CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: siputsedut

Himpunan Kisah Seram [Update: Kumpodot(pg 36), XBB(pg37), siput sedut(pg 38)]

Reply  siputsedut

mek pukk....nanti lukis hantu senyum tu......tau?
ronin Post at 9-12-2010 16:23

hahaha hantu senyum tuh mcm muka orang yang kita kenal..camno iols nk lukis muka dia? perlukah iols lukis muka iols sendiri

hahaha gegeh sangat xbb..tapi citer heols serreemmm gtu..kak bicha dah baca yang dia g cam ...
siputsedut Post at 9-12-2010 13:37

makacih sipukk... motip mengata dalam ni????

allah
honeysue Post at 9-12-2010 16:28

hai kaka honeysue ...

jangan ler taip camtu..... sian sy....   ....
kang mencelah citer bukan2... mare plak ...
xbrapebaik Post at 9-12-2010 16:30

ala darling..mencelah sajorkk..iols sanggup kekdahnye harapkan iols hapdet..bila ntah tu..

makacih sipukk... motip mengata dalam ni????
xbrapebaik Post at 9-12-2010 16:31

motipp mengata? memuji hokehhh

tadi ala2 keseraman masuk toilet..motivo ada bayang2 warna coklat gelap gitu melintas kat cermin..nangesssssssss..

Follow Us
motipp mengata? memuji hokehhh
siputsedut Post at 9-12-2010 16:34

hihihihihi.... makacih agi sekali.....
alaaaaa.... gurau pun xleh....

dah pasang bodigard ker blum??????

bulan pose ada hantu ke??

hihihihihi.... makacih agi sekali.....  
alaaaaa.... gurau pun xleh....  

dah pasang bod ...
xbrapebaik Post at 9-12-2010 16:42

hahah gurau2 manja gituuu..

blum lagik.mohon carikkan culan culannya

padanler rasa cam terpanggil..... rupanyer ader yg bercerita kat dalam ni......
xbrapebaik Post at 9-12-2010 16:27

ni sorang lagi ada telepathy...

bulan pose ada hantu ke??
epalpink Post at 9-12-2010 16:55

taktau tu hantu ke..roh berkeliaran...qarin...

hahaha hantu senyum tuh mcm muka orang yang kita kenal..camno iols nk lukis muka dia? perl ...
siputsedut Post at 9-12-2010 16:31

apa susah......mek pukk gi tgk cermin, pehtu senyummmm....pehtu lukis lah.....

apa susah......mek pukk gi tgk cermin, pehtu senyummmm....pehtu lukis lah.....
ronin Post at 9-12-2010 17:04

hahahaha adekah itu maksudnya iols hantu senyum?

hahahaha adekah itu maksudnya iols hantu senyum?
siputsedut Post at 9-12-2010 17:07

ek eleh.....kitorang pun tak tau rupa kawan uols...... so makes no difference maa....

urmmm avvy tu masa mek tecik ke?

ek eleh.....kitorang pun tak tau rupa kawan uols...... so makes no difference maa....
ronin Post at 9-12-2010 17:23

ngeh3...tp dah lukis nnt harus la tau

tak..anak buah iols...paling manja kededek ngn iols..asik bergantungan kat kaki sajorkk arituh kene marah ngn abah sheols..sbbnye iols nk balik ke rumah sewaan iols..sheols nampak iols pakai tudung..cepat2 sheols bergantungan kat kaki iols..so iols amik dukung la..dan dan sheols babai kat mama ngn abah sheols pastuh abah sheols nk ambik sheols sbb iols  dah nk balik..sheols jerit atas muka abah sheols..pastuh peluk iols pastuh abah sheols ckp.."pegilaa tido umah che bie..esok balik sendiri ke rumah..jalan kaki"..mama sheols lak try amik..sheols jerit lagi sekali..pastuh iols pass je kat abah sheols..dan dan sheols nangis kuatt sangat..siap berhingus berair mata lagi..drama queen sangat tp sedih..biasa week days..abg iols ckp..sheols masuk bilik iols (kan dulu2 iols menumpang umh abang)..pastuh carik iols..."aaaa..aaaa."sian sangattttt

tadi ala2 keseraman masuk toilet..motivo ada bayang2 warna coklat gelap gitu melintas kat cermin..na ...
siputsedut Post at 9-12-2010 16:34

dah terlanjur sipukk citer pasal kelibat dalam cermin ni.....   aku ader satu citer xberapa seram nk citer.....

aku dulu dapt port kat ITM melaka belah lendu. aku ni plak jenis suka mandi malam.... xder ler malam sangat dalam 2-3 pagi.
tu pun pasal nk segar sikit.... dah ngantuk belajar...... jadi nk dijadikan citer pagi tu aku pun gi ler masuk bilik air.....
dengan hati yang senang nk simbah badan.... aku pun jalan ler ke bilik air tu.... sampai jer aku pun jenguk2 ler kat dalam.....

