CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tatod

Sabri Yunus Tolak Jadi Duta Produk Kuat Tenaga Batin, Segan Dengan Pandangan Masyarakat

Qatrunnadaain replied at 4-11-2023 01:28 PM
Hahahaha bukan apa stingggg… dalam bideo yg dia naik motor tu mmg sagging sangat pipi mata semua  ...

Sagging iteww semua secondary qarun....kerana ianyer takda kaitan dgn kemabtopan kemutan......so natijahnyer....yg dikatakheun sekufu dlm konteks pernikahan islam iteww juga termasuk pada isu keperluan batiniah halal both pasangan...say kalo sbg contoh SY nafsu serta kudrat genggam beras iteww dah 10% sedangkheun andina keinginan masih tahap asyik naaakkkkkk je....85% dan masih mantop kemutan .....then boleh jadi satu situasi menzalimi bagi satu pihak terhadap pasangannyer....

Ko paham kheunz? Tak tahu nak berkias macam mana lagi aku..

stingerbumpy replied at 4-11-2023 02:28 PM
Sagging iteww semua secondary qarun....kerana ianyer takda kaitan dgn kemabtopan kemutan......so n ...

Weiii hahahha apahal jadi Qarun pulak niiii… hahahaha..

Yerr yerr fahammmmm… kena saling memenuhi kehendak pasangan la kheunnnn… siap keluar statistics, percentage lagi Sting ni.. overrr nauuu hahahahaha

Qatrunnadaain replied at 4-11-2023 02:42 PM
Weiii hahahha apahal jadi Qarun pulak niiii… hahahaha..

Yerr yerr fahammmmm… kena saling memenu ...

Nasib baik qarun...bukan qarin....

Ko tahu qarin siapa tak?

Kahkahkahkahkahkah...

Statistik iteww hanya utk memberikheun gambaran akan the age gap between pasangan yg tentunyer  bersepadanan dgn kemampuan dari sudut nafsu nafsi batiniah yg selayaknyer menurun as age increases

Yg tua tak mungkin bertenaga sepertimana yg muda...sebab iteww kekadang kita lihat yg berjodohan iteww gap umur begitu jauh sehingga boleh digelar atuk atau nenek sedangkheun jika tuntunan serta keperluan batiniah iteww boleh dikompromi takpa jugak kheunz? Bila sebelum kawen semua ok...tapi bila dah kawen....air gatal mula memuncak bagi yg high octave libidonyer....sedangkheun pasangan yg usia dah lanjut tak dapat memenuhi tuntutan...sekali dua ok ler...kalau dah terlalu kerap? Boleh datang satu kezaliman pada pasangan kheunz? Bukan kerana tidak mahu tapi badan yg sudah hilang segala deria ghaser dan drive..sebab iteww kalo yg rajin usaha dgn supplement takpa jugak...ini ada pulak yg tak kosa dan segala macam alasan...padahal usaha iteww mystiler ada supaya tidak menzalimi pasangan kheunz?

Sebab iteww aku sebut baginSY jika tidak mahu jadi dita utk bantuan menguatkheun libido...jadi pengguna pun takpa ler kheunz? Kesian adrina yg masih mantop keinginannyer..

Mood tazkirah pulak aku harini...

Kahkahkah

stingerbumpy replied at 4-11-2023 03:17 PM
Nasib baik qarun...bukan qarin....

Ko tahu qarin siapa tak?

Si SY ni umur 62, si adini ni 56… umur2 ni dah slow down banyak rasanya.. entahlah.. diaorg pun xde plan utk dapat anak.. si adini 56 tu dah dekat sgt dgn 60.. boleh la kot dua2 sesuaikan diri.. tak jauh sgt age gap nya, stinggg..

Takyah qarun qarin mcm2 ehhh sting.. asal nama dah sedap maksud tauuuu… titisan embun ok stinggg.. gitttcheww…

Edited by stingerbumpy at 4-11-2023 04:08 PM
Qatrunnadaain replied at 4-11-2023 03:23 PM
Si SY ni umur 62, si adini ni 56… umur2 ni dah slow down banyak rasanya.. entahlah.. diaorg pun x ...

Harap harap gituler....tapi jika kita sandarkheun dari respond SY yg menyebut antara lain, actually he would be looking for ubat yg kurangkheun libidonyer instead....tak tahu samada dia bergurau atau really utk meyakinkheun peminatz nyer...dia masih 'STRONG'..takut takut sebaliknyer angelina yg lebih muda darinyer yg perlukheun ubat kuat...to keep up dgn si tua...

Kahkahkahkahkah

Anyway takda hal....lopak sedia membantu.....

Wakahkahkahkahkahkah

Disclaimer: Ayat last aku utk harung haterz lopak utk  makan umpan aku

Kahkahkahkahkah

stingerbumpy replied at 4-11-2023 02:17 PM
Anak org kaya satu kali buat majlis,kosnyer bersamaan 10kali majlis org kebanyakheun  at least..or ...

Anda tanggapi coretan saya dg baik, maka saya juga menerima dn menjawab dgn baik.
Menerima seorang mualaf dlm keluarga Islam, tentulah menjadi cabaran utuk memimpin, membentuk menjadi muslimin yg sebaik2nya. Spt anak kecil yg baru belajar jalan, dipegang dulu tangannya biar mantap berdiri, kemudian dipimpin bertatih2 sebelum si anak dpt berjalan dn berlari sendiri. Setakat jatuh bangun, itu lumrah dn harus diperhati dn diperbaiki.

