CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: katt

Kenangan BEAUTIFUL DAYS - Lee Byunghun, Choi Jiwoo (Bhg. 2)

Reply #379 nzhass79's post

smlm tak berjaya masuk cari ...actually berjaya login tapi tak boleh post ....
button reply takde ....
cam dorang recognise aku cari member tapi bukan forum member ....
tah papetah :@

miyan kerna mengabiskan kredit ko

HAPPY BELATED BIRTHDAY NZ aka ZU :bd: :flower: :kiss: :pompom:
semuga sentiasa sihat, happy n dimurahkan rezeki ...

mana birthday girl yg sorang tu ilang ekkkk ???
dah lama tul katt tak muncul ...
gi holiday sempena birthday ke??

baru pasan nao pun birthday bulan julai gak ...beza seminggu ngan BH oppa ....
bayangkan kalau kena bagi hadiah kat semua yg lahir bulan 7 ni ...pokai le jawabnye

sempena birthday BH oppa aku bercadang nak tengok scene best2 BD ari sabtu nanti ....
sori tak leh joint korang tukar avatar ...aku dah serik dah tukar2 avatar ni ....
menyebabkan avatar 'baju belang BD' aku hilang tak leh kembali lagi :cry:

Originally posted by nzhass79 at 8-7-2008 10:45 PM
tenkiu sbb teman aku moyan
mana lak katt ngan kayla nih...
td aku rasa cam kayla ym aku....
tak dpt login lg ke dia tu??

ALAMAK! Sori2..

katt ada ni.. here and around tapi tak menge-post jer.. especially bila forum asyik error.

Hari tu nak post updates di thread Korean News.. di Asian Celebs.. tak jumpa link nak masuk. Terpaksa ikut jalan jauh.. belok2. Hari ni dah ada 2 link lain2 nak masuk sub-board tu.. tak faham betul.

Wah! seronoknya masuk rumah BD ni.. meriah & ceria.. macam nilah patut!

Sila2.. continue.. teruskan.. sambung..

katt masa ni agak kesibukan sikit tapi baca cerita2 you all.. rasa seronok balik..

Reply #380 Artesanias's post

sambung ar tgk.....
mlm tadi aku tgk, tak sanggup aku tgk oppa dlm masalah....
siannnnn...........

Originally posted by kayla at 7-7-2008 08:49 PM
birthday oppa tak lama lagi so maknanye birthday katt dah sampai ....

Happy birthday katt :bd: :flower: :kiss: :pompom:
ari ni kan ...ke smlm?

Thankyou.. thankyou.. hari Ahad hari tu.. dah meningkat usia ni lagi..

Sebenarnya katt rasa segan sebab betul2 lupa.. bila kayla punya birthday.. awal tahun kan. Hari tu ada PM.. tapi.. katt memang blurr sikit.. cepat lupa & tak ingat..

So.. Happy Belated Birthday to you.. and for the coming birthday too.. memang of of the reason.. selalu come back to forum ni sebab ada my laling kayla & madu2 sekalian.

Originally posted by nzhass79 at 8-7-2008 08:15 AM
ye ke??? aku pun bln ni gak....
mmg berjudus ar ngan oppa..... hehehehe

hepi belated besday katt!!! moga panjang umur, murah rezeki

nzhass! Happy Birthday to you, too! Memang kita sama2 July babies dengan BH! Masing2 member se-ketam! (Crab)

Semoga panjang umur, murah rezeki & ceria sihat selalu! Amin!

Reply #381 kayla's post

no prob.... pasal kredit tu nanti abis, topak je la lagi.. susah ape...

thanks kayla.....

mmg ramai pon.... sumer nya yang aku suker....
sbb tu aku wat kat siggie aku diaoraang nye bday....
sabtu ni oppa, sabtu dpn abg nao....
best nyer kalo dpt celebrate sesama diaorang (bangan jap) hehehehe

kalo aku nk tukar avatar kan, sblm tukar tu aku simpan dulu link tu kat dlm word..
nanti senang, setakat ni itu la yang aku slalu wat.. Al-Hamdulillah.... biler nk guna balik, amik balik link tu....