ya.... alllllaaaaaahhhhhhh..... terkejut aku..... bau masam gila dalam bilik air tu.... aku pun mula ler menghidu arah mana datangnya bau tu..... hidunyer hidu rupanya datang dari baldi...... aku pun gi ler jenguk dalam baldi tu... nk tau gak aper yg ader.... memang ler beruang punyer budak...... bau masam tu datang dari baju ngan seluar sotong yang x berbasuh.... mau gak sapa xkuat iman muntah time tu......

aku pun angkat baldi tu pastu trus buang kat dalam tong sampah.... aku masuk balik bilik air... aku pun capai ler berus gigi ngan ubat gigi... bila nk mula berus jer..... aku mula tercarik-carik sesuatu..... mana gayung aku...... aku punya ler pelik cari2 xjumpa.... rupa2nya ader kat atas kepala..... gelak aku sorang2 pasal lawak bodoh aku pagi tu.....

dalam aku dok buat hal sendiri tu..... ader jugak yg dok peratikan aper yang aku buat...... tengah aku dok sedap berus gigi depan cermin time tu.... sesekali dia main cak2 ngan aku.... masa aku tengah berus gigi tu aku perasan dah.... tp aku buat xtau time tu.... aku trus jer ler berus gigi..... agaknya dia bengang pasal aku buat xtau..... benda tu berdiri betul2 kat belakang aku tp jauh gak ah..... cermin kat ITM ni besar sikit jadi kita boleh nampak jelas saper yg berdiri kat belakang.

time tu aku mula nampak dia dh start main2kan rambut dia yang panjang tu sambil tunduk kepala..... pastu tiba2 jer dia mengilai....... aku time tu letih pasal baru lepas perah otak. kecut gak bercampur bengang..... orang nk mandi pun susah...... lama gak aku nengok dia kat belakang aku..... tiba2 jer..... memang aku brani cakap sekelip mata ler benda tu ader kat belakang aku siap menyeringai agi kat leher aku..... aku dh start rasa xsedap hati........ aku buat muka selamba..... pastu kumur2 dan niat nk belah dari situ......

time aku nk belah tu ler dia makin angin ngan aku...... dia pintas jalan aku pastu berdiri kat depan aku plak..... aku pusing jalan lain..... memang aku kena kuar gak xkira camner..... bila aku dapat kuar dari bilik air tu dia follow aku sampai bilik...... aku baca aper yang patut.... pastu masuk dalam bilik..... dia xleh nk masuk dah...... dalam bilik tu ader 4 orang..... 2 dah terbungkang tinggal 2 jer lagi blum tido..... member aku tegur aku kata cepatnya mandi, biasanya berejam..... aku senyum jer ler.....

aku plak ingat bila xdpt masuk bilik dia xkacau dah..... rupa2nya ader plan lain..... benda tu siap ketuk pintu agi.... macam nk pecah pintu pagi2 bta tu dibuatnya...... member aku plak hangin..... dia kater nk beli rokok pun ketuk elok2 ler...... bilik aku memang tempat jual rokok batang.... masyuk oooo..... bila dia nk bukak pintu jer aku tegah..... kou rilek dulu.... kater aku.... kou dengar jap agi.... apsal plak kou ni..... kate kawan aku...... selang seminit benda tu ngilaiiiiii.... member aku plak yang kecut.....

binatang aper plak ku bawak pagi2 ni kata kawan aku.... aku tersengih jer cakap mana aku tau.... dh dia nk memain aku xnk layan..... marah ler tu kot...... member aku sorang lagi yg tido tu sedar....... yang sekor ni pun kepala xbetul gak..... budak pilah.... budak ni pun pelik gak.... bila dia bangun tu aku ingat dia nk tolong ler.....

dan2 bila dia sedar jer trus dia pandang aku..... kou nikan memang suka pedajal orang ler..... kasi tinggal kat tempat lain xleh ker.... nk gak bagi kawan2 rasa sama...... aku angkat tangan surender....... muka dia memang bengang time tu.... dia cakap ari ni dia malas nk buat.... kou settle ler sendirik.... kata member pilah aku tu...... aku cakap ngan dia... aku mana tau cara nk halau dia....... dh yang menggatal saper suruh..... kata member aku lagi....... last2 sampai kepagi ler bilik kena ketuk ngan bunyi mengilai tu...... layan kan jer ler........

esoknya semua budak2 serbu bilik kita orang...... kata ader benda kat depan pintu bilik aku..... pakat2 buat xtau jer semua budak bilik...... sekian ler citer xberapa seram aku......

ni sorang lagi ada telepathy...
ronin Post at 9-12-2010 16:59

maner ader pokcik.....

Reply 416# siputsedut

kawai desu ne...

brp umo skrg? pacik ni mmg suka dgn budak2 tecik.....

kat kedai pacik, adalah sorang budak tecik umo dlm 2 taun dgn kakak dia 5 tahun, kedai dia restoran kat sebelah...selalu masuk n main hide n seek ngan pacik.....celah2 baju tu...carik....pehtu pacik wat2 tak jumpa.... bila jumpa bukan main seronok mereka..

Reply  siputsedut

kawai desu ne...

brp umo skrg? pacik ni mmg suka dgn budak2 te ...
ronin Post at 9-12-2010 17:58

setahun 7 bulan comelllllllllllnyaaaaaa.. harus la pokcik yang jadik bokbong ggalo tu