CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: MizzAurora

PENGALAMAN MISTERI MIZZAURORA

kj tuh aprtment mane? shang villa ker???

MizzAurora posted on 19-3-2013 03:07 PM
Dengar cerita, org india yg sewa rumah tu,...lepas pindah tu cerita2 la kat tuan rumah tu, rupanya ...

ceciterr aaaa.....

ragnarox posted on 20-3-2013 05:47 AM
kj tuh aprtment mane? shang villa ker???

Gitu lah

mnSK posted on 19-3-2013 07:03 PM
kat luar tempat dia bermain...kat dlm tue baru umh dia...

biase tue... kalu bunyi2 mcm tue sela ...

Itu lah,...i selalu cuba berfikiran positive supaya tak takut...i selalu fikirkan itu hanya lah gelombang bunyi....+ india tu rajin suka masak or prepare utk masak utk keesokan harinya...

krukx posted on 19-3-2013 08:24 PM
kalau dah pindah rumah baru pun TT kena kacau...maknanya saka la tu. kebanyakan gangguan yg mengangg ...

Saka tu setan/hantu ke? Sorry lah, i tak past, sebab tu tanya...

BabeYSHa posted on 20-3-2013 08:37 AM
ceciterr aaaa.....

Nak citer yg mana satu? Kalu pasal rumah lama,..itu je lah gangguan major yg ada dan yg i ingat buat masa ni....tapi kalu gangguan di kampung husband,..itu cerita lain la....since thread ni tajuk pasal rumah lama...patut i bukak thread baru ke nak citer pasal kejadian kat kg tu?

Follow Us
citer kat sini jerlaaa...nanti tajuk tukar laa penagalam misteri mizzaurora...huhu

Ce..citer...kasi meriahlah ckit kat thread ni...

ragnarox posted on 20-3-2013 11:32 AM
citer kat sini jerlaaa...nanti tajuk tukar laa penagalam misteri mizzaurora...huhu

Gud idea...tapi cemana nak tukar tajuk tu? saya org baru kat sini...

krukx posted on 19-3-2013 08:24 PM
kalau dah pindah rumah baru pun TT kena kacau...maknanya saka la tu. kebanyakan gangguan yg mengangg ...

tak semua ganguan ghaib nie  datang dari saka, bosss...!!

pengalaman aku merubat, mcm2 jenis..
ada yg ganguan dari jinn saka, jinn upahan sihir, jinn pendamping dlm amalan2 kebatinan, ada jugak jinn yg suka pada org tersebut (jatuh hati la, bila tolak cinta dia, mengamuk la)
dan ada yg dari jinn yg menumpang sekaki saje2 pada diri kita..kita makan dia makan, kita minum dia minum..
nk2 lepak kat umah free2 tak bayar sewa...

jinn saka nie biasanye bila dh bertuan, tak kacau org lain melainkan arahan tuan dia, melainkan dia dok cari tuan baru..
tak pun tuan dia tak kasi makan seperti mana perjanjian dorg dulu (kes nie kena pada opah aku sendiri jinn saka harimau, siap cakap kalau "klau nk buang aku, langkah mayat aku dulu"...hhahahaa...ada aku kisah..!!! last2 dlm botol duduknye....),
tue yg dok kacau2 semua adik beradik....

Last edited by mnSK on 20-3-2013 03:36 PM

MizzAurora posted on 20-3-2013 09:56 AM
Saka tu setan/hantu ke? Sorry lah, i tak past, sebab tu tanya...

saka tu jinn je....
takde benda pun...
cumanye dorg nie ada perjanjian dgn nenekmoyang kita dulu2... mcm suruh jaga kebun ke, rumah ke.. bila dh tak bertuan tue cari anak cucu...kot2 ade yg nk bela...kehkehkehhhh...
bela hamster lagi baik...
Last edited by mnSK on 20-3-2013 03:37 PM

Terima kasih pada yg dah tolong tukar kan tajuk thread saya ni.....

Sekarang bolehla saya mula bercerita, korang2 yg ada cerita pun boleh kongsi kan juga di thread saya.

mnSK ni bomoh ye? katanya boleh berubat orang, boleh tak tolong tgk2kan kalau2 ada "sesuatu" kat dalam badan saya ni please....tq!

cecepat criter TT...best plak...

MizzAurora posted on 20-3-2013 03:36 PM
Terima kasih pada yg dah tolong tukar kan tajuk thread saya ni.....

Sekarang bolehla saya mula be ...

bukan bomoh org biasa sahaja... cuma ada ilmu.

