CariDotMy

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: CARI-MRO

Tak Puas Hati Hafidz Roshdi Beri Nafkah Anak RM100, Shuhada Dituduh Wanita Tak Reti Bersyukur

Dulu aku rajin mengomen threas sheringai ni

To me dua2 SURELY ada mental problem

maybe tuhan aturkan berpisah sebb tuhan kasihan anak mereka kalau dibesarkan dengan mak ayah dua2 yg ada sakit mental

pernah tengok live shusheringai org tanya npe tak pindah je kl..dia cam gigih sungguh kata memng  takkan pindah kl...iols pasti sebb dia sendiri tahu yg dia sendiri ada mental problem...yg mak ayah dia kena jaga dia dan anak2

dan HR lak..elok la kembali kat famly biar famly jaga

dua2 ni kalau still in married kasihan anak2,,camna anak2 nak dibesarkan kalau ma ayah ada mental problem????

lastly aku hrp cerrybeery akak dagu tak laku so dia stoppkan shisheringai jadi ambassador.. sebb selagi ada akak dagu support si shusheringai semakin menjadi2 perangai shusheringai nih melebey lebey...so nnt cerry berry dah tak laku aku hrp shusheringai kerja la jual kuih ke kat perlih sana..jual kat depan istana arau..kot2 la kerabat raja nampk leh offer jadi cleaner cuci tandas..sesuwai dgn muka

untk HR lak..harap pulih dari sakit mental..dan dapat job balik..leh byr nafkah..even iols benci dgn shusheringai busuk tuh...kau sebagai bapak memg kena bagi nafkah kat anak2 pon..itulah kau sape suruh kau TOLOL sgt g kahwin dgn shusheringaiii

tom2 replied at 20-10-2023 01:46 PM
Ex dah mintak nak jaga anak, makan pakai dan sekolah tanggung, kenapa shu x bagi? Shu kan busy back  ...

tahla...tapi saya sebagai ibu takkan bagi bekas suami jaga anak2. jumpa2 weekend boleh..sbb tak harap org lain besarkan anak kita, x percaya sebenarnya sbb ex tu jaga diri sendiri pun tak berapa nk boleh hehe.nafkah mula2 bg juga, dh lama2 sesen pun x bg tp suka hati heols la