Memantapkan iman tidak dlm sehari.  Bagi mualaf banyak ilmu agama yg harus dipelajari, banyak perkara harus difahami.  Teras rukun Islam dn rukun Iman itulah yg paling utama utuk dimengerti. AQ dijadiman pedoman, Al-Fatihah dulu wajib jadi hafalan.  Kerana surah itulah jadi penentu sah solat 5 waktu yg dikerjakan.  Beransurlah satu persatu ttapi selalu.  Hidayah telah pun Allah beri, sudah disambut pula dgn ikatan suci, InsyaAllah, tidak akan sia2 berkalimah syahadah, semoga penyatuan dn iman digenggam till jannah.

Follow Us
Ardini angelina tan ni kiramya chinese yg x mata duitan..blh terima sabri seadanya dan sabri pun baru ku perasan..at least pelawak yg ada otak..mpga bahagia hingga jannah ya...suka tgk.iklan pakman western mrk

nolya replied at 4-11-2023 06:16 PM
Anda tanggapi coretan saya dg baik, maka saya juga menerima dn menjawab dgn baik.
Menerima seorang ...

Berjela jela berbunga bunga taman taman syurga ayat ko..point yg ko nak sampaikheun satu liner je...yakni.saling melengkapkheun dlm jln menuju syurga....

Macam nak aku pala habah kheun ko je tau....

stingerbumpy replied at 4-11-2023 07:42 PM
Berjela jela berbunga bunga taman taman syurga ayat ko..point yg ko nak sampaikheun satu liner je. ...

Sebuah taman jika dihiasi dgn bunga2 beranika warna tentulah lebih ceria, indah dn berseri. Begitulah Allah jadikan alam dn manusia, tidak serupa, berbagai rupa, warna dan gaya. Manusia juga ada berbagai ragam dn gaya, ada yg menyenangkan dn ada juga yg menjengkelkan. Lidah lembut tidak bertulang ttpi tajamnya mengalahkan pedang. Menyemak kpd diri, di kelompok mana diri berdiri?

nolya replied at 4-11-2023 07:59 PM
Sebuah taman jika dihiasi dgn bunga2 beranika warna tentulah lebih ceria, indah dn berseri. Begitu ...

Persoalannyer org akan tertidur sebelum sampai ke  maksud yg ko nak sampaikheun wahai bengap...simple short and on point tak cukup keww?....setakat nak bermadah gurindam....in the end tak dapat beri manfaat pada ramai ..not to say pandangan ko  bermanfaat terutama yg datang  dari sudut hati ko yg sebenar..kecuali ianyer dari textbook pointers....

stingerbumpy replied at 4-11-2023 08:07 PM
Persoalannyer org akan tertidur sebelum sampai ke  maksud yg ko nak sampaikheun wahai bengap...sim ...

Sebengap2 aku menulis, itulah aslinya pemikiran bukan meniru2, ceduk2an. Hakcipta terpelihara.

Bergurindam jiwa,
aku menulis  dgn bergaya
bahasa nan indah disulamkan
berserta maksud nak disampaikan
menjawab menyenggol beralas kata
ttap jaga hati jgn sampai terluka
jgn cepat marah, cepat nak terkam
jauhari jua mengenal manikam

nolya replied at 4-11-2023 08:35 PM
Sebengap2 aku menulis, itulah aslinya pemikiran bukan meniru2, ceduk2an. Hakcipta terpelihara.

...

Hak terpelihara kakak ko punyer laki punyer bulu serunding?

Ptuiiikk

Kahkahkahkah

stingerbumpy replied at 4-11-2023 09:02 PM
Hak terpelihara kakak ko punyer laki punyer bulu serunding?

Ptuiiikk

Bila tak ade kata2 baik untuk diucap
Jgnlah memaksa utuk bercakap
jagalah nilai budi pekerti
bahasa tidak dijual beli

Apalah yg hedak dibuktikan
cakap sembrono keceluparan
jgn biadap memetrai diri
jadilah Melayu, Melayu yg disegani

Uish murah rezeki couple ni. Sampai ada lg 4 receptions fully sponsored afterwards

umbut replied at 4-11-2023 07:31 AM
Terbaikkkk... jgn jatuhkan maruah dgn produkk eeeewwww

Only setad dan binik yang hingin

aikee04 replied at 4-11-2023 08:41 AM
Ai suka couple ni...very the merendah diri

Kita pun suka dia orang

Terbaikkk. Jangan jatuhkan maruah diri dengan produk2 sampah mcm tu.

SOrry..makin hari makin over pengantin kertu nih....

Orang malaysia ni perangai buruk
Asal org kawen je suh pomot ubat kuat ..

X respect lgsg  org tu dah berusia
Nak jalani golden age life yg nornal je …

Burong_Hantuk replied at 5-11-2023 08:43 AM
SOrry..makin hari makin over pengantin kertu nih....

Exactly...ko mengharap budi bicara rakyat utk beri ruang utk your reverted wife  mendalami islam at her pace dan pada masa yg sama men over kheun diri exposing yourself a bit too much to the world......ibarat putting unnecessary pressure utk diri ko dan ter especially minik ko...

Tak pamham aku....