CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: magentaonyx

{Jangan Berborak}Apa Korang Rasa Hari Ni [Vol. 5] Sedih? Hepi? Terkilan? Luahkan

Close [Copy link]
Iols dah makin takleh bekerjasama dengan acik sorang ni. Masa kerja tu buat la kerja acik oi. Ada masa terluang nanti, ko hadap la fon ko tu sampai habis bateri pun takder siapa yang kisah. Ni tak, dengan kerja yang melambak ko boleh menghadap fon siap pakai headphone lagi. Dah la ko ni sejenis susah ditegur, kang iols tegur bergegar pula ofis ni dengan perang dunia kedua.

harapnya janganla babi hutan tu menyondol kesana kesini...babi baik shu shu sila pergi..pergi sondol babi hutan betina cerminan babi hutan jantan kebangga ilmu kamasutra tinggi tahap melimpah air dikolah.

Cepat ler baiki komputer akak wahai sang engineer, akak dah bosan...nasib baik ada forum ni, boleh la merapu meraban kat sini

ramai peminat2 aku tanya.lama killnancy tak luah kat sini.takde masalah ke dia?dia ok ke dengan fatah amin? tibberrr ....

hah ni aku nak luah.

haih ....

haih ....

aku tak cukup tidur malam tadi ....

mata aku panas, kepala aku sakit ....

malam tadi 5 kali bontot aku muntah2!!!

haih la mamak, apa ke pundek kau punya kari ikan.tu kari tahun bila kau jual?tahun 1987 ke?

aku sumpah kedai kau melingkup!!!aku dah pangkah kedai kau macam arwah ibrahim pendek pangkah rumah kassim baba!!!

orang lain sedap2 membuta, aku pukul 3 pagi duk bertarranum dalam jamban.setannnnn!!!

perasaan harini happy....rupanya byk yg seronok join forum cari ni, tapi ambil yg positif je la, yg negatif tolak tepi....

dapat bff walaupun bff sekadar tanya makan apa harini, masak apa ptg ni....bz memanjang bff akak tu, buat2 merajuk pun dia tak layan, hampeh

ada yg nampak je buat2 bengap, bodoh alang, lawak sewel....rupanya high class uolss...seronok2

ada jgk yg bantu bimbing, bagi nasihat, semuanya kerana Allah....terima kasih

yg mintak nasihat pun ada, akak bantu setakat terdaya...

kesimpulannya, i is happy berkuntum kat forum ni

Follow Us
berbaur rase... sukar ke kau nak dengar nasihat aku ni..... aku tegur sbb aku xnk tgk kau susah... ye aku taw aku x layak nak tegur kau tapi sekurang2nya....tolonglaa kau ubah sket sikap kau tu.... xkanlaa kau nak berserah je semua.... janganlaa amalkan konsep asal boleh...

kalau gaduh n kena tengking hari2...otak leh jadi bengong kannn?
cam jadi bodoh dan lembap...
hilang interest nak bercampur dengan org
ko suke kannn camtu?

color : black

size : M, L, S, XS

no postage necessary

KILL_NANCY replied at 28-9-2018 06:56 PM
color : black

size : M, L, S, XS

Yg anti-komodo ada x

Buat mcm2 pun masih dipandang sepi. Kalau gitu lah kan elok tinggalkan aje. Takde nak terjengkel je hari2. Dua2 taknak kalah. Org dh bgtahu byk kali xnk dgr.

semoga dikurniakan kesihatan yg mantap...berat tanggungjawab nak kena pikul, tapi tolong INGAT, jalani tanggungjawab, buat apa2 pun kerana ALLAH....perbetulkan niat, in shaa Allah yg berat pun terasa ringan

dan ingat satu perkara lagi, Allah turunkan ujian kepada seseorang sesuai dengan kemampuannya

Esok ke HKL ada appointment, Insya Allah.  Kena ke tmpt biasa n tmpt lagi satu.  There's a possibility yg adik ni sama penyakit mcm akaknya.  Akaknya dah buat spinal fusion dulu.  Hasbunallah wa ni'mal wakeel.

