CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Hafidz Roshdi Terkilan, Beri Masa 24 Jam Untuk Individu Padam Fitnah Terhadap Ibu – ‘Saya Perlu Bertindak!’

Nanadjo replied at 28-6-2024 03:09 PM
Bak mai share amount nafkah laki kau bagi dekat kau anak beranak letak dekat sini sebab kalau ikut ...

Laki meols bagi kad bank dia utk meols belanjahh..
Meols xpenah ambik tau berapa dia masuk kan dalam tu...lagipon meols lagi suka cash

KantoiLagi replied at 28-6-2024 11:45 AM
Kondo sewa bulanan RM1700.00
Seksyen 13, Golf Club

fuhh ngaii ngai..patut tk reti bersyukur .

peahtahilalat replied at 28-6-2024 03:03 PM
nie peah dah tolong die buatkn surat pelantikan die utk mewakili netizen ig&fb…
bagus ngai dpt  ...

peahtahilalat replied at 28-6-2024 02:09 PM
ehem ehem…
bagi hint ker nie????

Opssss..  i syak bakalan masin mulut i.
Bakalan ikut jejak si Melati PA Aliff syukri.
.

bygkan... Nnt kes hadhanah. Tetiba peguam hilang...... Pastu judge buat keputusan.. dia pun menangis smpai berair hidung....

Dia tak sedar org bagi probono sbb simpati awal kes dia yg dianiaya..... Mendonia sangat...

Apa apa keputusan.. kalau shuhada nak suruh lawan,  sedia lah pam duit. Anak tadika mahal. Bagi rasuah baju raya kat wartawan jantan mahal mahal. Siap belanja founder pergi mekah....Pergi bercuti mengalahkan peguam yg bergaji...

Takkan nak mintak free probono lg... mesti peguam dah fedap dgn perangai kaki pusing..... Memang kena bukak bill...

matjerk replied at 26-6-2024 09:38 AM
Kalau yg penat nak beklog... cari akaun kantoilagi, lepas tu click "show this author post only"
Se ...

Adoiii. Nape baru jumpa komen ni. Penat aku beklog

Fengsuiloi replied at 28-6-2024 02:14 PM
Fuh hebat2nyaa uoallllsss.. takutt betul hihihi.. masuk dlm kubur kita tgk hebat tu boleh lawan ta ...

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
Fengsuiloi replied at 28-6-2024 08:54 AM
Malu wei kawin pun guna duit bini ke? Kalau aku jadi odah aku LARIII ! Redflag tt

Sebab tu kau bukan odah. Odah tak kisah duit dia habis untuk kahwin dengan apis, cinta punya pasal kan, lagipun dia tak pernah kahwin, mesti la dia nak ada majlis, duit sendiri pun duit sendiri la, yang penting haku kahwin dengan apis, first love haku. Kau hado??? Takde khennnn?? Bestnya odah dapat peluk apis yg kekar tu tiap malam hihihi~ apis takde duit? Hade haku kesah? As long as tiap malam dapat tidur peluk apis yg hesmes, body delicious, pagi2 bangun nampak muka hesmes dekat sebelah.

Glass_shoes replied at 28-6-2024 12:37 PM

ni adik rahim yang terpisah ke..

asfaz replied at 28-6-2024 03:18 PM
Yg nyata dan pasti makbapak shuringaiii tak reti jaga & ajar anak.Anak tak reti malu asalkan hati  ...

SSM tu adakah maksudnya "sampai suringai mampos"

Fengsui tu adik si perempuan ni ke...?
Gigihnya bekap
Bukan akaun baru tp byk komen kat thread HR je
Eleh... pastu perkataan kongkek sana sini dia cirit
Ew???

Baran aku masuk ig
Tak habis2 yg dikomen..nafkah rm100,jgn culas nafkah,gila..olaf,buat2 gila,pancut

Tahniah la ngai dah berjaya buat netz membenci hr dan yoda buat sekian kalinya.. aib dgn manusia ni ko faham2 la ye.. jgn nnt dapat bisikan yg bukan2 sudah la

myhairisbad replied at 28-6-2024 03:40 PM
Gigihnya bekap
Bukan akaun baru tp byk komen kat thread HR je ...

td die ade tulis
MENJENTAT..
tidak syak lagi

Fengsuiloi replied at 28-6-2024 09:07 AM
Ape bangang mentality korg ni. Korang jgn la bebal sgt. Aku sumpah takde kaitan langsung dgn si sh ...