Reply #384 katt's post

thanks......
kan... suker tau biler masuk umah ni...
mcm dulu2 aku ckp ar, masuk umah ni bila tgk gambar 'chagiya' tu, rasa nk tgk balik BD nih meluap-luap....
rindu tak terkata.. bile dh tgk, senyum sensorang.....

Follow Us
Originally posted by wbsJUE at 8-7-2008 08:50 AM
omo!!! sori, terlupa la katt...huhu...ni kes dah lama x masuk SO la ni...asyik dok melepak kat AC je...HAPPY BELATED BIRTHDAY MY DEAR ONNI   saengil chuka hamnida...:pompom: :pompom:  ...

tu la...sabtu ni bday uri Hunnie kan...tahun ni xde pape projek utk bday oppa ek...really miss the good old days...everytime bday oppa je mesti buat projek gift utk dia...hehe...tahun ni, aku buat wish je la....hehe...

hmm, tetiba tgk avvie zu, ade idea nk wat pe utk oppa...nak pakai avvie oppa masa bday dia nnti..hehe...boleh la tu...projek jugak kan...ekeke...rasa bersalah lak kat oppa sbb lately ni sibuk kat tempat lain...kekeke...

Thanks Jue!

Tahun ni.. sebab tak berapa ramai sangat kat soompi tu.. masing2 sibuk pulak.. kita plan hantar birthday cards (asing2 dari each country je). Lagipun BH Ent. pun kata .. hantar birthday card je.. kalau nak wish dia. So.. dah hantar dah.. macam hantar card untuk kawan je.. sempoi sikit kali ni.

Tapi still buat compilation birthday greetings macam tiap2 sebelum ni. Last year hantar compilation tu melalui email to BH tapi tahun ni, kita akan post blog "Byunghun of our Hearts" our birthday wishes. Jue, kayla, nzhass, btho.. artesanias, Nona, semua2.. sila join sama.. ok!

http://pandahunnie.wordpress.com

Originally posted by wbsJUE at 8-7-2008 11:34 PM
ekeke..xde la..mana penah jumpa..maksud aku tu, terjumpa Katt masa tgh on9 la...hik3...rasanye masa tu, aku terjumpa dia kat Sokorean forum kot...pe cite la forum tu skang ek...*tetibateringatkis ...

Ehh.. mengenang cerita lama ya..

Sokorean tu dah extinct.. awal tahun lepas.. ada siapa tah datang hack forum tu.. masuk virus. First time tu.. boleh retrieve lagi.. lepas dua bulan.. jadi lagi teruk.. terus hilang. Nak buat macamana.. Adminnya pun dah tak upaya nak support & maintain the forum. Tingal & biar saja.

Tapi.. rasa sedih still ada. Walaupun Sokorean tu taklah secanggih and sepopular soompi, etc misalnya dan tak semeriah Cari, dll.. very slow and sangatlah laidback.. kekadang orang ingat macam ghost-town pun ya.. tapi ada banyak good memories kat situ. Banyak kenangan silam.. banyak great discussion pasal BH.. especially lepas dia break-up dulu. Bila soompi crash tahun 2005.. still ada sokorean as back-up.. for BH goodies tapi.. sekarang dah tak ada.. kenalah start kumpul balik.

katt dulu start aktif di Cari.. walaupun selalu browse soompi dulu tapi tak berani join.. bila jumpa sokorean, start buka thread di sana. Jumpa ramai kawan .. langsung ajak ke soompi bila dah mula berani memposting di sana.

[ Last edited by  katt at 10-7-2008 08:46 AM ]

Originally posted by Artesanias at 9-7-2008 05:17 PM
wwaahhh lama tak masuk sini..go katt go...hidup BD...hehehhehehe..biler tgk thread nie terasa rindu ler pulak...nak tgk balik citer nie...

Hi Artesanias!

Ramai nak tengok balik BD ya.. aiseh.. nak join jugak.. tambah2.. sempena birthday BH 2 hari lagi, kan kayla!

Tapi katt agak busy .. sesangatnya dengan BH punya movie "The Good, The Bad, The Weird" sedang sibuk promo, preview untuk nationwide premiere 17 July nanti. Punyalah banyak gambar dia and activiti sana sini. Dia sibuk.. fans lagi sibuk.. tak terkejar dengan gambar2.. punyalah banyak.