rasa menyampah plak ngan minah sorang nie , time i ngan u sama tempat keje boleh pulak u ignore kan i sebagai kawan sebab u dah dapat kawan baru yg happening . sampaikan i mintak tolong u , u boleh lari balik rumah . s***l lah. kalau tak nak tolong cakap awal2 lah dei . ini bila i cari u sebab nak tagih janji yg u mmg nak tolong i, u lesap . lepas u membawang pasal i with your new friends . dia marah i sebab , i selalu tegur dia : umur dah 3++ , tapi perangai macam budak2 . lpeas pantang nampak jantan herlok mula lah u menggedik .

tapi bila dia dah transfer sama tempat keje ngan i, pandai pulak dia cari i . and claimed i nie bff u . kena layan u macam tuan puteri lak tu . pagi2 mmg dia akan cari i , if tak ada kat tempat i, dia akan text tanya kat mana. everyday tau w/o fail. pernah dia mai tempat i tengok i takdok . lepas setengah jam , tahan dia patah balik kat tempat i , semata nak  berborak ngan i .

masa tu , 2nd big boss ada depan i sebab tengah nak bagi keje kat i . dia pulak boleh sengih2 , nak borak ngan i.  terpaksa i ckap kat dia , balik kang borak ye . selamat dia blah lepas tu.

dah banyak kali i ckap : bila i kena transfer kat department baru nie , i mmg akan bz dari pagi sampai petang . so mmg tak de masa nak borak or text ngan dia waktu ofis. tapi dia akan push i tuk layan dia jugak.  nie pun sebab boss bz , bolehlah curik masa skit .

apa patut i buat , i dah kawan almost 13 years ngan dia .

Rasa mcm nak makan brownies kat Nandos...sodap! ada chilli flakes....nyum nyum..sambil mkn brownies sambil minum Rose velvet latte...oh heaven!  

stress                  

skeri nya bos baru weols tu

dia datang discuss dengan mgr, meols dengan suara dia meols toleh la..pastu dia cakap owh, megh is listening..motip
tempat bos kecik ngan tempat meols sekangkang kucing je weh

tetiba tingat masa memula kenal dengan sorang hamba allah ni..badan dia gempal sikit..satu hari duk sembang2 pasal anak la sebab dia belum ada rezeki anak..so meols citer la pasal akak meols..pon gemuk jugak tak dapat anak lagi..so doc nasihat kat akak untuk kuruskan badan sikit..pastu si hamba allah ni cakap 'eh, ada je orang gemuk pregnant'..meols diam je la kan dah dia cakap camtu

fast forward dua tahun kemudian, tengok skang dia gigih berdiet sampai tak makan nasi segala..meols macam nak g tanya je apasal gigih sangat berdiet ni..dulu cakap gemuk takpe

hey, meols tak kesah ok kalau orang tu nak gemuk ke nak kurus ke tapi bila memang ko try nak dapat anak, ttc ke orang sebut tu..kalau doc nasihat suh kurus sikit ke apa ikut je la..jangan duk justify orang gemuk pon boleh beranak orang kurus ada yang tak beranak..koser

aku rasa sedih nak nangisss...
x terluah rasa hati ni..

rasa tak suka dgn my haircut hari ni...haish..4 bulan lepas pun sama not nice the haircut..sekarang pun sama..same old same old...hairstylist ni, dah tunjuk gambar pun fail... kalau 4 bulan lepas kita marah dan geram sampai I leave negative review kat page salon yg kita pergi tu....director salon contact offer utk dia style rambut kita balik tapi kita dah taknak jejak salon tu lagi...pandang signboard kedai pun kita tak sudi....amboii geram sgt ni....haha....>.<   .but this time salon kali ni bernasib baik sbb kita takde rasa nak buat macam tu... sbb baru baca kes gadis yg accident motor sampai kena potong kaki.. kes kita salah potong rambut je..boleh tumbuh balik kan..so berlapang dada je lah...  nak stress stress buat apa ..ye dok...

layan makan brownies Nandos lagi best...hoho...