Ada tak ex wife syuk tu menceceh beria macam idolat sembahan kau? Cuba tepek sini. Ada tak time syuk diam tak buat apa, ex wife dia menceceh sana sini macam idolat kau? Tepek sini. Ex wife syuk tu menceceh bila si faragila tu cari pasal je tau, kalau tak, dia diam je tak usik syuk pun. Apis ni selama ni diam tak berkutik, keluar statement dekat public tak pernah sebut2 idolat kau ni, tapi dari awal kes sampai la sekarang, cerita hidup dengan apis la yg asyik meniti dekat mulut idolat kau tu. Kenapa? Sebab kalau tak jaja cerita apis yg retis sendu tu, langsung tak boleh jual pun diri idolat kau tu. She’s nobody. Nak jadi influencer? Eh hello, aku nampak ramai eh influencer yang rupa pun tak seberapa tapi presentable, sebab apa? Sebab ada bakat. Buat video berjenis, orang pun suka nak layan. Idolat kau? Promote produk pun asal ada je, ayat tunggang langgang. Aku tengok pun tak rasa nak beli, rasa nak maki ada la. Nak jadi retis? Lamberttttttttttt lagiiiiiiiiiiii

asfaz replied at 28-6-2024 03:31 PM

Tolong la lapor ke pejabat agama pasal dia ni. Risau muncul cult baru kat malaysia. Dah la ramai tololwers. Kak senteng siap kagum dengan ngai, kata 'tumpang tuah ngai' sebab dapat tengok pintu kaabah dibuka depan mata.

Edited by Fengsuiloi at 28-6-2024 04:00 PM
myhairisbad replied at 28-6-2024 03:40 PM
Gigihnya bekap
Bukan akaun baru tp byk komen kat thread HR je ...

Haha aku baru bukak X , adalah cubaan poremer nak sebarkan text msg shu ajak main dlm kereta . Dhla nama apa takda. Terus nk org assume tu shu mmg bangang le, xpsl kena maki bjemaah dlm X Dia igt senang kot nak gula2 kan mcm dia gula2 kan acik acik porem ni haha. Tapi aku kesian tak pasal2 la si olaf tu kena pitnah. Sdgkan aku tahu je ni confirm keje dak dak porem since mana ada keje korang asyik mbawang je .apiz pny cybertrooper lol

Ala korang mana boleh org beza pendapat sikit. Kalau beza terus nak cop adik bradik . Kemon laaa. Betulkan diri sndiri dulu . Point point aku ckp smua valid kot asal korg divert benda lain? Sanggup biar anak tu hidup susah sbb nk balas dendam. Tak puas hati fight dkt mahkamah. Nnt dh smpai tarikh g mahkamah pergi la. Jgn MIA, sibuk bukak aib ex sbb nk elak org tgk kelemahan kita. Kejadah

Fengsuiloi replied at 28-6-2024 02:49 PM
Aku ok ja sbb laki aku ok lol. Tapi Buat tak elok dkt org lain mmg takla aku sokong . Kita ni bole ...

Lahai
Memang la dalam dunia ni
Ada benda2 buruk org lain buat, kita masih boleh tolerate
Yg penting org tu tak indenial, tak spin itu ini, kena nasihat masih boleh terima, bukan asik tuding jari...
Takde sape pun kat sini kecam si perempuan ni sbb nak support jenayah/buruk yg ex dia buat
Ko sendiri pun kalau buat perangai buruk
Ada je oii org sekeliling ko boleh terima
Tapi limit semua org tak sama
Berapa ramai je org diuji dgn benda yg dia yakini tu
Last2 tersungkur
Last2 salahkan org lain, suka mengungkit, suka banding2kan itu ini
Last2 petik ayat quran sbb nak tutup kesalahan diri
Drama queen eh?

Mahkamah taksir nafkah berdasarkan kemampuan bapa, bukan atas dasar kehendak emak. Tak sabar nak tunggu perintah mahkamah untuk nafkah anak anak HR ni. Kot la Mahkamah putuskan jumlah yg tollowers tak setuju, agak agak tollowers serang Yang Arif tak ????

I tgk dakpis dah delete IG post anjingjabbahut tu. Bagus dakpis, benda yang semak kepala delete je. Meanwhile Shungai~~~~

myhairisbad replied at 28-6-2024 03:52 PM
Lahai
Memang la dalam dunia ni
Ada benda2 buruk org lain buat, kita masih boleh tolerate

So ko rasa byr nafkah RM100 sbln utk 2 org anak acceptable ke? Tapi mampu buat majlis grand kawin dlm masa yg sama?

Anak sampai nak p tadika pun takde duit. Aku hantar anak aku tadika pun sorg sbln rm500 tu standard ya

Fengsuiloi replied at 28-6-2024 03:52 PM
Haha aku baru bukak X , adalah cubaan poremer nak sebarkan text msg shu ajak main dlm kereta . Dhl ...

Sayam, kat ig nun bersepah yang cop netizen yang bangkang ngai sebagai apiz/tira. Nama mak apiz pun kena petik. Even yang up status kat ig apiz tu pun dorang tuduh tira.

So sebenarnya ada je netizen tak kira la di mana2 medsos pun, jenis pikir 'kalau kau bukan team A mesti kau team B'. Dorang tak pikir ada je pihak berkecuali yang tak memihak mana2 pihak.

So now aku pulak konfius kau ni team ngai atau apiz? Atau kau team acik porem yang bantai dua2, tapi bila melihatkan segala bukti depan mata jadi bengang dengan ngai & lebih kesiankan apiz sebab kena buli dengan ngai & diburukkan ngai serata alam?