CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Hana_Hirokawa

1st Shop Of Coffee Prince~Yoon Eun Hye/Gong Yoo [ANIMAX CH 715 @ FRIDAY/9PM]

spoiler sikit..starting  mlm nih..HK dah start bingung..coz 3 prince...tetap nak sebut pasal chan....
bermulalah keanguan HK ...hik3
pastu... 3 prince yg mengong sekali pakat ngusik HK & chan..hik3 suka aku...
korang coba control mulut dr tidak tersengih

antara scene tuk mlm nih...

hikhikhik...best scene nih.... muka memasing dah cuakkk jerk...

scene seterusnya yg memang suspen...hik3

tungguuuuuuuuuuuu mlm nih...

credit to soompi.com

credit to soompi.com

hikhikhik....korang tunggu malam nihhhhhh

Originally posted by nyampuk at 17-3-2008 03:06 PM
credit to soompi.com

hikhikhik....korang tunggu malam nihhhhhh

angau2 sudah melanda mlm nie...

Originally posted by nyampuk at 17-3-2008 02:51 PM
http://i86.photobucket.com/albums/k92/Min-Mey/CoffeePrinceE12KORHDTV.x264MickEyBABy0882541215091.jpg
hikhikhik...best scene nih.... muka memasing dah cuakkk ...

kekekeke..kiut lak si sun ki ye muke...

Originally posted by ayie77 at 17-3-2008 03:33 PM

angau2 sudah melanda mlm nie...

hik3...jgn arrrrrr...kang ada malam nih tido tersengih

Follow Us
Originally posted by ayie77 at 17-3-2008 03:34 PM

kekekeke..kiut lak si sun ki ye muke...

hik3...SK yg dah semakin pedulikan hati org lain jg....tp 3 prince masa scene nih...memang happening tul...si chan jgn ckp lah
pasni compom byk yg berangan nak jd mcm Chan coz....ada boyF cam HK

*** mesti pres. SK tak sabar nak tgk

Originally posted by nyampuk at 17-3-2008 02:51 PM
http://i86.photobucket.com/albums/k92/Min-Mey/CoffeePrinceE12KORHDTV.x264MickEyBABy0882541215091.jpg
hikhikhik...best scene nih.... muka memasing dah cuakkk ...

sempat ke scene ni... SK tu pn dh ikut ngusik HK ngan EC gak

Originally posted by sarahsofiyah at 17-3-2008 12:29 PM
bukan malu sendiri je...tersengeh2 sendiri tu yg xleh tahan..dlm erti kata lain..syok sendiri

ekeke aksi die org terasa cam aku lak yg alami... mau x syok sendiri

Originally posted by moondance at 17-3-2008 04:13 PM

sempat ke scene ni... SK tu pn dh ikut ngusik HK ngan EC gak

rasa瞡yer cam sempat..tp kalo tak..sorry lah...tunggu nextttttttt eps.
korang inform kat aku esok ker...coz tak sure lg malam nih aku leh tgk kat tv

Originally posted by nyampuk at 17-3-2008 04:21 PM

rasa瞡yer cam sempat..tp kalo tak..sorry lah...tunggu nextttttttt eps.
korang inform kat aku esok ker...coz tak sure lg malam nih aku leh tgk kat tv

dun wori... aku inform ko kalo ko x tgk ler... aku mesti tgk pnyer ...
setelah 2 3 hr ni asyik dok sakit jiwa tgk die org gado2.... mlm ni saat yg ditunggu2... dh x nyampah ngan HR lg
saat bahgia HK ngan EC

huhu..at last, sib baik epi td byk part hepi...xde le membara sgt..memula tu still bengkek la gak ngan HK..pe hal lak HS nak kene xplain sume benda kat HK..tp maybe he do dat for EC..sian kat EC sbb sedih sesgt kot..terpakse le die explain sume nye..huhu..

