CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eddlisa_uyuk

[SBS] RUNNING MAN [HOUSE 3] -Every Sunday 5.20PM [KOREAN TIME]

Close [Copy link]
iols untuk ep162 ni, iols cuma suka part opening, island pool dgn ending je.
yang lain2 so-so je.
tapi episode ni kelakar la jugak.
teringat jae suk kata kalau diorang bertiga je (JS, SJ, KG) tak pelik sangat sebab mmg dah biasa, tapi pelik kenapa Lee Joon join diorang..
Lee Joon memang famous dgn realiti diri dia yg tak berapa nak kuat..

ok pe 162 ni..ade MinAh, Naeun, Sungkyu, Lee Joon

suke tgk reaksi kwangsoo n leejoon pas menang game dodgeball tu..gedik gile bile nk dpt time card tu

opening die mmg terbaik la sume nari2..JK plg geli

Komen aku utk ep 162. .

>Opening sgt best. masing2 tunjuk kebolehan dlm menari. aku suka sgt2 part ni. gary menari best. KJk menari aku tutup mata. seksi sgt.
>Kwangsoo suka le tu, Dasom minat kt dia.
>Kim Jongkook tunjuk kehebatan dia dlm game dodge ball. pandai elak bola. so, semua pakat aim dia utk out. akhirnya out jugak!
>Girl's day ni, dah tau ade show takyah la mai. sian jaesuk kena selesaikan misi sorg2. aishh
>KJk team, tak guna peluang masa yg ade. dah tempat pertama dah. boleh pulak terkial2 bukak tali tu. aiyooooo.JIHYO team yg tempat ke-4 yg selesai dulu. Sukjin punye team 2nd last pun boleh dpt no. 2. .eyyyyyyyyyy bengangnya aku.

overall ok la. enjoy gak la.

Rate

1

kelakar masa opening tu tgk member2 Running Man menari bersama idols...Kwang Soo punye intense nak jd idols sampai tak menyempat2 menari atas stage...Suk Jin plak mula2 dah ok, cantik dah menari dgn 2PM tp cam biasala...terpeleot la plak...

final game tu...Ji Hyo mmg ace, dibantu plak dgn Beast so tak heranla bleh menang...team KJK Sistar tu lembik skit kot...mgkin tgn KJK yg besar & teammate perempuan yg terkial2 membuatkan dorang byk buang masa...

Ep 162 ni oklah.

Paling suka team 2pm dgn sukjin. Tema paling last point tp akhirnya dpt tempat no 2. Suk jin bergaya ala2 org muda. Siap pakai baju Junho lagi. Ikutkan kalau team ni xde Suk jin boleh menang utk mission yg first tu. woo yong terror masa mission 2 nd yg terbang air tu. Boleh buar summersoup lagi.

Lee Joon mcm biasalah ttp happening. tp x sangka game dodgeball dia menang sb apa org dok aim KJK jer
esp Kwang Soo. kwang Soo spt biasa lah bodoh2 alang dia tu. Mmg sesuai lah dgn Joon dan Seung Ho tu.

Ji Hyo dan Beast ngam. Ji hyo ni mmg ACE. terror buka tali ikatan tuh. Cuma opening tu Ji hyo mcm malu2. Nmpak sgt Ji hyo x reti menari.

Gary dan KJK menari seksi dgn team masing2 masa opening. Plus Jae Suk yg seksa aku tgk.

Haha dan Ifinite nampak natural. terror gak Haha ni menari masa opening tuh. Bolehlah join dgn idol2 ni.

Rate

1

ep 162... best! semua setuju part opening paling klaka.. x control dah aku gelak lagi2 part kwangsoo... and aku suka tgk KJK n Gary gelek jihyo mmg kaku kalo bab2 menari.. malu2 lg

-game paling best game yg last
- rasanya 1st time lee joon menang game spanjang 6 kali dia join RM masa dodge ball. sblm ni dia salu je   lemah
- tabik dgn 2PM. dua org ni kuat. masa dorg pling sikit tp tmpt ke -2 masa game last tu. betul la ckp jaesuk, 2pm kuat pon, akan dpt tmpt last gak aku x salahkan sukjin
- dan kenapa..kenapa..kenapa.. girls day  nk join gak RM klu ada schedule lain sblm abis recoding? hmmm.. xleh nk lepas peluang la kot nk pomot grup.... btw, aku tgk RM.. baru aku tau kewujudan girls day ni... huhu.. sory fan girlsday

