CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Hafidz Roshdi Terkilan, Beri Masa 24 Jam Untuk Individu Padam Fitnah Terhadap Ibu – ‘Saya Perlu Bertindak!’

HappyGumbira replied at 27-6-2024 01:49 AM
Hi nazirah...amboi amboi SR kat sini rupanya. Nape tak berani drop komen dalam ni. Soalan tu kan tuj ...

Tang apis boleh pulak korg panggil dia gila la sewel la. Tang si bingai lgsg x boleh cuit. Podahhh!!

Edited by Fengsuiloi at 27-6-2024 03:39 AM

Wuish korang yang gila2 dok maki berbakul ni pernah ke lalui fasa bercerai di khianati semua ni? Leak habis text ws semua orang tu patutlah si shu tu leak habis ws conversation private laki dia n penyondol tu. Ko nak bercerai go ahead tp anak2 jadi keutamaan la. Ni bila dah bercerai dan dan semua pokai takde duit. Tgklah yg best interest utk anak. Jgn sebab dh bcerai ko dah tak jaga terus xrasa nak bagi lebih dkt anak2.

Benda private conversation between she n her ex husband. Bkn ada dkt org lain, kalau bukan her ex yg leak siapa lg? Dgn tujuan nak mjatuhkan.. aku rasa ko nak leak pape, leak dkt mahkamah jela. Ni nk tbukak mcmni mmg member tu bengang la, sdgkan dia ada je private msg tp simpan dkt mahkamah xsebarkan until aku baca mcm2 private ws shu yg disebarkan. Aku pelik gila asl minah tu tiba2 explode now aku paham la knapa bila baca forum. Kalau aku pun bengang. Dlm ig senyap je suci2, rupa2 blkg2 dok buat keje taik sebarkan private msg ex kau lol . Saiko gila prangai, pelik gila mcm mana ada prmpn boleh nak lelaki mental mcmtu????

KantoiLagi replied at 24-6-2024 10:59 PM
Ini yang dia offer nak drive
Ajak main
Walaupun HR cakap penat sebab plan nak stay Perlis 3 malam  ...

Adoi patut la merentan2 xboleh move on. Klau selamat dah dkt potatoes tu, mesti skrg ngai lembut sikit

Fengsuiloi replied at 26-6-2024 07:26 PM
Wuish korang yang gila2 dok maki berbakul ni pernah ke lalui fasa bercerai di khianati semua ni? Lea ...

Nak tanya u.. dulu yg leak kisah olaf menyondol tu sape erk? Olaf sendiri ke htr kat media? Or Apiz yg htr kat media?

Wuish korang yang gila2 dok maki berbakul ni pernah ke lalui fasa bercerai di khianati semua ni? Lea ...

Rasanya apiz ada mintak bukti yg dikatakan dia sebar? Shu x bg lagi.... ke u ada bukti tu? Boleh la sape2 dlm ni yg biasa dgn apiz, bgtau..kot2 u ada bukti...Mesti u ingat ada apiz dlm ni kan?

Betul jugak kan.. x kan lah bemde aib nak kena sebarkan... cth mcm ni lah... ni awal2 dulu..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us

Mentang2 la shu kesayangan u dah up kan.. terus dia memperlekehkan pekerjaan org kan.. org ni jugak lah yg nk bg nafkah kat anak2 dia... ish ish.. shu ni nampak baik jer kat post2.. Ya Allah Ya Mujib sedia.... tp kat ruangan komen yg ampun.. harap2 keturunan u bertemu jodoh dgn shu. Amin2

x

Lagi satu, mesti u x pnh tgk kan live shu.. dok mwngutuk ex dia... u request lah ig scifi_ve.. harap2 ig owner ni approve u...tgk lah recorded live shu.... bagus sgt lah akhlak nya... dok mebghina hidup miskin dgn apiz.. duduk flat sewa rm120 jer... eh lagi satu.. u pegi tgk kat fb hijabista.. tgk video intvw dia..  apa cerita dia gebang.. klu x nak tgk.. i bg some of the screenshot komen2 je lah ye..

x

matjerk replied at 27-6-2024 04:40 AM
Lagi satu, mesti u x pnh tgk kan live shu.. dok mwngutuk ex dia... u request lah ig scifi_ve.. har ...

