CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: blankie

Three Brothers (Ahn Nae Sang, Oh DaeGyu, Lee JoonHyuk) ~ Sesi Borak-Borak

lupa lak....JN lps waktu bahaya tu tp masih kat ICU

Reply 640# Jelita

huh..tgk ko bercerita aje mmg best giler episode smlm...
sayang x leh tgk repeat sbb kat Singapore nanti jumaat tu...
sbb tu mintak sesiapa citer apa jadik smlm...

tq...tq..utk summary ni...

wakakkaaka kia...kalau dpt MIL camtuh...mati kering gamak nya. tgk dia pun rasa sakit jiwa...bayang  ...
Jelita Post at 19-4-2010 11:31 AM

huh, kalo sy dpt MIL mcm tu (mntk simpang la kan), mau sy lari je. maner la tahan dpt MIL yg sengals tahan gaban suria baja hitam mcm gitu... sampai kan abg ipar sy tnya naper la MIL dia perangai mcm gitu!! sy pun xtau nak jwb aper!!

best betul chief tae kena penampo jepun.. bersorak aku n housemate..
blankie Post at 18-4-2010 20:17

best gile tgk CT kene penampo jepun tu...
trs jatuh terduduk... pdan muka... woomi pn terkejut...
HC dh ilang sabo... ngengada sgt CT tu...

wakakkaaka kia...kalau dpt MIL camtuh...mati kering gamak nya. tgk dia pun rasa sakit jiwa...bayang  ...
Jelita Post at 19-4-2010 11:31

tq jelita

yes! padan muka CT..

uiksss..ari sabtu ahad xdpt tgkk nii...
kena tgk ulangan je la mlm nii..
xsabo aku nak tgk  CT kena tamparrr!!!!

Follow Us
somebody cerita apa jadik smalam...

Reply 647# blankie

sempat tgk sikit je..
x tau macam mana  gangster yang selalu kaco hyeonchal tu dapat stesen minyak and sauna hyeonchal
rasa macam chief tae yang jahat
dia guna cop hyeonchal untuk jual stesen minyak and sauna tu

Gila puas hati aku tengok Umi marah MIL die!

somebody cerita apa jadik smalam...
blankie Post at 25-4-2010 07:09

CT sengal tu dh berpakat ngan mr.park gangster tipu HC...
die gunakn cop HC wat transfer sauna n gas station tu ... HC dh bankrup...
HC nk gunakn duit simpanan yg mak die wat simpanan atas nama die...
skali mak die tu dh kasi kt GG utk beli bisnes junkyard... tnpa bgtau dlu kt HC...
tu yg HC nk gunakn umah as security deposit wat loan tp mak die x kasi ckp hak umah tu kt GG...
bengang le umi... ye arr selama ni HC yg sapot family tu alih2 snang nk kasi umah tu kt GG...
tu yg umi meletup... marah gile2 kt MIL sengal die tu... n ajak HC kuar dr umah tu...
x leh tahan MIL die ingt HC tu nk ikut ckp die... siap suh HC cari pmpuan yg lg baik...
skali HC ckp die dh x mo jd slave family die lg.... melopong mak die... sker tul aku..
diorg pindah mlm tu gak...

HC pnye psl umi ni g melutut kt CT... snggup divorce ngan HC...
eee 2 hr ni mmg sakit jiwa le tgk CT tu..
mmg le silap HC gak sbb dok tahan jek CT tu dr berenti even die tau CT tu de prasaan kt die...
tp melampau le CT bls dendam camtu... dh tau HC tu laki org... pepndai le jauhkn diri :@
terbako.... terbako:@

Rate

1

Reply  blankie

sempat tgk sikit je..
x tau macam mana  gangster yang selalu kaco hyeonchal tu d ...
hidden_fear Post at 25-4-2010 10:29 AM

memang pompuan tatau malu.. takde maruah.. tersangatlaa biatchhh.. :@

CT sengal tu dh berpakat ngan mr.park gangster tipu HC...
die gunakn cop HC wat transfer saun ...
moondance Post at 26-4-2010 08:30 AM

yang ahad punye smalam aku nengok.. sabtu yang aku tak tengok.. aku memang puas hati bila nengok woomi n hyeonchal angkat kaki.. makcik tu sengal gila laaa... sayang bebenor laa ngan anak sulung dia tu.. iskkk.. sangat2 laa pilih kasih.. lagi mo marah hyeonchal sebab bengkrap.. kalau dia bagi rumah kat hyeonchal mungkin ada kemungkinan bengkrap lagi.. memang sialannn.. aku nak tengok camne nanti.. kot2 gongang yang bengkrap memang padan muka dia... :@

Gila puas hati aku tengok Umi marah MIL die!
chocolatewaffle Post at 26-4-2010 01:03 AM

mmg aku pun bersorak time tu... aritu aku ingat kan si MIL sengals tu dh insap biler woomi dh jd mcm org mereng tu. sekali mmg mulut dia xder insurans langsung. asik tau sakit kan hati woomi & HC jer. yg aku x pueh hati sesgt dgn MIL ni, dia punyer la dok ckp yg aper salah nyer HC tu bg pnjm duti tuk abg dia, bukan org lain pun, abg sndr. tp biler HC nak mntk jd kan rumah dorg tu security deposit tuk loan, boleh plak mengamuk si MIL tu!! dia gak yg ckp xder salah nyer tolong-menolong antara family, tp biler HC nak pnjm duit skit, dia bolah salah kan woomi plak... mmg org tua x sedar diri betul la. nasib baik la FIL woomi x berperangai mcm binik dia yg x semegah tu... pastu dia boleh plak ckp sumthing amenda ntah aku dh lupa tp mcm cheongnam x penah pun bg aper2 kesenangan kat dia. hbs tu, dia tu penah ke bg kesenangan kat family tu?? bg org2 rumah tu makin sakit kepala ada la. mmg pompuan x sedor diri betul. xtau la aku ada lg ke x MIL mcm ni?? kalo la aku jumpa, mmg kena hamun jer la dgn aku ni!! :@:@:@