part paling xtahan masa part HR mengampu tokey hong.. dpt se das ko kentut si tokey hong tuh...wakaka..aku punye la gelak barai walaupun pengotor nak mampos wat cam tu, tp xpe r, sbg balasan sbb mulut tempayan ngat..ekeke..kunun nak kene kan tokey hong, last2 die yg kene lak..wakaka..bila ingat2 balik, mmg rasa nak tergelak sesgt..ekeke

SK mmg shuai la td..huhu..die pun da start pandai perli2 org da, da x senyap sgt..sedap je die perli HR masa bz sbb x ckp pekerja td...ngan HK sekali kene..pastu join sekali skodeng HK masa derang send msg gune fon EC tuh...hehe..comei..mmg lawak part tuh...tokey hong pun da keje balik..hehe

HK ngan EC, x tau la nak ckp camne..xbleh nak explain reaction aku..suspen  tul..x tau nak expect reaction derang bila da start baik balik tu..geli ade, klaka ade..kira derang da start jadi real kapel la kan..da x jadi brothers or gay kapel da..x tahan nak tgk..ackward gile nak tgk..tu yg buat suspen tuh...ekeke derang tu kene berterima kasih kat buah berangan tu sbb da buat derang baik balik...haha..lawak je cara derang baik balik...hehe part EC kisu HK td xde lak kene cantas..maybe sbb kejap ngat kot, lagipun x obvious sgt..tp aku rasa, baru je bbrp hari gaduh ngan EC, da x tahan rindu kat EC..siap tunggu depan umah, dok bagi signal kot2 EC kuo..huhu..

****aku melaporkan diri siap2..hehe..esok aku kene wakil ofis g join forum lak..malas tul aku nak g..x dpt la den nak mengaktifkan diri..ekeke..sume ahli2 kelab SK, bleh la aktif2 kan diri anda ye..lagipun skang ni kan SK da bertambah ramah, so kite kat sini pun kene la aktif n ramah gak..wakaka..kite pun kene seiring dan sejalan ngan SK gak..ekeke..bleh gitu?

Originally posted by wbsJUE at 17-3-2008 10:48 PM
huhu..at last, sib baik epi td byk part hepi...xde le membara sgt..memula tu still bengkek la gak ngan HK..pe hal lak HS nak kene xplain sume benda kat HK..tp maybe he do dat for EC..sian kat EC sbb sedih sesgt kot..terpakse le die explain sume nye..huhu..

part paling xtahan masa part HR mengampu tokey hong.. dpt se das ko kentut si tokey hong tuh...wakaka..aku punye la gelak barai walaupun pengotor nak mampos wat cam tu, tp xpe r, sbg balasan sbb mulut tempayan ngat..ekeke..kunun nak kene kan tokey hong, last2 die yg kene lak..wakaka..bila ingat2 balik, mmg rasa nak tergelak sesgt..ekeke

SK mmg shuai la td..huhu..die pun da start pandai perli2 org da, da x senyap sgt..sedap je die perli HR masa bz sbb x ckp pekerja td...ngan HK sekali kene..pastu join sekali skodeng HK masa derang send msg gune fon EC tuh...hehe..comei..mmg lawak part tuh...tokey hong pun da keje balik..hehe

HK ngan EC, x tau la nak ckp camne..xbleh nak explain reaction aku..suspen  tul..x tau nak expect reaction derang bila da start baik balik tu..geli ade, klaka ade..kira derang da start jadi real kapel la kan..da x jadi brothers or gay kapel da..x tahan nak tgk..ackward gile nak tgk..tu yg buat suspen tuh...ekeke derang tu kene berterima kasih kat buah berangan tu sbb da buat derang baik balik...haha..lawak je cara derang baik balik...hehe part EC kisu HK td xde lak kene cantas..maybe sbb kejap ngat kot, lagipun x obvious sgt..tp aku rasa, baru je bbrp hari gaduh ngan EC, da x tahan rindu kat EC..siap tunggu depan umah, dok bagi signal kot2 EC kuo..huhu..