Follow Us
ah.. nak tambah... aku baru perasan... yang rupanya ramai gak peminat kwangsoo kat korea eh.. ramai fans dok bg smangat kat dia dan byk jgk yg angkat placecard yg tulis nama dia.. aku ingat kwangsoo ni x bpa nk popular kat korea.. huhuhu.. alih2 idol sendiri minat kat kwangsooo klu tgk episod awal2 dulu, kwangsoo x bpa nk dikenali ramai tp skg dah top..

parasitology posted on 9-9-2013 08:35 PM
tak best sgt game episod ni...tak suka kalau game yg dorang kena main sendiri2 contoh mcm game belon ...

bab airtime tuk JK kurang tu dah perasan lama...
kdg2 guest satu team dgn JK terkenal tp tetap kurang keluar tv..lebih2 lagi scene dlm kereta...
dlm eps ni pun sekejap jer tunjuk team JK dlm kereta...
tu pun sbb nak bagitau fans RM yg dasom tertarik dgn kehenseman kwangsoo..

eps 162 paling suka opening dia...
RM members punya tarian aku suka tgk tarian Haha dgn Gary..
Haha mmg pandai menari...Gary pun ok...

game swimming pool island tu kesian kat sukjin...
masa dia tinggal berdua jer dgn kwangsoo...kwangsoo gi pijak tgn dia masa nak naik tu..
siap letak kaki kat muka kawan tu...dan org lain boleh tergelak..haish.

ladygempak posted on 10-9-2013 10:45 PM
H ...

Tula..part kwangsoo g pijak tangan sukjin tu,me rasa xkelakar pon..diorg plk gelak2..hoho..dan padan muka kwangsoo jatuh ms game dodge ball tu..gigih sgt nk kenakan KJK tu.

padan laa dia org ngamkan group...cam 2pm tuh dah terror...so letak laa suk jin

clara_nur posted on 11-9-2013 12:43 AM
Tula..part kwangsoo g pijak tangan sukjin tu,me rasa xkelakar pon..diorg plk gelak2..hoho..dan pad ...

sumpah tak kelakar, ok. buat org tua mcm tu.
masa game dodge ball dia jatuh tu, aku terus cakap 'padan muka'.
suka sgt buat perangai kurang matang dia tu.

ladygempak posted on 10-9-2013 10:45 PM
H ...

KJK pun tak kurang juga dalam menari, sexy ok. Sampai kawan2 RM lain naik geli sebab sexy gila KJK hahaha. I pun asyik tengok dia mengalahkan 2 idol yang satu kumpulan dengan dia tu.

mujer_in_espejo posted on 10-9-2013 08:56 PM
ep 162... best! semua setuju part opening paling klaka.. x control dah aku gelak lagi2 part kwangsoo ...

aah aku la salah sorg peminat girl's day..minat dr lagu twinkle twinkle lg..opening tu lagu expectation..
mmg minat si MinAh tu..comel..die juara antara idol untuk lompat tggi

kwang soo dapat banyak tayangan pasai kes nie

yup...Prince of Asia.
karekter yg tepat dan sokongan baik yg production team bagi kat kwangsoo berjaya mnjadikan populariti dia hampir sama level dgn jae suk..

curiouscat posted on 11-9-2013 09:30 AM
KJK pun tak kurang juga dalam menari, sexy ok. Sampai kawan2 RM lain naik geli sebab sexy gila KJK ...

tarian JK jgn cakap laa...sakit perut aku gelak..kat ujung2 tarian tu gaya cam M Daud Kilau jer aku tgk..wakakak

ladygempak posted on 11-9-2013 04:32 PM
yup...Prince of Asia.
karekter yg tepat dan sokongan baik yg production team bagi kat kwangsoo be ...

Lagipun dia paling muda, banyak la budak2 remaja ni yang tergila2kan dia. Yang lain umur semua dah nak expired.

shamsadis posted on 11-9-2013 02:57 PM
kwang soo dapat banyak tayangan pasai kes nie

ni kes apa uols?
ehhh... tersesat plak aku kat sini

Norlida posted on 11-9-2013 09:06 PM
Lagipun dia paling muda, banyak la budak2 remaja ni yang tergila2kan dia. Yang lain umur semua dah ...

paling muda dan single...opkos paling hensem dlm RM hingga menggetar jantung Dasom...

screen cap eps 162...
dlm pic ni nmpk rupa Dasom dh ada iras2 rupa kwangsoo..