu meroyan dlm sosmed...mungkin isteri azhar dah menopause, atau azhar ada penyakit premature ejaculation...ape2 pun, dua2 kena pergi jumpa doktor utk check kesihatan masing2

penah pegi masjid al aqsa oklahhh...
ce jadi cam tokti penah bukak sekolah tadika dekat gaza... boleh ah sikit nak vangga

Dia ni memekak je keja. kalaulah netizen keluarkan semua cerita & perangai dia kat socmed baru padan muka. Apa yg dia buat & 'layan' kat Bintulu dengan 'kawan' dia. Tu kalau di dedahkan memang pencen terus dari IG & tiktok