****aku melaporkan diri siap2..hehe..esok aku kene wakil ofis g join forum lak..malas tul aku nak g..x dpt la den nak mengaktifkan diri..ekeke..sume ahli2 kelab SK, bleh la aktif2 kan diri anda ye..lagipun skang ni kan SK da bertambah ramah, so kite kat sini pun kene la aktif n ramah gak..wakaka..kite pun kene seiring dan sejalan ngan SK gak..ekeke..bleh gitu?

weiiii...ko nih wah karangan ker...punyalah panjang ulasan ko tuk eps. mlm nih...hik3
aku dah agak dah...compom ko reply mlm nih...coz eps. best kan
so kiranya...apa yg aku wish...memang kuar lah mlm nih..wahhh best tuh...

HS memang nak jelaskan kedudukan EC yg sebenar...

lawokss kan scene HR ngan tokei hong ....finaly dia yg terkena sendiri..tokei hong siap happy coz seronok baca komik   baru si HR tau dgn ketiadaannyer si EC & tokei hong

tu arrr..spt yg aku jangkakan...korang kompom suspen..coz tak leh nak agak..apa yg HK & EC nak wat ...pas diorang berbaik..tp memang tahap mengong diorang berdua tuh...KEANGAUAN sungguh   bak kata org...dpt tgk tingkap bilik pon tak per....
ooo tak cut lah...alah tak sedasyat mana pon kiss diroang td...coz baru berbaik kan..tp sweet arrrr muka HK & EC masa tuh...sengih

...sukanya aku episod mlm nih....so sweet ...
tapi yg part yoo joo tu naik meluat plak....mak aku siap marah lagi, 'pompuan camni dikejar2 sgt, biokan je dia pegi'...

murning suma..

nasib baik ep mlm tadi best kalo aku jd HK mesti muka tebal masa first time jumpa EC semula pas marah kaw kaw pnya kat EC..pastu bole lak romantik bagai..kalo aku jadi EC aku basuh HK cukup2 baru aku maafkan dia sbb marah tak tentu pasal seperti biasa aku x ske tgk EC nangis...

padan muka HR bila SK ckp semua benda tak baik yg berlaku baru2 ni kat kedai tu pasal mulut dia..kalo dia kawal sket mulut dia tu mesti derang suma x gaduh2...memang betul kata SK tu...HR masih x ngaku lagi tu salah dia..eiii..geram aku..nasib baik dia comel s spt biasa..part HS n YJ membosankan...

suker sgt ngan episode mlm tadi.........

Originally posted by penggwin at 18-3-2008 12:31 AM
  ...sukanya aku episod mlm nih....so sweet ...
tapi yg part yoo joo tu naik meluat plak....mak aku siap marah lagi, 'pompuan camni dikejar2 sgt, biokan je dia pegi'...

yeahhh...kira leh tido lena yer...
mak ko pon terlibat sama tgk..adehhhhhh...dasyattt

Originally posted by sarahsofiyah at 18-3-2008 07:59 AM
murning suma..

nasib baik ep mlm tadi bestkalo aku jd HK mesti muka tebal masa first time jumpa EC semula pasmarah kaw kaw pnya kat EC..pastu bole lak romantik bagai..kalo aku jadiEC aku basuh HK cukup2 baru aku maafkan dia sbb marah tak tentu pasal seperti biasa aku x ske tgk EC nangis...

padan muka HR bila SK ckp semua benda tak baik yg berlaku baru2 ni katkedai tu pasal mulut dia..kalo dia kawal sket mulut dia tu mesti derangsuma x gaduh2...memang betul kata SK tu...HR masih x ngaku lagi tusalah dia..eiii..geram aku..nasib baik dia comel s spt biasa..part HS n YJ membosankan...

hik3...kan baik si HK / EC dua

scene yg paling aku suka...eps. semalam...semua org happy kan...hik3

credit to soompi.com

[ Last edited by  nyampuk at 18-3-2008 08:28 AM ]

Reply #779 nyampuk's post

a'ah...suma dh happy semula..aku pn turut happy...bole ngendap2 lagi kekeke...alalala...HR..comeiiinyaaa..