CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: natrahn

Usai Kontroversi 'Bebird', Faizal Tahir Didakwa Bercinta Dengan Sissy Iman Pula?

mula dr gmbr bebird berterbangan

then lagu ratu...tetiba jadi romantis wish wife kt rumah...only you katanya...for 15 years...xpernah2 si FT ni begitu..padahal kita tau dia seorang yg sgt reserved bab family

then rojak album terakhir katanya...nk membawa diri kah?

alih2 keluar pulak gossip dgn sissy iman yg dia sgt bias kt big stage..and now jd artis rakaman dia..of cos byk masa dihabiskan kt studio

wowzzz...nampak nya iols punya assumption semakin menghampiri kenyataan FT gaduh ngn bini

jangan begitu FT, ingt sikit keluarga kamu. kesian anak2. kesian bini. daku tengokk pkcik tahir pun kesian jgkk

Satu satu kontroversi keluar..kesian bini FT

chicozinn replied at 7-8-2019 12:39 AM
Walaupun gosip n belum tentu sahih, tapi aku kesian kat bini FT da la tembun dek keje beranak je smp ...

mana uols tgk gambo bininya..dia pun jrg expose kt social media kan..ke dh ada..haku je yg x follow pejal nih haha

natrahn replied at 7-8-2019 08:41 AM
kan... anak dia ramai juga kan... setengah orang nak kurus, tapi tak tekad...tu yang cakap gemok t ...

sama sis,, beria eat clean semua.. nampak nasi lemak terbang iman.. hahaha
hari hari cheat day.. muahahaaha

iols gusar nak percaya atau tak kebenaran ft dgn sisi iman...sbb dulu diva caras dgn lakinya pun org nafikan ...x percaya...mcm abang dgn adik...ayah dgn anak katanya...tup2..." saya tersentuh dgn cara dia layan anak2nya....".....huhuhu

Follow Us
MistrezHermanaz replied at 7-8-2019 09:59 AM
mana uols tgk gambo bininya..dia pun jrg expose kt social media kan..ke dh ada..haku je yg x follo ...

xingat la tgok kat mana..rasa kat benang bebird ragaman xpun benang heollss cakap nikmatilah tu..ade gmba recent raya ri tu

rosli_nurizzati replied at 7-8-2019 10:04 AM
sama sis,, beria eat clean semua.. nampak nasi lemak terbang iman.. hahaha
hari hari cheat day..  ...

kan asyik esok je nak startnya sampai la abang jamil mampus kah kah kah

MistrezHermanaz replied at 7-8-2019 09:59 AM
mana uols tgk gambo bininya..dia pun jrg expose kt social media kan..ke dh ada..haku je yg x follo ...

wife dia pakai purdah dah sekarang..
https://www.bharian.com.my/node/298438

Sissy iman ni yg Noh ckp "I love you" ke sayang entah time Noh perform tak pakai baju tu kan. Suara sheolls pun aku tak pnh dgr. Yg aku dgr, gosip je lebih.

messymimi replied at 7-8-2019 08:46 AM
mula dr gmbr bebird berterbangan

then lagu ratu...tetiba jadi romantis wish wife kt ruma ...

wah..siap ada kronologi ..harap dorang ok la laki bini... anak ramai dah..sian anak-anak nanti

Duta lover replied at 7-8-2019 08:08 AM
Aku rs mcm mm malas nk kesian. Sheolss sendiri yg rela kan beranak byk.lgpun kalau beranak byk kal ...

nak menyampuk kisah mak sedara. terdengar dia mengadu dgn mak2 sedara yg lain si laki tak bagi rancang kehamilan.

anak dah 4 berderet2 selang tahun. tak yah la senang2 cakap pilihan bini FT ni nak beranak ke tak.

sesungguhnya jadi perempuan dan isteri ni terlalu banyak dilema.

sebagai tak OT, geli nya la tengok FT ni berhuha-huha. kata umur dah 41 , jadi lah matang sikit. tangan tu tak payah la berkeliaran sana sini. anak didik tak sama dgn anak sendiri.

anony-mous replied at 6-8-2019 07:55 PM
Mati2 i ingt sissy iman ni rupa mcm wany hasrita atau MF. Rupanya free hair mekap tebal. Mgkin sb na ...

i pulak ingat dia lelaki transgender
rupanya tu memang nama dia betul

duri_durians replied at 7-8-2019 10:23 AM
nak menyampuk kisah mak sedara. terdengar dia mengadu dgn mak2 sedara yg lain si laki tak bagi ran ...

kalau wife senyap2 rancang kehamilan dosa tak? Islam pun galakkan jarak kehamilan 2 tahun.. untuk kesihatan ibu dan kebajikan si anak.. budak kecik 3 tahun pun dok merap lagi..tido pun kadang ikut time london..huhu...kalau ramai-ramai letih jugakk

duri_durians replied at 7-8-2019 10:23 AM
nak menyampuk kisah mak sedara. terdengar dia mengadu dgn mak2 sedara yg lain si laki tak bagi ran ...

Aku pun seorang perempuan. Seorang isteri.seorang anak. Seorang ibu.
Aku ada hak terhadao tubuh badan aku sendiri.
Apa guna sebuah institusi perkahwinan kalau seorang isteri tu tak boleh nak bagi pendapat atau ruang terhadap diri dia, kesihatan, badan dia.

Bagi aku, memang ada lelaki yang selfish. Tak bagi isteri planning atas alasan dosa.agama.bagai. sedangkan dah byk diskusi ilmiah pasal ni. Its more to nak puas. Nak pancut dalam je .

So isteri kene tegas. Bincang. Kalau betul nak jarakkan kehamilan ..jumpa dgn pakar yang selayaknya.

Kalau betul nak beranak setiap tahun,  takde sapa halang pun. Just tak perlu nak salahkan..oo suami x kasi. Cakap dengan bangga. Ye, saya suka anak ramai. Saya bahagia je. Cuma salah saya sendiri. I let myself go..tak jaga makan,x bersenam sbb saya rasa penat uruskan anak2. Jd saya nk rest n makan sedap2 cal almy nadia tu   .haaa gitoh

Duta lover replied at 7-8-2019 08:08 AM
Aku rs mcm mm malas nk kesian. Sheolss sendiri yg rela kan beranak byk.lgpun kalau beranak byk kal ...

adoyai..hat ni torkono kek batang idung den ni haa..aku pun slalu harap dpat peknen sbab ade point aku nak keje dekat ngan uma..nak xnk kene jaga makan kene stay healthy cm masa bujang dulu la..uhuk2..

sorry terOT lak

Duta lover replied at 7-8-2019 10:29 AM
Aku pun seorang perempuan. Seorang isteri.seorang anak. Seorang ibu.
Aku ada hak terhadao tubuh b ...

your luck dapat suami yg memahami.

luck orang lain?

memang senang kita nak kata.

kalo btol sian la kat bini dia

ala FT...sis pemenat setia ekau tau....

buat hal plak.....lama clean record tibe2 kuar cter bebird bagai....

aduh......dugaan kan....

sibaik lagu RATU dia x bape sedap...

chicozinn replied at 7-8-2019 10:15 AM
xingat la tgok kat mana..rasa kat benang bebird ragaman xpun benang heollss cakap nikmatilah tu..a ...

baiklah..nnt iols check it out