Huntong jadi hodoh mat....Netizen mudah kesian. Buat la, gedikla camne pon dgn jantan, pakaila seksi camne sekalipon, mulut menceceh maki hamun  pon xpe. Confirm Netizen lembut hati...sebab ape? Sebab ada muka hodoh....weh rugi betul janda2 lain xde muka hodoh. Buat salah camne sekalipon tetap suci

asfaz replied at 25-6-2024 10:45 AM
Cari saya mana . Hahaha tpi bgi hint. Alaaaa paling tak lawa tu ,kau la tu

Cuba you buat fake IG/tiktok/x guna gambar hotel potato, username: I love hotel potato. Start posting leak screenshot yang mkl bagi. Atau @KantoiLagi boleh buat seperti yang di cadang kan

matjerk replied at 27-6-2024 04:26 AM
Mentang2 la shu kesayangan u dah up kan.. terus dia memperlekehkan pekerjaan org kan.. org ni juga ...

Aku tgk porumer kutuk dia pun sama teruk jugak even lagi teruk korg hina. Aku ikutkan mana ikuti sgt pun psl dorg . Start ambil port bila shu up ss si ex dia pelik lah apesal minah ni sbb ig si laki dia diam2 je sibuk bjln dgn bini baru. Aku bukak porum baca2 patut r minah tu meletup reveal apa yg dia ada.

Aku tgk korg porum mmg batu api lah dlm hal ni. Kalau si mamat tu settle diam2 dgn ex dia. N puak2 ex dia xsibuk2 bkumtum dlm porem ni. Dia pun takde nk reveal apa pun. Lantak dorg la hal dorg. Aku lebih kesian anak2 dorg sbb both family bagi aku bodoh. Si mamat mkl konon nk potray si mamat tu suci sgt sibuk nak aibkan ex keluar hbis aib2 masa kawin dulu cerita dkt makcik pkcik porem kutuk hina maki org tu. Buat kata slh dh pitnah. Aku sbagai org luar tgk mmg over sgt r sbb confirm la dua dua ada slh. Korg settle dua sudah lah. Sibuk nak kutuk satu pihak tp bagi aku dua dua problem . Ada problem try r setlekan masa kawin dulu. Bknnya memantat pmpn lain

HappyGumbira replied at 27-6-2024 12:11 AM
"I sayang sangat dekat Hafidz. Sayang....sangat"

Giler meroyanlah teringat apis dipeluk odah

Hfz pun sayang sgt kt shu. Sebab tu la dulu masa dlm perkahwinan, dia yg bangun tgh malam bancuh susu, n shu yg tentukan bab nk beli. Ini shu sendiri yg mengaku dlm program TV yg ada eira dan azad sekali. X boleh guna ka pengakuan shu ni dlm mahkamah nnt utk fight kes hadanah? Dari pengakuan shu tu, nampak hfz yg lebih bertoleransi dgn keluarga. Even text hfz dgn mak mertua pun beradab.

Shu, dalam perkahwinan ni, awak bukan kawin dgn sorg laki ja. Tapi dgn seluruh keluarga dia. Awak nak bahagia, sikap kena betulkan, mulut kena jaga dan mesti kena bertoleransi. Bukan ikut kepala sendiri ja. Sebelum bercerai pun x beradab dgn mertua, apatah lagi ni dh setahun awak memburukkan mcm2. Family hfz sabar je dgn awak smpai org luar pula yg naik geram.

Fengsuiloi replied at 27-6-2024 03:26 AM

excuse me nubiss mana datang hampa ni? dah la nubis masuk2 terus nak drop komen bodoh.

baca dari awal la. cukup la ngai sorang ja bingai. tololwers pun berjangkit bingai shuhadahh jabba the hut.

mulut shu hang tu capoi sangat. kata dah move on. siap sebut watch me happy. we don’t need you bagai. hujung2 meratib nama ex laki lagi.

bella, PS pun dikhianati jugak. ada nampak depa merempan sana sini burukkan ex laki? sampai tak bagi jumpa anak?? ada ka? DASAR BODOH

sambalitam replied at 27-6-2024 12:32 AM
BH pun dh pick up kesah dorang.