Rate

1

memang pompuan tatau malu.. takde maruah.. tersangatlaa biatchhh..
blankie Post at 26-4-2010 08:45 AM

mmg la pompuan tu pompuan yg x sedor diri. dh HC tolak perasaan dia tu, agak la kan. elok la undur diri sblm dimalukan oleh org lain. mmg la kdg2 tu cinta xkenal sesaper, tp kalo yg laki dh xmau, xkan la nak buat muka tebal nak gak dpt kan laki tu. biler mmg dh x dpt, boleh plak nak bls dendam. tu kire baik la dorg tu just bersemuka jer dgn pompuan tu secara senyap2, bukan dok terjah dia in public. kalo tidak mmg lg malu la CT tu. ni dia boleh berkomplot dgn MR Park tu nak jatuh kan HC. and ingat kan biler woomi dok melutut sampai sanggup mntk cerai dgn HC if CT tarik blk lawsuit tu, tp habuk pun xder. yela, ingat kan dia sedar la mmg woomi yg layak tuk HC, tp kalo mmg dh pompuan x sedor diri, sampai biler2 pun mmg x sedor diri la..... :@

yang ahad punye smalam aku nengok.. sabtu yang aku tak tengok.. aku memang puas hati bila neng ...
blankie Post at 26-4-2010 08:47 AM

nak sgt tau maner woomi bwk family dia duduk. dpt rs dia akan tmpg kat rumah mak dia...

sabtu dpt tgk sikit...semlm tak tgk langsung....tgk ulangan nnti

CT tuh mmg bitch tersohor.....padahal dorang ber 3 kawan dr zaman2 sekolah....sampai ati dia wat kat umi & HC mcm gituk. takpe2....yg penting smpai bila2 & apa aje dia wat..dia takkan dpt HC.....balas la dendam mcm mana...HC tetap takkan pegi kat dia

dpt tgk sikit yg EY naik kete...kena duk belakang...IS ngan minah lawyer tuh ckp bukan main baik lagik...berasap jek EY kat belakang.....akak sukaaaaa muahahaha

Rate

1

yang ahad punye smalam aku nengok.. sabtu yang aku tak tengok.. aku memang puas hati bila neng ...
blankie Post at 26-4-2010 08:47

oo sabtu ek ko x tgk....
sabtu x byk sgt psl CT n HC tu... just HC terkejut tgk CT dtg keje even pas kene tampo sblom tu...
CT ckp die pro... leh bezakn keje n pribadi (ye le tu :@ ) ... die suh HC cari org ganti since die akan keje dlm mgu tu je..
hr last die keje tu... HC kasi duit pampasan rasanya... byk le.... n ckp die kesal mende ni jd smpai camtu....
blk umah die cite kt umi .. CT tu dh berenti keje..
umi rasa cam serba slh gak le.... siap ckp kt HC die kasi kalo HC nk mkn2 ngan CT tu...
tp HC serik ckp nk perli2 die le.. diorg snyum2 jek time tu...
skali sok pg dtg2 mr.park tu dh de kt kusi die... tu yg bertumbuk HC n mr.park smpai kene bwk g balai...
terserempak lak ngan IS... IS le call umi bgtau...
bila polis dok siasat msg2 xdek saksi masa sign kontrek tu... skali mr.park suh call CT jd saksi... ckp CT de masa tu...
sker le HC... CT msti backup die... dtg2 CT jek die mmg bgtau die xdek masa sign kontrek tp HC yg suh die kasi kontrek tu kt mr.park... mmg CT wat muka bodo le... dok ckp gak HC yg suh even HC dok gesa CT cite nape jd gitu...

psl IS tu lak... adess kantoi ngan mak die... tgh basuh kete FIL...
membebel le mkcik sengal tu... umi dh pesan suh call IS dlu... kunun nk g melawat anak die wat pe die call...
seb bek EY ni pn bijak... wat2 cumil n msk side MIL sengal die tu... trs x jd marah...
sblom tu EY bengang... suh IS dtg jmput kt opis anto umah MIL die... tgk2 prosecutor tu de kt sblah ekke

Rate

1

sabtu dpt tgk sikit...semlm tak tgk langsung....tgk ulangan nnti

CT tuh mmg bitch tersohor.....pa ...
Jelita Post at 26-4-2010 09:40

kn... mmg erkk pmpuan x malu le... :@
haha part tu mmg lawak.... siap leh EY berangan tnjuk kuasa veto sbg bini IS...
skali IS risau psl minah tu lak masa die break mengejut... yg EY dh terantuk kpale kt blakang keke
x lak IS tnya hehe... pmpuan tu lak tnya EY

nak sgt tau maner woomi bwk family dia duduk. dpt rs dia akan tmpg kat rumah mak dia...
rukiaichigo Post at 26-4-2010 09:36

aku pn rasa camtu....
seb bek le HC dpt bini cam umi... kuat semangat hasil dr 10 thn dok melayan MIL sengal tu agaknya...
die lak yg dok kasi sapot moral kt HC.. kalo x mmg HC dh bunuh diri ...

GG tu dlm mcm2 jd tu... leh lak die nk wat bisnes junkyard tu...
kalo menjd xper gak... risau lingkup lak nnt...

Reply 657# moondance

bila tengok scene dalam kereta tu, nampak macam isang memang caring gler kat prosecutor tu..
rasanya kalo eoyoung  asyik wat perangai, memang sah lah nnt isang jatuh cinta kat prosecutor tu