Di 'Byunghun of our Hearts' di SINI ada lates updates on him.

Hari tu nampak nzhass di thread BH di soompi.. nak tegur tapi kot2 nzhass tak selalu masuk situ. Btw.. dah check thread BD di sana?

Buat masa ni.. saya terpaksa tangguhkan dulu Ad-Infinitum LBH thread di Asian Celebs (rumah untul LBH di cari.com). Ingatkan nak aktifkan semula sempena bulan Julai tapi.. tak terbuat nampaknya. Maybe later.

Btw.. Jue.. di EverythingLBH forum ada banyak updates untuk BH.. memang diupdate everyday. Boleh check di situ kalau tak mau masuk soompi.

Reply #388 katt's post

masa dulu, selain cari aku kerap gak gi sokorean tu...tp jadi silent reader je
masa tu tak pandai lagi nk post....
kat cari ni pon, bila dh lama sket, baru le brani nk post pape.....
bukan ape, segan ngan senpai2 cari....
dn bukan aku sorang, ramai upenya kawan aku camtu

LBH - GBW Press Preview July 7, 2008

Photos from various media portal & fan sharing with thanks

Reply #389 katt's post

Meh la beramai-ramai tgk balik BD

Reply #391 katt's post

pe maksud pandahunnie tu.... n ape kaitan dan citer disebalik nama tu..
ape kaitan ngan oppa???

Reply #389 katt's post

lupe lak......

aku la tu katt...
nick sana sama je ngan kat sini...
slalu masuk sana.... sbb kat situ ada thread oppa....

Originally posted by nzhass79 at 10-7-2008 08:47 AM
pe maksud pandahunnie tu.... n ape kaitan dan citer disebalik nama tu..
ape kaitan ngan oppa???

Ooohh.. ni .. Jue pun boleh explain.. kan..

Macam ni.. HUNNIE tu.. panggilan fans at soompi untuk BH (Hun-nie = Honey)

Fans di thread LBH tu pulak.. are called (for fun) as Pandas or HunniePandas. Sebabnya.. dulu2.. sebab ramai yang asyik stay up sampai jauh malam talking about BH atau tak tidur malam sebab nak tengok drama/movie dia.. lama2.. ramai yang jadi "panda".. ada dark-ring keliling mata sebab tak cukup tidur.. Kan macam panda.

Tu pasal.. as a fond call.. we all call ourselves HunniePandas.

Even BH pun tahu pasal ni.

Reply #396 katt's post

mesti terharu giler oppa kan masa tu???
bahagia oppa.... wpon dah masuk 38 dan dengan bertambahnya pelakon2 baru skrg, kedudukan oppa tak pernah goyah

Hi Katt..sorry ler semlm kiter masuk tak say hi..terus terjah.. sorry iyek...balik semlm berniat nak cari cd BD kat rumah,alih2 luper....aisehman.... sekarang nie tgh fikir biler kah masa yg sesuai utk melayan citer nie....klu layan citer.... mesti continues...takleh hari nie tgk cd 1 esok tgk cd 2...uiisshhh tak besh lah..hhhmmm biler kah masa itu? nak pie fikir sat....

bercakap pasal BD nie...aku suker giler kat lagu promise by zero...hhhmmm terbyg2 aku scene diaorg nak kawen tu..haiya....speechless aku.... at the same time teringat scene diaorg kat airport...

Originally posted by Artesanias at 10-7-2008 09:12 AM
Hi Katt..sorry ler semlm kiter masuk tak say hi..terus terjah.. sorry iyek...balik semlm berniat nak cari cd BD kat rumah,alih2 luper....aisehman.... sekarang nie tgh fikir biler kah masa yg sesuai utk melayan citer nie....klu layan citer.... mesti continues...takleh hari nie tgk cd 1 esok tgk cd 2...uiisshhh tak besh lah..hhhmmm biler kah masa itu? nak pie fikir sat....  

Kalau betul2 nak buat BD group-viewing.. kita tak payah start dari CD 1.. and tengok semua.. just scenes yang paling popular & part Minchul-Yeonsoo yang paling menyentuh perasaan.

Masing2 beri cadangan.. scene2 yang mana nak start tengok.. lepas tu boleh kita sambung sembang2 di sini.