Pandai bh pilih gambar????gambar tally dgn tajuk.

anony-mous replied at 26-6-2024 11:49 PM
Jemput masuk, dah alang2 tu kan, td she ada komen dkt post shu.dasar betina xsedar diri. Dia lupa  ...

Dasar tak malu..ko pun sejenis public toilet way before divorce, ada hati nak drop comment pasal laki melayu. Memang seangkatan dia ni dgn ngai..jenis jaga anak pun halai balai bak kata org kedah tapi perasan terpaling..petuiiii

Parit.Hilton replied at 27-6-2024 06:34 AM
excuse me nubiss mana datang hampa ni? dah la nubis masuk2 terus nak drop komen bodoh.

baca dari ...

Ada lg komen kdua nubis tu.. Terus menjawab yer sis.. Hehehe

Fengsuiloi replied at 27-6-2024 06:13 AM
Aku tgk porumer kutuk dia pun sama teruk jugak even lagi teruk korg hina. Aku ikutkan mana ikuti s ...

aib shu hang tu terlondeh dalam forum ja. ada mana2 media pick up dan buat artikel? ada ka???

shu hang punya bodoh dia pi sebar aib ex laki kat socmed dia. pastu ajak tolowers mcm hang caci hina ex laki.

pastu report polis cakap ex laki dedahkan dokumen mahkamah. bila minta bukti senyap. sebab memang takdak pun.

dah la merapu cerita kat mstar kata polis dah suruh apiz turunkan posting. padahal takdak pun. wartawan mstar pun dungu mcm hang terima kata2 dia tanpa check dengan polis   

Farnor replied at 27-6-2024 06:37 AM
Ada lg komen kdua nubis tu.. Terus menjawab yer sis.. Hehehe

entah apa2 la depa ni. dah la baru kat sini. baca la dari awal. ni masuk2 dok pertikai sana sini. bukan nak hadam dari awal. kita yg meluat dengan shu tu bukan penyokong apiz pun.

takdak sapa pun sokong si apiz tu curang dgn sexting.

tapi tu la manusia kurang cerdik. pada depa, kalau kita tak sokong A maknanya kita ni penyokong B. padahal kita boleh jadi penyokong X Y Z. atau tak sokong sapa2 pun boleh. kenapa mesti nak limitkan hidup dengan menyokong 1 pihak ja.

Ni yg baru register porem ni dah tgk belum gambar dapur, rumah shu bersepah masa jd isteri org? Shu bangun tgh malam buat susu anak? HAHAHAHAHHAHAHA kemas dapur pun dia malas. Peti ais pun kotor. Eyekkkkk

Fengsuiloi replied at 27-6-2024 06:13 AM
Aku tgk porumer kutuk dia pun sama teruk jugak even lagi teruk korg hina. Aku ikutkan mana ikuti s ...

Haii tololwer benak. Selama ni semua pun dlm forum aje. Sape yg skodeng pastu mengelupur bawak ke portal? Kitaorg kt dlm ni berapa aje nak bandingkan dgn korang tololwers benak yg berkuntum kat IG shuringaiii tpi sebenarnya tak follow rapat pun kalau tak mesti la tau sape keturunan oyen kan? Kenapa tak nasihat tololwers yg beribu riban maki hamun hr. Yg melenting meroyan memula sape? Kitaorg pun tak tahu pasal tak bayar yuran. Naik aje cerita hr dpt berlakon terus la kesayangan kau tu meroyan pepagi kan kata ex tu keje LALAMOVE JE,so buat apa nak harapkan duit dia bayar kos tadika swasta yg kesayangan kau sendiri daftar. Nak yg terbaik? Psikiatri suruh? Humairah elok aje SK tahun 1 ni.