Al-kisahnya....9 tahun yang lalu semasa saya telah didapati mengadung anak kedua (masa tu kandungan berusia 2 bulan). Masa tu arwah bapa mertua saya tengah sakit2....dah dekat setengah tahun kot terlantar....pada satu petang abg ipar sulung dan pakcik2 mana tah, dtg la nak berubat arwah, dgr kata ada benda...bila saya tanya, sapa pun tidak bgtau apa sebenarnya...jawapan diorg asyik2,.."takde apa lah...hal kecik je"....suami saya pun sama!

Masa tu dalam pukul 3 petang kot...ada sorg pakcik ni masuk bilik arwah tgk2 kan dia, lepas tu tetiba dia keluar2 renjis2 beras campur kunyit (agaknya lah sbb beras tu warna kuning) masa dia lalu dan merenjis depan saya tu saya terasa mcm tersentap dan blur kejap...uih...terasa mcm "eh, apasal ni?"  tapi saya buat tak reti je lah...

Malam nya...saya tido diruang tamu sambil2 tgk tv,..(tido dlm kelambu, rumah kg byk nyamuk! ) suami dan kwn2 dia duduk melepak kat depan rumah tu,..dlm jam 12 lebih dia masuk tido....tiba2 ada ketukan 3 kali kat pintu depan, saya pasti bunyi tu bunyi ketukan yg menggunakan kuku, nak terangkan pun tak tau mcmana...sbb saya mmg suka simpan kuku panjang, so, saya kenal sgt bunyi mcm tu...suami kata takde apa..suruh saya tido...as expected saya mmg tak boleh lena...dlm 15 mins mcm tu,..bunyik heretan tapak kaki keliling rumah!!! damn!!!! saya kejut suami lagi,..dia masih kata takde apa2...dia suh tido!!!
daaaannnn saya pasti heretan tu mengelilingi rumah!huhuhuuu...dlm pukul 1 labih...tiba2 ayam jantan berkokok kuat dan lama....saya duduk diam je la dlm kelambu...(saya tido kat tengah, suami belah kiri, anak sulung yg berusia setahun lebih belah kanan-elok je diorg nyenyak tido)....saya tutup muka dgn bantal lah...apa lagi nak buat...pastu terdengar adda tapak kaki berjalan keliling kelambuuuu!!!!!huhuhuhuhuhuuu (diorg lapik dgn tikar getah, so ada lah bunyi bila org pijak tu)...tak berani lah saya nak bergerak walaupun sepincing!...tiba2 ada terasa benda sejuk kat kaki saya....mcm dia cengkam pergelangan kaki saya...saya rasa sejuk yg amat menular naik ke kaki dan terus ke badan...DAN stop kat tengkuk saya, ada mcm 3 jari tajam cekik saya....saya terus tak sedarkan diri....sedar2 ada ramai org keliling saya, muka dan baju saya sedikit basah...menurut suami, saya menjerit2 histeria....tapi tak pasti pulak mcmana saya jerit sbb saya tak sedar langsung....saya mmg blur lah...lama tu bila dah pulih saya pergi ke toilet...masa nak keluar, saya perasan ada 6 jari tajam kat atas hujubg toilet tu (toilet kat kg mmg mengerikan sbb terbukak kat tepi bumbung tu)...saya terus keluar, esok pagi jugak terus balik KL...

Stop dulu, kang korg pening baca panjang2....

Rate

1

mnSK posted on 20-3-2013 03:55 PM
bukan bomoh org biasa sahaja... cuma ada ilmu.

Alhamdulillah

mnSK posted on 20-3-2013 03:35 PM
saka tu jinn je....
takde benda pun...
cumanye dorg nie ada perjanjian dgn nenekmoyang kita dulu ...

Bunyik macam hantu raya la pulak..

masa kecik2 dulu rumah arwah atuk saya ada hantu raya, tak nampak, tapi malam2 dia main tombol pintu...pastu mcm ada org mkn kat dapur...kdg2 mcm tarik kaki pun ada....tapi saya tak amik pot, ye lah masa tu budak2 kan...

MizzAurora posted on 20-3-2013 04:00 PM
Al-kisahnya....9 tahun yang lalu semasa saya telah didapati mengadung anak kedua (masa tu kandungan  ...

Seramnya cerita tt tapi best pula.

Di tengkuk tt tu ada bekas cengkaman?

MizzAurora posted on 20-3-2013 04:00 PM
Al-kisahnya....9 tahun yang lalu semasa saya telah didapati mengadung anak kedua (masa tu kandungan  ...

pening2...hahahaha..

cepatla sambung cik MizzAurora... exsaited nk dgr lagik